Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

bellada
17. sep 2013

@karkana my sme neboli na ziadnej plavbe, ja tieto organizovane veci nemusim, ak nieco, tak sami na vlastnu past urobit nejake vylety
my sme boli posledny augustovy tyzden, tak hlava na hlave uz nebola, v kazdom pripade preplnene plaze je problem celeho chorvatska, vsade som sa s tym stretla.... ale bolo tam take ciste more ake som tusim v celom svojom zivote nevidela nikde inde vo svete...

jankastubka
7. nov 2013

@karkana dobry den, viete prosim odporucit nejake ubytko v crikvenici?

karkana
7. nov 2013

@jankastubka no my sme na mieste hľadali ubytko, išli sme do agentury a čo ponúkli tak sme boli pozrieť,bud s klímou alebo bez,,,,kde sme boli, bol pekný apartman, ale neviem adresu,,,,, len to bolo veeeľmi do kopca,,,,tam vždy nájdete ubytko-apartman, len vojsť do agentúry ,my sme hned do prvej a hned sme bývali,,,napr cez cestovky si nechvalia ubytko v hoteloch, su staršie a na konci mesta a tam nemáš kam ísť a do mesta je to dosť

danasek
14. nov 2013

Ahojte, boli ste niektorá na dovolenke v Nin - Vrsi Mulo v Chorvátsku? Aké sú tam pláže? Je to vhodné miesto na dovolenku s deťmi / 5 ročné /? Ako sa vám tam páčilo?

editah222
28. nov 2013

Ahoj holky, neznáte náhodou některá pěkné ubytování na Istrii, vhodné pro 3 rodiny s dětma? Aby to nebylo daleko k moři. Za každý nápad budu vděčná. Děkuji pěkně.

amatas
28. nov 2013

@editah222 Ahoj, v Istrii žiaľ poradiť neviem, jedine Dalmácia, Trogir a okolie (Kaštela, Čiovo, prípadne Mimice pri Omiši albo ostrovček Drvenik Mali). Ak máte záujem pošlite mi správu alebo jednoducho mail. Ďakujem a pozdravujem!

misinka26
28. nov 2013

Ist
riu síce nepoznám ale teto rok sme boli na korčuli s 9 mesačným drobcom a bolo úplne super, hotel fantázia, more hneď pri hotely, dokonca tam bol prírodný bazénik s asi cca 5 cm vody do ktorého tiekla morská voda ale oteplená ( hneď na pláži ) takže som sa ani nebála, že ochorie ... bola to najsamlepšia dovolenka 🙂

stanislavao
28. nov 2013

@editah222 Pula, Porec, Rabac, Medulin

editah222
28. nov 2013

@stanislavao děkuji, to vím, já spíš měla zájem o konkretní ubytování 😀

@misinka26 děkuji,podivam se, i když se obavam, že hotel nebude přesně podle našich cenových představ 😉

misinka26
28. nov 2013

@editah222 Hotel sme kupovali zo zľavového portálu, stálo nás to 490 € pre dve osoby, 8 dní / 7 nocí all inclusiv, dieťa do 12 r zadarmo 🙂

editah222
28. nov 2013

@misinka26 no tak tomu říkám super cena. Bohužel hotel nemůžu najít, nemáte odkaz?

misinka26
28. nov 2013

...volá sa to Hotel Posejdon ... skús tu ...

http://www.booking.com/searchresults.sk.html?ai...

http://www.uniline.hr/hrvatska/hotel/posejdon-h...

Hotel je komplet prerobený, krásny, čistý, jedlo úžasné ( veľký výber ) ja som ťahala so sebou kopu jedla pre malého a nakoniec sme to všetko trepali naspäť lebo malý papal to čo tam navarili 🙂

alzbet124
28. nov 2013

@editah222 ahoj, ja Istriu tiež nepoznám, ale my máme už objednané ubytko sem: https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/amatas...
hneď pri mori 🙂

editah222
28. nov 2013

@misinka26 děkuji, podívam se

@alzbet124 díky, krásný apartmán. Jen nás je hodně 😀

lydia22
28. nov 2013

@misinka26 no idem popozerať link chceme ist na rok do Chorvátska syn bude mať 5 rokov dcera 1,5roka a chcem sa spytať je tam niekde aj niečo pre zábavu pre deti nejaké kolotoče či niečo podobné

michala.s
28. nov 2013

Ahojte žienky, vedeli by ste mi odporučiť nejakú peknú piesočnatú pláž v Chorvátsku, skúsali sme s manželom najsť vďaka Google maps cez street wiev, ale nejako sme nič nenašli. Ďakujem Vám krásne moc

alzbet124
28. nov 2013

@editah222 tam majú 3 takéto bungalovy tak by ste sa hádam pomestili 🙂 kuk celkom dolu...celková kapacita 15osôb 🙂 http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...
@lydia22 vyššie som dala link, kam ideme my...je to neďaleko Trogiru a Splitu 🙂 A

lydia22
28. nov 2013

@alzbet124 ano už som videla tento apartmán už som pozerala aj album amatas 🙂

alzbet124
28. nov 2013

@lydia22 aj ja som ho pozerala už dlho 🙂 Len toto leto sme už mali vyplatenú zálohu za apartmán inde, tak budúci rok ideme už tam...mám už aj vyplatenú zálohu 😀 len nech je už leto 🙂 Inak Andrejku odporúčam...komunikácia perfektná a všetko pekne opíše 🙂

alzbet124
28. nov 2013

@michala.s čo viem tak je na Pagu, v Omiši je tiež, ale to je skôr taký štrkopiesok...

