Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

bejca
4. júl 2016

dievčatá ešte som sa chcela opýtať , vy sa aj registrujete na stranke MZV že ste vycestovali do Turecka ? dík

baumka
4. júl 2016

@bejca my každý rok

caspino
4. júl 2016

ano aj my sme sa

zuziatko
4. júl 2016

@bejca @baumka @caspino viete my sem hodit prosim link na tu registraciu. neviem to najst 😕 😕

bejca
4. júl 2016

@baumka @caspino dievčatá ďakujem , my sme sa ešte ani raz neregistrovali .... 😅 😉

bejca
4. júl 2016

tak už som aj ja nás zaregistrovala 😉

zuziatko
4. júl 2016

dievcata aj vy sa tak tesite ? my ideme az o mesiac, ale sa uz neviem dockat 😵 😵

ajkag
4. júl 2016

@zuziatko my odchádzame v sobotu 🙂

zuziatko
4. júl 2016

@ajkag tak si to poriadne uzite 😉 😉

ajkag
4. júl 2016

@zuziatko ďakujeme 🙂

moonka1
4. júl 2016

Kam to idete baby?

caspino
4. júl 2016

prijemnu dovolenku všetkým mamičkam a ich rodinkam ktorých to ešte len čaka. Ja som sa tiež tešila ako mala .... 🙂

caspino
4. júl 2016

a mali sme nocne lety tak sa nevieme dospat doma 😉

zuziatko
4. júl 2016

@moonka1 my adalya ocean deluxe

mk22
4. júl 2016

@zuziatko kedy idete

baumka
4. júl 2016

dobré rady pre maminy s malými deťmi na pláži, to druhé video: https://www.facebook.com/273475239331424/videos...

zuziatko
4. júl 2016

@mk22 5.8. idete aj vy ?

hasleerka
4. júl 2016

@bejca aj môj muž si dáva kinedryl a pomáha mu to ..

baumka
4. júl 2016

no neviem,kde to zmizlo,tak ešte raz to video nižšie: https://www.facebook.com/OnlineToursru-27347523...

bejca
4. júl 2016

@zuziatko ja sa teším na ten oddych 🙂
@ajkag tak uživajte a daj vedieť ako vam je 😉
@caspino dakujeme vopred 😉
@baumka čo to je ake video ?

mk22
4. júl 2016

@zuziatko 2.8. Ideme

lauraa
5. júl 2016

@bejca
@zuziatko zatial sme tu jediny slovaci , alebo som este inych nestretla, vcera na recepcii som zachytila ze Hotel je prebookovany a hosti ubytovali do rezortu, Evren a sea shell,inak Internet( extra zaplateny) nefunguje vobec, Skoda penazi

baumka
5. júl 2016

@bejca v tom videe sú rady , i keď je to viac tip pre tých,čo idú na verejnú pláž,prípadne musia mať peniaze so sebou. Napríklad,že mobil sa môže dať do takých samouzatvárateľných priesvitných vreciek,ako sa dávajú napr. tekutiny ,resp. lieky do lietadla a takto je chránený od piesku a vody,ale zároveň sa dá aj cez ten sáčok dobre používať. J tam rada,ako pobaliť oblečenie deťom na pláž,alebo že centrofixkou si napísať na opaľ. krém časy,kedy treba dieťa natierať. Vo videe hovoria,že lekári odporúčajú aspoň každých 80 min,takže na obal opaľováka napísať napr.: 10:00,11:20, 12:40 atď...Alebo je tam tip na minibazénik a čo sa mi najviac páčilo,že peniaze,peňaženka,mobil atd... treba zabaliť do pampersky,poskladať ju ako keby bola "plná" a že takúto pampersku nebude otvárať žiadny zlodej.A ešte je fajn rada,že pred odchodom z pláže ak dáme dieťaťu na chodidlá baby púder a pošúchame ich ,tak raz dva je nalepený piesok preč.

karinkaeich
5. júl 2016

baby ahojte, my už zajtraaa ideme, po 3x opäť Turecko, tentokrát Kumkoy, tak som zvedavá. letíme z BA, podám info

bejca
5. júl 2016

@lauraa to ako sa moze stat ze nas neubytuju v Adalya Ocean ale niekde inde či ? 😕 snad nie ... a prosim mozes mi aj odpovedat na otazky co som sa ta pytala 😅 😉 😎 dakujem
@baumka super napady , my neberieme ziadne veci na plaz , ved dovolenkujeme 😉 vsetko pekne zamknute na izbe 😉
@karinkaeich supeeeeeeeeeer 😵 tak si to uzite a tešíme na info 😎

zazova
5. júl 2016

Ahojte.Vratili sme sa z hotelu Litore Resort & spa.Bol to krasny pobyt v peknom hoteli.Boli sme tu zo Slovenska len my inak sami nemci,švajčiari,severania a domaci turci.Sluzby na urovni,jedlo skvele,more krasne a teple,len animacie sme zazili uz aj lepsie.Koncom leta by sme chceli ist znova.Turecko je proste naj a taketo sluzby nenajdete nikde.

oli18
5. júl 2016

@zazova a kde sú turisti? bola som v min.aj predmin. roku, ľudí všade plno. Teraz nie sú tie hotely obsadené ani z polovice, ako to jedná kočka tu písala. My sme ostali radšej doma ☹

macusikzv
5. júl 2016

@zazova to je v Alanyi...a to bola kleopatrina pláž???,joooj hned by som znovu išla....ale po utoku na letisko veru nie....

zazova
5. júl 2016

Je to v Okurcalar , kusok od Alanye v takej peknej zatoke.