• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

12. augusta 2017 
ahoj. kto poradi dake fajn ubytko pre 6 dospelych a dve deti jedno ma 6rokov a druhe 8 mesiacov blizko plaz pozvolny vstup do mora dake konkretne ubytko dakujem za rady
1. máj 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......bol niekto vo Villas Rubin v Rovinj-v apartmánoch?...........viete poskytnúť nejaké infošky? dakujééééééém :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. máj 2014 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chystame sa do apartmanov Villa Maria, Primosten...Mate s nimi niekto skusenosti? Je to vhodne aj pre rodiny s detmi? Dakujem za vase postrehy :slight_smile:
5. máj 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poznate niekto hotel Falkensteiner Borik Zadar? Boli ste tam niekto?
5. máj 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tento rok sme si vybrali ostrov Rab, boli ste niektorá, ako tam je a ako funguje tá preprava trajektom na ostrov?
18. máj 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte kde ist s 1,5rocnou dcerkou do chorvatska na dovolenku popripade dajte aj nejaky link s apartmanom lebo ja neviem my s manzelom sme chodili len do grecka tak nemam predstavu dakujem za vsetky odpovede
18. máj 2014 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenka75 ahoj my sme boli pred 3rokmi na Rabe v meste Banjol cesta trajektom uplne v pohode ani sme dlho nečakali premáva v určitých intervaloch
18. máj 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 ďakujem, už to pozerám na nete :slight_smile:
18. máj 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 kde ste boli? Aj my chodime do banjolu....Padova 2
18. máj 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomiholjubavi prosím ta neporadila by si mi mám 1,5ročnú dcérku a nevieme kam v chorvátsku ísť na dovolenku aby bolo teplé more a nie moc kameniste, ešte sme tam nikdy neboli, dakujem
18. máj 2014 o 22:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa ved od teba som ziskala kontakt na Vila Franka pred 3rokmi ;) len dalsie roky sme uz na dovcu nesli lebo jeden rok som bola tehu a minuly zas mala dcera 7m a zle cestovala tak ideme teraz do Kastela Stafilic
19. máj 2014 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 aha... A kam to idete teraz?
19. máj 2014 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja obzeram ostrov Krk, je to blizko celkom, nemate niektora tip na miesto kde je aj detske ihrisko, aj nejaky detsky bazenik*?dakujem :slight_smile:
19. máj 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa Kastela Stafilic takze dost na juh ale prespime na pol ceste ideme cez cestovku co maju baby slovenky tam a vy kam tento rok?
19. máj 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 my asi na blint niekam....mozno Turecko ak nieco bude.ale chorvatsko To ist tiez asi Dole smerom Zadar a nizsie...
19. máj 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zata2 Ahoj. My sa chystáme s deťmi na Makarskú rivieru. Najmladšia má 14 mesicov.
Minulé leto sme boli vo Vodiciach a voda mala iba 22 stupňov na konci júla. Takže určite južnejšie aj keď je to ďalej.
19. máj 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V juli sa chystame do Chorvatska s 3 rocnou dcerkou, poradite mi ci mame ist v noci alebo skoro rano? Odchod mame vo stvrtok 10.7. Poprosim Vase skusenosti ideme po prvy krat autom
19. máj 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik my sme sli s 2rocnym synom v noci on v pohode ale pre mm to bolo vela kedze ja nesoferujem ak by sme sa striedali bolo by to ine teraz ideme rano ale prespime v madarsku cize dojdeme podvecer do madarska tam prespime a zas rano smer chorvatsko uvidime ako to zvladnu deti kupujeme aj to prenosne dvd ze sa troska zabavia mm uz nechce ist v noci je to dost na jedneho ked soferuje a my sme az z vychodu tak to mame daleko
20. máj 2014 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik ahoj,ja by som na noc nešla (záleží od človeka, viem, že niekto chodí práve rád na noc, ale ja sa bojím únavy a mikrospánku, potom aj v noci po pumpách stáť je nepríjemné, ale to je o mne :slight_smile: My chodíme nadránom, vyrážame okolo štvrtej, to už máme nejaký spánok za sebou, decká spia tú noc oblečené, len prešupneme do auta a ešte si pospia, teda prebehneme Slovenskom ešte bez premávky, čo je super. Na miesto prídeme poobede, teda v takom dobrom čase, že ešte aj stihneme more v ten deň vyskúšať. Nám to takto vyhovuje. Inak som do auta prvýkrát brala strašne veľa vecí deťom, aby sa nenudili, ale ani to nevyužili, stačí nám prenosné DVDčko a pozerajú väčšinou nejaké rozprávky.
20. máj 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte mamičky chcem sa opíitat či bol niekto v chorvacku medzi Umagom a Novigradom v stredisku Dajla,mám aj 20-mesačne dieta a neviem či je vhodne tam s nim ist či sa nam to oplati... :slight_smile: Ake máte skusenosti ak ste tam niektora bola,Dakujem :slight_smile:
21. máj 2014 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, prosím poraďte nejaké miestočko na dovču máme 2 ročné dieťatko. Hlavne nech tam nie sú šutre jak jablká. Už raz som bola v Biograde, ale tam mi to príde preľudnené... :unamused:
23. máj 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chjulia aHOJ PROSíM ta kolko stojí apartman čo si dala link, nemaju tam ceny dakuijem
23. máj 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipb my ideme na NIN je tam piesková pláž - plytké more a je to blizko zadarku pri vire
23. máj 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simikas ahoj, 80,- e na noc
24. máj 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Chcem sa opýtať hlavne tých , ktoré ste boli v rámci dovolenky v Medžugorí. Je to vôbec vhodné pre deti vo veku 8, 7 a skoro 4 roky? Nie je to náročné? Ako to zvládli vaše deti? Budem vďačná za akýkoľvek názor.
25. máj 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipb Ahoj, v ktorom termíne plánujete dovolenku?Ak Idete v špičke sezóny t.j. druhá polovica júla a prvá polovica augusta, vtedy je všade veľa ľudí, v tom čase má aj väčšina Chorvátov dovolenku :slight_smile: Ak si ešte nič nenašla, pozri si môf fotoblog, dovolím si povedať že máme v ponuke dosť pekných apartmánov za slušné ceny. Pláže sú u nás väčšinou z jemného štrku :slight_smile:
26. máj 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme na RAB do Loparu. Boli sme aj minuly rok, len tento rok idem na 15dni.

Ideme dve rodinky, ja s manzelom a 2 dcerky /8r. a 6r./ a kamarátka s manželom a 3 dcerky / 7r. 3r. a 6m./ , ideme hned po vysvedcku v noci :slight_smile:

Lopar je idealne pre rodinky s detmi , kludne aj babatkami.
27. máj 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulka3 ahoj ja by som sa chela opýtať či vieš dať link alebo kontakt priamo kam chodíte?prípadne nejaké fotodakujem,my sa tiež chystámea tam sme neboli...
27. máj 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simikas
www.lopar-joka.com to je kontakt priamo na majitelov.
Fotiek je obrovske mnozstvo ale nejaku peknu vyberiem a pridam , ked budem vediet ako. Ale napis mi kludne a rada ti vsetko poviem :slight_smile:
29. máj 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladulik2 ja by som s takymi malymi detmi nesla
29. máj 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok