Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

tinad
17. aug 2011

prosim vas, bol teraz niekedy niekto v Zivogosce? 🙂

syja
17. aug 2011

@tinad ja ciastocne tamponmy a ciastocne menstruacnym poharikom uzasny to vynalez

zuzitka
17. aug 2011

ahojky

boli sme pred týždňom na ostrove RAB, mesto Lopar

počasie super - furt slnko. akurát jednu noc pršalo, 2 dni fúkalo
more - čisté, plytké, teplé, všade piesooook 😵 😵 😵 😵
hotel - komplex San Marino, my konkrétne Veli Mel, okolie pekné, čisté, stromy, kríky, zelen, more blízo, ale hotel trochu na kopci
strava - super, spokojní sme boli, taká domáca strava
trampolíny, kolotoče, minigolf, tenis

cestovali sme v piatok o polnoci po dialnici cez madarsko .... o 9h sme už čakali na trajekt. tam sme si hodinu postáli, bolo tam už dosť aut. cesta trajektom 15 minut.
deti cestu prespali

domov sme šli v sobotu okolo 18h. na trajekte skoro žiadne auta ... pohoda.
ráno sme dali ranajky, pobalili kufre a den sme strávili na pláži ešte

foto 😵 😉

zuzitka
17. aug 2011

RAB, mesto Lopar

zuzitka
17. aug 2011

ešte mi napadlo .... sme šli po dialnici madarsko, chorvátsko .... uplne sme sa vyhli slovinsku /tuším tam je velmi drahá dialničná známka 😝 /

ja som šla na OP, deti mali vlastné pasy

zdeniii
18. aug 2011

@zuzitka Jééé paráda, my tam jedeme v pátek!!!!! Už se mooc těším!! Máě k pobytu nějaké připomínky?? Jak cesta, v pohodě??

zdeniii
18. aug 2011

@zuzitka dokoupili jste si plnou penzi nebo ta polo stačí?? a ještě jedna věc, kdy vás ubytovali po příjezdu??

zuzitka
18. aug 2011

@zdeniii ubytovanie / bývali sme na 1.poschodí, takže kočík som si trepala v rukách furt do izby. ale videla som kočíky aj pod schodiskom uschované

a ajked sme boli na 1.posch. tak práve nám balkon vyšiel tak, ako keby bol na prízemí. proste tam bol taký kopec, že proste sme mali hned pod balkonom trávnik. mohla som prekročiť cez balkon von 🙂 tak bacha na deti

cesta v pohode. moja mama šoferovala celú cestu tam aj nazad. stáli sme asi 3x na wc,na kafe na pumpách
deti spali. ale dala som im kinedryl, býva im zle

mali sme polpenziu. na pláži sa dalo najesť 🙂 hotdog tuším 20kun, hamburger 25kn, ražniči s hranolkami 55kn, čistá voda nepreliva JANA 0,5litra 10kn, 1liter 20kn

inak v obchode stojí voda JANA 1,5liter za nejakých 19kn

zuzitka
18. aug 2011

@zdeniii na hotel sme došli okolo 11h, ale ubytovali nás až okolo 13h/14h

dovtedy sme boli pozreť pláž, najedli sme sa na parkovisku...

zdeniii
19. aug 2011

@zuzitka moc děkuju za odpovědi, počítala jsem s tím že ubytování bude až od těch 2 🙂 to nevadí, půjdeme taky na pláž 🙂

alias313
20. aug 2011

zienky, ktore ste boli teraz na Rabe, aká je cesta po pobreží medzi Senj a Jablanac? Dnes som to pozerala a my sme tadiaľ chodili do Karlobagu. A teda neteším sa veľmi na tento úsek. Pamätám si, že je to taká cesta a samé zrázy pri mori-pre mňa dosť výška a veľa strachu 😔 A ešte k tomu tam stále niekto lietal a nenormálne predbiehal...

sonula44
21. aug 2011

@aliaas313 Ahojky cesta nie je bohviečo ale zažila som aj užšie. Tam sme šli v noci takže pohoda prázdne cesty
a naspäť cez deň . Nakoľko som tehu a do dovolenky som stále zvracala 😝 som sa tejto cesty aj ja bála
ale dalo sa 🙂 🙂 to predbiehanie bolo tak 2 krát nikto si moc netrúfal 😉

sonula44
21. aug 2011

@zuzitka Ahojky aj my sme boli na Rabe od 5.8 do 14.8. 🙂 ))))

karkana
21. aug 2011

@tinad ja som si dala predpísať lieky na oddialenie menzes a v pohode,vždy tak robím

karkana
21. aug 2011

už rozmýšlame kam buduci rok,vie mi niekto poradiť pekné miesto,kde je hlavne rovina dobre plaže a apartmany nie do kopca,mam problémy s kolenami a tento rok som to ledva zvladla,dakujeeem

tinad
22. aug 2011

Nebol alebo nieje niekto v okoli MAKARSKEJ? alebo v ZIVOGOSCE???

katecameron
22. aug 2011

@ludka77 aj my tam ideme a ubytko si hladame sami tak dufam ze s a podarí

dena
23. aug 2011

my by sme sa chceli ubytovat v bungalovoch, alebo domcekoch, ktory by sme mali cely sami pre seba, hned pri mori a v neakom areali...viete mi niekto poradit???

alami
23. aug 2011

@tinad my sme boli v Tučepi - blízko Makarskej. Inak, topánočiek do vody tam bolo na každom kroku, tak ak nezoženieš tu, tak tam isto kúpiš 😉

drnduliak
23. aug 2011

ahojte babule, chcela by som vas poprosit o nejake kontakty na ubytko, tie co ste uz boli a boli ste spokojne 😉 my by sme chceli ist buduci tyzden, asi 1 sept. , mam 10 mesacnu dcerku, tak by som chcela nieco blizko pri mori a dobry pristup aj s kociarom, app pre 3 osoby, najlepsie niekde kde je aj terasa, alebo zahradka pri dome. keby ste mi dali nejaky tip, kludne aj do ip, zatial nemame nic zajednane, ja by som sla aj na slepo, ale manzel sa boji...je mi to jedno kde, ale asi skor pevnina ako ostrovy, moc by ste mi pomohli, vdaka 😉

petusko
23. aug 2011

Ahojte, my sme sa v nedelu vratili z Vrsi-Mulo pri Nin 🙂 Boli sme velmi spokojni, tiche miesto, plaz nepreplnena, jemny strk, nedaleko aj mala pieskova plaz. Mali sme super ubytovanie, fakt na urovni a za dobru cenu 🙂

petusko
23. aug 2011

pridavam aj par foto z plaze, posledna je z pieskovej 🙂

drnduliak
23. aug 2011

@petusko a mas kontakt?

drnduliak
23. aug 2011

@petusko vdaka, pozrem 😉

zubecek
24. aug 2011

Ahoj holky, my jsme se vrátili z té Vodice, ubytko super, město docela pškné, palmy, lodě...ale přelidněné a hlučné, ale nevadí, hned po příjezdu jsme našli nádherné místo, jezdili jsme se koupat asi 6 km vedle do Tribunju, a tam nádhera, oblásky, čisťousko, racci...prostě jsme měli svůj kus moře, pohodičku...ale ani do té Srimy to nešlo, taky hlava na hlavě...takže jsme si to užili nádherně, ale nevím, jak někdo může s dětmi v pohodě existovat ve velkém městě na těch přeplácaných plážích...takže Vodice nikdy více, Tribunj klidně znovu.
Jinak cesta OK, o dětech jsme ani nevěděli. Cestou tam jsme přespali v penzionku u řeky v Duga Resa.

petka55555
24. aug 2011

Ahojte, viete mi poradit ci sa oplati ist este do Chorvátska? myslim kvoli pocasiu 🙂
tak od vikendu na 10 dni niekde na Makarsku, máte niektora skusenosti, ake je takto na prelome augusta a septembra pocasie? je este slnecno a teplo na kupanie? alebo uz hrozi ochladenie a dazd? co som pozerala pocasie na nete, tak od utorka uz hlasia 24 st. a oblaky, tak neviem 😖 ci sa dá tomu verit....dakujem

tinki
24. aug 2011

@petka55555 ahoj, tak my sme tam boli pred dvoma týždňami, počasie tiež ukazovalo, že bude chladno a bolo tam neskutočne horúco..voda perfektná, boli sme na Podgore, to je asi 20 min za Makarskou. Prajem ti, aby vám to vyšlo.. 😉

tinad
24. aug 2011

@petka55555 ahoj, my ideme v piatok pod Makarsku, tiez dufame, ze bude pekne pocasie...

petka55555
24. aug 2011

@tinki dakujem, dufam ze to klapne a bude pekne 🙂 hlavne nech neprsi...

@tinad budeme dufat spolocne 🙂