Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

suzim
4. jún 2015

@epelino bookovali sme to ado 3 tyzdne dozadu a ideme od 13.6.-22.6. Keby sme to ale bookli skor ceny boli lepsie ale aj tak je to supet cena...

popova
4. jún 2015

@danulkaja1 my sme vypisovali taky malý papier -meno ,krajina, datumy narodenia a tak nič hrozné, je to v angličtine, ja tiež ovladam trochu nemecky ,a anglicky ale žiadna sláva ,mieša sa mi 😢 to dokopy .......

kosska3003
4. jún 2015

Tak pobalene zajtra sa kupeme 😀 stale rozmyslam co mam zobrat no hadam mam vsetko 😒
@danulkaja1 aj my sne vypisovlu pred rokom taky maly papier a delegat nam dal aj preklad v buse na papiery

martinaca
4. jún 2015

@epelino Ahoj, jansačka ,že máme aj priame lety🙂) napriklad termin 29.6-8.7.2015 cena na rodinku v htl.Onyria Claros Beach je 1432,-€ v štandarnej izbe a ak by si chcela izbu s vyhladom na more 1448,-€..
skus mi zavolat na 0944316686 po pripade mi napis mailik poslem ti celu ponuku a aj odletové časy🙂

ajka30
4. jún 2015

@martinaca Aho, cez aku cestovku ides? Vies mi dat tip? Uz si bola v tom hoteli?

martinaca
4. jún 2015

@ajka30 my mame svoju rodinu cestovnu agenturu a last minute centrum.. takze mame prehlad o vs. cest. kancelariach sl. aj rakusk.🙂 pozri nasu stranku www.catravelpoint.sk po pripade mi napis kedy a kam by si chcela cestovat a rada ti zaslem ponuku 🙂

katusiatenko
4. jún 2015

@martinaca ahoj.Chcem sa spýtať cez akú cestovku je ten hotel?Nevieme až tak super po nemecky ani anglicky.Koľko by vyšiel tento hotel na ten istý termín 2 dospelý a 2 deti 14 a 5 rokov?Odkial je odlet?dakujem krásne 🙂

vika35
4. jún 2015

@michaela12345 ja nosim pre istotu kopiu rodneho listu, ale zatial to odomna chceli len raz a to na bratislavskom letisku pri navrate z UK :P

martinaca
4. jún 2015

@katusiatenko Ahoj je to cez rakúsku cestovnú kanceláriu teda je k dispozícii nemecky hovoriaci delegát ale tiež vie aj po anglicky. Systém je presne taky istý ako keby si odlietala z BTS to znamená, ze u nás dostaneš komplet vs. inštrukcie na cestu /letenky, ubytovací poukaz po prípade poistne kartičky/ a už sa vo Viedni nemusíš nikde zastavovať, pristúpiš rovno na chceck in. Nemusis mat strach a klienti, ktorý nerozumejú veľmi dobre po nemecky alebo anglicky nám takto lietajú denno denne určite by si ste to zvládli aj vy🙂 Odlet je z VIE cena je 2111,-€ /2 dosp a 2 deti 14,5/

erikajanik
4. jún 2015

@kakaovyrez
@januska191 Dnes je uplny upek a to mi na tel. ukazuje, ze mame 26 st. Ak ano, tak viac ani nechcem 😝 , more je dnes uplna parada, teplucke, len vecer je trochu chladno, to dam malej vzdy neaky svetrik a ideme na baby disco 😀 Atrakcie moc nevyhladavam, mam radsej klud, ale stale sa tu cosi deje- aj pre deti aj pre rodicov. Idete do kamelye?

nellinda
4. jún 2015

@martinaca Prosim Ta a ak je to mozne, v akej cene su ponuky na Efes Royal Palace Resort &SPA,2dosp.+1d.7r. Od 20.6. Su tam aj tyzdenne ponuky.Dakujem:)

trpezliva
4. jún 2015

Ahojte
My sme boli v Onyria Claros Beach.
Strasne velky komplex...veeela sa nachodite..strmy kopec k moru aj k hotelu. Pre male nie velmi idealne.
Nebolo zle, ale boli sme aj v lepsich.
Po 4.dnoch sme dostali vsetci komplet hnacky a zvracanie..ale to sa moze stat vsade v Turecku. Hlavne v tychto megavelkych hoteloch..kde nestihaju poriadne umyvat. Kose boli tiez nonstop plne smeti. A na plazi tiez..
Ak mate otazky, kludne sa pytajte.

