Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

tehula
3. júl 2013

@stankapk aha uz citam, ze Bella resort

zoja
3. júl 2013

@adka_m mali by tam byt prave z hydrotouru

v bella resorte z hechteru, dalsia vec co ma napadla @erinka123 ako je to s toboganmi a bazenmi, na izbu doplnaju napoje do chladnicky?

kvietocek7
3. júl 2013

@stankapk to je fajne, skusim ich pozriet. Len ja tie first minute nie velmi kedze s detmi clovek nikdy nevie ci ochoreju alebo nieco podobne ako tu uz aj maminky spominali. My sme schopny sa zbalit a ist takze mozme aj last minute 🙂
A uz mate skusenost s touto cestovkou?

janinkad
3. júl 2013

mam otazku,tí ktorí ste mali v Turecku deti a pili susené mlieko...mali ste na izbach rychlovarnú kanvicu a varili ste im v nej flaskovu vodu na zarobenie mliecka,alebo ste pouzivali normalne horucu napr.z jedalne,pripadne vodu z galonov...neviem,mozno blba otazka,ale ked som bola so synom mal 2 roky a uz pil normalne mllieko co bolo v jedalni,ale mala ma este len rok a no,neviem este jej nechcem davat to ich mlieko,ani doma este nepije kravské.dakujemmm

zoja
3. júl 2013

takze bella resort je skor 4hv. hlavne co sa tyka AI a sluzieb isiel velmi dolu 😒 , /info od znamej v cestovke co ho ponuka/ , ale zasa ma krasnu plaz, tak je na zvazenie ak to niekoho zaujima

stankapk
3. júl 2013

@kvietocek7 ja som sa tiez bala na first minute, lebo baby byvaju dost chore, len nie kazdy hotel ponuka izbu 2+2, a ozaj tie lepsie hotely su uz vypredane.
k moru ideme prvy krat, tak nemam s nimi skusenosti, len zatial rezervaciu...

kvietocek7
3. júl 2013

@stankapk pozeram ich, vyzeraju celkom pristupne, nam staci jedna izba s pristelkami, ved na tej izbe treba iba prespat ostatne chceme byt vonku kedze budeme kratko. Len ja mam najmladsieho do 2r tak tak to neviem ako ony kalkuluju.Ste boli v cestovke osobne alebo ste kupovali cez mail alebo telefon?

stankapk
3. júl 2013

@kvietocek7 vsetko sme vybavovali cez mail a telefon. skus tu ich kalkulacku, ja som si tam vypocitala cenu, a potom sme si to len potvrdili telefonicky.

kvietocek7
3. júl 2013

@stankapk ano, uz sa mi to podarilo najst 🙂 a cas odletu sa kedy dozviete?

stankapk
3. júl 2013

@kvietocek7 asi tyzden pred odletom :( ale pocitam ze to bude nocny let...

17anit07
3. júl 2013

@janinkad ano mali sme a pouzivala som normalnu vodu 🙂

martuska75
3. júl 2013

@zebricka23 ahoj ako rát som pozeral rovnaký hotel ako máte vybraný. Chcem sa ťa opýtať cez ktorú cestovku idete prosím. Ja som našla len Kartágo.

zebricka23
3. júl 2013

@martuska75 ano,ideme cez kartago...zo slovenskych ho len oni ponukaju

martuska75
3. júl 2013

@zebricka23 už ste cez nich boli? nejako neviem či to risknúť. Minulý rok bolo o nich kadečo počuť 😠 tak neviem. Ale láka ma to hrozne. 😉

zebricka23
3. júl 2013

@martuska75 my sme boli min.rok cez nich v papillon ayscha...uplne bez problemov......ujo s nimi siel uz asi zo 4x......nemala som ziaden problem....ako da sa kupit aj cez zahranicnu cestovku,ale vychadza to tak drahsie.....
my sa uz nevieme dockat...tejto cestovky sa urcite nebojim

kvietocek7
3. júl 2013

@zebricka23 spatne pozeram kde sa to teraz chystate ale nevidim, kde to teda idete v Beleku?

zebricka23
3. júl 2013

@kvietocek7 papillon belvil

kvietocek7
3. júl 2013

@zebricka23 a kedy mate odlet?

hori
3. júl 2013

@janinkad zobrala by som si spiralu a plechovy hrncek, alebo vlastnu malu pollitrovu kanvicku - mas istotu... voda sa dala ohriat v jedalni v mikrovlnke, ak by ti nevadilo, ze to bude z mikrovlnky, mari sa mi, ze som tam videla dokonca aj elektricky ohrievac na flase, niektore hotely tam maju k dispozicii aj mixerik, to som zas v nasom ale nevidela. Bolo mozne si pozicat aj kanvicu na izbu, lenze to by som sa moc nespoliehala, asi bola len jedna pre cele poschodie, lebo zahliadla som ju len kedy-tedy na svojom mieste, ja som ju teda nastastie nikdy nepotrebovala...

aliza
3. júl 2013

ahojte kocky...urcite tu uz podobna otazka bola, dala som si aj vyhladat a ako luskam strany, tak luskam a k nicomu som sa nedopatrala...tak ak sa pytam rovnaku otazku, tak sorry. Chcem sa informovat o hotely Titanic v Lare, kto ste tam boli, ze ake to tam je, aka je plaz a pod. Dakujem za odpovede 😉

zebricka23
3. júl 2013
kvietocek7
3. júl 2013

@zebricka23 no to bude akurat najfajnesie najhorucejsie 🙂 tak potom som zvedava na recenzie,tiez mi to pride lakavo tak mozno koniec augusta by sme sa rozhodli ist.

zebricka23
3. júl 2013

@kvietocek7 no co uz......ideme viaceri,tak sme museli spojit termin,ako vyhovoval kazdemu.....

luciana157
3. júl 2013

@zoja hotel je určite na úrovni 5 hviezdičiek izby uplne nove,na zemi koberec čiže malinka sa mi valala od únavy z plavania po zemi,co v iných hoteloch v Turecku nehrozí.trezor zdarma na izbe sampony sprchace menili uteraky každý den ci sme ich hodili na zem ci nie.wifi zdarma najlepsie išlo na balkóne,v izbe aspon nam moc nie.bazeny čisté ,cistili to tam stale,jedlo paradne,my sme pribrali🙂 žiadne virozy sme nemali,malinkej som len umyvala zubky s flaskovou vodou pre istotu aby mi neprehltla tu vodu.o lehatka ci uz na bazenoch alebo pri mori bol ranny boj🙂 treba ísť o 7 si tam hodiť uteraky,ale to sa deje všade🙂v mori žiadne kvadre neboli ale do mora radšej obuv lebo zabarat sa do kamienkov nie je prijemne.na dne boli kamene na ktore bolo treba dávať pozor,kamene ako myslim 6x8 cm napríklad veľkosťou nie balvany.dalej v mori boli akoby koralove skalky na tie zrejme bolo treba dávať pozor.moj muz plaval a neodrel sa ani o jednu.ale ja som bola len na nafukovacke a malinkej ked viseli nohy z kolesa tak nedociahla na ne,boli nižšie.mimo hotela nie je kam ísť,tie výlety co ponúkajú zevraj nestoja za vela,vraveli ini,my sme nikam nešli,chceli sme sa len zrelaxovat a na to bol hotel super.na baroch trosku neochotnejsi casnici a mala ponuka nápojov v all inc. ale v restike obsluha super,tam sa ozaj nezastavili.inak tie recenzie co su na booking.com aj sedia.

luciana157
3. júl 2013

@adka_m my sme slovenských animatorov nemali lebo sme boli termín 18-28.6. ale od 28.6.-31.8. su tam uz ludia z klubu Markíza .mixer neviem,to som neriešila lebo naša uz papa všetko ale raz som videla kuchara ako jednému nemcovi podaval destku flasku mlieka asi im ohrievali a tak myslim ze by Vám radi vymixovali.este co dodam...každý večer od 9 do pól 10 bola v divadle minidisko a potom o 10 šou ,tie nerobili animatori ale mali vždy pozvanu bud zivu kapelu alebo tanečnú skupinu,ak robili animatori tak za vela to nestalo .na bare každý večer bola živá hudba takze ak neoslovilo divadlo tak oslovil bar🙂je tam aj nočný bar s diskotekou a nikdy nebolo z neho počuť hudbu takze som bola spokojna.izbu sme mali na 5 poschodí boli sme max spokojní ,ti co mali izbu na 1 poschodí mali problémy s komarmi.

erinka123
3. júl 2013

@luciana157 to prosim ťa o akom hotely píšeš? ako sa vola,dik

erinka123
3. júl 2013

@zoja tvoja znama ma pravdu ,isli dole aj s all inclusiv aj animačny tým ...hechterka sme nemaly lebo začinali až od 25.6....čo sa tyka toboganov dcera si pochvalovala su tam dva,jeden taky široky šmyklavka a jeden taky zatočeny...a do ladničky doplnali,fantu,colu a vodu. plaž je tam fakt pekna aj more to nema chybu,ale o tom druhom čo si pisala belek beach si strašne pochvalovali ludia na letisku ked sme isli domov tak sme hodili debatku o hoteloch,vraj je dobry aj Alhambra royal palace,Belek beach,Miracle,Delphin Diva aspon o tychto bola reč.

luciana157
3. júl 2013

@erinka123 venosa beach resort and spa

novan
3. júl 2013

Bay my máme zaplatenú dovču v mesta
e Side a hotel IZ FLOWER http://www.hechter.sk/Turecko-letovisko-Side-41... Boli ste ta mniektorá??? 🙂

lubkam
3. júl 2013

@novan ahoj, práve tam mám rodičov, v piatok priletia domov. zatiaľ sú spokojný, len nejaký fakultatívny výlet bol naprd.