Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

alenanr
27. apr 2015

naozaj výhodné ponuky do turecka, hlavne tie prvé 😵
https://vacanza.sk/vyhladavanie?country[0]=156&order=discount&sort=desc

a tento je pre decka uplne ako stvoreny, uplne pri plazi, ja som tam skoro praskla, isla som z 51 na 54 kg za 2 tyzdne a potom som 4 mesiace sa nevedela dat späť. 😵 darmo už v tomto veku to nefunguje 🙂
https://turecko.vacanza.sk/turan-prince-world-h70

jankako
27. apr 2015

@erikajanik ideme my.tiež ma oslovila.mala dobré ceny a najmä sa mi zapáčialo že ponúkla aj cez Rakúsku cestovku.ked som volala do cestovky tu u nás v okrese,že sme si vybrali nakoniec inde,tak že čo som nepovedala že aj oni maju zmluvy s AT a DE cestovkami.ja som to mala povedať???táto mi hned ponúkla dve možnosti,odlet z AT a odlet z BA.kedže At vyšlo lacnejšie,letíme zo Swech.príjemná žena,dobrá komunikácia,snád všetko dobre dopadne,polovicu sme zaplatili...letíme 21.6.

barcabejby
27. apr 2015

@silviatko Ahoj, nie, neboli sme. Boli sme nakoniec v Sunis elita beach a bolo perfektne. Dobre sme sa rozhodli. Boli sme max spokojni 🙂

silviatko
27. apr 2015

@barcabejby jaj skoda chcela som vediet dojem z tohto lebo ten uz mame zakupeny 🙂

anucha27
27. apr 2015

@erikajanik ako je na fb??

nefertitka
28. apr 2015

Leteli ste niekedy niekto s Fly Niki? Ze ci tam cakat nejake male obcerstvenie, alebo nie?

erikajanik
28. apr 2015

@anucha27 Ahoj, aztravel.sk- cestovna agentura 😉

erikajanik
28. apr 2015

@nefertitka My sme leteli raz, neviem ako je to teraz, ale bolo aj obcerstvenie, napoje a aj neaky ten film na vyber. Bolo super 🙂

erikajanik
28. apr 2015

@jankako Ja so najskor trochu vahala, ale s nemcinou nemam problem, syn tiez rozprava plynulo nemecky, muz zase plynulo ang., tak snad to dobre dopadne. Ideme uz 2. 6. ,tak dam vediet 😎 Tiez letime zo Swech. a asi fly niki, tak sa aj tesim, len mame nocny let, ale snad mi mala prespi 🙂

jankako
28. apr 2015

@erikajanik aj my hovoríme plynulo nemecky,tak preto sme neváhali 🙂
tak vám vyšiel nočný let?ja som kvôli tomuto aj dosť zavrhovala SK cestovku,kedže pravdepod.by sme mali nočny let a vlastne dozvedeli by sme sa to až týždeň pred odletom.je to premňa stres,kvoli malému,tak dúfam že nám ten denny nezmenia,lebo ma picne ☹ 😀 No daj potom vedieť že ako dopadla dovča.Inak ja ani neviem akou spoločnosťou letíme 😨

gretkab
28. apr 2015

@jankako Ja s detmi kazdy rok prave dufam v nocny let, podla mna je to super 🙂. Zatial vyzera, ze pojdeme o 4:00, ked sa to nezmeni, tak oslavujeme 🙂.

jankako
28. apr 2015

@gretkab No len my cca dve hod.cesta BA,dve hodky na letisku,čiže neviem si predstaviť že by bol 22 mes.celú noc hore a ja tiež.Jediné plus je,že si tam na druhý deň celý deň.a my takto stratíme jeden deň a takisto ked pôjdeme späť.

erikajanik
28. apr 2015

@jankako No to som si len pozerala cez tu at cestovku, neviem ci to tak bude, nocny let uz neriesim, aj ked ideme z tn okolo12 aby sme boli tak 2-3 na letisku a 4 cosi asi letime. beriem kocik, do lietadla tablet, ked nebude spat, tak bude kukat..., zvladneme to, ved neletime na aljasku, len aby sme sedeli vedla seba. To presne neviem, ako sa toto riesi, ale ked zacne mala rucat, tak verim tomu, ze si to niekto ochotne vymeni 😀

nefertitka
28. apr 2015

@erikajanik dakujem za info🙂

mojej dcere sa paci mucha co je nakreslena na lietadle, sa na to tesi, videla to na you tube, este stale ju tam maju, nevies? 😝

aj my letime v noci, o 2:45...

lauraa
28. apr 2015

Letite niekto s prestupom v istanbule?

lauraa
28. apr 2015

@nefertitka minuly rok davali taku mini bagetku ( so sunkou alebo syrovu) teply alebo studeny napoj... Na ceste spät sun expres nic ,ale dalo SA kupit ...

nefertitka
28. apr 2015

@lauraa vdaka, a vy letite s prestupom?

lauraa
29. apr 2015

@nefertitka nie len by ma to zaujimalo , lebo vela cestoviek hlavne z wiedne lieta s medzipristanim, minuly rok tak niekto letel...

karinkaeich
29. apr 2015

my letime zo Slovenska, takze na casy si este pockame. ale tam tipujem opat na 18:30 😝

karinkaeich
29. apr 2015

@nefertitka to ano. len dufam, ze aj ostatnym je jasne, ze skor pojdeme kazda rodina po svojom, a nie total vsetko spolu a spolocny program. lebo inak bude ... 😝 😲 😀

erikajanik
29. apr 2015

@lauraa Aj my ked sme hladali, tak bolo velmi vela s prestupom, boli aj lacnejsie, ale s detmi by som takto neletela- asi, potom som si to dala ako podmienku, ze musi byt priamy let. Niektore lety maju az niekolko hodinove cakanie v istanbule😣

erikajanik
29. apr 2015

@nefertitka Niektore maju, niektore nie, mozno prave vase bude mat😉

nefertitka
29. apr 2015

@lauraa
@erikajanik nam bolo povedane, ze napriek tomu, ze mame zaplateny priamy let, sa moze stat, ze bude s medzipristatim. Vraj sa to stava zriedkavo, ale stava. Tak dufam, ze zrovna my nebudeme mat taku smolu 🙄

jankako
29. apr 2015

@erikajanik mysliš že nebudete vedľa seba? Ja si asi zo zvedavosti zistim s akou spolocnostou krtinec.austria Airlines že je super letieť. Čo sa tyka obcerstvenia v lietadle. Kamoska letela aj Tureckou spolocnstou, to že bolopekne onicom.

erikajanik
29. apr 2015

@jankako No my sme leteli laudom a bolo super☺️, mali sme letet aj domov, ale meskal let a nakoniec sme leteli neakou tur. spolocnostou a to sa nedalo porovnat, este sme sedeli kazda inde a bola tam aj rodina, ktoru uplne rozsadili😣

erikajanik
29. apr 2015

@nefertitka No ja pevne verim, ze to tak nebude, na toto nas nikto neupozornil a ked mame raz priamy. mal by byt priamy😉

nefertitka
30. apr 2015

@erikajanik moj muz sa na to pytal ako prvy, ze ci mame zaruceny priamy let, tak povedali toto, keby sa nebol opytal, tak asi nic sami od seba nepovedia

erikajanik
30. apr 2015

@nefertitka No jateda neviem, mala som to ako podmienku a mame priamy, na toto nas nikto neupozornil, tak dufam a verim, ze letime priamo, ani nad tym nebudem spekulovat, lebo si to privolam😄😉

nefertitka
30. apr 2015

@erikajanik veru, nespekuluj 😉
ani ja si take nieco radsej nepripustam...

aalinka
30. apr 2015

Ahojte, bol niekto na dovolenke v Lare? zvazujeme tuto destinaciu, ale zas na druhej strane sa obavame, ze budeme mat lietadla nad hlavami, kedze je to blizko k letisku. ma s tym niekto skusenost?