Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

martinaca
6. jún 2015

@ppppetra CA Travel Point /Dunajska 38, Bratislava/ www.catravelpoint.sk 🙂

babulka82
6. jún 2015

Baby a čo beriete v pripade nejakých tráviacich ťažkosti pre deti? Nemali ste niekto problémy črevné v turecku? Vraj je to tam dosť časté.syn má 2 roky.

katariang
6. jún 2015

Ja beriem klasicky endiex.je to presne to co tam davaju detom len tam je to vo forme sirupu.

sakatka
6. jún 2015

@babulka82 my sme nič nepotrebovali , žiadne problemy sme nemali. sural resort je super hotel neboj 🙂

sakatka
6. jún 2015

kočky mám otázku za akú cenu last minute ste sa dostali do turecka?, tento rok musíme čakať na prázdniny lebo máme už školáka. ale tie ceny su omnoho vyššie ako v juny. Tak chcem vedieť či sa nám oplatí čakať na last minute.

erikajanik
6. jún 2015

@babulka82 Mala bude mat teraz 2 a brala som smectu a tamex, ale zbytocne☺️, len jej davam kazde rano BioLac Baby kvapky- to mi doporucila kamaratka lekarnicka, nemusia byt v ladnicke a je to taka prevencia ked si aj hltne v bazene atd.😉

margaretka12
7. jún 2015

Ja mam biogaia, mam jej to davat uz teraz a pocas dovolenky preventivne? Letime v pondelok 15.6

margaretka12
7. jún 2015

Baby a je niekto teraz alebo bol v casti Lara? Ake to tam je? A to delfinarium? Vdaka

mes1177
7. jún 2015

Ahojte, my letíme 28.06 o 12:45 zo Sliaču a ideme do hotela Kahya Aqua Resort 5 * chystá sa niekto ?

http://www.travel.sk/katalog/turecko/alanya/ala...

kosska3003
7. jún 2015

@margaretka12
my sme v belrku je tu krasne more teple terax tu je 30stupmov a v sobotu sa chystame do akvaria tunel zo zralokmi a kade cim 😀

lucka23
7. jún 2015

ahojte baby. mam otazku. tie co letite cez rakusku cestovku zo schwechatu ako to je s parkovanim? treba nieco dopredu zaistovat a ake su asi ceny parkovania? dakujem krasne 🙂

luba142
7. jún 2015

ahojte, nebol niekto v hoteli Katya 5* Alanya ako daleko je to presne z letiska?

mes1177
7. jún 2015

@luba142 ahoj pozri link co som dala vyššie myslíš ten hotel?

luba142
7. jún 2015

@mes1177 nie to je ine 🙂

mes1177
7. jún 2015

@luba142 aha teraz lepšie čitam ...podobný názov

ppppetra
7. jún 2015

@luba142 aj mna by to zaujimalo, ci je to ten isty hotel ako krizanten katya, lebo ak ano, tak ten hotel ma z 3 stran stvorprudovku

silviaaa21
7. jún 2015

@erikajanik Ahoj, chcem sa spýtať, či je možné zobrať jedlo malému na izbu a ak áno, či sa to dá niekde potom zohriať. Malý mi pred spaním zje len polievku a keď vstane tak papá druhé, ale to už bude po obede a do večere ďaleko.

erikajanik
7. jún 2015

@silviaaa21 A idete do kamelye?

erikajanik
7. jún 2015

@margaretka12 Neviem ci biogaia nemusi byt v ladnicke, ale zhodou okolnosti som dnes bola v lekarni a maju tu uplne vsetko- fenistil, sudoc., mlieka, probiot., ..., proste vsetko a za normalne ceny. Ja som jej kvapky zacala davat az tu a vodu jej davam len balenu, rano caj a ziadne blbosti na pitie- jedlo je super, ale tiez davam pozor co spapa😉

erikajanik
7. jún 2015

@silviaaa21 Ja som tiez tak brala ked mi mala spala, ale pytala som sa ci mozem. Potom uz ani nie, lebo cely den je tu co jest

luba142
8. jún 2015

@ppppetra asi hej podla fotiek, ale je tam podchod na plaz, aj na Makarskej sme tak mali,ze sme chodili pod hlavnym tahom na plaz

babulka82
8. jún 2015

baby a kolko batožiny sa može niest? niekde som čitala že kojenci a menšie deti maju narok tiež na batožinu aj na kočik ,my mame 2 ročneho takže normalne ideme už za neho všetko platit.

erikajanik
8. jún 2015

@babulka82 Podla toho s kym letite. Budes to mat vsetko v pokynoch. My sme leteli s niki a prir. do 6 a norm. do 23. Kocik sme mali tiez a to mala este nema 2. Ja som pre istotu volala do ck. Len davaj pozor na kocik, zlomili nam striezku. Niektore baby ho balili do folie a v turecku na letisku to nevykladaju s batozinou.

giugia
8. jún 2015

@erikajanik ...ahoj v Turecku pri výstupe z lietadla,mi nedaju hned kocik?

babulka82
8. jún 2015

@erikajanik a kde to vykladaju? ja mam kočik starši ale tak dufam že vydrži. 😀

yidaky
8. jún 2015

@margaretka12 my sme boli pred 2 rokmi. Lara je super. Pieskové dlhé pláže. Neviem čo hľadáte, ale je tam dlhokánska cesta popri hoteloch a všade samé obchody......v delfináriu sme neboli. Boli sme v Royal wings a bolo úžasne...hneď by som šla opäť. 😉

yidaky
8. jún 2015

@silviaaa21 Neviem či záleží od hotela, ale my sme boli v Turecku 3x, vždy v inom a v pohode som brala jedlo pre dcérku. Tiež mi spávala cez obed. Inak v AL sa dá aj poobede kadečo nájsť na jedenie, ale keď bola ešte dcérka malá, tiež som brala z obeda skôr "diétny bufet", ako tie všelijaké mlsnoty, burgre, grilované veci čo boli v ponuke poobede.

yidaky
8. jún 2015

@babulka82 My sme brali kočík 2x, prežil. Vykladali to v letiskovej hale. A ozaj sa tam našli všelijaké torzá 😒 . Ja som ho vždy opásala takými popruhmi, čo sa aj na kufre dávajú.