Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

murynka
30. máj 2012

@makaci a co treba urcite datum a misto?treba 6.6 nejaky cas na recepci myslim ze tam je to hodne velike..kolik vas to vyslo pres ceskou ck?a jak jste ho vybraly?

larmimi
30. máj 2012

@zuziq8 tieto sny ma desia aj ked nejdeme na dovolenku , viem o com hovoris, neprijemne, ze? 😀
este mam podobny ze idem na svadbu a nie som namalovana ani ucesana a nemam saty

evaviki
30. máj 2012

pls, poraddte.. kde je v turecku piskova plaz?? (mimo oblasti alanya, antalya, side, lara, kumkoy.. proste dalej od tychto oblasti, pretoze tam sme uz boli..) idealne hotel na plazi 😀

blondo
30. máj 2012

@mimkaa10 my ideme do ali bey

mimkaa10
30. máj 2012

@blondo a prvýkrát, či už ste boli? 🙂 my ideme 1.x do Turecka všeobecne, 17.8-28.8. do rodinnej izby. čítala som si recenzie a očakávam veľmi priemernú kvalitu tej izby, ale aj tak sa teším 🙂

blondo
30. máj 2012

@mimkaa10 no ideme druhykrat do tohto hotela, minuly rok sme boli vo vasom termine a tento rok ideme o mesiac skor. My sme boli minimalne na izbe, takze sme mali klasicku izbu a stacila.

zuziq8
30. máj 2012

@larmimi to bolo take zive ze som fakt bola stastna, ze som sa zobudila 😀 ano, take "svadobne" sny som mala aj ja pred troma mesiacmi, ked som sa vydavala, tiez to bol zazitok 😀

mimkaa10
30. máj 2012

@blondo super, ak máš čas, poteší ma ak napíšeš svoj názor a dojmy 🙂 mali ste v našom termíne prílišné horúčavy?

blondo
30. máj 2012

@mimkaa10 poslala som Ti IP

marion
30. máj 2012

Maminky prosim poradte mi. Myslite ze je velmi horuco na dovolenku v Turecku v juli? Mame 5 a skoro 2 rocne deticky. Dakujem 🙂 ☹ ☹ ☹

makaci
30. máj 2012

@murynka klidně,nechám to na vás, třeba někdy k večeru, pokud se přes den nepotkáme.
my jedeme přes neckerman, máme to sjednané už od vánoc. - na doporučení od paní s cestovky - jede tam prý i její bratr, tak snad by mu nic špatného nedoporučila 😉

murynka
30. máj 2012

@makaci dobre tak se domluvte vy a dejte vedet byla bych rada,my to mame pres nemce a jsou na to same dobre recenze mame to od brezna.....

janicka38
30. máj 2012

@mimi21
ahoj mimi, taky jsme si vybrali Belek Beach. Letime 29. 6. z Norimberga. Pises, ze tam byli znami. Nevis, nahodou, jaka je tam plaz a vstup do more? Potrebuji deti do vody boty? Ja jsem ted cetla par nemeckych recenzi a nekteri klienti nadavali na hluk ze stavby u sousedniho hotelu. Ale vygooglovala jsem, ze se tam melo stavet do 15. 5., takze doufam,ze vse bude ok. Cetla jsem hodne recenzi a nektere mi prisly uplne trapne. Fakt jsem zvedava a napjata jake to tam bude.

gretkab
31. máj 2012

@marion Zalezi od aktualneho pocasia 😉. Ano, je teplo, ale nasim detom to nijako nevadilo. Prvy rok mali 1 a 3, potom 2 a 4 (tu sme boli v auguste), potom 3 a 5 a tento rok uz budu mat uz 4 a 6 a opat ideme v juli 😉. More velmi skresluje teplotu - myslim tym, ze aj ked je omnoho teplejsie, ako tu, tak pocitovo je to prijemnejsie.

mimi21
31. máj 2012

@janicka38 ahoj, my letime uz 11.6. z viedne, co sa tyka toho mora a pristupu do vody myslim, ze je to OK, ale skusim sa este tej znamej spytat.
co sa tyka recenzii skus pozriet na www.holidaycheck.com - to mi poradila znama z cestovky, ona tam vraj pozera vsetky hotely v ktorych este nebola, je to objektivne, su tam recenzie od vsetkych klientov aj z inych krajin, tam ma velmi dobru znamku, max je 6 ale ona mi povedala, ze zatial co tam bolo max tak bolo cca 5,4, nas ma 5,2 🙂
http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+inform...

