Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

stanka02
30. júl 2013

@akab riesila som to cez tuto adresu reservations@imperial.hr

stanka02
30. júl 2013

@katie.2906 na Krku som bola pre 5 rokmi, ceny suu tam prijatelne. Mne sa osobne Krk nepacil, lebo je to tem take hole, no porovnavala som to s Istrijou, kde e nadherna priroda, oproti tomu to bolo dost puste. V mestecku Krk sa dalo nakupit fakt vsetko.

janeita
2. aug 2013

Ahojte, prosim vás co ste brali na dovolenkou s dietatom 11rocnym?? nejake hry sportove pomocky? nieco na stravenie volneho casu? pripadne ako ste travili cestu aby vam rychlejsie ubehlA?
ď.

alami
2. aug 2013

@janeita náš starší celú cestu pozeral v aute DVDčka, oči mu neopuchli a prežil sme to všetci v zdraví 😀 ani z auta nepotreboval vystúpiť, keď sme zastali. Pri mori sme toho moc nevyužili, nejaký časopis prelistoval, cez obed sme maximálne zahrali karty, poprepínal telku, toť vsjo. Náš sa nejak nenudil.
Moc by som toho teda nebrala, ak máš niečo elektronické - PSPčko alebo čo, nejaké drobné hry - karty, možno dáku jednu spoločenskú hru a knihu ak číta.
A zábavky do mora kúpite aj tam - sieťku na chytanie ježkov, vodné pištole....Dobré sú plavecké okuliare, ak sa bude chieť ponárať 🙂 a na nafukovačke sa vyblázniť.

janeita
2. aug 2013

@alami tak my cestujeme autobusom takze nejak dvdcka nehrozia 😖 a ďakujem za tipy, nejake hry na izbu urcite budu potrebne (mna to vobec nenapadlo doteraz)

deyana
2. aug 2013

ahoj holky, dáte mi tip, kde sehnat takovou tu krabičku, na to mýtné? a jak se tomu říká ? 😅

deyana
2. aug 2013

@meelah ahoj, už jste jeli? my teda jedeme až 7.září, ale cena hodně nízká, kdybys chtěla, dám kontakt

jurinka1
6. aug 2013

Maminy boli ste niekto na Vire,je vhodny pre deti,minuly rok sme boli v omis duce,tento rok slovensko,ale buduci rok urcite zasa more a nevieme kam a chceme skusit zas nieco ine ako duce ....

janeita
7. aug 2013

Ahojte, prosim vas fakultativny vylet- narodny park KRKA alebo KORNATI? dakujem 😉

rencica
7. aug 2013

@jurinka1 my sme boli minuly rok na vire s 3 r dcerkou.. Pekny ostrov more bolo super- drobne kamienky na kraji a v mori piesok tak sa dalo bez obuvi co bolo super. Akurat veeeela komarov kde sme boli my ubytovani a kedze je to ostrov nie pitna voda, cize dennodenne kupovat , ale to sme kupovali aj tento rok a neboli sme na ostrove.. Aspon si je clovek na istom co pije ked si kupi..🙂

jurinka1
7. aug 2013

@rencica dakujem,este sa chchem opytat su tam pekne plaze,nie su spinave ?? a nejake atrakcie pre deti...

rencica
7. aug 2013

@jurinka1 tam kde sme boli my bola plaz pekna, cistili ju boli sme tak na zaciatku ostrova. Slapacie lodky na prenajom aj skuter.. V meste boli kolotoce pre deti- taky park. Ono plaze boli na severe kameniste take vacsie kamene tam boli hojdacky pre deti. A na juhu take drobne kamienky. My sme byvali v domceku co prenajima pani z juhu slovenska. Mali to tam v pohode klima, bicykle k dispozicii, slnecnik lehatka, gril. Ona to ponukala cez bazos. Na plaz cca 150m

denisekkk
18. aug 2013

@rencica ahoj prosim ta nemas nakhodu nejaky kontakt na to ubytko , nejaku stranku? dakujem

bellada
19. aug 2013

Prosim vas na Istrii sa kam oplati ist? ktore letovisko je tam naj? nieco kde su normalne plaze s malymi kamienkami, nie betonove platne...tam sme este neboli, vobec to nepoznam, vzdy sme chodili iba do Dalmacie...

perla200
19. aug 2013

ahojte....chcem vas upozorniť na seline - v chorvátsku na apartman gujic....nechodte tam - klamar je to strasný....fotky na nete krásne a chcel nas ubytovat do pivnice....takže bacha....

rencica
19. aug 2013

@denisekkk zial uz nemam, kedze chodime kazdy rok ale mala by som mat kontakt na pana co ma apartmany priamo na plazi , ak najdem vizitku napisem..

rencica
19. aug 2013

@denisekkk nasla som apartments Prosić M. Tel- 098 160 2552 druhe tel. 023 346 011 email- mujaga10@gmail.com je to pekny apartmanovy dom taky skor modernejsi , my sme sa boli nan pozerat mysleli sme ze tam pojdme na vir aj tento rok lebo sa nam pacilo. Domaci je mily a prenajima slapacie lode a skuter. Je tam aj wifi.

