Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

jankako
3. apr 2015

@janka5861 Inak,mne ho ponúkla ako prvý a potom ked som jej povedala že tak do tri tis.euro možme hladať..zrazu nebol až taký dobrý 😀 😀 Kumkoy že má top kuchynu a služby,pláž .mna hrozne láka ten vodný svet pre deti v Calimera.naposledy som povedala že pôjdeme určite do drahšieho hotela-lepšieho..lenže pravdepod.ideme ešte s jednou rodinou,ktorá myslím nedá tri tisícky..takže sa budeme prispôsobovať.

janka5861
3. apr 2015

@jankako presne ako píšeš , chvália tie vodné atrakcie ,ale ostatné nie a pritom má toľko hviezd ,že nevidíš ani názov poriadne ...

jankako
3. apr 2015

@janka5861 moj muž mi vraví že kašleme na to,že sa teda prisposobime im.šak ale vlastne ešte sa neozvali či sa rozhodli pre kumkoy alebo pre Calimera..ale myslím že určite budu chcieť ten lacnejší..nás to tolko nevyjde,kedže máme jedno dieťa do dvoch r..oni už platia za obe plnú sumu.ked my sme aj radi že ideme konečne s niekým na dovču,lebo fakt je to o ničom že chodíme všade sami s deťmi..☹

kosska3003
3. apr 2015

@jankako mala som ho vo vybere ale odradila ma plaz teda more nie je tam pozvolny vstup co mi nevyhvuje kedze mam deti

dlucy
3. apr 2015

@jankako jasne tui robi len odlety z Viedne z BA nemaju alebo doteraz nemali nikdy.

giugia
3. apr 2015

@jankako ahoj....kumkoyom nič nepokazís...bola som s 2,5rocnou dcerou.....calimera nemyslim ze bude vyhra....skus si pozrieť este kamelya world hotel selin...aj tam je parádne vyžitie pre deti....

jankako
4. apr 2015

@giugia Ďakujem.

sakura77
4. apr 2015

@jankako ozaj aj Kamelya world bol fajn.deckam sa tam veľmi páčilo. Aj more vstup ok,postupne,piesocrk. Pozri aj ten.my sme bolo v tých apartmánovych domoch, v novej časti, krásne priestranné family izby😉

jankako
4. apr 2015

@sakura77 a to je časť? ??

jankako
5. apr 2015

@sakura77 pozerala som to,nevyzerá to tiež zle.Mali aj SK animátorov??

sakura77
5. apr 2015

@jankako to si uz nepamatam,my sme neriesili kedze este boli krpci malicki...ale aj teraz sme napr mali ale aj tak sme nevyuzili.ale tusim sme boli prvy septembrovy tyzden,takze to iuz urcite neboli ak aj boli😀

luca223
5. apr 2015

Tak koncom juna letime do hotela sultan oF deams hotel a spa. Velmi som zvedava a hlavne na let letime v noci s babami. Snad to zvladnu

jankako
5. apr 2015

Bože ja mam hruzu z toho že nás chytí nočný let. ☹

giugia
5. apr 2015

@jankako hmmmm....aj ja....ale to je na 80% ze to bude nočný let....charterove lety zo Slovenska su väčšinou v nočných hodinach.....

giugia
5. apr 2015

@jankako aj si sa už rozhodla pre niektory hotel....ktory den mate plánovaný odlet....ak sa nevies rozhodnut velmi dobre ti poradi v cest.ag. FORTOUR v Partizanskom....ma obehnute quazi vsetky hoteli v side v lare...mozno by ti vedela poradiť. ...naozaj odporúčam. ...veľká spokojnosť. ...osobitný pristup ku klientovi...žiadne nahananie peňazí. ..🙂

jankako
5. apr 2015

My keď sme boli pred tromi rokmi tak sme našťastie nemali nočný let.len späť sme prileteli pred polnocou,čo bolo vcelku v poho.sice mala plakala,lebo krátko pred pristatim zaspala,ale úplne nočný si neviem predstaviť. Aj ja budem neskutočne unavena ☹ aj si neviem predstaviť ako to malý zvládne. A kde sídli ta cestovka?

giugia
5. apr 2015

@jankako Väčšinou nočné lety deti zvladaju lepšie ako dospeli....sídli v Pe oproti policajtom,vedla predajne fructom...fakt v tej cestovke vie o čom hovorí. ...vie dobre poradiť co sa tyka Turecka...ma obehnute aj ine krajiny,ale Turecko najviac.... vela úspechu pri vybere 🙂 daj vedieť čo si vybrala.....

jankako
5. apr 2015

@giugia vieš čo, aj tieto baby z tej cestovky čo ideme my tak sa mi zdaju celkom zbehle.aj boli v mnohých hoteloch,najmä tých drahších. Vedeli rozdeliť hotely na top a priemer....len u nas je teraz ten problém,že čakáme na druhu rodinu ako sa vyjadria že do ktorého ísť. V utorok si dam ešte vypočítať tu Kameliu.No ja ti neviem či to zvládne malý, keď o 21.00.ide spať v noci ho budem budiť a potom potom ešte po letisku bludit. No amen tma ☹

giugia
5. apr 2015

@jankako zvládnete to. ...neboj....môžno budete letieť cez deň a zbytočne sa stresujes uz teraz..... 😉

jankako
6. apr 2015

@giugia stresaňa,no čo somnou 😀

jankako
7. apr 2015

Baby,čo hovoríte na Nashira Resort hotel&SPA.

giugia
7. apr 2015

@jankako ahoj...čítala si recenzie....určite zla volba....co si mala kumkoy....kamelya....calimera....urcite lepšie....dúfam ze ti to nedoporucili v cestovke..... 🙂

jankako
8. apr 2015

@giugia včera večer som čekla recenzie...no hrúza.. 😠

zebricka23
8. apr 2015

@jankako my sme tam mali ist,a na zaklade recenzii som to mesiac pred rusila...urcite neodporucam...a co ma udivuje,ze hydrotour ho stale ponuka,aj ked vacsina rekreantov...nanho ma zle recenzie.... 😠

giugia
8. apr 2015

@jankako musíš hladat ďalej. ...... 🙂

karinkaeich
8. apr 2015

@zebricka23 ako rusila? vratili vam v pohode peniaze?

zebricka23
8. apr 2015

@karinkaeich dali sme iný hotel od nich + doplatili rozdiel

karinkaeich
8. apr 2015

@zebricka23 aha takto. my mame teraz uz vybraty, tak hadam bude fajn 😉

jankako
8. apr 2015

dalšia možnosť.Belek Beach resort...sakra baby ked my ideme dve rodiny a tí neviem či sú ochotní dať tri tsi.euro za dovču.ale do tej Nashiry nechcem ísť určite...ja som už z toho na nervy normálne..

giugia
8. apr 2015

Najhoršie sa niekomu prispôsobovať. ....za 3000....by som určite hladala hotel v Lare...15min od letiska s detmi uplne v pohode.....