Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

rybka31
5. sep 2012

@mima300 Ked sa vratute, daj prosim vediet, ako ste sa mali.Budeme radi.🙂Krasnu dovolenku, uzite si ju.🙂Budete mat krasne pocasie, vcera hlasili 33 v Turecku. 🙂

mima300
5. sep 2012

@rybka31 Dakujem velmi pekne, urcite napisem. My sme boli v takomto obdobi aj minuly rok a bolo riadne teplo 🙂

rybka31
5. sep 2012

@mima300 Ano, to verim, a bude trosku prijemnejsie ako v mesiaci jul, ci august.Tak stastnu cestu. 🙂 😉

mima300
5. sep 2012

@rybka31 to mas pravdu, bude prijemnejsie. Dakujem a urcite napisem ako bolo 🙂

terina25
5. sep 2012

@linlu1 ahoj.písala si,že si bola v hoteli Olympians hotel sport & spa *****.Tohto roku zmenil názov na Grand pearl beach and spa *****.Ja som ho mala vybratý.ale píšeš,že ho neodporúčaš.čo tam bolo zlé v tom hoteli,okrem tej baktérie,kt. dostala tvoja dcérka.Ale to sa može stať aj v inom hoteli.

mimkaa10
5. sep 2012

@mima300 kanvica na izbe nie je. Ale v hlavnej reštaurácii, ktoré sú dve nájdeš v detskkej časti mikrovlnku aj kanvicu aj ohrievačku fliaš, všetko čo je potrebné pre dieťatko 🙂

mima300
5. sep 2012

@mimkaa10 dakujem 🙂

mima300
5. sep 2012

@harmi vy idete na kolko dni ?

harmi
5. sep 2012

@mima300 tak my uz sme tu, je tu krasne, horuco , ziadne dlhe rukavy neberte. Mame cislo izby 2321. Tak sa kludne ozvite. Ja som tmavovlasa, maly je svetlovlasy Timko a tiez som tu s rodicmi na 12 dni. Vraciame sa 16.9. Perfektne jedlo je tu - a super teple more s velkymi vlnami. Sme ubytovani v casti ali bey club park. Tak stastne sem dolette.

ksts
5. sep 2012

@harmi Kouzelnou dovolenku,pekne si to užite,slniecko,more,relax,dobre jedlo, 🙂 🙂 🙂 budem sa tesit na podrobnejsi popis a hlavne na porovnanie s Egyptom 🙂

l81
5. sep 2012

@harmi Tak prajeme peknu dovolenku a ak sa ti da, este napis prosim ta, ako je to s tou plazou, ci su, alebo nie su kamene... 😉

mima300
6. sep 2012

@harmi my letime zajtra 11.45. Jasne ozveme sa alebo sa mozno aj spozname niekde v areali 🙂 Ja som mensia dlhovlasa blondina a dcerka je tiez blond Bibianka. Muz je tmavy vysoky. Tak keby si nas nahodou zbadala drgni do mna 😀

marketa1304
6. sep 2012

@martinaa1 prepáč..až teraz som sa dostala ma MK....určirte ste už po dovolenke,že????

katarina.banska
6. sep 2012

@harmi joj no som zvedava co napises, ako si spokojna. my ideme 23.9 do ali bey.

martinaa1
6. sep 2012

@marketa1304 este sme neboli, nas to este caka,tak budem rada,ak mi napises ako tam bolo a tak a ci tam bola strava aj pre rocne dieta,alebo mam zobrat z domu?

llllucka
7. sep 2012

Holky,dělám si souhrn hotelů,kam bysme mohli s raubířema jet.Mrkněte na to a kdyžtak,prosím,doplňte:
HOTEL CLUB BELINDA
HOTEL ALBA QUEEN
HOTEL ZEUGMA
HOTEL KAMELYA

Není to seřazeno dle preferencí,jsou to jen hotely,které byly zmiňované v diskusi..Za doplnění předem děkuji

harmi
7. sep 2012

Ahojte
@i81 kamene v mori su ale my sme bez problemov bez topanok, maly tiez. More je uzasneeeee, krasna farba a perfektne vlny, nas maly nikdy nechcel do mora, stale len bazeny a tu sme kazdy den pol dna pri mori. Skaceme do vln.

Sme velmi spokojni, uz teraz viem ze tento hotel vsetkym odporucam. Hlavne s detmi. Je tu uzasne. Potom napisem podrobnejsie ked sa vratime. Vynikajuce jedlo je tu, mily personal, animacie na urovni. Super bazeny a krasne more. Uz viem ze toto bude nas top hotel.

vikinka2012
7. sep 2012

@rybka31 my sme isli cez firo tour 🙂)

erov
8. sep 2012

Ahojte,práve sme sa vrátili z dovolenky z Turecka.boli sme s ročným dieťatkom.veľmi sa nam pacilo všetkým trom.more,hotel,jedlo no proste všetko na jednotku.pred odchodom nás teta v kekarni dost naplasila že s takou malou ísť do Turecka nie je dobrý nápad.že mali dosť prípadov kedy celé rodiny mali črevné problémy.no my sme nič nemali ani nikto z nášho hotela.malej sa veľmi páčilo more-napriek tomu že bolo dosť búrlivé s väčšími vlnami,osmelila sa v chodeni a začala pekne papat,keďže doma nechcela skoro nič.

lauraa
8. sep 2012

@erov v ktorom hoteli ste boli

macinek
8. sep 2012

Ahoj,
včera jsme se vrátili z Turecka, hotel Sherwood dream resort a můžu jedině doporučit 😵 , super vyžití pro děti, skluzavky, tobogány, miniclub s programem po celý den, není to žádný obří kolos, takový středně velký hotel, personál úžasný, malého pořád někdo pusinkoval 😀 , pláž s menšími kamínky a částečně s hrubším i jemným pískem, ale šlo to v pohodě bez bot, teda pokud nebyl písek moc rozpálený. Transfer z letiště cca 45 minut, my jsme jeli mikrobusem přímo bez zastávek.

l81
8. sep 2012

Baby,inac akurat dnes ma napadlo,ze ako je to s tymi transfermi, ked idete s malymi detmi. Su tam autosedacky?

l81
8. sep 2012

Zabudla som napisat, myslim tym transfer z letiska do hotela

harmi
9. sep 2012

@81 autosedacky urcite niesu. My sme mali ale v buse bezp.pasy

annalena
9. sep 2012

@l81 autosedacky nie, Tiez sme mali bezp. pasy v autobuse.

l81
9. sep 2012

@harmi
@harmi -a ako potom cestovali s takymi mensimi detmi? -moja ma 17 mesiacov. Ci tak ako v lietadle?Na kolenach a tak pripasana?

annalena
9. sep 2012

@l81 ak ti mozem odpisat aj ja 😅 , ja som mala moju na kolenach a boli sme spolu priputane, tak ako pises, ako v lietadle. Rovnako to robili maminy aj s mladsimi detmi co tam boli 😉 Ja by som brala autosedacku - vajicko - kebyze letim a cestujem s dietkom mladsim ako 1 rok.

l81
9. sep 2012

@annalena dakujem za odpoved. Moja ma skoro rok a pol, ona uz sa do vajicka nezmesti 😒 . Ale tak dufam, ze ked to doteraz bolo pre ostatnych ok, ze to bude aj pre nas... 😉

marketa1304
9. sep 2012

@martinaa1 no strava bola dosť pestrá..ale teraz ma napadlo,že tam na izbe nebola kanvica...ale v reštaurácii bolo aj mlieko,aj prevarená voda...myslím,že s aj to ročne dieťa v pohodke vystravuje.....bolo to dosť pestré...neviem,ako je naučená..na akú stravu,ale naša by sa tam vedela ojesť...ešte ma napadlo,že určite topánočky do vody...aspoň mne boli tie kamene nepríjemné....ak máš ešte nejakú otázočku,tak sa kľudne pýtaj....bolo tam pekne,ale posledné dva dni sme mali v mori sendviče a iné somariny....toto bolo fakt o ničom...s takým sme sa zatiaľ vobec nikde nestretli...je tam asi 95 % nemecky hovoriacich turistov...a mali sme aj hostí v podnapitom stave..toto som tiež nikde nezažila....v júni sme boli v antalyi v limak lare....a keď porovnám,tak tá prvá bola lepšia...fakt 5*....tomu iberotelu by som potom dala len 4*....keď porovnám s limakom....možno sa mýlim...zasa tu boli pekne vilky..my sme boli úplne pri reštaurácii...blízko k bazénom a moru....toto bolo zasa lepšie....ale je to aj o tom..že tam poblízku neboli bohvie aké skvostné hotely...tento dosť vytrčal z radu..... v antalyi zasa boli 5* vedľa seba možno 15-20..neviem...boli neskutočne premakané,predbehovali sa jeden pred druhým.....toto tu v iberotel chýbalo.....nemali konkurenciu,a tak sa nepotrebovali nejako bohvieako pretrhnuť.... ....aj preto asi odpadky v mori..... hneď vedľa mali prístup domorodci....a akou cestovkou idete????koala troška prikrášlila fotkami v katalogu....keby ma niečo napadlo,tak dám vedieť....peknú dovolenku

zuzla2
10. sep 2012

@rybka31 tak sme doma..dosli sme v piatok k veceru...je 12km od side...my sme boli s tymto hotelom veeelmi spokojni...jedine mensie negativum..ck uvadza plaz 100m od hotela...ale to je tak od konca zahrady...od hotela ovela viacej...no zas kazdu xvilu sa na plaz da zviest minibusom..my sme to nevyuzili ani raz...mensia prexadzka este nikdy neuskodila 🙂 je tam aj slovenska animatorka Julka-zlate to ziena 😀