• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

20. júla 2017 
Ahojte tak aj my sa toho roku chystáme do chorvátska ...chodievame do Promajny alebo do Bašky vody sú tam v celku fajn pláže a tak akurát človiečikov ...v celku nám to vyhovuje aj ubytovanie aj pláže....síce ubytovanie nemáme zabezpečené, ale ako už tam chodíme nejaký ten rok :grinning: tak vždy zoženieme a už aj nejkých domácich poznáme takže obeháme tých a potom uvidíme .....tak si to užite :wink:
23. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emispheare Neni si jedina, komu sa Zaton nelubil... :slight_smile: ale u mna je to mozno tym, ze som tam bola pred 10 rokmi a vtedy to bola jedna dieeeeera a fakt nudaaa... ale verim tomu, ze teraz to tam vyzera inak. :wink:
23. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_puf jasně, vím o čem mluvíš. No my byli tady http://www.davorkrtalic.com/Turizam/Zaton/Zaton_02/Zaton_02.htm ale jak říkám , problémová domácí. Dokonce si už udělala pravidla, které se musí dodržovat :angry: Bylo nás tam cca 15 lidí a nemohli jsme si nikam sednout, protože jsme se bavili dost nahlas. To, že z holiday village řvala diskotéka, to jí nevadilo. Ale běda, jak se někdo zasmál. Štěpán je prcek, v říjnu rok, takže krabi asi moc řešit nebudeme :slight_smile:
@simonka16 no, to je ten velkej " kemp" , že jo? tam to bylo pěkný, my byli naproti
23. máj 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hori no, krom toho kempu je to podle mě furt to samé. Žádná pořádná restaurace. Jen jedna pizzerka. Ale jak říkám, vadila mi bytná :grinning:
23. máj 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonka16 Baška Voda už je celkem daleko. K zadaru to máme cca 800km - což nám vyhovuje :slight_smile:
23. máj 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emispheare ano poznam len je to dost drahe,my sme byvali v apartmane Martina a domaci boli super ,každe rano nam nosil plody jeho zahrady mohli sme si trhat zo stromov jablčka a vymienali sme si narodne alkohol. napoje,ak mali čas posedeli s nami a dali sme pivčo slovenske ,fakt je to dost doležite ako sa tam citiš aj ked to okolie je krasne.
23. máj 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonka16 Tak nezabudni napisat ako bolo hlavne počasie a more či je už teple.My ideme 10.7 .Chodili sme aj do Rezortu a každy večer po 18.00 sme mali volny vstup,na plaž Rezortu sme chodili cez zatoku,Už sa tešim lebo viem do čoho ideme.
23. máj 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_puf jj, majitelka je fakt jiná
23. máj 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_puf takovýhle bytný jsme měli v Petrčane. To jsem byla v Chorvatsku poprvé. NO a podruhé jsem narazila.... takže teď dám spíš hodně na doporučení :slight_smile:
23. máj 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_puf ja iba nadvazujem na to pocasie...my sme vlani isli do Chor. 31. 7. skoro celu cestu lialo ako z krhly...od Komárna za po Zadar :frowning2: ale cím sme isli nizsie, tým sa pocasie vylepšovalo...pri mori sa pocasie mení velmi rýchlo...aj ked poprsalo, za dve hodinky bolo krásne jasno :slight_smile:
23. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 diky :wink: pozrieme a nieco vybereme...ale ten kocik by som rada, lebo mala mi zaspava stale len v kociari..
23. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonka16 dakujem za info :wink: popozerame... :wink:
23. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a co tu pisete o tych kraboch, oni aj nejak hryzu alebo utocia??? :sweat_smile:
23. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_puf oukej :slight_smile: a ja som bola minuly rok tiež 10.7 :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drnduliak niiiiiie :slight_smile: ked sa priblížiš tak uťečú :slight_smile: :slight_smile: sú neškodne
23. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My chodime na Peljesac oproti Korculy, takze cca este 3 hod cesty za Makarskou. Naposledy sme sa zastavili v Baske vode cestou spat na 5 dni. A mozem povedat, ze naposledy. Hlucne miesto. Hotel vedla maval do druhej diskoteky, zivu hudbu. A nase dieta sa v noci potom furt budilo. Na plazi hlava na hlave, uplna masovka. Na Peljesaci sa ziva hudba v podnikoch konci o 23hod, potom tam je uz klud, ziadne masove plaze, ale pokoj. Poobede nabiehaju na vodu surferi...Decka si to uziju,nemusim ich hladat v dave ludi...
23. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simonka16 Aj minuly rok sme boli v tomto termine,nebolo tolko ludi,lebo v niektorych štatoch je sezona od 15.7,tak preto aj tento rok ideme 10.7
23. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa
chceme isť prvý augustový týžden...
a jedno viac menej jedno kde....
24. máj 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko apartmany nenad jaman.
24. máj 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_puf my chodime stale prvy alebo druhy julovy tyzden a zatial nas pocasie nesklamalo. minuly rok sme mali v rabaci 36-38 stupnov. inak je super stranka na historiu pocasia kde si zadas konkretny datum v minulosti a vidis ake bolo kedy pocasie a zatiatok jula je zatial vzdy fajn. http://www.wunderground.com/history/airport/LDSP/2009/7/20/MonthlyHistory.html?req_city=NA&req_state=NA&req_statename=NA
24. máj 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syja Super,pozrela som to, dik.
24. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, potrebujem uhradiť peniažky za zálohu dovolenky do Chorvátskej volksbank, viem že men z účtu staihnu 10e ako poplatok a že príjemcova banka v chorvátsku si neúčtuje nič, ale je možné, že platba pôjde cez viacero bánk a tam mi nikto nevie povedať cez koľko a koľko si staihnu. Nemáte s tým niekto skúsenosti?

Ako platíte zálohy vy?
25. máj 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba - my sme platili z CSOB, pri platobnom prikaze sme dali plat. podmienku, že vsetky poplatky plati odosielatel...a bolo...tiež sme platili poplatok 10E, ale im dosla cela zaloha...
25. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 Ahoj aj my budeme platiť z čsob a už vám okrem tých 10 € nič nezaúčtovali, teda či to nešlo cez viacej bánk
25. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba - nie, my sme platili este v marci a hned ako nam odpisali peniaze na rezervaciu, tak hned bolo odpisanych aj 10E....
25. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba my sme zalohu platili zaciatkom aprila a stiali si tiez len 10e
25. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ahoj mima,vy ste platili zalohu do Ninu?
25. máj 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_puf - ano, platili...ideme tam 1x...
u tej pani na Pagu, kde sme už boli, tak ona už od nas zalohu nepyta....
25. máj 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 @zuzkap2 a ak sa ešte môžem spýtať, doakej banky v chorvátsku ste to posielali, lebo teraz manželovi v banke povedali, že určite to pôjde cez nejakú sprostredkovateľskú banku, ale že netušia či si tá pýta poplatok - ako pýtam sa preto, že som čítala článok od jedného pána, ktorému takto sprostredkovateľská banka stiahla 30€ čo sa mi zdá veľa
25. máj 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a teda aby som sa pridala do debaty tak ideme na Pag, mestečko Pag a konkrétne sem http://www.adriapag.com/en/apartman-a1.html
bohužiaľ už to nie je priamo pri mori ako som chcela, nakoľko kým sme sa rozhýbali už nebolo moc z čoho vyberať, teda našli ešte jedno ubytko čo bolo len 50 m od mora, ale vybrali sme toto lebo toto nie je až tak ďaleko aj od centra, malo by to byť 5 minút pešo na hlavnú pláž v Pagu. Tak som zvedavá.
25. máj 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok