Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

vanduska3
20. máj 2014

@dolcegucci Prosím ťa, to čo sú za slúchadlá, kde si ich kúpila ?My letíme 20 júna a malá má 16 mesiacov a letí prvý krát, tak by som to vyskúšala

dolcegucci
20. máj 2014

@vanduska3 obycajne zahradkarske sluchadla 🙂 kupovala som ich v hornbachu 🙂

vanduska3
20. máj 2014

@dolcegucci Jaj tak dik, poviem ocinovi, nech nejaké zoženie 😀 😀 😀 a nedívali sa v lietadle na teba divne? Mne sa to zdá milé, ale ľudia sú všelijakí ☹

uradnikova
20. máj 2014

Let cista katastrofa, cely cas plakal, v lietadle chytil anginu, skoncili sme v nemocnici na infuzkach, zvysok dovolenky nemohol na slnko ani kupat sa☹

dolcegucci
20. máj 2014

@vanduska3 nie vobec nie 🙂 letuska hovorila ze aky super napad,ze navrhne aby im nakupili do lietadla aby mohli poziciavat detickam 🙂 A keby sa aj niekto pozeral,tak take veci ja neriasim hlavne ze to mojmu malemu pomoze 😉

karinkaeich
20. máj 2014

@dolcegucci dakujem za super tip, hadam aj my zaobstarame take nieco. este sa poradím s dr., čo mi povie. bojím sa, aby sa mu tie uška nezhorsili. no platili sme dovolenku uz začiatkom roka, s týmto sme nepočítali :-/

dolcegucci
20. máj 2014

@karinkaeich verim,ze nieco poriesite a malinkemu to pomoze 🙂

dasa123
20. máj 2014

@sintia84 diky za info o Sea Worlde, prosim Ta len som sa este chcela opytat aky je tam vstup do mora. Lebo uz sme boli 2 x v Side a vzdy tak po 3-4 metroch sme uz nedociahli, dakujem. Tak som rada, ze ste sa tam mali fajn, dufam, ze aj nam to vide 😎

ivona2010
21. máj 2014

my sme boli pred dvoma rokmi v hotely Kumkoy Beach Resort & Spa a tento rok ideme do Titanic Beach Lara :o) boli sme maximálne spokojní aj so starostlivosťou a programom pre deti

sintia84
21. máj 2014

@dasa123 Vstup rovnaky ako vsade v Side tiez hlbocna po 3 metroch 🙂

adka_m
21. máj 2014

Ahojte, my ideme 6.6. do hotela Ali bey Club Manavgat, letime z Bratislavy. Nejde nahodou niekto v tomto termine? Popripade skusenosti? Dakujem

kosska3003
21. máj 2014

@dolcegucci a to naozaj pomahaju tie slucatka viem o zuti piti kojeni ale toto som prvy krat pocula super napad 😀 😀

dolcegucci
21. máj 2014

@kosska3003 hej pomaha,pretoze sa do usiek ten tlak nedostane 🙂 Videla som to pouzivat aj Luciu Vondrackovu malemu 🙂

kosska3003
21. máj 2014

@dolcegucci hm no neviem ci by si to ten moj nechal asi tazko 😒 ten vsetko dava z lavy dole

dolcegucci
21. máj 2014

@kosska3003 vsak to len chvilku pri vzlietnuti a potom pred pristanim.Myslim,ze by to zvladol 😉

kosska3003
21. máj 2014

@dolcegucci on mi to zvladol aj ked mal 10 bez toho dam mu nieco pit ak sa bude dat lebo letime o 5tej rano ci bude hore

harmi
22. máj 2014

@adka_m juuu to vam v dobrom zavidim, v Ali Bey Club Manavgat sme boli v 2012 aj co mam profilovu fotku tak je odtial. Tam je uzasne, to bol najlepsi hotel v akom sme boli. Sluzby perfektne, strava na 1 s hviezdickou 😵 Nadherny areal ktory ma dve casti zrkadlovo otocene. Vsetko mozes v oboch vyuzivat. Tak isto aj vecerny program je dvojmo. Najlepsi je aquapark 😎 Tam sa vam bude urcite pacit.

adka_m
22. máj 2014

@harmi jej tak tovsa tesime, len sa bojim tej plaze, vraj je tam prudky spad do mora, mam dve male deti(1,5 a 6), tak snad to nebude problem. A ozaj kanvica na izbe nebola?

harmi
22. máj 2014

@adka_m no ten spad je tam vsade v tejto oblasti ale ked maju deti rukavnicky tak v pohode. zalezi ci nebudete mat velke vlny lebo tam byvaju dost vlny. ale nam sa to velmi pacilo. moj maly mal vtedy 5rokov a prvy krat bol fakt ze vela v mori. V egypte sa mu v mori nechcelo byt, tu sa mu pacili tie vlny, sme sa v nich vysantili.

ale podla mna dost casu stravite v auquaparku s takymito detickami. je tam aj pieskovy bazen pre najmensich so smyklavkami. Aquapark je hned tam pri vchode a je velmi pekne urobeny. napis potom svoje dojmy.

kanvicu sme myslim nemali na izbe ale v jedalni je pultik s jedlom aj pre najmensich. vyzivu tam mali, vyvary, kase, mlieko....vsetko. najlepsia strava ako sme kedy mali.

pri vecernych programoch si mozes v bare vypytat aj prazene oriesky , koktaily. my sme pili stale pinacoladu. len nechcu robit alkoholicku lebo to robia s dovozovych alkoholov. tak ak mate radi s alkoholom tak ich treba presvedcit nech ti urobia z toho ich.

adka_m
22. máj 2014

@harmi nasa sa praveze vln boji, tak ta do mora asi moc nepojde a malemu bolo v mori zima. No asi k moru budeme chodit len dospely, uvidime. Na tu kanvicu som sa pytala, lebo minuly rok som malemu v Turecku vodu prevarala pre istotu. Ale tak uz ma skoro dva roky, tak snad mu z balenej vody nebude nic

harmi
22. máj 2014

@adka_m no my sme boli 2x v septembri tak more bolo teple. ale tak deti tam budu mat velmi vela moznosti na kupkanie. my sme to vzdy striedali, rano pri bazene sme kavickovali, potom sme isli k moru a poobede do aquaparku kde sme sa vela krat aj naobedovali.

a nonstop tam mas v AI aj zmrzlinu kopcekovu ale hlavne Algidu /maly tlacil jeden magnum za druhym, cornetto.....a my tiez.

z balenej vody mu podla mna nic nebude a v jedalni je urcite aj konvica keby si si chcela tam prevarit. alebo mozno pozicaju na izbu.

karinkaeich
22. máj 2014

UZ ABY SME KAZDA BOLI NA DOVOLENKE 😉 🙂 ako tak citam 🙂
chcem sa opytat, ci ste si brali so sebou aj nejake papanie, napr. piskoty, presnidavku... viem, ze v lietadle dostaneme bagetku alebo pod. odlet mame 18:30 (predtym sa naobedujeme okolo 14:30, na letisku nieco trosku zahryzneme, len deti nemozem prepchavat, aby im nebolo zle). prilet okolo 22:00 + vybavenie na letisku a transfer, takze do hotela prideme okolo polnoci, alebo aj neskor. cize prve jedlo az ranajky. ako to vyriesit? dik

nefertitka
22. máj 2014

@erinka123 ako s dovcou? uz mate nieco vybrate?

nefertitka
22. máj 2014

@karinkaeich ja by som si na vasom mieste nieco zobrala, ked to mate takto...

silvianm
22. máj 2014

@sussie259 ahoj my letime v nedelu v noci - o 3 do Turecka.. akou idete cestovkou?mozno poletime spolu..

silvianm
22. máj 2014

@adka_m ahoj my letime 8.6. o 3 v noci.. mozo pojdeme apolu 😉

karinkaeich
22. máj 2014

@nefertitka a nestopnu ma na letisku? ideme prvykrat aj s detmi, tak preto sa pytam skusenejsich 😉 ci vo velkom kufri to vobec nevadi?

zofik
22. máj 2014

@adka_m
Ali Bey Manavgat vše super, nádherné animační programy fakt luxus,, ale ubytování uplná katastrofa 😖 jsem byla strašně zklamaná....vše ošumtělé, zapáchali nám odpady, ovšem pokud máte zaplacené pokoje superior, budete mít pokoje zrekonstruované, a to je o jiném....

erinka123
23. máj 2014

@nefertitka este nie ,ale aki chcela by som jeden hotel len musim pockat lebo je este vyse 1000e na os.

nefertitka
23. máj 2014

@karinkaeich vo velkom kufri mozes mat hocico, dokonca my sme mali keksiky pre malu normalne v prirucnej batozine a nikto nic.