Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

miri.b
12. júl 2011

@zuzin78 Punta Verudela je pri Pule na Istrii, boli sme tam pred 2 rokmi a pacilo sa nam. Pacilo sa mi hlavne, ze sme mali na izbe kuchynku,tak som mohla malemu varit obedy, inak sme mali polpenziu- svedske stoly a dalo sa tam vybrat si, ale chybala mi tam vecer promenada na prechadzku a bolo to tam vecer hlucne. Bolo tam ubytovanzch vela mladzch talianov, nemcov a holandanov. Slovaci tam boli v mensine.

kukucg
12. júl 2011

@katie1 dakujem, tak asi to necham tak, snad sa nic nestane 🙂

kukucg
12. júl 2011

@katie1 a kadial ste sli?? aj cez Slovinsko??

lukza
12. júl 2011

@bimky ahojky mi byly dvakrát na braču a je to tam moc hezké jen zaleží kde budete kde jsme byly mi tak to moc pro děti nebylo skalnaté na jendé straně pláže a na druhé sice krásná pláč ale vstup to moře ne pozvolný najendou sešup takže pro malé děti nevyhoda.

jinak musím za sebe říct že se nám moc líbí ve vodicích hlavně velice plidká pláž takže pro děti užasné🙂) věřím že i jinde jsou plidké pláže ale já mám zkušenost zatím s touto pláží jen ve vodicích🙂)

jinka mi jsme jeli na pas sem pak klidnější ale viděla sem že hodně jezdí na OP

všem přeji krásnou dovolenou mi se o víkendu právě vrátili 🙂)

katie1
13. júl 2011

@kukucg neboj, nic sa nestane 🙂
Ano, my sme isli cez Rakusko a Slovinsko, cesta bola rychla a plynula 🙂

kukucg
13. júl 2011

@katie1 Super dakujem, tesiiiiiiim sa 🙂 🙂

katie1
13. júl 2011

@kukucg prajem peknu dovolenku 😎

kukucg
13. júl 2011

@katie1 dakujem 😎 bude prva s malym tak som zvedava 😅

zuzkap2
13. júl 2011

@kukucg my sme sli na OP len deti mali pas
@dida81 trajekt chodi kazdy den, cca kazdu pol hodinku. Nas domaci vravel ,ze zalezi kolko je aut, ak vela tak trva pol hodinku kym sa otoci, ale inak chodi priebezne kolko je aut tolko odvezie, cize necaka na plne obsadenie

bibi1711
13. júl 2011

ahojte kocky, na poslednu chvilu nam padlo ubytko v zadare. nemate niekto nejaky kontakt na ubytovanie v zadare pre 2 dospele osoby a jedno 2rocne dieta? Dakujem za kazdy kontakt🙂

ivkapon
14. júl 2011

@bibi1711 v Zadare sme neboli na súkromí, ale v hoteli Donat. Bolo výborne. Skús pozrieť.

ivkapon
14. júl 2011

@germik pred 4 rokmi sme platili za hotel pre 2 dospelé osoby a 2 deti v sezóne (1 dieťa zdarma) na 6 noci s all inclusive v starej mene 30 tis. slovenských korún. Boli sme v hoteli Donat v Zadare. K tomu ešte treba prirátať benzín, poplatky, vreckové.

zuzin78
14. júl 2011

ahojte. my ideme na dovolenku do hotela Park v Pule. . nebol tam nahodou niekto:?

miska1981
14. júl 2011

ahojte, nejde niekto buduci piatok do zatonu?

debbie
14. júl 2011

ahojte prišli sme z Rabu pri centre mesta Rab, super bolo ak mate otazky šup sem s nimi 😀

jasminet
14. júl 2011

@debbie kolko trva cesta na rab trajektom?

debbie
14. júl 2011

@jasminet no z jablanacu do mišnjaku to je asi 20min. ale presne neviem zaparkovali sme auto ,vystupili /niekto ani nevystupoval/ a ked sme sa pohli prešli sme cez dve zatoky a hned už šli do auta aby sme nečakali na schodoch

debbie
14. júl 2011

Baby šli sme cez rakusko ,slovinsko , ako tam sme kupili dialničnu slovinsku a v pohode celu cestu sme ani raz nestali ani sa nezdržali ,cestarinu sme platili kartou, a nazad sme skusili obchadzku slovinskej dialnice a ako super cesta cez ptuj, lenart ,mursku sobotu a už sme boli na rakuskej dialnici , nebolo to ani veľká obchádzka, tak ako, je to na každom ...

xkacatkox
14. júl 2011

my jsme dálniční známku pře Slovinsko nekupovali, objeli jsme to přes Lenart a Ptuj a pak na Zagreb, naproto v pohodě, těcj 800 člověk neprojede ani objíždkou, která je delší cca o 20min,záleží na tom jak pomalu pojedete

kometa
14. júl 2011

@debbie Prosím ťa, trajekt sa dá zaplatiť tiež kartou? Ubytko ste mali zabezpečené, či hľadali až na mieste? A ako sa to asi finančne hýbe? Ďakujem

jankabambulka
14. júl 2011

babenky, minule som tu dávala odkaz na dlhodobu predpoveď počasia a bol tam aj august -nemáte to niektorá uložené alebo si nepamätáte ako to tam bolo písané na august??? ďakujem

zuzkap2
14. júl 2011

@kometa my sme sa z Rabu vratili v sobotu, ale kartou sa platit trajet nedal
@debbie ako bolo? my sme sa mali super

kometa
14. júl 2011

@zuzkap2 ďakujem

zdeniii
14. júl 2011

@debbie ahjky a kde jste na Rabu byli?

silvia31
14. júl 2011

boli ste niekto v Sukošane -och? či ako sa to skloňuje 😀

bibi1711
14. júl 2011

@silvia31 , ja som bola.byvali sme na private v zadare, odtial je to chvilka cesty.plaz je piesocna, dost dolho mala hlbka vody.voda teplejsia ako inde, kde sme boli.nie je tam dokopy ale nic-len par potravin, jedna, dve restauracie, pokial sa to velmi za tie tri roky nezmenilo.ale velmi to nevadi, lebo ako pisem, zadar je velmi blizko🙂

debbie
14. júl 2011

@kometa ahoj,platila som kun.trajekt aj naspat som si odlozila tolko,menila som doma aby som mala na zaciatok ked prideme na zmrzku,kavu.ceny coho? Boli sme na blind,inak ani nechodime a mali sme super ubytko podla mojich poziadaviek.prve co sme boli pozriet som odmietla a druhe bolo super,zo zlavou nam to domaca dala,plaze 3min.od domu ma obsadene od konca 5. do pol.10.tak ale daco sa stalo a uvolnilo sa jej to,plan bol, od pia.do pia a nakoniec sme boli 12.noci tak bolo fajn

debbie
14. júl 2011

@zuzkap2 bolo super,pozreli sme vsetky casti ostrova..

debbie
14. júl 2011

@zdeniii no boli sme v rabe neviem teraz ci to mas prejdene ale kustik od plaze Padova II

zuzkap2
14. júl 2011

@debbie aj my sme obisli vsetky casti ostrova a ajtak sa mojim chlapcom pacilo najviac na rajskej pod autocampom