Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

zebricka23
21. jún 2010

@zuzanah123 dakujem za infosky.....staci ak bude dobra izba a budem spokojna........jedlo urcite bude super

vikiem
21. jún 2010

Ahojte,

nebol niekto už náhodou v Beleku v hoteli Bel Conti. Chcela by som nejaké info. Ďakujem.

nika07
21. jún 2010

@vikiem ja si myslím,že v Beleku su všetky hotelové rezorty kvalitné 😉

vikiem
21. jún 2010

@nika07 ďakujem za odpoveď. No veď uvidíme budúci týždeň 🙂

soni78
21. jún 2010

ak by niekto chcel dobry tip na hotel tak odporucam Ali Bey Club Manavgat...v stredu sme sa vratili....uuuuuzasna dovolenka...raj pre deti... 😎 😎 😎

sakura77
22. jún 2010

@soni78 a aj ste uz mali slovenskych alebo ceskych animatorov? ci az od jula su?lewbo mali by tam mat od fira,klub firacik

soni78
22. jún 2010

sakura, firacik bohuzial este nebol....vraj az jul, august....ale nevadi, aj tak bolo uuuuzasne...hned by som isla este raz s tebou🙂))

ljublju
23. jún 2010

Ahoj,ideme 1 x letecky na dovolenku do Turecka,potrebovala by som poradit take zakladne informacie,ako je to s batozinou,co mozme vziat do lietadla,poistenim,ockovanim,lekarnickou a prip.vase ine postrehy s malymi detmi.Vdaka

ljublju
23. jún 2010

a zabudla som este take ze ci sa niekde zahalit,ako sa obliect na veceru,a take veci na co si davat pozor 😀

ljublju
23. jún 2010

a ako je to s peniazmi?Kde si mame zamenit,kolko cca minieme ako vreckove alebo sa da platiti euracmi?

ljublju
23. jún 2010

a prosim poradit este hotel,stredisko ,mame male deti,ide nam hlavne o dobre jedlo,cistu plaz kustik od hotela,4 a viac * hotel ,moze byt nieco s pamiatkami blizko.Nepotrebujeme sportove aktivity

livia76
23. jún 2010

@ljublju prečítaj pár strán dozadu a dozvieš sa všetko 😉 😉 všetko je už pár - krát spomenuté 😵

lilly21
23. jún 2010

@ljublju my sme boli este bez malej, chystame sa teraz niekedy v oktobri... ak mas inclusive, nemusis minut nic, ale da sa aj nakupit - hlavne fejky ed hardy a spol 😀 ale aj origos adidy a tak su lacnejsie.. najviac asi minies na fakultativne, ak chcete niekam ist (aj ked v turecko toho az tak na pozeranie neni, radsej si daj hamam v hoteli 🙂 ) platis eurami vsetko..
my sme boli v side, take kludnejsie stredisko, tusim alba queen 5hv. a celkom fajn, aj pre deti.. a vacsina hotelov ma vlastnu plaz..
na vecere a ranajky si mozes dat hocico, triko kratasy, aj ked obcas byvaju preklimatizovane (hlavne pre male deti)..
ockovania nvm, ale podla mna netreba, je to ovela europskejsie ako egypt, nemali sme problem ani s vodou, ale detom predsa len radsej len balenu (aj na zuby a pozor na lad)

ljublju
23. jún 2010

livia,lenze to je 27 stran 😖

tamarka1
23. jún 2010

@ljublju ale to citanie ti stoji za to 😉 naozaj sa dozvies, co potrebujes....

sunbeamek
23. jún 2010

ja mam zkusenost s hotelem Iberostar Belis v Beleku a muzu ho jen doporucit, idealni pro rodiny s detmi.

rose69
24. jún 2010

Kto bol v hotely Lilyum v Side? Ake mate z neho dojmy?

zebricka23
25. jún 2010

@rose69 teraz je tam moj ujo s rodinkou, zajtra sa maju vratit...tak ak zistim,dam ti vediet 🙂

luciabah
28. jún 2010

ahojte

my sme boli v iberotel palm garden, side cez TUI, ak mate otazky kludne odpoviem.

nika07
29. jún 2010

dobré ránko,

@luciabah ako ste boli spokojný so službami TUI, bol tam nejaký rozdiel oproti slovenským cestovkám

jeana
29. jún 2010

ahojte...

nejake recenzie na Kamelya World Selin Resort & Spa v Colakli?
co sa tyka stravy, moznosti fakultativnych vyletov atd...

dakujem 😵

vikiem
29. jún 2010

Dnes večer letíme 🙂

nika07
29. jún 2010

@vikiem tak príjemnú dovolenku, a užívajte si 😉

luciabah
29. jún 2010

@nika07 ahoj
nam vyhovovalo, ze sme si mohli vybrat kedy chceme letiet a ze su to lety pravidelne, myslim pravidelna linka a mala pravdepodobnost, ze let bude odlozeny. a aj sme menili datum odletu a mali trpezlivost. doklady, potvdenia boli nachystane vzdy ako povedali. nevyhodou bolo, ze neter nemohla vyuzit animatora, lebo neboli ochotni rozpravat inak ako po nemecky a rusky, hoci nam delegat a aj na recepcii povedali, ze vedia aj po anglicky. ale ochota nebola.

blondo
29. jún 2010

@jeana Ahoj, bola som v Kamelyi minuly rok, bola to uzasna dovolenka, strava skvela, fakultativne vylety sme neabsolvovali, len sme boli na delfin show. Neviem co by si chcela vediet, kludne sa spytaj.

kika6
30. jún 2010

My sme sa 22.6. vrátili z TTH Nashira a bolo tam supeeeeeeeeer. Tak ako písala Lenka03.

binki
30. jún 2010

holky, úplně jste mne navnadily, chystám podklady k článku o spešl aktivitách v Turecku, pokud jste zažily něco mimořádného (nemyslím delfíny a běžné toury po profláklých památkách), tak písněte, už teď toho mám hodně..díky

dasa123
30. jún 2010

Ahoj Kika, my tam ideme v septembri, mozes prosim napisat ako bolo ? Kludne vsetko 🙂 Ako to bolo s minibarom, bol denne doplnany ? Voda bola podavana v balenych flasiach, alebo sa capovalo z galonov ? A v restauracii boli stolicky pre male deti na krmenie ? Dakujem moc. Ja sa uz moc tesim 😎

kika6
1. júl 2010

Bolo tam super.Minibar doplňali denne 1,5l naperlivou vodou. V hlavnej reštaurácii boli tieto vody v chladničkách, mohli ste si zobrať kolko ste potrebovali. Detské stoličky boli Chicco, keď sme prišli boli úplne nové, zabalené vo fóliách a mali aj kolieska. Jedla bolo veľa aj v detskom kútiku boli nejaké jedlá pre detičky. Naša malá( 6rokov) jedla samé cestoviny a ryžu, ale to ona aj doma má najradšej. Vonku boli všade automaty na kávu aj nápoje, alko, nealko. Voda v mori aj bazénoch bola teplá. Čistota super. Keď Ťa niečo napadne tak sa pýtaj. Mne sa tam páčilo všetko. Nemám jediné negatívum na hotel.

dasa123
1. júl 2010

Kika dakujem, uz aby sme isli aj my 🙂 ahoj.