Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

katarinakatka
16. júl 2016

Mi sme dnes prileteli do Turecka , vsetko v naprostom poriadku tu na Tureckej riviere , len media to nafukuju a poriadne
Staci ked pri odlete z BA bola telka a stresovala vsetkych naokolo otazkami 😜

mirage
16. júl 2016

@martus1 kolko nasich obcanov odletelo z Nice tym specialom?

novana
16. júl 2016

@mirage 36

martus1
16. júl 2016

@mirage no nepocitala som ich 😀, no podla mojho nazoru toto nie je podstatne. Aj keby to bol len 1 alebo 1000 su to slovenskí obcania, či ??? Lebo nechapem podstatu tvojej otazky 😨

tajka1986
16. júl 2016

@martus1 ty o com teraz splietas? Je rec o Turecku,tak sa preber!

sardinka335
16. júl 2016

@olik2009 odlietame v pondelok rano a ideme do Bafry, severny Cyprus.

tajka1986
16. júl 2016

@lucymimi jaaj som nevedela ze som nikde nebola 😀 My sa pozname ked si toto dovolis tvrdit? Aale prosim Ta 😉

olik2009
16. júl 2016

@sardinka335 my zajtra tiež tam 🙂

sardinka335
16. júl 2016

@olik2009 a kde tam idete? ak to nie je tajne.. 🙂

olik2009
16. júl 2016

@sardinka335 Kaya Artemis

sardinka335
16. júl 2016

@olik2009 my ideme do Noah Arks....v Kaya Artemis sme boli asi 2 roky dozadu...a boli sme spokojný. Ako je to tiez take ,,zapadakovo,, ze ziadne obchodiky mimo rezort a uličky, ale bolo fajn.

olik2009
16. júl 2016

@sardinka335 my sme boli zase Noah Arks,,, a bolo tiež super? 🙂

olik2009
16. júl 2016

@sardinka335 malo to byť bez otaznika 😉

nicky04
16. júl 2016

@olik2009 aj my zajtra odlietame na Cyprus. Do Kaya Artemis

olik2009
16. júl 2016

@nicky04 o koľkej? 🙂

nicky04
16. júl 2016

@olik2009 okolo 10 ráno

olik2009
16. júl 2016

@nicky04 aj my 🙂

sardinka335
16. júl 2016

@olik2009 jeeej, tak ideme ,na striedačku,, 🙂 takze vraviš ze tam bolo dobre? Nie sme nejaky naročny dovolenkari, skor sa kupeme v mori, pozerala som ze to ma aj tobogany a celkovo mi to prišlo velmi podobne ako v Kaya Artemis tak reku ze dame zmenu. Len ideme aj s 1 ročnou tak mam troška obavy ako to s nou zvladneme. Ale to su skor moje stresy, mala je v pohode.

olik2009
16. júl 2016

@sardinka335 bolo super 🙂 mala určite zvládne 🙂 slovenský animatori 🙂 ,bol tam aj detský bazén 🙂 s celku malo ľudí 🙂 pláž nebola tiež preplnená

martus1
16. júl 2016

@tajka1986 ja velmi dobre viem ze sa pise o Turecku , min tyzden som sa odtial vratila 😀, no keď sa tu píše o Turecku tak nechápem tvoj príspevok s dementmi 😅 🙄

sardinka335
16. júl 2016

@olik2009 no ved kebyze mate moznost napisat ako to prebiehalo v Antalyi tak budem rada - to medzipristatie. A vlastne potom sa uz stoji na Cypre na tom letisku Ercan...
Uz ma chyta ,,,cestovna horučka,, nervy pracuju. 🙂 🙂 🙂

olik2009
16. júl 2016

@sardinka335 juj aj mňa-brucho ma bolí od rána-my sme tam stáli asi 45 minút a potom ešte asi 20 minút letu 🙂

tajka1986
17. júl 2016

@martus1 ja nemozem za to ze ty nechapes

lauraa
17. júl 2016

Dievcata my sme vcera prileteli z turecka, v letoviskach je pokoj, keby neprislo upozornenie z ministertva tak ani ndvieme ze sa nieco deje. V piatok vecer sme boli v meste a nikde nic. My sme odchadzali a na recepcii uz cakali turisti. Nas Hotel bol kompletne plny, vo vedlajsich bolo menej hosti , ze vraj rusi chybaju , ale inak ...odlietali sme v pohode,nuektore lietadla meskali ale vacsinou vsetky leteli podla normalnych casov. Myslim ze Media situacii trochu nafukuju, my sme sa citili bezpecne ,takze kym sa situacia nejako nezmeni nie je dovod si robit zbytocne paniku. @bebca je este 10 dni v AdalyaOcean a tiez nemyslim zeby ju to nejako ovplyvnilo, uziva si dalej...

bejca
17. júl 2016

@lauraa som rada ze sme sa stretli 🙂 a tesim sa ze ste prileteli v poriadku 🙂
My sme ok tu jefajn more teple vsetko ok len wifi slaba ahojte 😵

tehula
17. júl 2016

@katarinakatka
@lauraa
dievcata, asi sa nejako nechapeme. Media nic nenafukli. Media podavali spravodajstvo o vojenskom puci, ktory zasiahol Istambul a Ankaru. Media nic nenafukli, ze by si vymyslali obete v turistickych rezortoch, alebo cirkus humberto na letisku v Antalyi.
Media iba informovali, co sa deje. To, ze je riziko v takejto krajine, ze zo dna na den sa nieco zomelie aj na plazi, alebo v hoteli, je realna moznost. Nikto ale nefabuloval o niecom, co by sa nestalo, tak to tiez nenafukujte opacnym smerom a zbytocne nebagalizujte. Preboha, ved zomrelo vyse 260ludi pocas pokusu o prevrat a vy tu mavnete nad tym rukou, ze no a co, pianko pohoda, ved media to zvelicuju!!!!!!!!!!!!!! Akoze fakt nenapisem radsej vyraz, co mi napadol pocastovat vas. Prajem vam nicim nerusenu dovolenku a sem tam sa aj zamysliet, co z klavesnice vypustam.

ukulela
17. júl 2016

@katarinakatka media nenafukuju. 290 mrtvych si nevymyslia asi ... nikto v telke nehovoril o mrtvych a puci v letoviskach. hovori a pise sa len o ankare a istambule. tam sa nelietalo, tam sa bojovalo ... pokus o prevrat, takmer 300 mrtvych, hromadne zatykanie, to je nafuknutie? ach :(
inac,prajem peknu dovolenku - myslim uprimne. erdogan to tam ma pod kontrolou a turecko si treba uzit, kym je este aspon ako tak sekularne, lebo allahu akbar v uliciach istambulu a ankary tiez na podporu prezidenta nekricali media a ani umierneni turci. turecko speje k diktature a nabozenstvu v politike.

matulikm
20. júl 2016

Žienky,ozývam sa. Po piatkovo - sobotnom incidentne sme sa tu bavili o dovolenke v Turecku. Odchadzala som z MK s tym ze ideme nas odlet v nedeľu do tejto krajiny stornovať. No, sme tu😊 je tu krásne,slnečno a hlavne pokojne. Nebudem písať ze média niečo nafukujú. Veľa ľudí prišlo o život a každý jeden je Bohu vzácny. Isto to poznačilo mnohé rodiny, aj krajinu,ekonomiku...no tu v dovolenkových rezortoch je naozaj pokojne,krásne,kľudne...pozdravujeme😊

simca06022011
20. júl 2016

@matulikm no vidis, uzi si :D

jemena
20. júl 2016

niektore mamicky tam idu aj cez nebezpečenstvo, ukazat deticky tureckym oteckom. Z minulych dovoleniek. 😎