Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

emily327
9. jún 2012

@libka1 to su neskutocne peniaze... za to uz mozes ist aj do Karibiku....

emily327
9. jún 2012

Ako je to s jedenim v chartrovych letoch? Dostali ste nieco na palube pocas letu do Turecka?

sweetinka
9. jún 2012

jednu malu suchu bagetku, mini keksik, kavu, caj dzus 🙂 cez Travel service

monikapalo
9. jún 2012

Baby ako riesite posledny den pobytu, izby treba opustit o 12:00 hod, budeme musiet cakat este 4 hodiny niekde v areali, alebo sa bude dat nieco poriesit tak, aby sme na izbe mohli ostat este koli malemu? 😒 😎

lara75
9. jún 2012

@marion ak stále hľadáš hotel, tak kuk na last minute hydrotour Evren beach od 19.6 z BA, alebo 23.6. z KE., hotel maximálne odporúčam a teraz je aj fajn cena. Pláž piesková bez kamienkov, keby sme tam neboli minulý rok, tak by som tam hneď išla🙂

trixi
9. jún 2012

@emily327 let so Sunexpres - predjedlo, teple jedlo, dezert, buchticka, kava, caj, nealko napoje - to vsetko gratis. Alko napoje a pivo za uhradu. Pocas letu film a rozpravka.

macinek
9. jún 2012

Nevíte někdo prosím s kým létá Firo tour do Turecka? Na stránkách to nemají 😠 , ale předpokládám že asi s Travel servisem 🙄 , nejradší by jsme letěli s ČSA

emily327
9. jún 2012

@trixi a to ste sli akou cestovkou??? My letime so Saturom, to netusim aku letecku spolocnost vyuzivaju... ☹

mimkaa10
9. jún 2012

@macinek určite s Travel Service. Na slovenskej stránke Firo je letový poriadok a tam to píšu 🙂

sakura77
9. jún 2012

@macinek travel service urcite

emily327
9. jún 2012

A Satur lieta s akou spolocnostou??? viete?

sakura77
9. jún 2012

@emily327 to myslim zalezi ze kam,my ked sme isli tak tam bolo vypisane akou spolocnostou aj typ lietadal dokonca,niekde na stranke by to mali mat,my sme isli vtedy do tunisu a to bola nejaka ich spolocnost

adinam
9. jún 2012

@monikapalo,ak budú mať voľné izby v hoteli,dá sa vybaviť na recepcii,my sme platili 20 eur.Z hotela sme odchádzali o 20hod,ale predĺžili nám len do 17 hod.,lebo bol plný hotel.Každopádne nám to pomohlo,neviem si predstaviť od 12 hod. sa motať po hotelových priestoroch.Aj tak bolo pre nás dosť tie tri hodiny...Ale pýtaj sa na to hneď prvý deň delegáta,alebo na recepcii. 😉

mikina44
9. jún 2012

@brandy123 Tie za poplatok sú aj s obsluhou...

mikina44
9. jún 2012

@ciko85 pozri si na google earth,mne sa moc nepáči to okolie...toto ti veľmi poradí, vyskúúšaj..

macinek
9. jún 2012

@mimkaa10 @sakura77 díky moc i když jste mě nepotěšíly 😀 😉 , nechápu proč to nemá Firo i na českých stránkách 😠

luucia
9. jún 2012

@monikapalo my jsme měli možnost zaplatit si pokoj dokud jsme nejeli na letiště 😉 ale nevyužili jsme to, malou jsme uspali v kočárku a my byli u bazénu 😉
@macinek je to Travel service 😝
@emily327 dostali jsme řízek s kaší a nějakou sušenku 😉

brandy123
9. jún 2012

@trixi si si ista, ze pises o Sunexpresse? ...pri letoch AYT-VIE davaju bagetu a vodu... leteli sme s nimi pred mesiacom, vsetko ostatne bolo za poplatok... letime s nimi aj zajtra, ale len preto, ze maju dobre letove casy, inak sa s austrianom, niki fly, air berlin a podobne nedaju ani porovnat... aj travel service je asi lepsi...

