Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

babu9
23. máj 2011

Ahojte tak aj my sa toho roku chystáme do chorvátska ...chodievame do Promajny alebo do Bašky vody sú tam v celku fajn pláže a tak akurát človiečikov ...v celku nám to vyhovuje aj ubytovanie aj pláže....síce ubytovanie nemáme zabezpečené, ale ako už tam chodíme nejaký ten rok 😀 tak vždy zoženieme a už aj nejkých domácich poznáme takže obeháme tých a potom uvidíme .....tak si to užite 😉

hori
23. máj 2011

@emispheare Neni si jedina, komu sa Zaton nelubil... 🙂 ale u mna je to mozno tym, ze som tam bola pred 10 rokmi a vtedy to bola jedna dieeeeera a fakt nudaaa... ale verim tomu, ze teraz to tam vyzera inak. 😉

emispheare
23. máj 2011

@janka_puf jasně, vím o čem mluvíš. No my byli tady http://www.davorkrtalic.com/Turizam/Zaton/Zaton... ale jak říkám , problémová domácí. Dokonce si už udělala pravidla, které se musí dodržovat 😠 Bylo nás tam cca 15 lidí a nemohli jsme si nikam sednout, protože jsme se bavili dost nahlas. To, že z holiday village řvala diskotéka, to jí nevadilo. Ale běda, jak se někdo zasmál. Štěpán je prcek, v říjnu rok, takže krabi asi moc řešit nebudeme 🙂
@simonka16 no, to je ten velkej " kemp" , že jo? tam to bylo pěkný, my byli naproti

emispheare
23. máj 2011

@hori no, krom toho kempu je to podle mě furt to samé. Žádná pořádná restaurace. Jen jedna pizzerka. Ale jak říkám, vadila mi bytná 😀

emispheare
23. máj 2011

@simonka16 Baška Voda už je celkem daleko. K zadaru to máme cca 800km - což nám vyhovuje 🙂

janka_puf
23. máj 2011

@emispheare ano poznam len je to dost drahe,my sme byvali v apartmane Martina a domaci boli super ,každe rano nam nosil plody jeho zahrady mohli sme si trhat zo stromov jablčka a vymienali sme si narodne alkohol. napoje,ak mali čas posedeli s nami a dali sme pivčo slovenske ,fakt je to dost doležite ako sa tam citiš aj ked to okolie je krasne.

janka_puf
23. máj 2011

@simonka16 Tak nezabudni napisat ako bolo hlavne počasie a more či je už teple.My ideme 10.7 .Chodili sme aj do Rezortu a každy večer po 18.00 sme mali volny vstup,na plaž Rezortu sme chodili cez zatoku,Už sa tešim lebo viem do čoho ideme.

emispheare
23. máj 2011

@janka_puf jj, majitelka je fakt jiná

emispheare
23. máj 2011

@janka_puf takovýhle bytný jsme měli v Petrčane. To jsem byla v Chorvatsku poprvé. NO a podruhé jsem narazila.... takže teď dám spíš hodně na doporučení 🙂

maruska22
23. máj 2011

@janka_puf ja iba nadvazujem na to pocasie...my sme vlani isli do Chor. 31. 7. skoro celu cestu lialo ako z krhly...od Komárna za po Zadar ☹ ale cím sme isli nizsie, tým sa pocasie vylepšovalo...pri mori sa pocasie mení velmi rýchlo...aj ked poprsalo, za dve hodinky bolo krásne jasno 🙂

drnduliak
23. máj 2011

@mima595 diky 😉 pozrieme a nieco vybereme...ale ten kocik by som rada, lebo mala mi zaspava stale len v kociari..

drnduliak
23. máj 2011

@simonka16 dakujem za info 😉 popozerame... 😉

drnduliak
23. máj 2011

holky a co tu pisete o tych kraboch, oni aj nejak hryzu alebo utocia??? 😅

simonka16
23. máj 2011

@janka_puf oukej 🙂 a ja som bola minuly rok tiež 10.7 🙂 🙂

simonka16
23. máj 2011

@drnduliak niiiiiie 🙂 ked sa priblížiš tak uťečú 🙂 🙂 sú neškodne

biba12
23. máj 2011

My chodime na Peljesac oproti Korculy, takze cca este 3 hod cesty za Makarskou. Naposledy sme sa zastavili v Baske vode cestou spat na 5 dni. A mozem povedat, ze naposledy. Hlucne miesto. Hotel vedla maval do druhej diskoteky, zivu hudbu. A nase dieta sa v noci potom furt budilo. Na plazi hlava na hlave, uplna masovka. Na Peljesaci sa ziva hudba v podnikoch konci o 23hod, potom tam je uz klud, ziadne masove plaze, ale pokoj. Poobede nabiehaju na vodu surferi...Decka si to uziju,nemusim ich hladat v dave ludi...

janka_puf
23. máj 2011

@simonka16 Aj minuly rok sme boli v tomto termine,nebolo tolko ludi,lebo v niektorych štatoch je sezona od 15.7,tak preto aj tento rok ideme 10.7

jery51
24. máj 2011

@lauraa
chceme isť prvý augustový týžden...
a jedno viac menej jedno kde....

syja
24. máj 2011

@petusko apartmany nenad jaman.

syja
24. máj 2011

@janka_puf my chodime stale prvy alebo druhy julovy tyzden a zatial nas pocasie nesklamalo. minuly rok sme mali v rabaci 36-38 stupnov. inak je super stranka na historiu pocasia kde si zadas konkretny datum v minulosti a vidis ake bolo kedy pocasie a zatiatok jula je zatial vzdy fajn. http://www.wunderground.com/history/airport/LDS...

janka_puf
24. máj 2011

@syja Super,pozrela som to, dik.

zuba
25. máj 2011

Ahojte dievčatá, potrebujem uhradiť peniažky za zálohu dovolenky do Chorvátskej volksbank, viem že men z účtu staihnu 10e ako poplatok a že príjemcova banka v chorvátsku si neúčtuje nič, ale je možné, že platba pôjde cez viacero bánk a tam mi nikto nevie povedať cez koľko a koľko si staihnu. Nemáte s tým niekto skúsenosti?

Ako platíte zálohy vy?

mima595
25. máj 2011

@zuba - my sme platili z CSOB, pri platobnom prikaze sme dali plat. podmienku, že vsetky poplatky plati odosielatel...a bolo...tiež sme platili poplatok 10E, ale im dosla cela zaloha...

zuba
25. máj 2011

@mima595 Ahoj aj my budeme platiť z čsob a už vám okrem tých 10 € nič nezaúčtovali, teda či to nešlo cez viacej bánk

mima595
25. máj 2011

@zuba - nie, my sme platili este v marci a hned ako nam odpisali peniaze na rezervaciu, tak hned bolo odpisanych aj 10E....

zuzkap2
25. máj 2011

@zuba my sme zalohu platili zaciatkom aprila a stiali si tiez len 10e

janka_puf
25. máj 2011

@mima595 ahoj mima,vy ste platili zalohu do Ninu?

mima595
25. máj 2011

@janka_puf - ano, platili...ideme tam 1x...
u tej pani na Pagu, kde sme už boli, tak ona už od nas zalohu nepyta....

zuba
25. máj 2011

@mima595 @zuzkap2 a ak sa ešte môžem spýtať, doakej banky v chorvátsku ste to posielali, lebo teraz manželovi v banke povedali, že určite to pôjde cez nejakú sprostredkovateľskú banku, ale že netušia či si tá pýta poplatok - ako pýtam sa preto, že som čítala článok od jedného pána, ktorému takto sprostredkovateľská banka stiahla 30€ čo sa mi zdá veľa

zuba
25. máj 2011

No a teda aby som sa pridala do debaty tak ideme na Pag, mestečko Pag a konkrétne sem http://www.adriapag.com/en/apartman-a1.html
bohužiaľ už to nie je priamo pri mori ako som chcela, nakoľko kým sme sa rozhýbali už nebolo moc z čoho vyberať, teda našli ešte jedno ubytko čo bolo len 50 m od mora, ale vybrali sme toto lebo toto nie je až tak ďaleko aj od centra, malo by to byť 5 minút pešo na hlavnú pláž v Pagu. Tak som zvedavá.