misinka26
19. aug 2013

Kočky, neboli ste niekto na Korčuli? My tam ideme v piatok s 10 mesačným drobcom autom tak dúfam, že to zvládneme 🙂 A neviete mi poradiť čo nemám doma zabudnúť ??? Ďakujem.

denisekkk
19. aug 2013

@rencica dakujem

alzbet124
19. aug 2013

@jurinka1 ahoj 🙂 My sme boli na Vire tento rok, celkom v pohode, ale strašne veľa komárov :(

chryse
19. aug 2013

Ahojte, neviete mi poradit ako je na Istrii??? opati sa tam ist s malym dietatom???? popr. nemate nejaky kontakt na ubytoko??, dakujem

rencica
19. aug 2013

@alzbet124 my sme boli cely dostipani tiez ver, mala bola najviac.. Ale tento rok je ich v chorvatsku vela to hovorili aj miestny.. A tento rok sme boli uplne inde a tiez dostipani..

alzbet124
19. aug 2013

@rencica no my sme boli aj u doktor na Vire, malej dali injekciu, lebo mala alergickú reakciu :( A najhoršie bolo, že ani Reid arepelenty nepomáhali :( Inak my sme sa doteraz v Hr nestretli s komármi....

danusskaaa
19. aug 2013

@chryse Ahojik, my sme sa cca pred mesiacom vratili z Istrie, boli sme v Rabaci-ubytovanie Girandella. bolo uzasne!!! mozem len a len odporucit! kamienkova plaz, kde sa babatko dobre vyhra! pri skoro kazdom hoteli detske ihriska-slast pre deticky, atrakcie ako jazda vlacikom, lodkou ci skakacie hrady. vsetko pre zavabu, ale i oddych! ziadne komare, ani jezkovia ci ine stvorenia vo vode. pekna cistucka voda. pre starsich jazda na babane, lyze, skokansky mostik a ine. dovolenka uplne suprova

rencica
19. aug 2013

@alzbet124 my sme prvy rok boli na isteii tam bolo malo , na Vire ich veru bolo dost neviem cim to bolo .. A tento rok sme boli pri splite a tiez ich bolo dost a ked sme sa rozpravali s pani domacu tak hovorila ze ich je tento rok akosi vsade vela koli junu ze bol teraz neviem ci uprsany alebo suchy ale skor uprsany.. Moju ked stipne komar tak to ma take velke aj priemer 8cm .. Mne je jedno kde som vsade kde sme boli ci v taliansku ci v chorvatsku vzdy som dostipana viac ako opalena, asi skadka krv..🙂

maruska22
21. aug 2013

@chryse my sme boli pred dvoma týzdnami na Istrii, konkretne v meste Medulin pri Pule. Mesto velmi pekné, krásna promenáda popri mori, restiky, bary, lunapark, obchodíky...len hlavná plaž sa mne osobne velmi napácila...bola piesková, aj plytké more, co bolo super pre deticky, ale voda nebola čistá, teda bola mútna od toho piesku...ale v okolí bolo vela pekných kamienkovcýh pláží. Najviac sa nám pácilo v dedinke Banjole, bola tam krásna plaž Centinera..ale inak tam nebolo nič...len samé apartmány a kempy. tiež mesto Pula je nádherné, historické...je tam koloseum, také tie typické uzke uličky...

karkana
17. sep 2013

@bellada no mne osobne sa nepáčilo v Rabacu, boli sme v apartmáne, a pláže sú len čo patria hotelom, čiže o ničom iné pláže ,,,určite chodte do Crikvenice je tam krásne a hlavne pláže náááádherné aj pre deti v strede mesta sú len kameniste ale v ľavo dlhéééé kamienkove a v pravo dlhééé piesok no super 4km len pláže

bellada
17. sep 2013

@karkana boli sme nakoniec v tom Rabaci a pacilo sa nam, aj plaze, my sme boli v hoteli a inak plaze hotelom nepatria su verejne, cize mozes sa rozvalit kdekolvek aj na plaz pred hotel, nam tam chodili aj ludia z apartmanov, vlacikom sa priviezli zo zaciatku mestecka az na koniec, ak chceli ist na inu plaz, proste mas na vyber kde sa rozlozis, ale je pravda ze do apartmanu by som tam nesla, na moj vkus boli daleko a vacsina do brutal kopca, toto je stredisko aj tak prevazne orientovane na hotely, tie su tam pekne, je si z coho vybrat, sluzby boli fajn, vyhovovala nam dlha promenada, kde sa da prechadzat a kocikovat
na Istriu sa este urcite vratime, nabuduce skusime preskumat aj nejaku inu cast tohto poloostrovceka 🙂

karkana
17. sep 2013

@bellada no áno, prvý deň sme aj my išli na tú pláž, ale bola hlava na hlave,tak sme chodili inam, proste nejak nás to tam ....a ešte tá plavba lodou Monzún , otras,nič a nuda, vyložili nás na pustatine oni grilovali ryby a my sme sa tam všetci nudili, a piekli na slnku, a potom dalej na ostrov Cres, tam by bolo krásne, keby sme len tam išli tam sme sa poprechádzali asi hodinu a na speť na Rabac, čiže pol dna na pustatine a na Crese tolko pláži krásnych,no sila......