Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lenocka1985
26. máj 2015

@andrejkag Ďakujem

kosatka29
30. máj 2015

@jajka968 Ahoj ja viem že si dala príspevok už pred pár rokmi ale ja sa snažím nájsť apartmán pre 8 ludí v Duče a sa mi zatial nedarí, nepamätáš si náhodou kontakt na to vaše ubytko? 🙂 😝

allla854
2. jún 2015

Ahojky ono je možná je někdy lepší se zeptat přímo těch majitelů, co se třeba pro dovolenou s prckem hodí a co ne =) Můžete zkusit třeba http://www.dovolena-chorvatsko.cz, dá se tam přímo napsat dotaz majitelům apartmánů a uvidíte 😉 Užijte si léto! 🙂

leuska2007
14. jún 2015

Ahojte. Ponúkam na prepustenie krásny, moderný apartman vo Vodiciach - priamo od majiteľov, v termíne 12.7. - 19.7.2015. Chystali sme sa s rodinkou a kamarátkou, ale nakoľko mi to nával pracovných povinností nedovoľuje, budeme to musieť odložiť na august ☹ . Apartmán má peknú kuchyňu s obývačkou, dve spálne, terasu...Komplet zariadený a vybavený. Veľmi milí majitelia. Bližšie info a foto dám do IP.

ivinka77
15. jún 2015

ak by niekto chcel, kamoske sa uvolnil termin v apartmanoch na ostrove VIR , na 7noci , termin 11-17. jul a 9-15. august , 6miestny apartman - 60e/noc , blizsie info v IP

halit13
15. jún 2015

@ivinka77 tak ale toto na foto nie je vir....

ivinka77
15. jún 2015

@halit13 no ujo google tvrdi, ze ano 🙂 ja som tam este nebola, len sa chystam... tak to neviem realne posudit... 🙂

halit13
15. jún 2015

@ivinka77 takže aj ujo google sa mýli, Vir nie je ani zďaleka tak krásny ako to na foto.... a to 3tie je Brač - Bol - Zlatni rat

ivinka77
15. jún 2015

@halit13 myslim, ze je to jedno, kedze je to len ilustracne foto...🙂 ale bolo by asi treba upozornit uja googla hlavne 🙂

alcahelca
16. jún 2015

@20111984 ahoj mohla by som sa opýtať kde na Krku ste boli? či nemáte kontakt na ubytovanie alebo nejaký tip?, dakujem

feuer
17. jún 2015

Ahojte trochu sa tu primiesam nechce sa mi vsetko citat... chystame sa na dovolenku na ostrov dugi otok niekto nejake rady ohladne ubytka za rozumnu cenu? Dakujem

msml
17. jún 2015

Ahojte. Zachytil som info, že pláž Soline v Biograde na Moru je oplotená a uzavretá pre verejnosť. Je na tom niečo pravdy? Ďakujem

ludmila87
22. jún 2015

@nejdeto Dobrý večer čítala som príspevok, že ste pred pár rokmi boli v Promajne môžem sa spýtať ako tam bolo? Mi sa chystáme tiež len zvažujeme Promajne alebo Bratuš viete mi poradiť z Vášho hľadiska, ktoré bolo krajšie resp. vhodnejšie pre deti boli odlišné pláže?

syja
23. jún 2015

@ludmila87 bratus je mala dedinka s jednym obchodikom a plazou na ktorwj nievje vela ludi. Promajna je vacsia ovela je tam viacbobchodov restauracii vacsia plaz ale aj viac ludi. Zalezi ci mate radi uplny pokoj na dovolenke alebo aj trochu rusnejsie. Ale obidve dediny su vedla seba a pesi to trva cca. 20 minut ak sa dobre pamatam po takej kludnej cesticke nad morom ktora je myslim iba pre pesich takze z bratusa mozte vecer zajst do promajny za trochou ruchu alebo naopak z promajny do bratusa za kludnejsim kupanim

ludmila87
23. jún 2015

@syja Ďakujem veľmi pekne za info 🙂 ideme pravdepodobne do Promajne dúfam, že sa nám bude páčiť.

