Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

janulabj
10. júl 2012

@martabalalajka asi v auguste až, ale z Ke sme leteli aj min. rok s malym..kam presne idete vy? ja stale hladam hotel :D

martabalalajka
10. júl 2012

@janulabj Ahoj, my ideme do Selge Beach Resort, Side...Letime v piatok 20.7 a naspat 31.7...Velmi sa tesim, ale cim viac citam, co sa ludom stalo, normalne sa tej dovolenky aj bojim 🙂

janulabj
10. júl 2012

@martabalalajka všetko bude OK, ja som riešila mlieko pre maleho ako jednu z hlavnych otazok 🙂 idem kuk vaš hotel 🙂

martabalalajka
10. júl 2012

@janulabj Vies co moja pije Sabi mlieko a nasla som susene sabi tak beriem to... 🙂

sarra6
10. júl 2012

My sme boli vlani v turecku, jedna mala 3 roky, a druha 7 mesiacov. Uplne v pohodke zvladli cestu lietadlom, hotel bol tiez fajn, co sa tyka jedla, uplne super z kazdeho rozku trosku mala si na vyber hovadzie, kuracie, ryby, ovocie rozne druhy. Dva druhy polievok. Uplne super. Klima, fakt bolo super. Mala my spinkavala pri mori aj 3 hodky, kocik sme oblozili mokrou plienkou, a ked uschla opat sme namocili do mora. Fakt odporucam

mirka907
10. júl 2012

@martabalalajka tak ja to beriem teraz tak, ze neschopny delegat este neznamena zlu cestovku....uvidime ako sa zachovaju teraz po reklamacii, to bude pre mna podstatne....drzim palce nech sa dovolenka vydari....a v buse si strazte kufri...ale info co mam je , ze teraz uz na to aj sam delegat upozornuje....

janicka38
10. júl 2012

@mimi21 Ahoj, tak uz jsme zpet! Bylo celkem fajn az na nasi malou vysiracku. Vsichni jsme se schodli, ze nejlepsi je jet pred sezonou. Zacatkem cervna se tam nahrnulo strasne moc lidi. Nejlepsi byly ty jablecne placky, ktere pekla tetka ve snack baru 😵 .

zdenula81
10. júl 2012

Bol niekto alebo sa chysta do siam elegance pri beleku?

macka381
10. júl 2012

@bosacka Ako sa valajú prosim ta tie probiotiká???

martabalalajka
10. júl 2012

@mirka907 A my mame poistenie v Allianz, myslela som, ze oni ponukaju len tuto poistovnu 🙂

bosacka
10. júl 2012

@macka381 su to Biopron laktobacily baby bifi+ od firmy valosun... inak ja som prisla do lekarne, povedala ze ideme na dovolenku s rocnym dietatom, nieco popytala zo zoznamu a este som sa jej spytala, co by urcite odporucala (povedala par veci, ktore som nekupovala, lebo sme uz mali)

mimi21
11. júl 2012

@janicka38 tak vitajte doma 🙂
ale ja som mala pocit, ze aj ked sme tam boli my tak uz bol plny hotel, hlavne po 15.6. - bolo to vidiet na veceri a tak podobne 😝
veru, jablcne placky nemali chybu 😀
a ake ste mali pocasie? nebolo moc horuco?

janicka38
11. júl 2012

@mimi21 tak asi 33 az 35 stupnu, ale foukal vitr. Chladili jsme se v mori, bylo docela prijemne, jen ta plaz nic moc, ale mala stejne sedela v bazenech, tak to bylo jedno. Ale celkove jsme to hodnotili pozitivne, ikdyz navstevovat tento hotel priste uz asi nechceme. 😉

martabalalajka
11. júl 2012

Este sa chcem opytat, treba si menit peniaze? ci staci euro a este ci su tam bankomaty alebo treba mat hotovost? dakujem 🙂

mirka907
11. júl 2012

@martabalalajka stacia ti eura ale hotovost si radsej zober....platba kartou ti vo vacsine obchodou nehrozi, na bazaroch vobec...radsej hotovost doniest domov ako nemat

sasikas
11. júl 2012

@aliza az teraz som na nete... 😉 akurat s mm rozmyslame, ze ako tam bol situovany ten aquapark, ono to nebolo cez cestu ale myslim ,ze cez neake parkovisko ci co sa tam islo....ale bolo to v ramci arealu....boli sme tam pred 4 rokmi takze si to len tak matne spominam.... 😅 plaz velmi pekna, cista,jemny piesok, pozvolny vstup do mora, na plazi restika,bary.... 😉

simika26
11. júl 2012

@danu my sme leteli z Ke do Antalye so Sam Air a spat s tureckou spolocnostou Freebird... S tym Freebirdom sme sa celkom aj bali, je to stare lietadlo a motor vydaval vselijake zvuky 😀 Ale doleteli sme v poriadku 😉

danu
12. júl 2012

@simika26 to si ma nepotesila, lebo kartago leti uz len s nimi 😖

vero1234
12. júl 2012

@danu niekde v tejto diskusii som nasla, ze ides do Papillon Ayscha...my dnes kupujeme na 28.7. tento hotel....Vy ste uz boli alebo este len balite?

danu
12. júl 2012

@vero1234 ideme tam 18.8. ale bola tam uz zebricka23, pisala ze je super a na predoslej strane dala aj fotky

simika26
12. júl 2012

@danu Vazne? My sme boli pred mesiacom v Turecku cez Kartago a vtedy nam tvrdili, ze lietaju len so Sam Air.. Ale spat sme sli s freebirdom, tak nam to bolo divne... Skoda, sice Sam Air ma menej priestoru v lietadle, ale viac som mu doverovala ako Freebird...

danu
12. júl 2012

@simika26 hovorila mi to baba v cestovke v utorok. Ale zevraj maju nejake novsie lietadla, tak snad nepojdeme nejakym srotom

simika26
12. júl 2012

@danu nemusis sa bat, urcite by nemenili lepsiu spolocnost za horsiu... mozno len my sme natrafili na starsie lietadlo, mam aj foto, pridam ju tu?

danu
12. júl 2012

@simika26 pridaj

simika26
12. júl 2012

@danu Tak blbo som odfotila, ze len polku lietadla 😀

danu
12. júl 2012

@simika26 snad doletime 😅

aliza
12. júl 2012

@sasikas to fakt? lebo ja som citala, ze kamienkova plaz a vstup do mora tiez nic moc 😕, tak to je potom super! uz sa nevieme dockat 😉. Diki za info

ress
12. júl 2012

@simika26 Nepamätáš akej farby chvost malo? Lebo my sme tiež leteli s Freebirdom obidve cesty, prvá úplne super, lietadlo krásne, nové, aj jedlo v pohode, to bolo tuším šedé, alebo také kaki a späť sme išli ružovým, to bolo tiež vnútri čisté, pekné, ale ten motor robil všelijaké zvuky 😅 Ale my sme boli maximálne spokojní

sasikas
12. júl 2012

@aliza hej plaz bola pieskova...a krasny jemny piesok....az ked uz ides do vody, tak tam bol piesok a male kamienky...ta plaz je dokonca ocenena nejakou tou modrou vlajkou ci co to je.... 😅 😉 a vstup do mora bol tiez v pohode.... 😉

sasikas
12. júl 2012

@aliza teda ak hovorime o tom istom Ali Bey 😅 ..lebo este je aj Ali Bey Side a tusim aj v Beleku..toto je Ali Bey Manavgat, hej?... 😉