epelino
4. jún 2015

@trpezliva dakujeme, som rada,ze tu niekto napisal.
mne sa najviac paci ten vyhlad, ale popozerame teda ine 😀

martinaca
4. jún 2015

@nellinda Ahoj, od 20.6 je htl Efes Royal Palace za 1885,-€ na celu rodinku priame lety z VIE na 8 dní..🙂

trpezliva
4. jún 2015

Vyhlad nadherny!! To treba uznat. My sme boli vo vilke hned nad morom. Izba tiez super..velka...Len teda to ostatne sa nam az tak nepacilo. V tom mini aquaparku bola ladova voda.
A uz bol koniec septembra..mozno aj preto "kaslali" vsade na upratovanie a hygienu...

suzim
4. jún 2015

@trpezliva ahoj....super ze si sa ozvala....my tam ideme teraz od 13-teho na 10 dni cez nemecku cestovku...letime z viedne a ubytovany mame byt v bungalove tak som zvedava ake to tam bude....a co strava? Bolo z coho vyberat? Nas uputal hlavne ten aquapark ale ked tam bude studena voda no neviem asi bude zbytovny....a co more? Je aspon to ciste? A co bar na izbach doplnaju ho kazdy den aspon vodou? Napis pls nejake pikosky....a co lehatka je ich dostatok? Tie hnacky ste potom ako riesili?

suzim
4. jún 2015

@trpezliva este sa chcem spytat kam sa oplati ist kde kupovat a ci sa tam da niekde dobre nakupit oblecenie

januska191
4. jún 2015

@erikajanik áno, my ideme tiež do kamelye. A s ubytovaním ste spokojní?

erikajanik
4. jún 2015

@januska191 Ano velmi, ale kto chce hladat nedostatky- najde. My sme v zahr. domoch, tu je planik na orientaciu😉 Ran., obed, vecera je v restike jednej, ale mimo toho mozete vyuzivat cely kompex, bez ohladu na to, kde byvate

januska191
4. jún 2015

@erikajanik super to vyzerá 🙂 už sa neviem dočkať... a tie minidisco bývajú kde? lebo dcéra sa teší asi len na to... (celá po mne) 😎 😎 😎

erikajanik
4. jún 2015

@januska191 Tam kde je ten amfiteater, je tam nemecka animacia- pesnivky pre deti a deti podla toho tancuju, vecer tam je potom divadlo atd. Vy budete kde?

januska191
4. jún 2015

@erikajanik my budeme v hoteli Fulya, tak ako pozerám, to budeme mať celkom blízko 🙂
Dokedy dovolenkujete?

erikajanik
4. jún 2015

@katulka74 Tak az dnes som si vsimla, ze v restike je detsky bufet a 🙂je tam aj microvlnka, dokonca je tam aj abtamil mlieko- k dispozicii- na ranajky tam deti mali aj krup. a ryz. kasu, prazenicku, chlebik vo vajcku, cerealie atd, pohar mlieka ti tu daju v kazdom bare 😉

erikajanik
4. jún 2015

@januska191 Fulya je nadherna, ja som sa len bala toho ruchu ,deviateho odchadzame ☹

januska191
4. jún 2015

@erikajanik no tak si ešte pekne užívajte dovolenku 😎

erikajanik
4. jún 2015

@januska191 Dakujeme, ale lutujem, ze sme nedali aspom 10 dni, som myslela, ze malej to bude vela, ale vobec.

januska191
4. jún 2015

@erikajanik my ideme tiež len na 7 dní, viac sa nedá, kvôli manželovej práci. Ale aj to poteší 😉

tinka76
4. jún 2015

Ahojte ... na instagrame sa objavili nejake nove fotky z efes royalu... ale ja to sem neviem pridat.... tak ak chcete pozrite ☺

brise
4. jún 2015

@tinka76
Ja som nasla tieto

sonia1712
4. jún 2015

ahojte cestovateľky, 20- teho júna odlietame na našu prvú veľkú spoločnú dovolenku aj s našim drobčekom, má 1 a pol roka, do Kemeru, hotel Marti Myra. Boli ste tam niekto? A ak sa niekto nájde, bola by som vďačná za každú radu čo zbaliť, čo tam chýba, čo budeme potrebovať a pod., nejaké odporúčania a pod., veľmi sa tešíme ale zároveň máme aj obavy ako to malý zvládne keďže nás od Turecka rodina odrádzala ale naopak koníkovske mamičky odporúčali 😀 ĎAKUJEME PEKNE 🙂