marion
31. máj 2012

@gretkab dakujem za info 🙂

mimi21
31. máj 2012

@janicka38 mozem sa este opytat kolko vas to vyslo? my ideme cez rakusku CK, 2 dospeli, 3r dcerka a 1,5r dcerka a s poistokou pre pripad storna do 100% sumy skoro 2tis e - cez slovensku CK v tom termine nas to vychadzalo 2400 😝

ak nezabudnem, tak ti napisem po prilete ako bolo 🙂

zuzi2
31. máj 2012

@murynka cez aku cestovku si kupovala dovolenku? My chceme ist tiez z Drazdan.

janicka38
31. máj 2012

@mimi21 ahoj, tak nas to vyslo 2 040, 2 dospeli, dite 2,5 roku. Plus pojisteni 90 euro, ale jen do 80% zajezdu. Segra leti s rodinou - tri dospeli a vyslo je to 2 342 euro. Nejvice me sokovalo, ze platime za dcerku 373 euro, jsem si myslela, ze bude zadarmo. Ale celkove ta cena byla dobra i pro sestru,takze jsme vzali tuto nabidku. Objednavali jsme v Aprili a letime toho 29. 6. na 9 noci, all inclusive.
Ty recenze jsem cetla, ale ted tam pribyvaji z kvetna a je tam nespokojeny jedinec, takze me to zase sokovalo. No, verim, ze deti si tam uzijou, pokud ne ve vode, tak v bazenu. Dospeli to maji trosku horsi,nebot je hotel vzdalen od centra, ale verim, ze taxikem se tam nejakdopravi.

mimi21
31. máj 2012

@janicka38 my sme mali presnu cenu zajazdu 1888 a 90e poistne pre 100% storno na 10noci
kupovali sme na konci januara
a to ze deti zadarmo tak to som velmi rychlo pochopila, ze az tak to nie je... moja 3r Ninka cez sk cestovku je 290e letenka a 150e letiskove poplatky, v rakusku je za 210 so vsetkym 😝
a pri skorom nakupe boli zlavy 25% ale ak si chcela dieta zadarmo tak uz bola zlava len 10-14% a to sme sa stale tocili na tej istej cene 😅

katy1979
31. máj 2012

ked ste pri tych cenach. kto este nema dovolenku a zaujalo ho nieco v sature tak v juni maju deti vacsinu zajazdov zadarmo. Plati to ale iba na jedno dieta. My sme tym padom usetrili 300eur a za krpca kedze je do dvoch rokov platime 43 eur.

murynka
31. máj 2012

@zuzi2 airstop.cz

zuzi2
31. máj 2012

kto mate skusenosti s Nemeckymi alebo s Rakuskymi cestovkami, ktore su lacne? Je ich tolko, ze neviem do ktorej skor 🙂

zuzi2
31. máj 2012

@murynka aha, dik, myslela som, ze ked odlietate z DD, ze si kupovala cez nemecku

janicka38
31. máj 2012

@mimi21 ty jo,tak to je mazec, ty rozdily v cenach. My letime pres nemecko, priste kouknu i na rakouske cestovky. Klidne bych letela drive, ale sestra nedostala volno. Trosku se obavam veder, snad to tam nejak preziju 🙂

janicka38
31. máj 2012

@zuzi2 ja nevim zda muzu delat reklamu, ale my leteli s neckermannem a super, vse se zaridilo pres internet. Letos letime s 12 Fly, tak uvidime. Objednavala jsem pres internetovy server ab in den urlaub. Dobre je take letet v dobe kdy v dane spolkove zemi nejsou prazdniny, to jsou pak ceny levnejsi.

zuziq
31. máj 2012

@zuzi2 my sme kupovali min. rok cez tuireisen, nasla som si zajazd na rakuskej stranke a objednala cez slovenske TUI. Zajazd nas vysiel na 1500 eur pre dve dospele osoby, ten isty ponukala slovenska cestovka za 2200 😉 A isli sme cez Gulet cestovku - jedna z naj. v rakusku

murynka
31. máj 2012

@zuzi2 nene vse pres inertnet..maji pobocku v praze

janicka38
31. máj 2012

@mimi21 budu ti strasne vdecna, pokud mi pak napises jak jste se meli, jak se vam tam libilo, zda jste podnikali nejake vylety, jak se dostat do beleku apod. Uzijte si krasnou dovolenou!!!

zuzi2
31. máj 2012

@janicka38 😀 diky. Taka reklama u nas na Ab in den Urlaub a mna to nenapadlo.... ihned kuknut....