• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

12. augusta 2017 
@jankabambulka nestras :astonished: my ideme 14.8. :confounded: nasa prva dovca pri mori s detmi, tak velmi dufam, ze nam pocko vyjde.
28. máj 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko jejdanenky ja nehcem strašiť. to absolutne nie.my máme problém v otm, že chlap si nomúže hoc kedy zobrať voľno a musia to mať všetcia naraz -lebo sa musia navzájom istiť.. je potápač a teraz dostal od 1.8 a všade hovoria , že teplo bude len do polovičky júla a ja len pevne verím, že sa mýlia. minulý rok sme boli posledné 2tt júla a mali sme tam byť ešte prvé 3dni augusta ale vtedy stále pršalo a tak sme šli domov hoc sme mali zaplatené. ale vtedy sa vracali asi všetcia-to čo boli tie 40km kolony. tak my sme boli v nich .ale kedy deti začili bicyklovanie na diaľnici ? :grinning:
28. máj 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som zvedava, ale ja verim, ze sa mylia a je zavcasu este hovorit o auguste. A bude pekne a hotovo ! :grinning: :wink:
28. máj 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko Dufam že sa to dobre zobrazi-je to prognoza na leto v chorvatsku.My ideme 16.8.Aspon prvy tyžden by podla prognozy malo byt super. http://www.pluska.sk/letny-relax/leto-chorvatsku-bude-horuce.html
28. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 jeviem to tam najst, nezobrazuje mi to, ale aspon nazov znie optimisticky. Ved uvidime. My mame ubytko zajednane, ale nie zaplatene, tak keby bolo naozaj velmi zle, tak sa nam to mozno podari prehodit. Ale verme, ze bude krasne :sunglasses:
28. máj 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a uz to vidim, tak ak to vyjde, tam nam ten tyzden bude svietit slniecko :slight_smile:
28. máj 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko teraz pozeram,že je to asi minuly rok. :unamused: Nesedie datumy na tento rok.16.8 je tento rok utorok,nie pondelok.Oni tam totiž radia ist pondelok 16.8 a to nesedi.
28. máj 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to som si nevsimla. :frowning2: no tak nic, asi sa fakt nechame prekvapit.
28. máj 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka - a preco ste menili...prave som pozerala vyvoj vo VUB, tak prave tento vikend je skoro sezonne maximum :grinning: :grinning: na nakup kun
ved sa ti stale viac oplati platit kartou.....
my v podstate menime v Chorvatsku, ale malo co, len na zmrzky, na atrakcie...inak vsetko plaime kartou..
28. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som menila na poplatky.. ale všetko ostatné platíme v € akurát nejaké atrakcie v kn a to robíme výber tam
28. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heln
@darca30
@drnduliak
viem ze urcovat pocasie takto dopredu sa velmi nedá...len som chcela vediet tak vseobecne, ci má zmysel ist do Chorv. aj v septembri...my sme vlani boli prvý augustový týzden a pocasie bolo tak do 28 stupnov a tiez dost veterno...kupat sa sice dalo, ale myslela som ze tam bude vacsie teplo :wink:
28. máj 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska22 nuz pocasie je nevyspytatelne a nema zmysel sa trapit niecim, co aj tak neovplyvnime...hlavne treba pozitivne mysliet, prilis vela neocakavat a urcite to bude super najsamlepsia dovolenka :grinning:
28. máj 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Veru tak pocasie je nevyspytatelne,my ideme o tyzden na rab a pravidelne sledujem na nete 10 dnovu predpoved ale zatial je tam take pocasie ako u nas,tak uvidime.hadam nam to vyjde.
29. máj 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 - tak ty si prva tohtorocna lastovicka z MK do Chorvatska??? :slight_smile: tak pozdravuj a nech sa mate super :slight_smile: :slight_smile: ....normalne ti zavidim / ale v dobrom :wink: /
29. máj 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydia22 daj vediet ako je na Rabe ???? My ideme v strede jula :wink:
29. máj 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevíte kolik stojí ve Slovinsku 7denní dálniční známka?
29. máj 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinko83 jasne dam vediet a kde konkretne idete?my do banjolu ale chcem ist pozriet aj do loparu a suha punta.
29. máj 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 dufam ze vam pocasie vyjde :slight_smile: my ideme na Rab 1.7
29. máj 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drnduliak mne je to v podstate jedno kedy pojdeme...ja som schopná zbalit sa aj dnes :grinning: , len muz si potrebuje nahlasovat dovolenku, tak to musim zhruba naplánovat...vlani sme ani neplánovali ist, len sme sa tak v polovici jula rozhodli a 1. augusta som uz lezala na pláži :grinning: niekedy su neplánované akcie tie najlepsie :wink:
29. máj 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v juznej dalmaciji je najstabilnejsie pocasie.... tu prsi posledne 2 junove tyzdne a druhy septembrovy :grinning:
29. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 ,my ideme do Loparu tak sa tešim na tvoje referencie :slight_smile:
29. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska22 No nám tiež dosť fúkalo aj pršalo a more bolo chladné. Tiež som bola pred pár rokmi vo Vodiciach prvý septembrový týždeň a bolo krásne. Minulý rok to bolo na figu, ale celkovo bolo chladné leto aj tu :unamused: . Tak želám, nech Vám tentokrát počasie výjde. :wink:
29. máj 2011 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuba Děkuji :slight_smile: Ted mi říkala kámoška že loni jeli přes Madarsko, že to vyjde levněji a nejsou takové kolony...
30. máj 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svataterezicka my jeli přes maďarsko v r.2008 a byla to super cesta, sice jsme jeli podstatně dýl než přes slovinsko a chorvatsko po dálnici, ale cestu jsme si užili, je to tam krásně zelený a mně moc sympatická krajina :wink: akorát někomu by nemuselo vyhovovat to vlhko, je tam jak v prádelně :sweat_smile: :grinning:
30. máj 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate niektora sukromny kontakt na majitela na apartman alebo izbu pri alebo v Trogire?cez cestovky strasne drahe a neviem ci ist naslepo dvaja plus 11 mesacne dieta.

alebo nejake krasne sukromne ubytovanie v chorvatsku priamo na majitela hocikde,mozete mi poslat na mail fatinka@centrum.sk alebo aj tu.
velmi pekne dakujem,urcite sa lepsie dohodnem sukromne ako cez cestovku.
30. máj 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michamicha No tak ja som cez madarsko išla tiež raz,ale cesta bola samá diera a nakoľko sm eišli v noci, tak sme na tých dierach skoro prišli o auto :frowning2:
30. máj 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba - no ano, cesty pre zajace su sama diera v madarsku, ale dialnice su super...my sme pred 2 rokmi zle odbocili podla navigacie, nas naviedla mimo dialnice a tie cesty fakt nic moc...ale naspat sme sa riadili navesnymi tabulami a dialnice uplne parada...siroke, vynikajuce znacenie
30. máj 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby boli ste uz niektora na ostrove Krk-Malinska ako tam je?...my ideme do chorvatska po 1x,tak dufam,ze nam pocasie vyjde ideme presne za 4tyzdne :slight_smile: uz sa nevieme dockat :wink: len ta cesta bude pre nas hotova katastrofa Zara nam nechce sediet v autosedacke dokonca ani ked ideme v noci,tak tam nechce spat...juuuj dufam,ze to prezijeme :sweat_smile:
30. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciko85
ahoj na krku budete raz dva, je to len cca 6 hodin cesty a v malinskej je super konoba vola sa bracera a ak mate radi sardinky musle a ine morske tak si tam isto pochutite
30. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok