Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

peggy589
29. nov 2013

@nefertitka a čo sa ti na grecku pačilo menej*?Kde v Grecku si bola?

mariuskaa
29. nov 2013

@ajdije ja bodrum milujem. V ktorom hoteli ste boli? Velmi ma zaujíma nech sa nabudúce možem vyvarovať.

erinka123
29. nov 2013

@peggy589 ja som v pegasose world bola v 2009 a bola som velmi spokojna a nefertitka tam bola teraz toto leto myslim že aj ona bola spokojna ale ved ona ti napise viac k nemu 😉 😉 😉 Bella resort je jednoduchy hotel prvi krat velka spokojnost a teraz uz tam nebolo až tak good,zmenil sa prenajomca hotelu takže dost polavili na strave ale zas kamoška tam bola po mne a jej sa velmi pačilo,každy ma ine naroky 😉 a Side star resort osobne nepoznam ale autobusom sme vysadili par ludi ked sme isli z letiska a nevyzeral zle,za to na Evren beach som pocula len same chvali ten sa mi paci aj kumkoy beach možno pojdem aj tam uvidim,a cestovky...hechter,hydrotour,satur,kartago cez tieto chodim...cez rakusku som este nebola nakolko mam maleho syna neviem si predstavit tu dialku autom na letisko potom este v lietadle a cesta na hotel to by asi nevydržal. preto volim slovenske CK a letisko BA.

peggy589
29. nov 2013

@erinka123 no som zvedava,čo nakoniec vyberieme 🙂

erinka123
29. nov 2013

@peggy589 tak to aj ja,v polke decembra by uz mali mat cestovky katalogy takže aspon sa nebudem nudiť 🙂

peggy589
29. nov 2013

@erinka123 tiež sa už na to velmi tešim,kartago a hechter budu mat katalog už 9.12

nefertitka
30. nov 2013

Ja uz mam koalu katalog😀. Len muz vymysla taliansko autom. No nechcem:-P. Ach len zas to prehovaranie. Pomoc. Neviem,co mu preletelo cez nos.

nefertitka
30. nov 2013

@peggy589 v Turecku su lepsie sluzby v hoteloch,aj strava podla mna,o kolacikoch ani nevravim:-P. A celkovo vybavenie hotela,animacie,tam mam pocit,ze je to viac zamerane na deti. Plaz v grecku na troch roznych miestach s primesou kamenov,do vody len v obuvi a strasne veterno. To vam velmi dobru cenu vyratali.

peggy589
30. nov 2013

@nefertitka aj ja mam takeho tvrdohlavca muža,ale nakoniec sa vždy da zlomit🙂teraz ani za svet nechce počut o plateni dovolenky v predstihu....takže vidim to tak,že zoberieme len čo ostane.☹ta cena sa aj mne velmi pači,ale hovorim muž nechce o tom teraz ani počut,že budeme vyberat a platit až v maji

erinka123
30. nov 2013

@nefertitka No musiš ho prehovorit ja by som uz nešla autom,a ked tak tak niekde hned pod ruku len tam vätšinou nieje čiste more ,to mas až dole na juhu talianska a to je aj 18 až 20hod cesty bola som raz a 18hodin cesty mi stačilo zničena som bola ešte 3 dni 😒

nefertitka
30. nov 2013

@peggy589 aj moj sa rozhodol pre last minute:-P. No nic,musim zas zvolit nejaku taktiku,co ho presvedci:-P. Asi mu budem robit problemy z hokeja,na kt.sa trepe kazdu chvilu:-P. Sak ked ja mam jemu v tomto ustupovat,tak nech ustupi aj on. Este prezijem,ze vyberieme last minute,ale rozhodne chcem Turecko

nefertitka
30. nov 2013

@erinka123 no mi hovor. Ja som si uz aj dlhsie cesty absolvovala a nechcem uz. Ako nepoviem,ze dve dovolenky za rok,tak ta jedna nech je autom,ale kedze chodime len raz,tak nech to stoji za to. Tento krat sa ohana strachom z lietadla,ja sa bojim milion krat viac ako on,ale tak zo dva pohariky to zas spravia:-P

