Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

alienka73
13. júl 2014

@babulka82 mali sme na izbe rychlovarnu kanvicu a s balenou vodou prevarenou, ale asi sme aj doliali studenu aby sme tak dlho necakali ale to si uz naozaj presne nepamatam, no dievcata uz mali 2 roky takze uz boli vacsie.

evik4
13. júl 2014

@tanika tento rok v adalya ocean ostatne mate v sprave

nikinka1111
13. júl 2014

@evik4 mohla by som poprosiť aj ja vaš názor na hotel adalya ocean? my ideme 30.7

tanika
13. júl 2014

@evik4 a ešte a Adalya Ocean deluxe alebo v Adalya ocean sú to že vraj dva rezorty vedľa seba ? lebo Adalya ocen deluye je vychválená ...? !!!! v ktorom ste teda boli ? pá pá dík Táňa

abbey1
13. júl 2014

@babulka82 Sorry. Malo byť dojčila, ale telefón si prepísal, ako chcel. 😉

evik4
13. júl 2014

@tanika to je stale ten jeden, adalya ocean deluxe a ten vedla neho je adalya resort.

tanika
13. júl 2014

@evik4 to to som teda rada že ste mi poradila som prekvapená tú adalyu ocean veľmi ospevujú v recenziách . ďakujem za porovnanie. Tak ja ozaj neviem čo toto leto vyberiem...a mám obavu že to čo vyberiem už nebude tak dobré ako evren lebo mi sme boli ozaj spokojný maximálne .

popova
13. júl 2014

@tanika Boli sme minule leto v ADALYA rezort ,a možem povedat maximalna spokojnosť ,Adalya Ocean je sesterský hotel o niečo luxusnejši, hneď vedla rezortu

tanika
13. júl 2014

@popova ďakujem za reakciu , viete ono je dnes tak ťažké vybrať správnu dovolenku a kedže to človek zaplatí a nie malé peniaze tak chce za to aj dostať čo má . ale bohužiaľ niektoré cestovky zavádzajú a človeku ostáva už len recenzie čítať pýtať sa a hľadať to pravé čo Vám potom na tej dovolenke neprekvapí . teda mne v Hydrotoure tak vychvalovaly Adalyu ocean deluxe že vraj je ešte lepšia ako Evren beach resort a ako čítam tak to nieje tak.

nikinka1111
13. júl 2014

@tanika môžem poprosiť info čo je v adalya zle? nech sa už teda viem pripravi´t keď tam už ideme

tanika
13. júl 2014

ja som tam nebola ale dostala som správu od evik4 že : teda verím že sa evik 4 nenahnevá ale určite to nám viacerým čo sa rozhodujú pomôže. My sme boli v Evren beach resorte dva krát ten viem popísať do detailu.

Adalia ocean je mega oproti evrenu, personal vycviceny akurat tak na nemcov, boli dost neprofesionalny na vinimky, este animator zo slovenska tam nebol lebo este vraj studuju, bolo mimo sezony v juny. Hlavne mu vadili, ze nebolo dost lehatok pri bazene, stolov v bufete, lebo nemci boli vsade natrepany a cely bozi den. Takze sme chodili len na plaz tam sa dalo. Pri ranajkach a veceri, sme si normalne museli obsadzovat stol, nosit si sami napoje aj kavu rano, ale nemcom stihalu lievat, no nam nie. V evrene taketo neexistovalo, tam bolo vsetko dokonale, asi maju kvalitny menezment. Inak sme pozerali ten adalia resort sme videli z balkona tam sa furt nieco diali, kazdy vecer program a u nas nic. U nas naozaj evren vedie, tu adaliu ocean vynukuju lebo kto tam bol uz viac nepojde, dalu nam proste pocitit, ze sme len slovac.

nikinka1111
13. júl 2014

@tanika dik.

tanika
13. júl 2014

@nikinka1111 budem rada keď sa vrátite a npíšete mi ako tam bolo prajem krásnu pohodovú dovolenku zaujímajú ma pre deti animácie aké sú a proste všetko pá Táňa

denklo
13. júl 2014

@lauraa Áno, bývalý Club Belinda. Prečo?

lauraa
14. júl 2014

@denklo tak hod info a foto ako bolo....ze vraj je velmi pekne zrekontruovana a pribudol novy aquapark...

lauraa
14. júl 2014

@tanika hotely siete Sunis su zname svojou kvalitou... patri sem aj evren, kümkoy beach, Asteria belek....
@nikinka1111 dufam ze tiez napises ako sa vam hotel pacil.... inak je zalozena nova tema dovolenka v turecku kde sa pisu len recenzie kvoli lepsej orientacii

nikinka1111
14. júl 2014

@tanika
@lauraa samozrejme že napíšem a skupinu som už našla 🙂

tigra440
14. júl 2014

ahojte ste niektora momentalne v turecku alebo sa najblizsiu dobu chystate ??? 🙂

babulka82
14. júl 2014

@abbey1 dik 😉
@evik4
@tanika baby a su tam v jedalnach k dispozicii stoličky na jedenie pre male detičky? A čo pitie na izbe ,musime si kupovat balenu čistu vodu alebo sa da kupit v hotely? dakujem

tanika
14. júl 2014

čo sa týka Evren Beach resortu sú j jedálni stoličky pre deti, a na izbách denne dopĺňajú minibar dve flašky vody, 1 cola cola, 1 pivo, 1 fanta a myslím že aj 1 sprajtka a na izbe sme mali rýchlovarnú kanvicu ,kávu jacobs nesku, a čaje myslím že kamilkový, ovocný , zelený a dve flašky vody 1,5 l to ak sme minuli tak nám doplnili. čo sa týka evrenu .

evik4
14. júl 2014

Stolicky pre deti samozrejme, aj zvlast cast s jedlami pre deti, voda bola vsade aj na izbe doplnali aj ine napoje a pri bazenoch a na plazi vo velkych chladnickach plus capovane napoje. Je to v tom stravovani super.

babulka82
14. júl 2014

@evik4
@tanika dik,a je tam aj taky maly čvachtaci bazen pre male detičky?

evik4
14. júl 2014

To je tiez mal 40cm na vysku.

babulka82
14. júl 2014

@evik4 a tie napoje a minibar doplnaju za poplatok či to už je v cene? dakujem

stankabal
14. júl 2014

ahoj dievčatá.kedže som pilne už mesiac čítala všetky vaše príspevky tak sa podelím teraz ja o našu dovolenku s Turecka.včera sme prileteli domou s hotelu Sueno Beach -SIDE šli sme cez OREX ttavel.delegátka nás čakala na letisku.brali sme s orexu akciu FORTUNA 5 Side takže sme ani do príletu do Antálye nevedeli do ktorého ideme.Sueno je nádherný veľký hotel s kopu bazénov,tobogánov a krásnou čistou pieskovou plážov.Rusov aj Nemcov sme mali dosť -ale čo sa pri veľkosti ich štátu dá samozrejme čakať.ale všetko slušný normálny ludia.veď ani mi slováci sme neni všetci dokonalý.personál ,strava,okolie ,ubytko a všetko bolo super.nemám sa na čo sťažovať.a to už sme boli v turecku 3 krát.máme 10 ročného a 1,5 ročného syna-ale všetci sme si prišli na svoje🙂))Hotel je pol hodinku pešo od Side.Tam sme sa preši až 4 krát kedže to bolo na skok.boli sme veľmi spokojný a hotel vrelo odoprúčam ako i cestovku.Delegátka je mladá kočka Lucka-veľmi milá a potom tam bol česky hovoriaci Turek ktorý tam bol pre nás ak by sme niečo potrebovali.jedlo a ovocie stále doplnali.mali sme ak detský jedálenský kut-strava pre deti tam bola stále.al jogurty,keksíky,nanuky,zmrzky.dosť detských stoličiek-náš síce jedol v kočíku🙂)ale naozaj sa o nás krásne starali a bolo im jedno odkiaľ sme.všetci usmiatý a milý🙂)možno o rok zasa pôjdeme tam🙂)tak dúfam niekomu info v budúcne pomôže pri hladaní hotela na dovolenku🙂)

sunnysan
14. júl 2014

@babulka82 ahoj, minuly rok z letiska do Kamelye cesta busom trvala asi hodinu, teraz do Iberotela asi hodinu a pol, je to trochu dalej, ale v pohode sa to da vydrzat, autobus rozhodne nebol smradlavy, cistucky, klimatizovany, poloprazdny, takze cesta uplne v pohode.

monstos
14. júl 2014

https://www.modrykonik.sk/group/6680/
@stankabal ahoj mame skupinku Dovolenka v Turecku, tak budeme radi ak nam pridas tvoju recenziu ( staci ak skopirujes odtialto, aby si nemusela tolko vypisovat. Popripade este nieco doplnit. Hotel vyzera paradne, bola by skoda ak by sa uz nedal spatne vyhladat 🙂 urcite by sme tym este niekomu pomohli pri vybere a rozhodovani kam do Turecka 😉

denklo
14. júl 2014

@tigra440 My letíme budúci utorok 🙂. Už sa nevieme dočkať 😉!

danuska24
14. júl 2014

@lauraa ďakujeeeem za info 😉 , určite masáž využijem 🙂

stankabal
14. júl 2014

@monstos idem skopírovať🙂)rada pomôžem prípadne doplním dáke otázky🙂)