trixi
9. jún 2012

@brandy123 ano, pred rokom to bolo tak. Este som sa pytala draheho, ci si to nepletiem. 😎 Zato Ty si ma velmi nepotesila 😉 . Ze len bagetu a vodu 😢 . My sme boli maximalne spokojni. A to som velmi narocna 😎. Ale to bolo pred rokom. Som teda zvedava. Pre istotu sa najeme pred odletom 😀 . Zelam stastnu cestu. My letime za 3 dni.
@emily327 s Tui z Viedne.

trixi
9. jún 2012

pozerali sme predpoved pocasia pre Side - dnes 36 st. mierne ochladenie na 31 st. a koncom tyzdna prudke oteplenie. Uff, bude asi horuco. 😎

maximilian
9. jún 2012

@lara75 A kam sa chystáš tento rok? My sme boli minulý rok tiež v Evrene a tento rok si nejako neviem vybrať

maximilian
9. jún 2012

Baby v hoteli Papillon Zeuguma ste niekto boli?

katy1979
9. jún 2012

@emily327 letite s travel service. takze bageta keksik a lietadlo ala sardinka.

evaviki
9. jún 2012

@adinam tak to ste mali dobru cenu.. nam predlzili check out z 12.00 na 16.00 a stalo nas to 45 eur.. ☹

emily327
9. jún 2012

@katy1979 to fakt??? ☹

brandy123
9. jún 2012

@trixi v maji s boli v tom Imperiale, tam sme leteli s Austrianom, naspat so Sunexpressom. Austrian samozrejme predjedlo, hlavne jedlo na vyber cestoviny alebo rezen na prirodno, dezert, viac krat chodili s napojmi, kava, pivo, vino zadarmo... miesto na nohy celkom fajn... naspat Sunexpress, sucha bageta, trochu vody, kavu sme si kupovali za 3 eura... miesto na nohy nebolo takmer ziadne... ako ten let sa prezit da, ale ked vies, ze s austrianom, niki fly, air berlin atd. sa to da aj inak a lepsie, tak to zamrzi, ze len sunexpress ma rozumne letove casy... :(
ak stihnem, tak z Alhambry napisem, aky bol let... kam sa chystate vy? do akeho hotela?

trixi
10. jún 2012

@brandy123 ideme do Club Golden Beach & Spa, boli sme pred rokom a Matkovi sa velmi pacili tobogany, vecerna minidisco a hlavne program. Je tam vyborny vstup do mora, dlho mala voda, v mori urobeny taky pontonovy ostrov. Ja som si spomenula, ze fakt sme to mali s jedlom ako som pisala, pretoze sme nevladali zjest kolac ( taka ceresnova bublanina) niesla som to az do rezortu, a tam vyhodila. A naspat tiez sme nezjedli kolac. nevladali sme. No ako pises tak aj Sunexpress postihla kriza a upustaju od kvality. Nastastie ten let nie jedlhy. V auguste letime Air Berlin, ale cez ocean, 10 hodin, to bude iny let 😉 Inak suhlasim, Austrian super, Niky tiez. Este ze Sunexpress neznizil vahu na batozinu. Mame 3 x 20 kg + palubnu batozinu, tak by sme sa mali zbalit bez problemov. Este raz, stastny let.

masase
10. jún 2012

Ahojte.my ideme 27:6 2012 do turecka Avsallar. Hotel My Home Rezort ,budem rad za niejake info.dakujem

masase
10. jún 2012

Ahojte.my ideme 27:6 2012 do turecka Avsallar. Hotel My Home Rezort ,budem rad za niejake info.dakujem

zaneta08
10. jún 2012

bol niekto v Turecku, Alanya, hotel Monart city bývalý My Aytap? Ideme tam v termíne 18.7.-28.7.2012 z KE. Potešili by akékoľvek recenzie, prípadne niekto, kto tam letí tiež v tom termíne. My ideme s 12 ročnou dcérou a 14 mesačný synom, díky