lydia22
28. nov 2013

@alzbet124 dufam že aj manžel bude suhlasiť kedže je to dosť na juhu že ako hlavne malá zvládne cestu nerada velmi cestuje

misinka26
28. nov 2013

@lydia22 ...no bol tam taký skákačí hrad, s ktorého sa dalo skákať priamo do mora, vodné bicykle, vodné pólo ... naj super bol ten bazénik s morskou vodou, bol rozdelený na dve časti v jednej bola voda cca 5 cm a v druhej časti aso pol mestra, ale to bolo na tom naj naj ... plus vnútorný bazén bol fajn keď sme nechceli byť slaní ... inak neviem ... Vela luka je malé mestečko ale veľmi pekné ... Pridávam nejaké foto 🙂

alzbet124
28. nov 2013

@lydia22 Neboj zvládne cestu 🙂 Naša mala 1 rok a 10 mesiacov, keď sme išli a v pohode 🙂Pred tým v autosedačke nesedela dlhšie ako cca 30 minút 🙂 A ja som síce môjmu drahému ukázala apartmán a aj sa mu páči, ale jemu sa už nechce ísť ☹ tak to vyzerá tak, že pôjdem ja a deti a buď moja sestra alebo zoberiem našich...

katik80
14. dec 2013

@danasek Ahoj boli sme v Nine pred 2 rokmi, jeho okolie má piesočné pláže pozvolné vstupy a rozrastaju sa tam pomaly aj atrakcie a hlavne sprchy aj nejaké občerstvenie. Myslim že pre deti v pohode, naši malý sa prehrali v phode v piesočku.

adka12
28. dec 2013

Ahojte baby, je tu toho popísané strááášne veľa, takže nemám šancu to prečítať. Chodíme na dovolenku na makarskú - Baška voda, Tučepi.....
Chcem sa ale opýtať, či niekde vyššie na severe nie sú aj piesočnaté pláže? Máme teraz malú dcérku druhú a nechce sa mi ísť tak strašne dole s ňou.
Ďakujem za info do IP.

wyerka
28. dec 2013

@syja ahojkaj vy ste boli v Basko Polje na dovci ? Prosim ta ake su tam plaze a tak celkovo pre deti ? Ideme v lete do kempu do tych klimatizovanych domcekov na sustredenie tak by ma zaujimalo ze ako to vyzera pri mori 🙂 dakujem moc

syja
31. dec 2013

@wyerka plaze boli fajn siroko daleke najprazdnejsie nakolko basko polje je len jeden hotel, par depadenci a kemp. Hlbka vody tak klasicky ako vsade v chorvatsku par metrov od brehu postupne a potom uz hlboka. Su tam useky kde je klasicka dlhsia plaz ale daju sa najst aj medzi sklami take mini plazicky. je tam jedna tramposka a male ihrisko pre deti. na plazi restauracia kde kazdy vecer hraje ziva hudba inak tam je celkom klud a ticho ale ak zatuzite po troche atrakcii a vzruchu tak do baška vody je to cca 15 minut peši. nam sa tam velmi pacilo najma preto ze tam bol klud vela zelene a nepreplnene plaze, vela tienu ktore poskytuju borovice. ale zase ked sa nam zachcelo zivo tak sme zbeli do BV. Ak chces nieco konkretne v pohode sa pytaj. Pripajam fotecku takej opustenej plazicky aj tej klasickej v basko polje.

syja
31. dec 2013

@danasek ahoj my sme boli vo vrsi mulo asi pred troma rokmi. je to taka dedinka. na plazi budka so zmrzlinou, maly lunapark, cca dve restauracie. my sme chodili na plaz skolica lebo na dne mala piesok ale voda na chorvatske pomery sa mi nezdala az taka cista ale mozno to bolo tym pieskom a travou co v nej plavala. ale je tam viac plazi mozno ostatne budu lepsie mi sme sa tam stavili cestou len na 3 dni takze sme to tam velmi nepreskumali. viem ze tam niekde za dedinou je pekna pieskova plaz ale tam treba ist autom. okolie nic moc taka dedina. vyhodou je ze do ninu je to asi 5 km, my sme si tam urobili prechadzku mestečko nin je veľmi pekne a su tam aj tie bahenne plaze. zalezi asi s cim porovnavas ak si zvyknuta na oblast dole okolo makarskej tak toto bude sklamanie ale zase ak vam ide o klud, pohodicku tak fajn vyber. pre predstavu jedna fotka z plaze ako to tam vyzera s vodou

alami
1. jan 2014

baby, chcela by som ísť tento rok niekde blízko Splitu, aby sme ho mohli pochodiť, ale nechce sa mi tráviť dovolenku na nejakej mestskej trma-vrma pláži. Viete o niečom pokojnejšom v okolí Splitu na peknú dovolenku s deťmi, aby to bolo autom v pohode na výlety do Splitu? Ďakujem. Prípadne ak predsa v Splite, kde je taká časť pokojnejšia, možno bokom kdesi, alebo celkovo, aké sú tam pláže. Ja som tam bola síce 2x, ale len pri prístave, pláže som nevidela.

alzbet124
2. jan 2014

@alami ahoj, my ideme kúsok od Splitu...ubytko sme objednali cez: https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/amatas/ a ideme sem: https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/amatas... 🙂