Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

isabellaa
8. apr 2014

@maruska22 vo Fazane si bola? Je tam pekne? A v Premanture sa neda ubytovat, viem, ze jeto narodny park, ale myslim, co najblizsie k nemu...

rora
8. apr 2014

@isabellaa Premantura je dedina, tam je ubytiek alebo privatov dost. narodny park sa vola Kamenjak a ten sa nachadza za Premanturou

isabellaa
8. apr 2014

@rora aha, dik

isabellaa
8. apr 2014

@rora ak si tam bola, ako bolo? Spokojna, ci niekde inde, co sa Istrie tyka? Dakujem

rora
8. apr 2014

@isabellaa no narodny park je krasny, boli sme tam aj cez sezonu aj mimo sezony, radsej odporucam mimo sezony ist (jun alebo september) lebo inac je to riadna divocina... my sme boli v Pule a odtial sme navstivili rozne miesta - spominany Kamenjak, Pulu,Medulin, Fazanu, Valbandon,Rovinj... ja som si najprv miesta "precestovala" cez aplikaciu Google Earth (odporucam!!!🙂 a potom sme uz iba isli na presne trasy a miesta bez dlheho hladania 🙂

isabellaa
8. apr 2014

@rora ja by som chcela ist koniec augusta zac. septembra a co chodniky v nar. parku, na kociar v pohode?
A ak by si sla este raz, kde by si sa ubytovala? Ktore mesto alebo dedina by vyhrali?

rora
8. apr 2014

@isabellaa vies co rataj s tym ze kocik dostane riadne zabrat... ja som svoj riadne znicila lebo ozaj sme isli do kazdeho terena, lebo niekde bol pekny chodnik a niekde kamenistý s ostrymi kamenami.... ale prezil to, koliecka som sice dost vydrala ale drzia :D my sme chodili vsade autom, cize ubytko nam nevadilo mat dalej od mora, v kludnejsich ulickach Puly kde boli priváty (kontakt sme mali od znamych a aj ich odporucanie cize preto sme si vybrali na ubytko Pulu) ale viem ze aj na nete sa daju vyhladat priváty. no volila by som Pulu z toho dovodu ze vecer sme isli vzdy na dlhu prechadzku, v tych mensich mesteckach by sme sa asi nudili lebo to by sme presli za jeden vecer 🙂

isabellaa
8. apr 2014

@rora dakujem, si mila, pekny vecer

atlantisen
9. apr 2014

@stojdulka
No ja som bola v tej oblasti viackrat, a komare sme mali mozno 2-3x a mozno 2-3 ks....to sa da pochytat....a to ja s komarom spat nebudem, radsej budem mat v izbe hada ako komara 🙂

alicakyselova
10. apr 2014

@cica13 ahoj, viem, že je to už pár rôčkou do zadu, ale rada by som sa informovala na nejaký kontakt na ten dom na pláži, ak ešte máš...ďakujem

alicakyselova
10. apr 2014

@vanduska3 zdravím rada by som sa informovala, či náhodou nemáte adresu, alebo kontakt na ten domček v Privlaku...veľmi ma zaujal váš opis a takú dovolenku si s deťmi predstavujem...za akékkoľvek info ďakujem....Alica

vanduska3
13. apr 2014

Treba zbehnúť do Tiptravelu, od tiaľ sme boli . Mám taký dojem, že to boli apartmány želko. More bolo blízko, dve pláže, kamienková aj piesková, dlho bola plytčina v mori. Varili výborne animácie boli perfiš, dcérka sa bavila a po večeroch aj my s ňou.Pre mňa to bolo dosť kľudné, jediná zábava bola od animátorov, ktorí boli naozaj super. Pre malé deti je to vynikajúca, kľudná dovolenka. Od vtedy k nám pribudla ďalšia dcérka a je to dosť akčné dieťa a keďže aj starší sú už akční až až, rozhodli sme sa tento rok pre Turecko a zhodou okolností sa vraciame na miesto, kde sme boli pred troma rokmi, lebo viem, že tam úžasne varia aj pre deti a je tam nádherná pláž. Prajem ti krásnu dovolenku, my sme ju v Privlake mali 😀 😀 😀

syja
13. apr 2014

@vanduska3 zelko s animaciami ponika myslim ck fifo

vanduska3
14. apr 2014

@syja Ospravedlňujem sa je to naozaj CK fifo, je to už dosť dávno, čo sme tam boli, tak sa mi to poplietlo 🙂

libuskakol
15. apr 2014

Ahoj, v loni jsme byli s dětmi na dovolené v Chorvatsku a letos jsme mysleli, že bychom využili nějaké ty slevy jak jsou na internetu, koukali jsme tady http://www.vouchery.cz/ubytovani/ a možná bychom si i vybrali. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaké tipy na dovolenou, kde bychom i mohli poznat nějaké památky. Děkuju.

mata8
15. apr 2014

@aponchie
ahoj, takže Rimini je nádherné miesto a hlavne pre deti takže odporúčam 🙂 🙂 🙂

vargovka
20. apr 2014

ahojte. ja by som porosila nejake infošky o Čiove. ako tam je,či je tam aj nejaké nočne vyžitie,ake su plaže a tak 🙂

syja
20. apr 2014

@vargovka tak ono zalezi ze ktora cast ciova.my sme boli minuly rok hned na zaciatku ciova priamo pri mori apartman krasny vyhlad z terasy ake na plazi pod apartmanom sme neboli ani raz.blee.ale dve minuty autom je plaz copacabana na okrug gornij a ta bola fajn taka vacsia s restikami stankami hudbou a tak.Uzasne na tom ubytku bolo ze to bolo 5 minut pesi do centra nadherneho historickeho trogiru kde to vecer vzdy zilo a uzasna atmosfera.tiez odtial pravidelne odchadzali lode do splitu a okolia takze vylety vo vlastnej rezii za par drobnych.potom su na ciove este rozne drobne dedinky takze zalezi kam idete.

