Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

miss_shy
8. máj 2012

@fuzinko no to mas pravdu, voda by malemu bola urcite studena, nema zmysel ho trapit 🙂 no my sme mali vlani smolu na krku voda bola priiiiiserne ladova 😖

vrtenka
8. máj 2012

Ahoj holky, chtěli bychom jet v červnu a v září s malou k moři do Chorvatska, ale někam na sever, protože pojedeme autem, než bych pročetla celou diskuzi to by byla doba, prosím poraďte co tu vyšlo jako fajn místo, díky

koc1nka
8. máj 2012

@fuzinko ahoj,ja som citala celu temu a poviem ti stale neviem kam ist.Boli sme uz 2krat v chorvatsku,v BIOGRADE A SV.PETER,tento krat ideme sami s detmi,najskor sme mali ist viaceri,ale nieco im do toho prislo tak ideme sami.Manzel chce ist na blink,coho sa obavam,aspon mesto by som rada vedela dopredu.Ja by som brala od Ninu smerom dolu,Zaton,Privlaka,Zadar,Sukosan,Bibinje, max.po Vodice.Nemam ani sajnu,lakali ma aj ostrovy,ale toto leto len pokukame,dcerka bude mat 13mesiacov a syn skoro 9rokov,takze na buduci rok pojdeme mozno nizsie.Inak podmienky mame rovnake.Moj manzel prehlasil,ze so mnou ist a hladat,bude narocne a stastie ak do vecera sa ubytujeme,to doprazime rano,bo chceme cestovat v noci

urbisa
9. máj 2012

@koc1nka ... v loni jsme byli v červnu na Krku,voda byla ještě studená,ale krásná příroda,v září jsme jeli do Vodice,tam to bylo super,moře teplé.Pokaždé jme jeli na blink a ubytování jsme vždy hned našli.V to září jsme vůbec nevěděli kam jedem,prostě někde na odpočívadle za Zadarem se MM ptal kam to vlastně jedem,vzpomněla jsem si na Vodice,kdysi tam byla známá a jelo se,bylo to perfektní.Letos taky nevím kam to bude,brouzdám po internetu a nevím,nevím,třeba mi něco zůstane v paměti a pak si na to vzpomenu,jinak nerada jezdím na stejná místa,pouze Vodice bych znova zopakovala..

tilly
11. máj 2012

@koc1nka my tak vzdy chodime, rano dojdeme, ideme hladat ubytko, do hodinky vacsinou nieco mame, ubytujeme sa a najneskor o desiatej-jedenastej sa grilujeme na plazi 😉
netreba sa toho bat... ale musis vediet, co chces a kde to chces...

fuzinko
11. máj 2012

@miss_shy neblazni, ja som prave uvazovala nad krkom, kde ste prene boli?

fuzinko
11. máj 2012

@koc1nka ahoj, mas stastie ze mas takeho manzele, moj nechce o hladani ani pocut, on je taky ze nech vyberiem a tam budeme, jemu sa nechce chodit,,tak teraz na nete po veceroch nic nerobim len zhanam kam by sme isli, som zufala lebo to treba uz zajednat uz teraz je vsetko pomaly obsadene, ja mam maleho matka nechce sa mi moc cestovat max po biograd, ty by si mi co odporucila? dakujem aby to bola plaz nie hlava na hlave ale zaroven nie miniaturna, proste klidek.. 🙄 🙄 🙄

miss_shy
11. máj 2012

@fuzinko boli sme v Baske, je tam velmi pekne, ale podla mna o dost drahsie ako na pevnine, neviem. Ale zas neocarilo ma to tam natolko aby som sa tam vratila. Na mna tam bolo strasne vela ludi vecer na promenade :/ Sesterka chodi do Zatonu a je tam spokojna.

fuzinko
11. máj 2012

tam to nie je drahe? zevraj tam je tiez hlava na hlave

fuzinko
11. máj 2012

@fuzinko a byvali ste blizko mora, myslim kvoli tipu na ubytovanie a ked sa smiem spytat kolko ste platili na ososbu.dakujem

fuzinko
11. máj 2012

@miss_shy byvali ste blizko mora, myslim kvoli tipu na ubytovanie a ked sa smiem spytat kolko ste platili na ososbu.dakujem

miss_shy
11. máj 2012

hmm to neviem ja som tam nebola este. ale to je asi vsade pokial nie si fakt v nejakej mensej dedine.

miss_shy
11. máj 2012

@fuzinko byvali sme v corinthii (hotel) bolo to blizko pri mori (cez ulicu), ale mne sa tam nepacilo a voda v bazenoch bola priiiserne ladova, chladnejsia ako v mori 😀 ale bolo tam velmi vela peknych apartmanov hned pri mori, a co ma prekvapilo aj volnych.

vendulka
12. máj 2012

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, zda tu byl někdo na dovolené v městečku OMIŠ a zda byl spokojený a přes jakou CK a v jakém hotelu byl a zda je pravda, že je tam přímo v Omiši písečná pláž...šup sem reference 😀

miss_shy
12. máj 2012

@vendulka my sme boli raz v apartmane a potom hotel Brzet, ten bol perfektny, na plaz sme mali len cez cestu (sice cez hlavnu) ale nechodilo tam vela aut. A je tam pieskova plaz, mne sa najviac pacilo to piesocnate dno, to bolo super, ako koberec 😀 a piesok sa vobec nedvihal a more bolo krasne ciste, len treba ratat s chladnejsou vodou koli rieke cetina. a boli sme cez tiptravel tusim 😉

vendulka
12. máj 2012

@miss_shy a to ta písečná pláž je přímo někde u toho hotelu,jsem na ten hotel koukala na stránkách o chorvatsku nepřišel mi jako něco pěknýho,ale říkáš, že dobrý, jo?a jak jinak...okolí a ta řeka tam je i nějaký kaňon sem četla...

alias313
14. máj 2012

ahojte, chodite niekto do chorvatska cestou BA,Rakusko, Slovinsko?My sme stale chodili cez Šahy a Maďarsko.Teraz chce ist znama cez Rakusko,lebo jej mala minuly rok zvracala kym sme prisli na Šahy. Kupuje sa dialničná aj cez Slovinsko?

babulinkab
14. máj 2012

@alias313 http://dalnicni-znamky.info/81/#more-81 a rozhodně koupit, zastavili jsme ve slovinsku na odpočívadle a hned nás kontrolovali policajti, zda známku máme

babulinkab
14. máj 2012

a ještě přihodím článek koho by to zajímalo:
http://cestovani.idnes.cz/jak-se-vyhnout-placen...

alias313
14. máj 2012

@babulinkab dakujem. No kedze ideme na 10 dni musime kupovat len mesacnu a to je dobrá pálka 30 eur. Asi ich prehovorím na Maďarsko... 😀

babulinkab
14. máj 2012

@alias313 někdo to i objíždí po menších silnicích, dá se to najít v různých diskusních fórech...

bellada
14. máj 2012

Hladam ubytovanie vo velkom apartmane pre 6 dospelych, 3 deti 3 - 6 rokov a babo 7 mesiacov, Oblast cela Dalmacia, najlepsie Makarska riviera. Ak mate niekto tip, prosim info 😉

sorinka
14. máj 2012

@fuzinko Ahoj no my sme boli koncom jula a more bolo teplucke na mna az moc pretoze predtym sme chodievali tak zaciatkom juna vzdy. rusna cesta tam tiez nebola pozri foto nasej plaze neboli sme priamo na mestskej plazi ale tie dedinky okolo Nemira a Duce.

erivara
14. máj 2012

@vendulka Piesočnatá pláž, voda studená koli rieke, strašne veľa ľudí všade, rušné mesto.

erivara
14. máj 2012

@martinkah Dík.

erivara
14. máj 2012

@lulu2 Bola som tam, ale len pozrieť sa. Veľmi pekný komplex aj služby. Aj známa si tam chváli bungalovy.

erivara
14. máj 2012

@lulu2 Najlepšie ísť na noc, deti prespia celú cestu a ja s nimi. "-) Manžel šoféruje, dospí na pláži...

bellada
16. máj 2012

Bol niekto v Trogire vo Ville Babič? je to nedaleko hoteloveho komplexu Medena, zaujimalo by ma ake su tam plaze v okoli

andie25
16. máj 2012

@vendulka my sme boli v Omisi- časť Duce, a ubytovanie sme mali rovno na pláži. Zišli sme dolu schodikmi z vily a boli sme na pláži. Je tam veľa penzionov, no rovno na pláži nie veľa. My sme boli v auguste, bolo krásne horúco a more malo tu správnu teplotu. Je tam pozvolny vstup do mora, a všade piesok- ale to je len v časti DUCE. No a samozrejme bar na pláži, pizzerka a cely den chodia po pláži predávať koláče, melóny . Je to veľmi pekne miesto pre rodinu s deťmi. Ja odporúčam.

subica2
16. máj 2012

my radšej volíme hotel s allinclusive-keď dovolenka, tak bez varenia a zabezpečovania jedla pre deti, nech sa obslúžia samé a hlavne hotel na pláži. Ideme v auguste do hotela Nimfa, uvidíme, či to bude dobrá voľba...