• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

4. januára 2017 
addaa ahoj aj my chceme ist presne od 28.8 :grinning: .uz mi len manzela zostava nahovorit :wink: a snad este niekoho aby sme sami nesli
6. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karelka jooj to by bolo super keby tak pocasicko vyslo:slight_smile:)
a babi chodite sami??alebo s niekym?my sme zatial kazdy rok s niekym sli na dovcu, ale tento rok to nejako nikomu nevychadza, kazdy ide letecky a hlavne do egypta co by bolo na nas veeeelmi teplo..neviem aka to bude dovolenka ked len my dvaja a malicky pojdeme, ci nebude nuda..
6. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky poradte mi, prosim. Prvý augustový týžden ideme na Istriu / po prvý raz / Malý bude mat 14 mesiacov. Kojim ho už iba v noci, cez den pije UM.Doma mu davam normalnu prevarenu vodu z vodovodu, ale čo na dovolenke? Mame zobrat balenu? My budeme mat polpenziu a byvat budeme v apartmane.Malemu už pomaly prisposobujeme stravu tej našej, samozrejme okrem korenín, je tam strava vhodna aj pre take malé dieťa?
dakujem
8. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evina,na uzemi celeho HRV je pitna voda. :wink: :slight_smile:
8. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
:wink:
8. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my berieme lucku neperlivu :wink:
8. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evina, my sme sa vratili pred 2 tyzdnami z HRV. Mala ma 17 mesiacov. Zobrala som jej flasu detskej vody, ale nakoniec som prevarala tu ich a uplne v pohode.
My sme mali vlastnu stravu, takze taky problem som riesit nemusela. Ale urcite bude nieco vhodne na jedalnicku aj pre 14 mes. dieta.
8. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo je na tom pravda že sa nemôžu brať do HRV konzervy,paštéky,mlieko,jogurty a pod.veci????budeme sa sami stravovať,a samozrejme že nechcem brať celé potraviny ale pár vecí by som chcela zobrať....poradte :sweat_smile:
8. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a to kde so zobrala? :confused: to neni pravda...to mali min rok nejake obmedzenia,ale na tento rok ich zrušili,a myslim,že možeš vziať až 10kg masa a mas.vyrobkov.. :confused:
8. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mate niekto skusenost s mestom Fažana..dakujem :slight_smile:
8. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jednu osobu 200ks cigariet,1l vina,0,75l palenky,0,05l parfemu,a 10kg vlastnych potravin..len to neviem či na osobu,alebo na auto :confused:
8. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj no len jeden známi mi hovoril že vedel že sa to nejako obmedzovalo,ale to nevedel či min.rok čo teraz.... :sweat_smile:
8. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme do Chorvatska 22.8. Ideme do Zatonu. Ja dufam, ze pocasie bude dobre, lebo Matusko uz o inom ani netoci ked ideme niekde auto, len ci uz ideme na dovolenku :grinning:
8. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak malo palenky???? :confused: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi , aj ja som cuckala. budeme musiet ukryt, ako kedysi zlato.
8. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ešteže berieme tolko veci, kolko berieme a bude to kam schovat a ked ma nase.u tak všetko vypijeme, čo bude navyše :sweat_smile: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi, pozeram, ze mate dva roky, my mame zajtra. tak gratulujem oslavencovi.
8. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.budúci týždeň ideme na ostrov Mali Lošijn.Boli ste tam už niekto?

