Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

petusko
14. júl 2011

@jankabambulka namam ulozene ale celkom by ma to zaujimalo, my ideme tusim v rovnakom termine. Idem sa skusit pohrabat tu.

debbie
14. júl 2011

@zuzkap2 boli ste na Puderici? No nam sa rajska nezdala na nete a ani v skutocnosti to malej nesedelo...sto ludi sto chuti

merikac
14. júl 2011

ahoj, baby ......zajtra odchadzame,,nevieme, ci na Rab ci Pag- rozhodneme sa po ceste.....@debbie, @zuzkap2 kolko stal ten trajekt na Rab- nevidim nikde cenu🙂)) vdaka,,,,,,,

oceanka
14. júl 2011

Ahojte my zajtra vecer odchadzame na makarsku 🙂 Potom zreferujem ako bolo, pocasie nam praje tak dufam ze to tam bude fajn 🙂

matka24
14. júl 2011

@debbie ahoj chcem sa opytat že ked ste isli cez rakusko a slovinsko kolko vám zhruba trvala cesta a odkial z SK ste cestovali a počula som čo sa teraz odtial povracali ze potraviny drazoba riadna je to tak?my chceme ist 5.8 na blink a do apartmanu takže tak dik za info 🙂

debbie
14. júl 2011

@matka24 ahoj asi je to o tom,kam ides. Kupovali sme len malickosti bola som pripravena a na blind ak ides nemas sa coho bat ak mienis varit...ci nie,restikou chcete sa stravovat?

debbie
14. júl 2011

@matka24 myslis cestu na rab z domu?

debbie
14. júl 2011

@merikac no auto a dvaja dosp.126Kun

debbie
14. júl 2011

@merikac na pag sa ide po tej istej ceste ako na pag len dalej ale vraj oba ostr.su rovnako krasne

lauraa
15. júl 2011

@debbie u koho ste byvali? my tam chodime uz roky ...vila franka....mne sa osobne viac paci banjol ako rajska....

zuzkap2
15. júl 2011

@merikac my sme za trajekt platili 138 kn dvaja dosp. a dve deti
@debbie ani mne sa velmi rajska nepacila ale detom ano

tilly
15. júl 2011

baby, teraz sme sa vratili z rabu... je tam supeeer.... nemam nejako vela obcestovaneho, ale tak boli sme aj v 4 aj v 5 hviezdovych rerortoch, ale ta rajska plaza.. to je raj 😀 a v pohode sa nebojte ist na blind (teda ak nepojdete v case rabskej fjery 25-27.7., to tam byva dost plno, ale zas sa to oplati vidiet, boli sme minuly rok a je to uzasne), nasa pani domaca hovorila, ze tato sezona je katastrofa, za posledne tri roky uplne najslabsia... takze ubytko volne skoro vsade a da sa zjednat cena...
inak ceny isli mierne hore, ale zas maju horsi kurz, takze sa to aj vyrovnalo...
ja som uplne nadsena 😉 nakoniec sme boli o tri dni dlhsie ako sme povodne planovali, len uz praca volala, tak sme museli ist domov... a pocasie bolo uzasne... tych 34 stupnov a ani oblacika, obcas pofukoval taky morsky prijemny vanok...

matka24
15. júl 2011

@debbie ahoj zhruba z bratislavy kolko to trvalo?a chceme sa stravovat varenim si a raz dva krat sa ist napapat do restiky

zuzana76
15. júl 2011

ahojte baby, viete mi povedat zhruba kolko stoji taka vecera pre 2 niekde v restauracii a niektore zakladne potraviny, my ideme do apartmanu, ale varit sa nejako nechystam, akurat tak mozno pre najmensieho a taktiez nechceme brat potraviny z domu, ci veci co ste si zapamatali, ze kolko asi vyjdu, ked pisete,ze tam je drazoba, tak nech si viem zhruba predstavit, dakujem

saskarisko
15. júl 2011

ahojte,
@zuzana76 - podla mojho postrehu sa tie ceny vo velkych obchodnych centrach vyrovnaju zhruba nasim. cena polievky je cca 25 kn, cena spagiet s morskymi plodmi cca 70 kn, rybie speciality cca 100-150 kn (zavisi od toho, co a v akom mnozstve). my sme boli v drahom rezorte, a tam boli tie ceny drahsie cca o 5 kn. take presso s mliekom cca 18 kn, detto 2 dcl dzusy, zmrzlina 6-8 kn, niekde su nankuy lacnejsie, 1 l neperlivej vody cca 20 kn. ale toto su vsetko ceny z restiky. napr. mekac vyzeral oproti cenam v nasom rezorte velmi lacny

zomata
15. júl 2011

ahojte ..jedna otazka, ked idete na noc deti mate vzdy pripustane v sedacke a tak vam prespia celu noc?
my ideme do rovinj..nadherne "talianske mestecko" na istrii, fakt odporucam

