Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

simika26
29. máj 2012

@kacci ahoj, v sobotu odlietame z Kosic do hotela Marti Myra v Kemeri 🙂 Budem potom informovat, je to 5* hotel, takze malo by byt vsetko v poriadku, aj podla referencii 😉 Zienky, neodlietate niektora 2. juna v sobotu o 6,40 rano z Kosic? 🙂

lutsousek
30. máj 2012

@larmimi tak držte palce, za chvilku letíme 🙂 Bojím se té cesty s malou jako čert kříže. Ale zvládli to jiní, zvládneme to taky 🙂

bakerka
30. máj 2012

Ahoj holky, my odlétámedo Turecka poprvé - příští úterý 5.6. z Ostravy do tohoto hotelu v Kemeru www.themaximhotels.com se skoro čtyřletým chlapečkem. Nemáte s tímto hotelem některá zkušenost?
Jsem trošku nervozní hlavně z počasí - protože jsme vždycky jezdili na dovču červenec - září - a bojím se, aby tam nebylo stejně, jako tady... To by mě asi chlapi moc nepochválili za výběr termínu 🙂

bakerka
30. máj 2012

Jak tak koukám na předpověd, nevypadá to moc dobře - jedeme v termínu 5. - 12.6. http://turecko.tripzone.cz/antalya/pocasi

alienka73
30. máj 2012

@bakerka my sa bojime presne o to iste, to pocasie☹ teraz mi ukazuje v Side 23 stupnov☹(((

marketa1304
30. máj 2012

ahoj....počasia sa nebojte..my sme min.rok takto sledovali počasie a išli sme s tým ,že nás tam čaká 26°....a bolo v tieni 38°....určite netreba tomu tak úplne veriť......

larmimi
30. máj 2012

@lutsousek dakujeme 😉 presne tak aj ja hovorim, vsetcia to zvladli ! tak aj my ...spomeniem si na vas vsetky 😀 haha a musime sa tesit !!! nie strachovat, je to dovolenkaaaaa a tak rychlo to prejde.....
akurat mna uz treti den nenormalne boli hlava....uz neviem co si mam dat.....strasne...

@marketa1304 ja som dnes pozerala a na pondelok uz je tam 30st . 😵

marketa1304
30. máj 2012

@larmimi no a prídeš a bude 😀

zuziq8
30. máj 2012

@adka12 no tak podla tohto ma moze porazit, my ideme 6.teho a potom tam same zrazky "hlasia" 😀 😀 snad to tak nebude 🙂

bakerka
30. máj 2012

@marketa1304 díky - to by bylo skvělé, protože když jsem doma jen nenápadně naznačila, že by tam nemuselo být tak úplně na celodenní řádění u vody, manžel byl na infarkt 🙂 Máme doma desetiměsíční mimčo - právě nám rostou horní jedničky, takže docela mazec - a vloni jsme na dovči nikde nebyli, takže se k téhle docela dost upíná 🙂 Uvidíme, nebudu se tím trápit dopředu a třeba budeme příjemně překvapení 🙂

marketa1304
30. máj 2012

@bakerka ja iba píšem,ako sme my stresovali s počasím a bolo na depku horúco...sedeli sme iba v tieni...tiež mala 1 rok,ale bolo super...zahoď starosti a pochybnosti a teš na oddych..peknú dovolenku vám prajem...

larmimi
30. máj 2012

@zuziq8 nesranduj 😝 dazdnik neberiem !!

murynka
30. máj 2012

@makaci do toho sameho ???tak to je dobrá náhoda my letíme z dráždan 😉

kacci
30. máj 2012

@simika26 super, budu moc ráda, když pak poreferuješ. Je to naše první dovolená po 4 letech s dětma, tak se strašně moc těším. Sice bereme na hlídání babičku s dědou🙂, ale ráda bych děti udala i do toho jejich dětského klubu.
Přeji krásný pobyt, ať všechno vyjde.

alienka73
30. máj 2012

no tak ja dufam, ze ta 15dnova predpoved nie je pravdiva lebo potom koniec sveta. My ideme k moru po 6rokoch takze ani nehovorim ako sa tesime a ked nam polku pobytu preprsi tak neviem. A to sme si hovorili ze v Turecku prsat nebude , preto sme nesli do Bulharska napr....Ale tak presne ako pisete dopredu sa netreba stresovat len duuuufat 🙂

bakerka
30. máj 2012

my necháváme Davídka doma s babičkou, bereme jen staršího Vikiho. Co se narodil Davídek a začal chodit do školky (cca měsíc po sobě) se docela zhoršil s chováním - je podrážděnější, vzteklejší a ubrečenější - a i když teda brášku miluje, myslíme si, že je to tím. Takže ten týden bude hlídat Davídka babička a Viki si užije tatku a mamku jen pro sebe 🙂 A já jeho taky, protože mi příjde, že mi najednou hrozně rychle vyrostl. Takže za mě - i kdyby počasí nebylo úplně na jedničku, hlavně, že budeme mít na sebe více času, než doma 🙂

bakerka
30. máj 2012

@alienka73 ze stejného důvodu jsem vybrala Turecko i já, brala jsem to jako jistotu 🙂

makaci
30. máj 2012

@murynka JO,JO, DO TOHO SAMÉHO, MY LETÍME PRAVDĚPODOBNĚ AŽ V 19.35.HOD. POKYNY BUDU MÍT AŽ ZÍTRA. 🙂

murynka
30. máj 2012

@makaci tak to je paráda jak máte staré děti\?my letíme v 10 dopoledne letenky a vouchery už máme od minulého týdne...moc se těšíme vypadá to krásně vidte?bychom se tam mohli nějak spojit a sejít... 😉

murynka
30. máj 2012

loni nám hlásily hnusně byli jsme v termínu od 31.5 do 10.6 a počasí krásnééééééééé 😉

makaci
30. máj 2012

@murynka MY MÁME 2 DĚTI. TEREZKA MÁ 10 LET A VERUNKA 1,5 ROČKU. - TO BY SI MOHLI SE SOFINKOU ROZUMĚT 🙂 - KOUKALA JSEM NA VAŠE FOTEČKY S LOŇSKÉ DOVOLENÉ - KRÁSNÉ

simika26
30. máj 2012

@kacci Dakujem velmi pekne 🙂 Uz sa pomalicky balime, tak verim, ze budeme spokojni. Samozrejme sa potom ozvem, je tam aj wifi, berieme aj notebook, takze mozno sa ohlasim aj z miesta 🙂

katy1979
30. máj 2012

baby ja pocitam s tym ze tym dazdom myslia len nejake nocne burky. ostatne si ani nepripustam radsej.
Bude krasne pocasie uvidite

simika26
30. máj 2012

@alienka73 O pocasie sa neboj, je to uplne ine podnebie a nikdy tam nie je tak ako u nas, ze prsi cely den alebo dalsich par dni. Ak sa na chvilu zatiahne, poprsi a za pol hodky sa vyjasni 😉 Este, aby si nebola rada, ze sa nachvilocku zatiahlo z tych horucav 😅 Prajem krasnu dovcu a koooopec slniecka 🙂

zuziq8
30. máj 2012

@larmimi no ten dazdnik neberiem ani ja 😀 a na obrazku vyzeraju ako dooost velke burky 😀 tak snad si to ta predpoved rozmysli dokym odideme 😝 inak teraz som s malou spala poobede a mala som taky strasny sen, ze sme nic nestihali v den odchodu, letime 10:15 a my sme sa vyteperili v tom sne z domu az 20:15 😀 takz uz nech mame za sebou aj odlet 😀

murynka
30. máj 2012

@makaci tak to je super mala ma kamosku kolem 20mes aa miluje ji a starsi deti to same tak se domluvime na nejakem setkani?a dekuji za pochvalu

makaci
30. máj 2012

@murynka JASNĚ, KOUKALI JSME SE STARŠÍ DCEROU NA VAŠE FOTKY - A ŘÍKALI JSME SI, KDO DŘÍV VÁS NAJDE 🙂 , BUDE TAM DOST LIDÍ, ALE URČITĚ VÁS POZNÁME - TEDA SNAD

mimkaa10
30. máj 2012

Ahojte kočky, pridávam sa sem do témy ...

je tu niekto do hotela Ali bey club Manavgat ? 🙂