Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

martaska78
22. máj 2011

Mě se osvědčilo vozit bepanthen a canesten, malá má na prdelce strašně citlivou pokožku a sůl nás trochu trápila 🙂

simonka16
22. máj 2011

@drnduliak určite pre male dieta vhodna Holiday Vilage Zaton alebo Solaris pri šibeniku 🙂 a ak nechcete vela cestovať tak odporučam pri Umagu Sol stela Maris . Alebo na blind na Istriu .

simonka16
22. máj 2011

Ahojte ak chcete niekto poradiť dovolenku v Chorvatsku tak mi napište rada Vam poradim 🙂 aj luxusnejsie pre náročnych aj takenormalne ubytka 🙂

simonka16
22. máj 2011

Samozrejme že do chorvátska stačí občiansky ale pozor chorvátsko nieje v EU takže pas je dobrý pri väčsích problémoch 🙂 ale na 90dní Vam stačí OP bez akýchkolvek víz

klosky
22. máj 2011

http://www.limba.com/cz/ubytovani_chorvatsko/pr...
Myslíte, že je toto dobré? Pojedeme tam s roční holčičkou...

janka_puf
22. máj 2011

@klosky No tam su dobre všetky apartmany ide len o vzdialenost k plaži a 500m je dost vela ak chcete chodit na plaž bez auta

hori
22. máj 2011

@maruska22 ahoj, my ideme do vodic o mesiac... chcem sa spytat ci ste sa nahodou neboli pozriet aj na vodopady Krka, potrebovala by som nejake infosky o tomto vylete...

drnduliak
22. máj 2011

@maruska22 ahoj, no aj my chceme ist isto autom a niekam na pokojnejsie miesto, ziadne prepchate letoviska typu hlava na hlave...ako ja by som mozno najradsje sla na blind, ubytujem sa, kde sa mne paci, uz sme tak raz s manzelom boli, ale to sme este nemali dcerku, tak terz mam z toho obavy, predsa len, umorna cesta a potom este hladat ubytko s malym dietatom...neviem.radsej by som si nieco zajednala. my sme vtedy boli v pisaku, to je juzne od omisu pod splitom-strasne daleko, tolko nechcem cestovat, ale bolo tam super, take malinke pokojne mestecko , teda skor dedinka. ja by som asi najradsej tu strednu dalamciu, ze pag, alebo nieco okolo zadaru...a ako vam to zvladol maly?mna skor vsetci odhovaraju, ze dcerka je este malicka a ze z toho nebudeme mat ani my, ani ona...ale zase ja si ju poznam, ona je hrozne zlate a dobre decko, takze verim, ze to zvladneme🙂

drnduliak
22. máj 2011

@simonka16 ty to tam poznas?alebo si tam robila delegatku?neviem, ci chceme ist do hotela, ja by som najradsej nejaky apartman, a najlepsie v nejakom pokojnejsom prostredi....

drnduliak
22. máj 2011

ake mate skusenosti?je lepsia pieskova plaz alebo kamienky?myslim pre deti...(mne by stacil aj rebrik do mora...🙂)

drnduliak
22. máj 2011

@hori my sme boli kuknut NP Krka, je to tam super, ale hrozna masovka, da sa tam aj kupat v sladkej vode, okolo vedu rozne trasy popri tej rieke a vodopadoch, da sa ich vidiet z kazdej stranz..dokonca je tam aj nieco ako skanzen-take muzeum v malych domcekoch, ako sa tam kedysi zilo,remesla a pod... je tam prijemne, vsetko v chladku, nie je tam taka spara...aj sa daju rozne vylety lodkou objednat, na rozne miesta, ostrovceky na rieke apod...to sme ale my neboli. clovek tam ma na cely den co robit. my sme sa vcelku uchodili🙂ale urcite to stoji za to...mne tam akurat vsetci ti ludia vadili...:(

