• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

20. júla 2017 
@tulka3 ahoj dakujem apartmán vyzerá pekne ale to je veľa my ideme len dvaja + 6 ročná dcéra, a to je pre 65 osôb ale dakujem :slight_smile:
29. máj 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simikas tak si skus pozriet toto : http://www.lopar.sk/

tam mas kopu apartmanovych domov :slight_smile:
29. máj 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulka3 dakujem
30. máj 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
nemám čas to tu čítať,ale otázku mám............musí mať dieťa vlastný pas,alebo mu stačí zápis v mojom??
bo sme dávno neboli v chorvátsku a malý ma neplatný pas už.....
ďakujem. :slight_smile:
3. jún 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 deti uz musia mat vlastny pas
3. jún 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa tak musia,ok vďaka :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poznate v chorvatsku zaton? boli ste tam?
3. jún 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi poradit ktora cestovka sa oplati pre 4 clennu rodinu?myslim cestovne poistenie na 8 dni,vdaka
3. jún 2014 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindos my sme boli v Nine minulý rok.....nie priamo v Zatone, tam sme chodili po večeroch....čo by si potrebovala?
4. jún 2014 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 diki :slight_smile: len to ci je to rovnake ako na obr,ake je tam more,strava ci bola ok a ci sa tam decka zabavia
4. jún 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindos a kde budete ubytovaní? pláž ok......stravu sme mali našu-varili sme si + po reštikách sme sa stravovali......a zábava pre deti tam isto je :wink: či už ihriská, vozenie na koníkovi, po večeroch platené atrakcie ako skákanie na obrovskej trampoške, skákacie hrady, autíčka na baterky.....atd.
4. jún 2014 o 16:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky......a ja sa spýtam........

.........Šibenik....hotelový komplex Solaris-hotel Jure...........má niekto skúsenosť??? :wink: :wink: :wink:

dakujééééém
5. jún 2014 o 07:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ubytovani priamo v apartmane v zaton resorte,chceme aspon ranajky a potom nejake restiky ked bude hlad,aspon na dovolenke si chcem oddychnut od hrncov,dakujem za info a sibenik som tiez pozerala,myslim ze detsky hotel andrija,ale uz bolo vsetko obsadene a prislo mi to ovela drahsie
5. jún 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindos andrija bola pre nás totál obsadená, ale jure je ešte free.....tak uvidíme.
A myslím, že v rezorte je v reštikách strava trošku drahšia ako napr. v dedinke-dojdete pešo.....ale určo nevynechajte večerné animácie pre deti i dospelých....aj denné :wink: je to tam fain.
5. jún 2014 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň,

máte niekto skúsenosti s ubytovaním v tomto rezorte?
http://www.zoover.cz/chorvatsko/dalmacie/supetar-brac/recenzi. Naše cestovky ponúkajú pavilóny Vrillo a Vlača bol niekto z vás? ďakujem za informácie :slight_smile:
5. jún 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či niekto bol v Novograde, Novigrad - Zadar.... Vopred ďakujem za odpovede:slight_smile:
6. jún 2014 o 09:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0612 minulý rok mala voda všade tak malo st. My sme boli v Podgore a až mi nohy lámalo a koncom augusta... :slight_smile:
8. jún 2014 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky idemebo dva tyzdne do chorvatska aku vybavu ste brali alebo budete brat do lekarnicky? Nechcem nieco zabudnut :wink:
10. jún 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 Ahoj prosim ta a kde v Nin ste boli ja nieco hladam ale neviem sa rozhodnut.Dakujem za kazdu jednu radu
:wink:
16. jún 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lele3 pozri tu moje posledné správy........všetko som popísala, dala mapku aj foto :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka/piesocna-plaz-chorvatsko-poradte-kde-mame-ist-2/?page=40&post=last
16. jún 2014 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaja .....ja asi takto....na kasel, na alergie, na hnacku a vracanie, na nadchu, proti teplote a bolesti, fáč a náplaste, sudocrem, fenistil, kynedril, pinzeta, nožničky
16. jún 2014 o 17:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 dakujem
16. jún 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erzulik Aj my ideme 10.7. a budeme vyrážať okolo 21,30-22,00 hod. Radšej skôr a my potom v Chorvátsku oddychujeme tak 3-4 hod.
16. jún 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pakoštane - máte skúsenosti? celkom fajn apartmán sme tam našli pre 8 osob ale neviem ako tam je - typ pláže, prostredie, ceny....poradte. minulý rok sme boli v Igrane a bolo tam super, teraz chceme niečo nové
16. jún 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte co si myslite ísť na dovolenku do Chorvátska s 2 mesacnim babo je dobrý nápad???
17. jún 2014 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. kam íst na dovolenku s 20 mesacnym dietatom? máte dobry typ?
19. jún 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicuska210 tak to by som asi uvažovala...viac menej si neoddýchneš ani ked ideš s 20 mesačným, ale 2 mesačné je fakt ešte bábo a vyžaduje matku 24 hodín...ale pred rokom sa v dome, kde sme boli ubytovaní my ubytovala rodinka asi s mesačným - a užili si to- teda tatko a staršie dieťa určite :wink: a matka si to vychutnávala s večne prisatým a vrieskajucim bábom na balkone :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Bola niektora z vas na ostrove BRAC v oblasto BOL? Vhodne pre deti(3, 5 a 1, 5) Dakujem
19. jún 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, bol niekto na ostrove Rab, presnejšie Barbat na Rabu?
24. jún 2014 o 10:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielka94 ahoj odporúčam Pakoštane , boli sme minulý rok...tiché mestečko 6 km od Biogradu...tam sa určite chodte pozrieť...
24. jún 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok