Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

tilly
27. máj 2013

@mima595 ano, to viem, moje decka pasy maju (aj ked priznavam, ze ich so sebou beriem, len ked ideme na dlhsie, na jednodnove vylety nie) a co to ma spolocne s tym, ze som pravnicka? 😲 nemusim sa vyznat vo vsetkom, robim v uplne inej oblasti ani zubar ti neodoperuje slepe crevo...
a tam bol dotaz na pasy dospelych, nie?

mima595
27. máj 2013

@tilly - nic, len mne to prislo vtipne, ze sa pravnicka pyta ekonomky, aky zakon plati..nic ine v tom nehladaj...a ano, povodna otazka sa tykala len dospelych, co som ja najprv nepostrehla a v dalsej odpovedi som sa za to ospravedlnila....

tilly
28. máj 2013

@mima595 ja som sa nepytala, ja som konstatovala, ze je to blbost, ze do madarska niekto potrebuje pas (otazka bola na dospelych...)...
a fakt nemusim poznat vsetky pravne normy... tak ako predavac televizorov ti nemusi vediet nic povedat o susickach pradla... tak ako ti gynekolog nebude vediet vybrat mandle, tak ako taxikar z bratislavy nemusi poznat ulice trnavy.. pochop to prosim ta, ze pravnych noriem je strasne vela a stale sa menia, takze fakt nepoznam vsetky... 🙄 hlavne tie, co nepouzivam a nezaujimaju ma... nechapem, co je na tom vtipne

mima595
28. máj 2013

@tilly -prepac, ale absolutne nerozumiem tomu, preco to stale rozpitvavas....ja som to naozaj myslela len na odlahcenie a vobec som sa ta nechcela dotknut...predpokladam totiž, že keby ti na tom naozaj zalezalo, tak si dany predpis vies najst a nastudovat a nebudes sa spoliehat na informacie z MK....

tilly
28. máj 2013

@mima595 nepochopila si to... ja som sa nepytala, ja som konstatovala, ze je to blbost... ty si sa do mna obula, nie ja do teba a ty to teraz rozpitvavas... a jasne, ze si to viem nastudovat, tak isto ako predavacka, upratovacka ako ekonomka, s mojim vzdelanim to nema nic spolocne... ale nemam dovod to studovat, kezde viem, ze do madarska ja pas nepotrebujem, decka ano...

amima
28. máj 2013

@lulu2 nepoznam,ale znami tam boli a velka spokojnost.Je tam aj wellnes,cize ak sa ochladi,mate alternativu

petka55555
30. máj 2013

baby neviete poradit overenu stranku na ubytko v Baška vode? boli sme tam pred 2 rokmi na blink a boli sme velmi spokojni, ale domaca nam vobec neodpoveda ani na mail, ani nedviha telefon, tak musime zhanat nieco ine...len budeme 4 dospeli a 2 deti na konci augusta a bojime sa ist bez zajednaneho ubytka...dakujem

kosta123
30. máj 2013

@petka55555 - my ideme 7 dospelí + 1 dieťa a na blink.....do Crikvenice,,,bojím sa niečo zajednať,zaplatiť zálohu,malá ochorie ,alebo sa niečo dos..... tak ideme radsej na blink,,zatial sme boli tak vždy. 🙂

karkana
30. máj 2013

@kosta123 aj my tam chodíme, tam je super a vždy najdeme apartman,

natinecka
30. máj 2013

ja vždy objednavam ubytko cez hrvatska.sk, minuly rok si moja svokra zmyslela , že chcu isť do chorvatska tak mi večer zavolala či jej niečo nezoženiema o 2O minut som jeje volala, že maju ubytko. bol to last minute

natinecka
30. máj 2013

@petka55555 ja vždy objednavam ubytko cez hrvatska.sk, minuly rok si moja svokra zmyslela , že chcu isť do chorvatska tak mi večer zavolala či jej niečo nezoženiema o 2O minut som jeje volala, že maju ubytko. bol to last minute

petka55555
31. máj 2013

@kosta123 hej, nebudete zajednavat? ja sa bojim ze nic nenajdeme, alebo budeme dlho hladat a co s detmi...ale ja by som si to radsej pozrela na mieste, ako len cez net...a kedy idete? ja som vtedy myslela ze bude vela volneho na konci augusta a bolo dost vsetko plne, ale nasli sme nakoniec super ubytko...

