Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

duskaf
21. jún 2009

Ahoj moja. TAk to nabralo rýchly spád a my sme už aj zálohu zaplatili 😀

cica13
21. jún 2009

No vy ste sikovni.....my platime az na mieste... 😀 😀

andy.a
21. jún 2009

no,mne ešte stále neodpísali na ten mail 😠 😠 🙄

zuzidr
21. jún 2009

ahojte,ja mám trošku zlú skúsenosť s www.adriahome 😖 prvý krát som tam napísala predbežnú rezerváciu na Apartmán v Sol dela maris,a hned v ten večer mi baba volala že na ten termín sú tam tenisti, a že mi nájde podla mojich požiadaviek niečo iné.....a že sa mi ozve za 2-3dni 😉 ked sa 10dní neozvala,tak som tam zase písala mail že či mi niečo našli a pýtala som na jeden konkrétny apartmán 😅 vôôôbec sa mi neozvali,tak som to nechaa tak,zajednala som si dovolenku niekde inde,a včera presne po viac ako 4týždnoch 😀 😀 😀 mi napísali že pre mna našli vhodný apartmán že si to mám pozrieť a ak sa mi bude páčiť tak mám poslať zálohu 😕

no zvláštny prístup cestovnej kancelárie 😅 🤐

duskaf
21. jún 2009

My sme si nenašli cez cestovku, ale cez ten link, čo tu niekto dal- ubytováni v Chorvátsku. Tam sú priamo súkromné osoby a jeden z nich sa nám ozval ako prvý, hneď sa nám to zapáčilo. Potom za deň dva aj ostatní odpísali, že napr. práve v tom termíne nemajú voľné.

antdem
22. jún 2009

duskaf-v Rogoznici je aj Marína Frapa- krásne jachty sme tam videli . Dokonca tam majú aj Flašíkovci apartmán,takže možno tam stretnete aj nejakú VIP-ku 😉.
Ubytovaní sme boli cca 2OO m od pláže, ale zato sme mali kľud a krásny apartmán v dome, ktorý bol prázdny - iba my.jóooj- hneď by som tam šla, ale chceme vidieť aj iné miesta Chorvátska. Minulý rok sme neboli-čakali sme Laurinku, tak tento rok sa tešíme o to viac 🙂 .Tak Vám prajem krásnu dovolenku- a keby ste sa nudili, tak výlety do okolitých miest sú perfektné.

duskaf
22. jún 2009

Antdem, ďakujem, si veľmi zlatá, my sme tiež minulý rok neboli, bála som sa s maličkou. Aj my Vám a všetkým rodinkám prajeme pokojnú nezabudnuteľnú dovolenku, len s príjemnými prekvapeniami. 🙂

antdem
22. jún 2009

bellada-tak som rada, že je tam fajn.My chceme kľud, dúfam že nám to však nepôjde na nervy 😉. Máme to zajednané na 9 dní, ešte však máme 7 dní voľna, tak rozmýšľame či sa vrátime domov, alebo cestou ešte niečo nájdeme. Oblasť však nemáme vyhliadnutú. Všetko závisí aj od toho ako sa tam zadaptuje naša malá a či už toho mora nebudeme mať dosť 😉 .Odchádzame o 2 týždne.jupííííí....

antdem
22. jún 2009

duskaf-ďakujeme.

knobloska
22. jún 2009

Ahoj, vybrali jsme si ostrov Krk, pojedeme svým autem, ale nevím, jak je to s trajektem. Nemáte někdo prosím zkušenost?

bellada
22. jún 2009

my vyrazame uz 1.7 skoro rano 😅 tesim sa ako male decko, len dufam, ze pocasie bude ok, lebo teraz sa tam pokazilo, prsi a aj chldnejsie je 😖

antdem, ja by som mora nemala dost ani po 2 mesiacoch 😀 este nieco najdete...inak odporucam vylet na ostrov Korcula, urcite to tam budu ponukat a aj ine...

sstefi
22. jún 2009

knobloska, tam vedie dlhokansky most, kde sa plati necelých 5€, trajekty neviem ako premavaju a či vobec, ked je tam ten most

sstefi
22. jún 2009

http://www.croatia.sk/info/trajekt.php
tu napr. ani nie je spomenutý ostrov Krk, tak aj z toho predpokladám, že tam zrejme ani nepremavaju 😉

antdem
22. jún 2009

bellada-veď aj ja by som tam bola najradšej celé leto 🙂 .V každom prípade, ak sa rozhodneme ďalej, tak budeme rozmýšľať o nejakom ostrove.

waduskaw
22. jún 2009

Ahojte,nechystá sa niekto teraz do chorvatska,my tam zajtra ideme a mám z toho počasia strašne zlý pocit,až mi to celú radosť pokazilo. 😢

sstefi
22. jún 2009

waduskaw, ved v stredu má byť už hic, tak si to nekaz a nazabudni na kremy 😵

sstefi
22. jún 2009

http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&gid=319...

vyhladaj si na tejto stranke oblast v chorv. kam idete a pozri, že to vyzerá slubne 🙂

cica13
22. jún 2009

Ja som sa minuly rok riadila podla tejto prognozy, celkom im o vychadzalo: http://prognoza.hr/sedam_e.php?id=sedam&param=C...

waduskaw
22. jún 2009

Diki moc za odkazy,ale podla jedného to nie je až také zlé ,ale podla toho druhého je to hrôza tak uvidím až tam ako sa to vyvinie,celý rok sme sa tak tešili tak dúfam,že nám to aspon na pár dní víde.

sstefi
22. jún 2009

tak ver mne 😉 😀 😀
uvidíš, že to vyjde 😵

antdem
22. jún 2009

waduskaw-budem držať palce. 😉

cica13
22. jún 2009

Waduskaw..tak si to uzite, my sa chystame az 19.8.....ale uz teraz sa tesim ako mala.... 😀 😀 😀

waduskaw
22. jún 2009

Ďakujem vám ste zlaté,my sme sa tolko rozhodovali kedy a kam ísť až sme sa asi prepočítali.Nechceli sme ísť úplne v strede leta lebo sme s malým ešte pri mori neboli tak sme chceli iba také mierne teplo,a mali sme ísť do Turecka ale to som mala blbú predtuchu,tak sme nešli a malý na druhý deň dostal laryngitídu.Teraz nemám žiadnu predtuchu len sa chcem tešiť a už nebudem nič riešiť ani to zlé počasie a hotovo. 🙂

sstefi
22. jún 2009

správne, tak to má byť 🙂 😵
a to počasie sa nedá nikdy dopredu vyšpekulovať, niekedy je maj a jun na skapanie a niekedy treba zatopit a takisto taky jul a august, kazdy rok je iný 😒

waduskaw
22. jún 2009

Šak práve to, nedá sa to uhádnuť,a neboli ste niekto náhodou v hoteli Pinjia v Petrčane?

duskaf
22. jún 2009

Waduskaw- ja mám silné tušenie, že Vám bude krásne, uvidíš. A potom nás príď potešiť a napíš ako Vám bolo super. Krásne chvíle prajem. 🙂

waduskaw
22. jún 2009

Ďakujem pekne, určite sem prídem povedať ako bolo,tak strašne si prajem slniečko. 🙂

andy.a
22. jún 2009

Tak na druhý mail-ubytko 150 m od pláže som dostala odpoveď "sorry,imamo rezervovano" 😕 🙄
na prvý odozva žiadna,ale určite tiež obsadené,keďže to bolo hneď pri mori 😝 😅 😕

Sstefi a vy kam idete ?? 😕

ozaj a tie ceny-apartmány-koľko je také "normálne" ?? 😕 teda nie sparťanské ale zasa ani nie super de luxe..lebo,čo som pozerala,tak sú tie ceny od 35 aj vyše 100 € 😕 😕 😕 ..my chceme AP 2 +1 /pre dieťa/ 😝 ale možno by stačilo AP2 + prístelka pre malého,neviem,ako to oni berú a či sú schopní tam prihodiť prístelku,aby sa nemusela platiť celá posteľ 😝 😕

antdem
22. jún 2009

andy-my máme AP 2+1 pre nás dospelých, a staršiu dcéru a malá bude spať s nami. Máme to s klímou, 3 m od mora a cena je 45 na deň.

andy.a
22. jún 2009

antdem a kam konkrétne to idete ?? 😕
sorry,možno si písala,len som to prehliadla 😕 😉