inak, ja malého nekojím,beriem mu Lucku neperlivú, a budem prevárať ich vodu.
8. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
buduci týžden ideme do Podgory boli ste tam niekto??? chcem sa opytať ako je to s ubytovanim
ideme autom a nechceme ubytovanie cez cestovku.....mate neake skusenosti ponukaju ubytovanie teda možeme sa spolahnuť na to že tam niečo najdeme????a ešte neake približne ceny za apartman
dakujeeeeem za rady
10. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked sme boli v chorvatsku boli sme na kacjaku.je to tichucke prostredie je tam uplny klud a strasne vela malickych deti tam bolo dokonca aj tehotne a jedna bola v 39tt .som sa bala ze tam porodi :grinning:
10. júl 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, za dva týždne ideme do Chorvátska, boli ste niekto v Ražanji (neviem presne ako sa to píše). Chcem sa opýtať aká je tam pláž, či sú tam skalky, alebo "platne" ? :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicolkarin, dakujeme aj vam gratulujeme. :dizzy_face:

tak my dnes večer šmykame na Krk, keby som mala ešte raz balit, tak už isto nejdem :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

potom dam vediet ako bolo papa
10. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je sila :angry: ,našťasie Matúško holý nebude, bude mať plienočku aj plavky.a možno aj nejaké tenučké tričenko
11. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josa Podgora je malicka a je tam klud,kamienkove plaze a ubytko zozenies,a keby nie tak pri hotely podgorka co je az na konci dediny je take to ich domace info.
a viete comu sa hovori smola?ked tyzden pred dovcov vam ochorie krpec,to si este poviete ze za tyzden ho dam dokopy,ale ked vam vstane chlap hodinu pred odchodom z postele a teplomer ukaze ze 39,5 :frowning2: a teraz tak sedim po tom niekolko hodinovom baleni a rozmyslam ci to vybalit alebo to tak nechat do buduceho roku
11. júl 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karelka, to ma mrzí:frowning2:
tak ho nadopuj Nurofenom, nech zvládne cestu, však liečiť a oddychovať môže potom aj pri mori :grinning: :grinning:
Ale nie, to vieme iba my žienky, aj keď s hlavou pod pazuchou ale zaťat sa a fungovať naplno :wink:
My sme boli takto pred 7 rokmi- manžel dostal týždeň pred odchodom do Chorvátska- vtedy s dvoma 1, a 2 ročnými deťmi - akútne zauzlenie čriev a urgentne ho operovali. A my dovča zaplatená a ... Tak som s nimi nakoniec letela z BA do Splitu sama :slight_smile: On v piatok prepustený, my sme v sobotu odleteli na 2 týždne :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja mala tento rok 5dni pred odchodom na dovcu tiez dostala antibiotika,ale stihla sa dat do poriadku.
no a 2roky do zadu mesiac pred odchodom dostala kiahne,a mm v tom istom case museli vyberat oblick.kamen/a na dovolenke mala este schytala anginu/,takze tieto naschvaly poznam,ale zatial sme to este neriesili zrusenim dovolenky./klop,klop/. :sweat_smile:
karelka,citim s tebou,clovek sa dopredu tesi.... :frowning2:
11. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:clubs:dozadu
11. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, trošku oživím túto diskusiu.

Je tu niekto, kto bol s malými deťmi v Chorvátsku v Brele? Rozmýšľame nad dovolenkou a aj keď som sa tomu strašne bránila, lebo sa mi zdalo pre Natálku ešte skoro ísť niekam za hranice, tak ma muž prehovoril a chceme ísť.
No a tá Brela sa nám moc páči, len čo som si všimla, tak tam sa vlastne z ubytka k moru ide po schodoch, čo s kočíkom by asi nebola moc sranda... no a na pláži síce sú nejaké hotely, ale tie sú dooooosť drahé pre nás.

Vedeli by ste niekto poradiť? Oplatí sa tam ísť s deťmi? Alebo nejaké konkrétne skúsenosti s ubytkom?

Vďaka vopred!
13. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme do app. Borje, Nemira Omiš. Bol tam niekto? je tam vraj na tej plazi dole restika, je to tak, ci nie?
diky ! my sme v Nemire uz boli, ale priamo.. toto je trochu na boku, tak neviem,... nic ta,m nie je, tak dufam, ze aspon more a nejaka jedna restika :grinning:
13. júl 2009 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok