Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

chiaralea
18. jún 2015

@popova To aj nám vadilo. Ale inak to bolo super.

kajka6
18. jún 2015

Ahojte, prosím bol niekto v hotely Elita Beach Resort ?

hasleerka
18. jún 2015

aj my nakoniec letíme budúci piatok do alanye - konakli na 12 dní... nejde niekto, s kým sa už tu zoznámim ...
rozmýšľam koľko cca penazí si vziat, alebo sú tam aj bankomaty, dá sa vybrať???? a dá sa tam platiť eurami alebo treba vymeniť

vika35
18. jún 2015

@hasleerka jasne, ze maju v Turecku bankomat, paltit mozes aj eurami skoro vsade.

strihalka
18. jún 2015

@danulkaja1 chalanj uh netusim.... Ale oni tam maju take saly k pozicani ...

katuskacicuska
18. jún 2015

Ako je to s lehátkami na pláži ? Platí sa za nich?

lauraa
18. jún 2015

@kajka6 ano ,rezenziu najdes v teme Turecko, ak mas este nejaku otazku kludne napis... Kedy letite?

vika35
18. jún 2015

@katuskacicuska plati sa len malokde ale ak idete do rezortu urcite platit nebudete.

luba142
18. jún 2015

prosim bol niekto v hoteli Katya?

silviaaa21
18. jún 2015

@hasleerka Radšej používajte kartu, lebo platba kartou je väčšinou zdarma, ale výber z bankomatov v zahraničí majú banky spoplatnené a ak by ste vyberali z kreditnej karty, tak tam je poplatok ešte vyšší ako z debetky.

silviaaa21
18. jún 2015

@andys11 My tiež letíme o týždeň a najviac sa tiež bojím aby malý neochorel. Ale asi som si to privolala, lebo sa mu vyhádzala pusinka, našťastie to nie sú afty. Takže radšej nad tým ani nerozmýšľať 🙂

barcabejby
18. jún 2015

@kajka6 ak myslis Sunis elita beach,tak ano. My sme boli minuly rok v juny, ja v 30 tt tehotenstva a mala mala 2,5 roka. Hned by som sa tam vratila, bola to jedna z naj dovoleniek 🙂 keby tam bol na plazi piesok, tak by sme tam isli aj tento rok, no mame maleho 9 mesacneho betara, ktory by sa najedol kamienkami...pytaj sa ak chces nieco vediet...

katuskacicuska
18. jún 2015

Este sa chcem spytat, ked ste leteli, v lietadle ste boli vsetci spolu? idem len s priatelom a uz teraz mam strach ze nam daju miestenky od seba

natalyi
18. jún 2015

dievčatá, chcem sa spýtať či ste menili peniaze ked ste išli do turecka za tureckú líru? alebo netreba? dá sa v pohode platiť eurami? zajtra v noci letíme a neviem či mám niečo zameniť.

nefertitka
18. jún 2015

@kosska3003 tak hovor, ako sa vam pacilo?🙂

lauraa
18. jún 2015

@barcabejby my letime znova, TUI malo na sunis super cenu pred 3 tyzdnami tak sme s arozhodli znova pre elitu...

tinka76
18. jún 2015

@natalyi netreba si menit peniaze...stacia eura

popova
18. jún 2015

@natalyi V pohode sme platili eurami,ideme tretikrát do Turecka ani raz sme nemenili

natalyi
18. jún 2015

@tinka76 @popova dakujem za odpoved dievcata tak nebudem menit 🙂

majkacoke
18. jún 2015

@adka_m @tinka76 @medo @melipa @brise skvela 1recenzia na Efes😉 http://www.tripadvisor.sk/Hotel_Review-g672737-...
asi ju netreba brat vazne...

peny33
18. jún 2015

Zienky,naco urcite nezabudnut si pobalit ,ked idem aj s 1,5 rocnym synom? Plienky sa tam daju kupit v pohode kdekolvek?

martina1305
18. jún 2015

@majkacoke OMG, môze byt ze to tam teraz este takto vyzera! vy kedy idete?

peny33
18. jún 2015

@tinka76 ahoj,postrehla som len,ze letite 3.7 ,ale kam? Lebo dnes sme si vybrali aj my na 3.7 z Ba🙂

majkacoke
18. jún 2015

@martina1305 my az 7.8., tak snad dovtedy to rozbehnu😉

martina1305
18. jún 2015

@majkacoke tak to ste v suchu 😎 , dovtedy to vyšperkujú

lenulienka86
18. jún 2015

@katuskacicuska narokom ti nedaju. Presne to je moja praca a milujem tych co ma idu za to zozrat. Pozri si s akou aerolinkou letis a ak maju tu moznost,urob si cekin doma. Spravidla uz 24-36 h vopred. Ale samozrejme mozes letiet low cost chartrom ktory otvori cekin tak 3h pred odletom. Aj tu vsak plati ze first come first serve.. tak musis byt medzi prvymi 🙂 a vyberiete si ci vpredu ci okno a pod.

giugia
18. jún 2015

@andys11 ahoj....uz máš pokyny. ...vieš o kolkej letite....ja zatial nič neviem... 😢

giugia
18. jún 2015

@lenulienka86 ahoj...jeej ty by si mi mozno vedela odporučiť nejake super miesto v lietadle....letim s 10mesacnym babom a nechcem nič zanedbat... 🙂

katuskacicuska
18. jún 2015

@lenulienka86 este neviem akou aerolinkou ideme, ideme az 9.8 a letenky nam pridu tyzden pred odletom,no mam neskutocny strach z letu a nie to este aby som nesedela pri priatelovi,ved ja sa tam celkom zblaznim.........no skusime tam byt medzi prvymi..:/

barcabejby
18. jún 2015

@hasleerka vsade sa da platit eurami a vyber z bankomatu zadarmo ma jedine zuno, ostatne banky spoplatnene...