erinka123
1. dec 2013

@nefertitka pozerala si uz tu koalu ?lebo mne to na webe dlho nacitava nemam na to nervy a nieje tam ani cennik ...su tam nejake dobre hotely lebo u nas este katalog nemaju

nefertitka
1. dec 2013

@erinka123 ano pozerala,su tam nejake,ale tie lepsie vychadzaju nejak draho. Pozriem este kartago,tam sa mi zda,ze toho maju viac. Kedy si vravela,ze maju mat uz katalog?

erinka123
1. dec 2013

@nefertitka kartago za 9 dni maju to takto na stranke napisane.

peggy589
1. dec 2013

@erinka123
@nefertitka hydrotour už ma na svojej stranke letnu ponuku....teraz som zistila🙂

vitacalcin
1. dec 2013

@erinka123 my uz máme koala aj globtour katalóg

nefertitka
1. dec 2013

@erinka123
@peggy589 vdaka😀.

erinka123
1. dec 2013

@peggy589 ide sa na hydrotour hii

peggy589
1. dec 2013

@nefertitka
@erinka123 no čo kočeny,nasli ste niečo?🙂

erinka123
1. dec 2013

@peggy5 čo ma hydrotour...no mne sa všetky pačia zo Side, a čo maju v Lare tiež ale tri su super,a tri z beleku takže maju dobre hotely hydrotour zatial boduje uvidime čo da hechter

nefertitka
2. dec 2013

@peggy589
@erinka123 my sme sa dnes vratili z vyletu z Kysuc, cez tel. sa mi to nechcelo pozerat, ale dnes vecer sa do toho pustim🙂

nefertitka
2. dec 2013

@erinka123 a ktore hotely sa ti pacia?

erinka123
3. dec 2013

@nefertitka uff je ich dost hlavne v side...Kumkoy beach..,Evren beach, Adalya ocean deluxe, Sea shell resort,Alva Donna Beach Resort Comfort ,Ali Bey Resort ,Nashira Resort Hotel & SPA ,Rubi Platinum .
Lara- Titanic Beach Resort Hotel ,Baia Lara ,Delphin Imperial Lara ,
Belek- Cornelia Diamond Golf Resort & SPA ,Titanic Deluxe Belek
😎

nefertitka
3. dec 2013

@erinka123 fuha, no to budem mat co robit, kym to pokukaM🙂

gretkab
3. dec 2013

Baby, boli ste niekto v Sea Shell Resort (teraz ma Hydrotour) alebo v Club Belinda Beach (teraz je to Primasol Serra Garden) - teraz to ma Seneca ? Recenzie aj velmi dobre aj velmi zle na oba hotely, ale to su tusim na vsetky 😉.

adulik23
3. dec 2013

@gretkab ja som bola vlani v Sea Shell.
Kamelya to nie je, ale inac bolo super. 🙂

gretkab
4. dec 2013

@adulik23 Dakujem, to som potrebovala pocut 🙂.

nefertitka
4. dec 2013

@gretkab my sme boli v Belinde a mne sa velmi pacilo a plaz je tam uplne super, pozvolny vstup do mora, vlny male, ako vysite pre deti...mala bola cely den v mori strcena, inde sme museli byt stale pri nej a na pozore, ked iba pri kraji kvôli strmemu zrazu a velkym vlnam mohla byt...ma to aj Koala
Mam par fotiek aj v albume na 2. strane, ak by si sa chcela pozriet

wieruss
4. dec 2013

Ahojte zienky, prosim Vas hladam uz teraz hotel na buduce leto lebo chceme zobrat first minute ponuku. Len chcela by som kvalitne sluzby, drinky, detsky bazen so smykackami a peknu plaz.... Chcem asi vela ze ? 😅 n Ak by ste vedeli odporucit budem vdacna 🙂