simonka16
22. máj 2011

povedzme to tak ze som tam do roka tak 3krat 🙂 od nejakych 3 rokov ma rodicia bravali a mame precestovane cele chorvatsko skoro 🙂 aj hotely poznam aj apartmany v roznych ccastiach . Ja v chorvatsku odporucam pieskove plaze : v Zatone a Nine ( aj ked v Nin je vela krabov ) , celkom dobrá je aj na Rabe Lopar alebo taka dalej na samotke, čo sa tyka Pula - Medulin to je hnus hnus hnus , a na Murteri je to umele a vela ludi takže o ničom 🙂 najkrajšia plaž určite Zaton , štrkove plaže sa mi pačia Baška voda a Tučepi . Ale ak chcete ist bližšie odporučam Istriu - Poreč .... a drnduliak kam by ste chceli isť do Hr ? oblasť ?

simonka16
22. máj 2011

@hori ahoj ja som bola raz ro bolo uzasne to kupanie v tej sladkej vode ale minuly rok sme chceli ist pozriet a bolo 36stupňov takže sme sa otočili a išli na plaž 🙂 tak v takej horučave určite neodporučam ....

simonka16
22. máj 2011

@klosky jeeej Nin 🙂 ano určite to bude dobre 🙂 aj to liečive bahno je super jedine na čo si davajte pozor je tam taka par centimetrova vodička 🙂 na prvy pohlad super aj na ležkanie a člapkanie až kym sa lepšie nepozriete je tams trašne vela krabov 🙂 ale to iba na jednej strane ale Nin je velmi pekný jemný piesok a tepla voda 🙂

maruska22
22. máj 2011

@hori ahojky...tie vodopady sme neboli pozriet...takze ti neviem k tomu povedat nic blizsie ☹

janka_puf
22. máj 2011

@simonka16 Určite Zaton- je super odporučam z vlastnej skusenosti,aj tohto roku ideme tam.

martaska78
22. máj 2011

@hori Ahoj, my jsme byli ve Vodicích před 3 lety a byli jsme i na výletě na NP Krku. Je to tam moc pěkné. Tam i zpátky tě veze za cenu vstupenky parníček . Jinak to tam je pěkně zpřístupněné a moc pěkné, jen nával, ale stojí zato. 😅

petusko
22. máj 2011

@daanka85 ahojky, neboli sme minuly rok, boli sme tam este s mm ako slobodni pred 6 rokmi 😅 S detmi sme este neboli pri mori, tak snad to bude o.k. Ideme do Vrsi Mulo,nedaleko mestecka Nin. odporucila aj kontakt nam dala znama, ideme do tichsej oblasti, ziadne preplnene plaze, rusny nocny zivot, sak co uz my nazijeme rusne a este k tomu v noci 😅 Ideme 14.8. 🙂
Nam to bolo v podstate jedno, len chceme vypadnut a byt spolu, oddychnut si, nemame ziadne speci poziadavky, len nech je kde spat, jest a umyt sa.
Nieco pekne vyberte, nech vam to vyjde 🙂 😉

katecameron
22. máj 2011

ta aj ja sa pridavam mm slubil ze tohto roku ideme do chorvatska tak snad nam to vyde este neviem presne kde a kedy

petusko
22. máj 2011

@mima595 myslis, ze sme vybrali dobre? 🙂

verianna
22. máj 2011

@lauraa
ahoj , byvam vo Vrábľoch a nevieš mi povedať ako sa k nej dostať nejaký kontakt na ňu dakujem Jarka

verianna
22. máj 2011

@simonka16
dakujem za radu 🙂 🙂 skusim si to vyhladať dik

mima595
22. máj 2011

@petusko - dufam, ja som na Vrsi Mulo tiež pozerala, ale nakoniec sme zvolili Nin - boli tam kamarati, odporucali nam..ale do Vrsi chceme tiež nakuknut, aby sme mali prehlad...
ja som ti like davala za popis, aj ja si tak predstavujem dovcu...spolu s MM, uzit si more, deti, klidek a pohoda....

maruska22
22. máj 2011

@drnduliak ahojky...nás malý zvládol cestu aj pobyt uplne super...cestovali sme v noci, takze skoro celu cestu prespal 🙂 tiez more aj prostredie sa mu velmi pácilo. My sme sa boli cestou do Vodíc pozriet aj v okoli Zadaru, mne osobne by to tam aj celkom vyhovovalo...ale kedze boli s nami aj svagrovci a tým sa to tam zdalo dost nudne (oni este nemaju deticky 🙂 ) tak sme potom skoncili vo Vodiciach... s ubytovaním nebol problém...nebývali sme sice 10 m od mora, ale ubytko bolo velmi utulne a za dobru cenu 😉 plaze boli vacsinou vsetky kamienkove, ale malému sa pácili aj také 🙂

maruska22
22. máj 2011

@petusko ahojky...velmi pekne si to napísala...presne aj ja mám takuto predstavu o dovolenke 😉 vlani sme isli az tri rodiny spolu a potom bolo velmi tazko dohodnut sa ze kam...ja som mala vybratý Nin alebo nieco v okolí...ono je to tam ako na dedine...dokopy nic moc, ale co sa týka plazí, mora...uplna pohoda...ziadne tlacenice..ako stvorené na dovolenku s detickami. ak sa tento rok podarí, tak chcem skoncit v podobnom letovisku...ale skor len niekde ostrov Krk alebo okolie...tak ak niekto máte odskusané nejaké tichsie miesto v tejto oblasti dajte mi tipy 🙂 🙂

syja
22. máj 2011

@petusko aj my sa chystame do vrsi mulo, tiez prvy krat. verim ze bude pohodicka. my ideme v juli tak potom podam info ako bolo.

petusko
22. máj 2011

vdaka baby, tak nech nam to vsetkym pekne vyjde podla predstav 🙂 m ideme dve rodiny, s kamaratmi, ale mame kazdy svoj app. takze sukromie bude
@syja super, budem sa tesit len na pozitivne spravy a kam presne idete? mozno aj tam kam my.
@verianna ahoj skorosuseda, ja som z C. Hradku 😉

mima595
22. máj 2011

@petusko - aj my chodime 2 rodiny - my a svagrina...najprv sme hladali velky apartman, lae nenasli sme taky, tak beriem 2 male apartmany a je to super, odporucam..kazdy ma svoje sukromie, svoju kuchynu, vari si kazdy sam, a program si bud dohodneme spolu alebo ma kazdy svoj..už podla situacie...
ja som na NIN velmi zvedava, lebo som si ho "vymyslela" ja, lebo my chodime na naozaj dedinske miestecko, tak teraz mam strach, aby tam nebola "masovka"...lebo ma zrusia ☹

petusko
22. máj 2011

@mima595 presne tak, aj my sme chceli najprv spolocny app. ale nakoniec sme zobrali dva, jednak kvoli detom, to by bol vecer cirkus, deti vo veku 1,2,3 a 4 roky, jednak kuchyna a jednak aj sukromie.
tam kam ideme my, je vraj malicko ludi, ze ziadna tlacenka na plazi, tak sa tesim. Naozaj netuzim hladat a okrikovat deti medzi milionom ludi a striehnut kazdy pohyb. Aj za cenu, ze tam bude fakt "nuda". Mam pocit, ze prave to sa mi ziada, pokoj, ticho a rodina 🙂

janka_puf
23. máj 2011

@mima595 V nine isto žiadna masovka nehrozi ale ak by ste šli kusok-na plaž Sabunike tak tam je to rušne.V Nine nemaš žiadnych plaž.predavačov ,klud pokoj ,čiste more,piesok,liečive bahno.Ak tam budete chodte pozriet aj Holiday Zaton a aj Zaton dedinku-zatoku na druhom brehu Holiday,uvidiš že je tam o niekolko stupnov teplejšia voda.Napiš potom zažitky a tvoje pocity z dovči ,verim že nebude žiadne sklamanie dobre ste vybrali a snažte sa pochodit cele okolie. My sme vdedy prešliPag,Vir,plaže smerom na Zadar všetky,plaž Sabunike....Tak nech vam praje počasie-ale to je oblast kde prši asi raz za 50 dni tak hadam...