macka06
2. júl 2015

@20111984 AHoj,aj my premyslame nad Krkom..ake ste mali ubytovanie:hotel/apartman? dik

katika82
3. júl 2015

My sme boli minulý rok v dedinke Žaborič pod Šibeníkom, ubytko super, veľký apartmán skoro 100m2, veľká obývačka, kuchyňa aj s el. rúrou,more 20 m veľmi tiché miesto, žiadny nočný ruch, kto chcel mohol sa ísť zabaviť 12 km do Šibeníka. Mne sa páčilo hlavne to, že naozaj pre deti pozvoľný vstup do mora, a nepreplnené pláže, večer žiaden hluk. Boli sme dve rodiny každá spálňa mala vlastnú kúpelňu a vyšiel nás na 100 eur na deň takže vlastne jednu rodinu na 50/noc. Pripájam link.
http://www.chorvatskeubytovani.cz/apartmany/zab...
Ale tento rok už má obsadené všetko žiaľ my sme sa dlho nevedeli rozhodnúť či tento rok ideme či nie a nakoniec mal už voľný len druhý sept. týždeň tak uvidím či pôjdeme neviem či to už nebude chladno a či neskúsim ešte niekde okolie makárskej na ten september pohľadať, predsa len je to trošku južnejšie a tým pádom aj teplejšie. Ale zasa minulý rok v Zadare a na makárskej boli tie záplavy a dažde a tam kde sme boli my tak nič jeden deň pršalo. Tam človek s počasím asi nenavyberá moc

normalna75
16. júl 2015

prosim pekne neviete mi poradit ako je zatone????je tam pieskova plaz?

katika82
16. júl 2015

@normalna75 myslím že tam sa dajú nájsť aj pieskové aj kamienkové pláže

andys11
26. júl 2015

Baby, ako vyzera aktualne cesta do Chorvátska... Cez Rakúsko... su zápchy alebo nie?

20111984
27. júl 2015

My chodime cez madarsko.... A nikdy ziadna kolona,dlhe cakanie.... 😉

andys11
27. júl 2015

@20111984 ďakujem za odpoved. Ideme na krk z BA. Takze nam rozhodne viac vyhovuje ist cez Rakúsko. Kamarátka ma naplasila s kolonami, išli v piatok teraz na to iste miesto. Preto sa pýtam na viac skusenosti

halit13
28. júl 2015

@andys11 ahoj, ono je to asi o šťastí, nas cestou na Krk v sobotu chytila riadna kolona , cca 10km od vstupu na krk..... nenormalne to stopla cestarina na ostrov Krk

andys11
28. júl 2015

@halit13 no, moze sa stat, co uz. planujem na cestarine chodit cez karty, nie cez cash, ale kym sa dostanem na rozdelenie asi sa tiez nacakame.

zuzin78
3. aug 2015

holky boli ste v Primostin-e ? ake su tam apartmany? da sa tam najst apartman na blint?

alenka7777
3. aug 2015

@zuzin78 to by aj mna zaujimalo,kedze vsade strasia,ze je chorvatsko plne

zuzin78
3. aug 2015

@alenka7777 podla na len tak strasia. ved apartmanov je v HR velmi vela.....🙂

alenka7777
3. aug 2015

@zuzin78 ved tiez si to neviem pri takom mnozstve predstavit,ze by bolo vsetko plne.ale jeden nikdy nevie

zuzin78
3. aug 2015

@alenka7777 uvidim ked pridem na miesto ci je vsetko plne

katika82
3. aug 2015

no Primošten je dosť drahý ak nájdete na blink určite to bude niečo ďalej od pláže. Dá sa nájsť aj v tomto období ale všetko je to väčšinou od 200 m a viac od pláže. Ale primošten je krásne mesto. Byť vami skúšam hľadať niečo už od Šibeníka smerom k Primoštenu dedinky ako sú Brodarica,Žaborič, Grebaštica, a potom Primošten.