Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lydia22
6. feb 2014

Ahojte tak my sme si včera akurát rezervovali ubytko v Chorvátsku cez cestovku Kastela travel už sa velmi tesíme

petule12
6. feb 2014

Ahoj, tak mi se vydáváme do Sv. Filip i Jakov u Biogradu na Moru. Máte někdo zkušenosti, že bychom věděli do čeho jedeme? 😀 😉

alzbet124
6. feb 2014

@lydia22 aj my ideme cez nich 🙂 Len ja mám už rezervované cca od októbra 🙂 Sa teším...už nech je leto 😀 A kam idete? 😎

lydia22
6. feb 2014

@alzbet124 ano viem ze idete cez nich vy idete do liljany nie? My do apartmanu Paulina v kastela stafilic od 21.7 do 28.7

alzbet124
6. feb 2014

@lydia22 áno, my ideme do Liljany 🙂 a aj skôr...my ideme od 28.6.- do 5.7. 🙂 Sa neviem dočkať 😀

lydia22
6. feb 2014

@alzbet124 to verim tiez sa strasne tesim my ale prespime na polceste v madarsku bude to tak lepsie pre mm a aj pre deti

alzbet124
6. feb 2014

@lydia22 my to máme kúsok bližšie ...a keď pôjde aj mm, tak rátam, že tam budeme z NZ za cca 9 hodín a keď pôjdem ja a moja sestra a deti, tak pôjdeme dlhšie...podľa predpisov 😀

lydia22
6. feb 2014

@alzbet124 to mate dobre ze za 9hodin my ked sme sli na Rab pred 3rokmi sme vyrazili zo Spisskej o 19tej a o 5rano sme prekrocili chorvatske hranice ale na rab sme dosli okolo 8mej

alzbet124
6. feb 2014

@lydia22 fúúú ☹ to vám teda riadne dlho trvala cesta ☹ A inak aj my keď sme šli prvý krát do Hr na Pag, tak nám cesta trvala cca 16 hodín...sme vychytili kolóny ☹ ale od vtedy našťastie už nie 🙂 max 9,5 hodiny 😀 aj s prestávkami, ale to vždy riadil mm 🙂

lydia22
6. feb 2014

@alzbet124 veru dlho ale to sme robili prestavky a teraz by to bolo zle ist bez prespatia lebo cesta je este dlhsia a aj dcera nerada velmi cestuje plus na mm by to bolo vela

petka55555
6. feb 2014

baby oplati sa nam brat korcule? ideme do Baska Voda, sice sme tam uz boli, ale nevsimla som si, ake su tam chodniky, ci su vhodne na korculovanie?diki

audiova
7. feb 2014

@petka55555 aj mi ideme do Bašky Vody.už sa teším 😎

petka55555
7. feb 2014

@audiova a kedy?🙂

audiova
7. feb 2014

@petka55555 ubytko máme rezervované od 28.6. do 10.7. 🙂 a vy?

petka55555
7. feb 2014

@audiova my od 20,8, 🙂

audiova
7. feb 2014

@petka55555 no to my už budeme na dovolenku len spomínať 🙂

syja
7. feb 2014

@petka55555 no korcule do baska vody jedine tak zrana alebo doobeda llebo potom je promenada uz dost plna

matisekc
12. feb 2014

@lulu2 co sa tyka veku je to podla mna v pohode, my sme cestovali vzdy v noci aby deti pospali, priamo v tom hoteli sme neboli ale miesto je krasne, jasne ze treba ratat aj s tym mozu byt horucavy, my sme chodili von tak do 10,30 doobeda a poobede az po stvrtej tak do siedmej a myslim ze sme si kazdu dovolenku vsetci uzili