@natinecka dakujem, pozriem

voskovka
31. máj 2013

nejde nahodou niekto 9teho augusta do biogradu na moru??? by sme sa nejak spojili bolo by veselo 🙂

amatas
31. máj 2013

ahojte dievcence, u nas môžete rezervovať na poslednú chvíľu aj deň alebo dva dni pred príchodom, zajednáme apartmán s majiteľom a zaplatíte keď prídete. Máme kanceláriu v meste Kaštela, hneď pri Trogire

kosta123
31. máj 2013

@petka55555 - ideme 2.augusta večer,nech sme v sobotu ráno tam.Nebojím sa že nenájdeme,ved je tam toho na mraky,,a veru tiež to chcem vidiet 🙂

petka55555
31. máj 2013

@kosta123 tak super, my chceme ist az na konci, nech tam oslavim 30tku 🙂 dufam ze nam to vyjde..a na kolko idete?

alzbet124
31. máj 2013

@amatas škoda, že si to sem nedala skôr...už máme dovolenku zajednanú a aj vyplatenú zálohu... 🙂

amatas
31. máj 2013

@alzbet124 juuj pred chviľou som ti napísala a všetko mi zmizlo ... nevadí, tento rok si dovolenku užite a na rok vás čakáme 🙂 ponuka sa bude stále rozširovať. pekný víkend!

lucka1987
31. máj 2013

@kosta123 cavko.. 😉 my sme sli tam minuly rok. tiez nikde na prelome jul-august 4 dospely a nas drobec . ale isli sme ovela juzniejsie . niekde medzi sibenikom a splitom ( rogoznica - primosten ) nadherne miesta tiche plaze ciste.. nie jedna ani dve plaze.. kazdy den sme sa sli okupat na ine miesto ( clenity poloostrov.. otvorene more ( lebo tam na severe sa mi zda, je to vsetko akoby som bola na nejakej liptovskej mare 😅 )
sli sme tiez v noci niekde o 21 sme vyrazali spred tesca ( sli sme 5 ci 6 aut z pb ) a dosli sme tam rano okolo 8. ubytko sme nasli okolo obeda, takze pohoda........ najlepsie je hned sa zastavit v tych informacnych centrach ( to sme my vtedy nevedeli a zhanali si sami ) a tam maju siroku ponuku, vsetko vyfotene a mohli sme si hned vybrat

jojo76
31. máj 2013

@amatas pekna stránka, luštím to po chorvátsky, až teraz mi ťuklo, že to ide aj sk 🙂 🙂

alzbet124
31. máj 2013

@amatas no tento rok ideme už na Vir, ale srdce mi krváca, že si sa tu neukázala skôr aj so svojou ponukou 😒 ...neva...na budúci rok sa ozvem 😉 Už som si ťa uložila aj tu medzi oblúbených a aj na fb som ťa našla...teda ak si to ty 😲

amatas
31. máj 2013

@alzbet124 na facebook-u ma najdeš ako Andrea Matas-Prohaskova pridaj si ma ako priateľa 🙂

amatas
31. máj 2013

@jojo76 niektoré funkcie na slovenskej verzii stale nie sú plne funkčne, ale cez vikend to programator dufam opravi 🙂 to viete dievky moje... dalmacia .. tu všetko trva trikrat dlhšie ako v inej civilizácii ... ale ak vyplniš kontakt formular alebo akukoľvek otázku, tak to dostaneme 🙂

katik80
1. jún 2013

Ahojte maminy,
nebola ste niektorá na dovolenke v Sevide?Ako ste boli spokojné??? Ďakujem.

jazminn
11. jún 2013

ja idem s 8 ročnou dcérou 26.júna s Tip-Travel do Chorvátska: Vodice, Vilky hotela Imperial, neide tam niekto?

sarunatko
11. jún 2013

@amatas Máte od tam nějaké fotky? Je tam nějaké vyžití pro děti? Jaké jsou pláže? Děkuji moc za info. Letos už teda na červen dovolenou máme (Tribunj), ale uvažujeme, že pojedeme ještě jednou, koncem srpna nebo začátkem září. Uvidíme podle toho, jak dcerka zvládne cestu.

alami
12. jún 2013

Ahojte, prosím vás, kto ste boli vo VODICIACH??? Vyberám ubytko, našla som pekné, s dobrou cenou a dobrým termínom, je 100m od mora, čo nevadí, ale čo pozerám mapu, tak to prídeme rovno k prístavu. Viete mi povedať, či je hneď pri prístave pekná pláž? Aby sme to potom od ubytka nemali moc ďaleko. Majiteľ ubytka mi píše, že pekná pláž je neďaleko, len čo to pre neho neďaleko je 😅 😀 Ďakujem.

helulicek
12. jún 2013

ahoj holky, nebyly jste některá v Pakoštane? jaké to tam je? pláže, moře, obchody atd. ....našla jsem super ubytko (snad bude super 😅 ) kousek od moře... nechceme žádné letovisko, spíš klidnější dovču, ale zas néé aby to byla vyloženě "díra".... Díky

urbisa
12. jún 2013

@alami my jsme bydleli na levo od přístavu,tam byla pláž pěkná,on ten přístav je delší,jestli bydlíte ve středu přístavu,tak je to na pláž trochu dál,těžko se to dá posoudit..

zuzin78
13. jún 2013

ahojte
neviete mi poradit nejake ubytko v Pasmane?