vargovka
20. apr 2014

@syja no my zatial iba premýšlame,že by sme tam šli. vcelku sa nám to pozdáva. ešte to musím lepšie popozerať 🙂 dakujem za info 🙂

jeana
22. apr 2014

ahojte,
zial nemam tolko casu preluskat celu diskusiu, preto by som sa rada opytala na skusenosti s konkretnymi ubytovaniami (apartmanmi) na Pagu. Mame 6 a 2,5 rocne dievcata.
Mladsia ma atopicky ekzem, preto by sme sli radi aspon na 2 tyzdne. Idealne trocha nizsie nakolko nam minuly rok na konci augusta na Krku akosi nevyhovovala voda (cca 19-20stupnov) 😝 😅
vopred dakujem 😉

denisekkk
25. apr 2014

@jeana AHOJ MY SME BOLI V SEPTEMBRI NA NA PAGU v Mandre a bolo uzasne. Pag pobehate autom zachvilu a kazdy den ina plaz. ubytko sme amli kusok od mora krasne ciste http://www.male-mandre.com/hr/otok-pag/mandre/a.... my sme tam sli tiez z kvoli atopickemu ekzemu a fakt ak zostanete aspon 2 tyzdne tak to pomoze. Nam to zacalo miznut akurat sme odchadzali takze sa to vratilo :( lebo sme boli len tyzden. Tento rok by sme chceli ist zas ale do Novalije -tam je krasne.

chjulia
25. apr 2014

@jeana Ahoj, my sme boli na Pagu v Metajne, boli sme veľmi spokojný, tento rok sa chystáme tiež na Pag ale do Mandre, už máme zarezervované toto http://www.hrvatska.sk/pag/mandre-apartmany-jasna/

tomiholjubavi
25. apr 2014

@chjulia @jeana @denisekkk jeeej baby, ja som sa vydala na pag 🙂 nech si vyberiete cokolvek, lokalitu odporucam, je tu ozaj pekne 🙂 a hlavne krasny cisty vzduch. toho sa neviem "nanuchat" :D

chjulia
28. apr 2014

@tomiholjubavi tak ty si na dovolenke vlastne stále,že? 🙂 😉 Na Pagu je naozaj krásne, už sa tam tešíme...... už aby bol júl..... 😎

isabellaa
28. apr 2014

@tomiholjubavi inde nie je čistý vzduch?

isabellaa
28. apr 2014

@tomiholjubavi ktorá časť pagu je podľa teba najkrajšia ?

tomiholjubavi
28. apr 2014

@isabellaa všade je čisty vzduch, ale na pag sa chodia liečit astmatici z celej europy, pretože je tu malo prirodzenych alergenov, len velmi malo stromov a pelnatych rastlin..v tom zmysle čisty...nie akože zasmogovany ...to je všade rovnako primorsky vonavy vzduch, ale pag ma toto plus pre alergikov...
no mne sa pači najviac čast brabati za novaljou...konkretne zubovici, metajna...tam chodievame s mužíkom na romanticke kupanie...da sa najst osamotena plažicka na intimny večer 🙂

isabellaa
28. apr 2014

😀 pochopila som ako cisty vzduch si myslela.
Ja som bola na Pagu uz velmi davno, este s rodicmi a bolo super, ale vobec si nepamatam lokalitu 😅 .
Tento rok by sme chceli ist aj s malym babom 4mes. a rozmyslam kam, do ktorej casti chorvatska, ale az prelom august - sept.. Bude tam este tepla voda? Inak sme chodili nizsie Makarska - Brela.

tomiholjubavi
28. apr 2014

@isabellaa to su take tajnejsie lokality...nie pre zabavy chtivych turistov, skor pre rodiny s detmi, su tam aj jemne plaze - myslim tym taky kamienkovy piesok a nie ostre kameniska alebo beton...na pagu mame teplu vodu skoro az do novembra (moj muzik sa minule kupal na dušičky 😀 ) ...lebo je tu zaliv a voda nie je taka hlboka..v septembri je vlastne najteplejsia, lebo je vyhriata z celeho leta...
my mame apartmany na pagu, ale kedze tu sme skoro pol roka, na dovolenky chodievame kade tade...boli sme na rabe, na olibe, silbe, lošinji, korčuli, na makarskej, pri dubrovniku, na plitviciach, na krke, v zadare, v senji...je tazko povedat ktora lokalita je najkrajsia...pretoze...vsetky su krasne a uplne kazdu sa oplati vidiet. fakt, kdekolvek sa vyberies, nikde nebudeš sklamana...v najblizsej dobe planujeme pulu, šibenik a split... 🙂 boli sme aj v bosne a sarajevo je naaaadherne...odporučam sice Pag, ale garantujem, že každa vaša voľba bude dobrou 🙂

kata85
29. apr 2014

Ahoj ženy, chci se poptat i tady, zda některá nemáte zájem jet s námi na zdravotní pobyt k moři. My byli minulý rok tři týdny v září v Chorvatsku na Rabu a pomohlo mi to moc (já jsem ekzematik a astmatik) a syn si to užil, neboť to je skvělá destinace pro děti (písek, mělčina, čisto). Tento rok bych jela ráda znova, aby se mi ten dobrý stav udržel, jedu se synem (3 roky) a nechci jet sama (minulý rok jsme byli s tetou).
Loni nás to vyšlo dva dospělí a dítě do 6 let na tři týdny na necelých 19 tis., autobusem, do karavanu v kempu, tento rok bych klidně jela i jen na 14 dní a bylo by super, kdybychom nejeli sami 🙂