rolands
13. feb 2014

Nieje Solaris ako Solaris. Solarisov je veľa a lulu sa pýta na ten v Šibeniku.
AJ keď ten Solaris na Istrii je fakt bombmový.
V Šibeniku je zas aj pre naháčov 🙂
tu sú solarisy takmer 40 kusov
http://www.edovolenky.sk/Vyhladavanie/Chorvatsk...
Tak ktorý bude ten správny? 🙂

stojdulka
14. feb 2014

my sme si vybrali tento rok ciovo tak uvidíme, už dávnejšie som sa chcela pozrieť do Trogiru akurát mám trochu obavy pretože vraj je tam viac komárov

viera386
15. feb 2014

@rolands to nie je pravda,v Solarise pri Šibeniku určite NIE JE pre naháčov!!!!Máme tu karavn celú sezónu,tak to viem na 100%.
Ak chcete nudapláž,tak do Solarisu na Istrii

jejo
17. feb 2014

@lauraa ahoj, prosim ta my sa tento rok chystame na dovolenku na rab do Banjolu, videla som ze si pisala ze chodite casto, mas aj link na tu restauraciu s peknym vyhladom co si tu opisovala prosim? marjan sa myslim vola 🙂 tesime sa tam, ja som bola len na Lopare a teraz x rokov po sebe na pagu, tak si zase pripomeniem ake je krasne mesteko Rab

lauraa
17. feb 2014

@jejo kam priamo idete? my sme byvali v padova 2, to je niekde v strede banjolu, lepsie sa budem vediet zorientovat ako ti popisat cestu do restiky.....minuly rok sme tam neboli ale snad sa tam toho vela nezmenilo....

jejo
17. feb 2014

@lauraa ahoj, pytala som sa v cestovke a tam mi povedali ze ta restika uz nefunguje ... je to mozne?
ten apartman je niekde blizko hotela padova, niekde nad nim
toto je ubytko kam chceme ist, akurat si citam zmluvu , zajtra to mame podpisoat
http://www.adriadatabanka.com/object/cs/chorvat...

lauraa
18. feb 2014

@jejo podla fotiek najblizsiu plaz mate nie prave moc vhodnu pre deti.... uz si to podpisala? ak ano nevadi kusok sa prejdete popri mori a dostanes sa na tu kaminekovu plaz co je aj na linku nafotena, pred hotelom je totiz tie betonove platy .... takze ked pojdes od hotela smerom k camping , asi prvou zatackou je cesta hore a je na nej napisane marjan a sipka hore.... je z nej vyhlad priamo na kaplnku takze da sa celkom dobre zorientovat, ci je naozaj zavtreta ti neviem povedat lebo minuly rok sme tam neboli ale predminuly rok bola otvorena , dokonca su tam apartmany na prenajom .... urcite to najdes .... urcite odporucam zajst do mesta rab, krasne mestecko, neviem ci si pozerala moj album z rabu ....a plaz pre deti urcite smerom do padovy 2 , teda priamo pred Villa padova 2...pozri si to na nete, tiez maju ubytko priamo na plazi....a plaz vhodna pre deticky.....

jejo
18. feb 2014

@lauraa ok, skusim to ozriet, deti mi vyliali vodu na klavesnicu tak mi nejde ismenko ....
v cestovke ovedali ze ta laz co je na fotke je hned ako zideme od aartmanu dole. no co uz, uvidime ake to bude a buduci rok si rezervujeme nieco lesie

dakujem za rady, moc 🙂

jejo
18. feb 2014

@lauraa a v tvojom albume fotky z rabu nevidim

lauraa
19. feb 2014

@jejo mas v ip link

mikca94
25. feb 2014

ahoj boli ste niekto minuly rok v zivogosci v hoteli nimfa?

ivanajelinek
1. mar 2014

Ahojte baby. tak uz pomalinky rozmyslame kam do chorvatska sa vyberieme v lete. Nejake tipy? Ideme s dvoma detmi (3,5 a 1,5). Najdalej po Zadar, dalej uz nie. Este pripada do uvahy pPg a Novalja. Dakujem za kazdy dobry tip.