Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

alex2201
6. jún 2013

@mimasimi hmmmm no uvidíme na 5* som čakala asi potom moc :D ale fajn, zoberiem si teda kanvicu. Trezor mám očakávať na izbe či ani to nie :D ale ďakujem veľmi za info 🙂

nastasja25
6. jún 2013

@erinka123 my ešte nevieme,ale svokra má známosť a tej už včera hovorili,že odlet je takto..aspon sa vyspíme :ň

erinka123
6. jún 2013

@nastasja25 takže aj vy idete o tej 11.30h že? dobre som to pochopila? 😅 😅 😅

nastasja25
6. jún 2013

@erinka123 ešte nemáme pokyny,lebo sme len včera kupovali zájazd,ale svokra niečo také spomínala,že 11.30 jej povedala známa v cestovke a ja som ešte tvrdila,že určite o 4.00...

nastasja25
6. jún 2013

@erinka123 a kedže mám aj narodeniny 14.6,tak oslávime 🙂

erinka123
6. jún 2013

@nastasja25 no super tak vopred gratulujem 😉 😎 vraj všetkym čo mali ist o 4h zmenili na 11.30hod tak mi povedali v CK ,uz mi aj poslali zmeneny voucher...po jednej stranke mi ten čas vyhovuje kvoli malemu ale zas po tej druhej pridem skoro o den lebo na hotel prideme cca 17hod,to sa vybalime ,pojdeme na večeru ,ale neva aj tak sa už tešim ako male decko 😀

forgiven
6. jún 2013

@17anit07 ahoj, my sa tiež chystáme do Sherwood Dreams Resort s mojím (momentálne 13 mesačným ) chrustíkom, ale až v septembri. Ak sa vrátite, poprosím o zhrnutie dovolenky. Ďakujem 🙂

katinka71
6. jún 2013

@tanitta ano to je tam predpis mm nosil tristvrtove a koselu alebo tricko s rukavavom ,u muzov kratasy a tielkove tricka su nevhodne do jedalne,u zien tam nebol ziadny predpis

tanitta
6. jún 2013

@forgiven aj my ideme 😉

forgiven
6. jún 2013

@tanitta jeeeeeeeeeeeej super, kedy a odkiaľ? My plánujeme cca 8.9 z KE.....

tanitta
6. jún 2013

@forgiven 28.7 .BA 7noci 😒

ava
6. jún 2013

děvčata, jen upozorňuji ty z vás, ke kterým se zpráva ještě nedonesla, že v Turecku jsou obrovské nepokoje a nevypadá to tam vůbec bezpečně. Sledujte média - -příliš prostoru tomu sice nevěnují (Turecko se bojí odlivu turistů), ale dá se něco najít...
http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-60007280-protest...
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/1987...

forgiven
6. jún 2013

@tanitta už máte zaplatené? Taktiež ťa potom poprosím o zhrnutie dovolenky.... Idete len s mm alebo aj s baby?

tanitta
6. jún 2013

@forgiven hej uz celu zaplatenu ideme mm +dieta .ak nezabudenem zhrniem 😉... alebo kludne ak nezabudnes ozvi a ty....a pripomen ze sa mam ozvat .... 😀

zuzanka7834
6. jún 2013

@ava tie nepokoje su uz skoro tyzden

haslerka27
6. jún 2013

@ava bojovalo sa v tunise,egypte,polovica cypru je roky obsadena vojenskymi jednotkami a ludia navstevuju dovolenkove rezorty v tychto statoch.su to destinacie ktore ziju z turizmu....protestuje sa v metropolach.

haslerka27
6. jún 2013

@ava co zatial chodia spravy z turecka tak ze je tam super,a teplo.dnes som nenasla ani zmienku o turecku v novinach,a vlastne ano ze je vabive a opat prilaka mnozstvo turistov.-)))http://dromedar.topky.sk/cl/1000122/1351687/Vabive-Turecko--tipy-na-dovolenku - na topkach....

mimasimi
6. jún 2013

@alex2201 Trezor na izbe bol, a mixér bol pri stole s detskými príkrmami k dispozícii, ak by si chcela ešte niečo malému pomixovať. Hippka a také príkrmy vôbec nie je potreba, sú tam neslané kašičky aj pre deti 😀

snezienka12
6. jún 2013

žienky mate nejake skusenosti s dovolenkou v Turecku v druhej polovici augusta - byvaju tam velke horucavy? Chceme ist aj s 10-mesacnou dcerkou a neviem ci pre nu nebude moc horuco ale v juni uz nestihneme a v septembri nechcem kvôli starsiemu synovi. Poradte...

hori
6. jún 2013

kocky leti este niekto s nami teraz v sobotu 3:00 z BA? 😉

strihalka
6. jún 2013

Hlasim info primo z turecka!!!
Zadne nepokoje tu v primorskem miste nejsou, pokud to nekde je, tak je to tam kam se bezny turista nedostane. nemejte proto obay jéto tu super, nam uz se dovolenka krati

strihalka
6. jún 2013

@tanitta noseni dlhych kalhot na veceru si zada kazdy hotel inak. treba. v info u hotelu by to melo byt napsane pokud to tam zminenen neni tak není potreba

jarmillka
6. jún 2013

@maryem až pri lietadle..🙂

jarmillka
6. jún 2013

@benikate my sme teraz na tej dovolenke druhy den 🙂 takže malinka ma 8 mesiacov.. Jasne že to bude možne s tym babyvakom... v lietadle chodili s detičkami na rukach po tej uličke a kojili ich tam... Tak myslím že baby vak by nemal byt žiadny problem 🙂

mirasek
7. jún 2013

@tanitta v Turecku to vůbec neřeší, chodili jsme pořád v kraťasech.

alex2201
7. jún 2013

@mimasimi fiha no supeeeer, takže 2 ročné dieťa sa určite naje. :ň ďakujem pekne za infošky si zlatá 😉

ovka27
7. jún 2013

ahojte ide niekto 14.6 do terecka konkretne alania ocurcalas hotel danita holiday?

nivi
7. jún 2013

@strihalka a ako sa vam paci? uz ste boli pozriet aj v meste?

nivi
7. jún 2013

@snezienka12 byva horuco este aj v septembri je cez den velmi teplo a voda ako cajik. ale podla mna sa to da zniest. ved nemusis byt cely den na slnku.

strihalka
7. jún 2013

@nivi vcera sme boli v manavagte pri mesite, na trhu, vodopadky a vyletik lodi na soutok reky manavgat do more ;)