zuzana76
15. júl 2011

@saskarisko vdaka,velmi si mi pomohla, cize priblizne ako aj u nas podla mna

jasminet
15. júl 2011

@saskarisko v tucepi polievka cca 20kn, kava do 10kn, pizza 35-60kn, salat pripadne prilohy (zemiaky, hranolky) 20-25kn, cevapcici cca 40kn... viac si nepamatam 😅
beba 3 pre malu stala rovnako ako u nas - 10€, keksiky take suche okolo 8kn, kukurica na plazi (mimochodom velmi zla) 13kn ze akcia 😀 , zmrzlina 5-6kn, voda v 1,5l pri plazi 10kn, v obchode lacnejsia
figy nadherne vyborne cerstve do 25kn v zelovoci pri plazi 😵 😵 😵

saskarisko
15. júl 2011

@jasminet - ja som dala ceny z centra Sibeniku, a zo Solaris rezortu 😉

zuzana76
15. júl 2011

@jasminet vdaka aj tebe, to som sa ja pytala 🙂

@saskarisko jeeeej tam je to velmi pekne, ale to bolo teraz pre nas daleko autom, snad nabuduce bude aj Sibenik

jasminet
15. júl 2011

@zuzana76
@saskarisko jaj pardon, ja som odpovedala zuzane a asi omylom som klikla na sasku 😀

tigri
15. júl 2011

@tilly to si ma potesila, ja teraz zhanam ubytko na august, vacsinou byva obsadene uz v maji, tak snad nieco najdeme...my pojdeme na Rab tento rok uz po stvrte 🙂 ale na blind nemam velmi odvahu ist, 2 male baby a ja tehotna, budem mat dost uz z cesty urcite 😕

kde ste byvali?

tigri
15. júl 2011

@zomata vylucne iba priputane, v pohode tak spinkaju, aj ked minuly rok sa budili na kazdej zastavke, ale potom bez problemov spinkali dalej alebo sa chvilu pozerali do tmy 😉

tigri
15. júl 2011

@matka24 na Rab mas cca 610 km, zvykneme vyrazat okolo 23tej a rano sme uz vzdy pri trajekte okolo 8mej, predtym si davame dlhsiu prestavku, na trajekt sa zvykne cakat taka polhodinka a po ostrove do loparu je to cca 20km....tahame vzdy iba po dialniciach Rakusko-Slovinsko-Chorvatsko

debbie
15. júl 2011

@matka24 no vyražali sme z trnavy, cesta super ani raz sme nestáli a cesta trvala 7,5hod.aj s prestavkami kratučkými na zakupenie dialničnej či cikpauza, mala prespala celu cestu šli sme na noc, a ceny su tam no drahšie je tam isto ale až taka hrôza to nieje , ja som vzala mrazené prsička , krídelka skoro každy den sa grillovalo to sme si užívali , mala mi pomahala pripravovať no pohoda rodinna , a mala som zavarené mesko a ryžu som vzala ,cestoviny , mineralky som mohla aj viac mali len také vody to ja nemusím a jemnesyt.ani som nenašla a ak bola bublinková tak už bola cena cez 1,30 za flašu , kupovala som tam mlieko ,jogurty, min. nanuky, slanostinky na večery pri kartách , vinko a chlieb, ten som musela chodiť rano lebo večer cerealny nebol vôbec to piekli par ks, ale inak super..... no pizza bola okolo 50kun, ryba 65kun ale tak nevladala som to zbaštiť hihihi ..... neviem či som pomohla ak maš ešte otazočku ,napiš

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Inak baby nam kontrolovali dialničnu na konci slovinskej dialnice , bol poliš a maval na zastavenie a len prišiel zasvietil si na predné sklo a že ok ..... no jasné že ok , ved nebudem riskovať ,nie 😀

matka24
15. júl 2011

@saskarisko zachytila som slovicko mekac ten tam je tiez niekde ?:D

saskarisko
15. júl 2011

@matka24 - na vypadovke z mesta Sibenik, vo velkom nakupnom centre (smer Solaris rezort)

adka12
15. júl 2011

@saskarisko Ahoj ak sa môžem opýtať, v ktorom hoteli ste boli v Solarise a ako ste boli spokojní?

myska25
15. júl 2011

Ahojky holky,už jednou jsme byli na blint na dovolené v Chorvatsku a mám nutkání vyrazit letos znova, mohu se zeptat, kdo už tam letos byl za kolik se pohybuje tedka ubytko pro dva dospělý a malé mimčo 🙂)) Díky

xkacatkox
16. júl 2011

@myska25 my dali za 10dní, v tvém počtu,10400Kč, ubytko bylo hned u moře, nově vybavené, klimatizace, internet v ceně, plus nám domácí měnila každé 2 dny ručníky a předložky, s čímž jsme se ještě nesetkala tak jsme byli mile překvapeni, byli jsme v Gradacu 🙂