Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

alias313
6. júl 2009

addaa ahoj aj my chceme ist presne od 28.8 😀 .uz mi len manzela zostava nahovorit 😉 a snad este niekoho aby sme sami nesli

alias313
6. júl 2009

karelka jooj to by bolo super keby tak pocasicko vyslo🙂)
a babi chodite sami??alebo s niekym?my sme zatial kazdy rok s niekym sli na dovcu, ale tento rok to nejako nikomu nevychadza, kazdy ide letecky a hlavne do egypta co by bolo na nas veeeelmi teplo..neviem aka to bude dovolenka ked len my dvaja a malicky pojdeme, ci nebude nuda..

evina313
8. júl 2009

Kočky poradte mi, prosim. Prvý augustový týžden ideme na Istriu / po prvý raz / Malý bude mat 14 mesiacov. Kojim ho už iba v noci, cez den pije UM.Doma mu davam normalnu prevarenu vodu z vodovodu, ale čo na dovolenke? Mame zobrat balenu? My budeme mat polpenziu a byvat budeme v apartmane.Malemu už pomaly prisposobujeme stravu tej našej, samozrejme okrem korenín, je tam strava vhodna aj pre take malé dieťa?
dakujem

roasha
8. júl 2009

evina,na uzemi celeho HRV je pitna voda. 😉 🙂

evina313
8. júl 2009

dakujem
😉

bubaczik
8. júl 2009

my berieme lucku neperlivu 😉

linnetka
8. júl 2009

evina, my sme sa vratili pred 2 tyzdnami z HRV. Mala ma 17 mesiacov. Zobrala som jej flasu detskej vody, ale nakoniec som prevarala tu ich a uplne v pohode.
My sme mali vlastnu stravu, takze taky problem som riesit nemusela. Ale urcite bude nieco vhodne na jedalnicku aj pre 14 mes. dieta.

zuzidr
8. júl 2009

baby čo je na tom pravda že sa nemôžu brať do HRV konzervy,paštéky,mlieko,jogurty a pod.veci????budeme sa sami stravovať,a samozrejme že nechcem brať celé potraviny ale pár vecí by som chcela zobrať....poradte 😅

bubaczik
8. júl 2009

zuzi a to kde so zobrala? 😕 to neni pravda...to mali min rok nejake obmedzenia,ale na tento rok ich zrušili,a myslim,že možeš vziať až 10kg masa a mas.vyrobkov.. 😕

catrin1
8. júl 2009

ahojte mate niekto skusenost s mestom Fažana..dakujem 🙂

bubaczik
8. júl 2009

na jednu osobu 200ks cigariet,1l vina,0,75l palenky,0,05l parfemu,a 10kg vlastnych potravin..len to neviem či na osobu,alebo na auto 😕

zuzidr
8. júl 2009

jáááj no len jeden známi mi hovoril že vedel že sa to nejako obmedzovalo,ale to nevedel či min.rok čo teraz.... 😅

geegee
8. júl 2009

my ideme do Chorvatska 22.8. Ideme do Zatonu. Ja dufam, ze pocasie bude dobre, lebo Matusko uz o inom ani netoci ked ideme niekde auto, len ci uz ideme na dovolenku 😀

sstefi
8. júl 2009

tak malo palenky???? 😕 😲 😀 😀 😀

nicolkarin
8. júl 2009

sstefi , aj ja som cuckala. budeme musiet ukryt, ako kedysi zlato.

sstefi
8. júl 2009

😀 😀 😀 ešteže berieme tolko veci, kolko berieme a bude to kam schovat a ked ma nase.u tak všetko vypijeme, čo bude navyše 😅 😖 😝 😀 😀 😀 😀

nicolkarin
8. júl 2009

sstefi, pozeram, ze mate dva roky, my mame zajtra. tak gratulujem oslavencovi.

janette4
8. júl 2009

ahojte.budúci týždeň ideme na ostrov Mali Lošijn.Boli ste tam už niekto?

inak, ja malého nekojím,beriem mu Lucku neperlivú, a budem prevárať ich vodu.

josa
10. júl 2009

ahojte
buduci týžden ideme do Podgory boli ste tam niekto??? chcem sa opytať ako je to s ubytovanim
ideme autom a nechceme ubytovanie cez cestovku.....mate neake skusenosti ponukaju ubytovanie teda možeme sa spolahnuť na to že tam niečo najdeme????a ešte neake približne ceny za apartman
dakujeeeeem za rady

majka0106
10. júl 2009

my ked sme boli v chorvatsku boli sme na kacjaku.je to tichucke prostredie je tam uplny klud a strasne vela malickych deti tam bolo dokonca aj tehotne a jedna bola v 39tt .som sa bala ze tam porodi 😀

adal
10. júl 2009

ahojte, za dva týždne ideme do Chorvátska, boli ste niekto v Ražanji (neviem presne ako sa to píše). Chcem sa opýtať aká je tam pláž, či sú tam skalky, alebo "platne" ? 🙂

sstefi
10. júl 2009

nicolkarin, dakujeme aj vam gratulujeme. 😵

tak my dnes večer šmykame na Krk, keby som mala ešte raz balit, tak už isto nejdem 🙄 😝 😀 😀 😀

potom dam vediet ako bolo papa

janette4
11. júl 2009

no to je sila 😠 ,našťasie Matúško holý nebude, bude mať plienočku aj plavky.a možno aj nejaké tenučké tričenko

karelka
11. júl 2009

josa Podgora je malicka a je tam klud,kamienkove plaze a ubytko zozenies,a keby nie tak pri hotely podgorka co je az na konci dediny je take to ich domace info.
a viete comu sa hovori smola?ked tyzden pred dovcov vam ochorie krpec,to si este poviete ze za tyzden ho dam dokopy,ale ked vam vstane chlap hodinu pred odchodom z postele a teplomer ukaze ze 39,5 ☹ a teraz tak sedim po tom niekolko hodinovom baleni a rozmyslam ci to vybalit alebo to tak nechat do buduceho roku

jasumat
11. júl 2009

Karelka, to ma mrzí☹
tak ho nadopuj Nurofenom, nech zvládne cestu, však liečiť a oddychovať môže potom aj pri mori 😀 😀
Ale nie, to vieme iba my žienky, aj keď s hlavou pod pazuchou ale zaťat sa a fungovať naplno 😉
My sme boli takto pred 7 rokmi- manžel dostal týždeň pred odchodom do Chorvátska- vtedy s dvoma 1, a 2 ročnými deťmi - akútne zauzlenie čriev a urgentne ho operovali. A my dovča zaplatená a ... Tak som s nimi nakoniec letela z BA do Splitu sama 🙂 On v piatok prepustený, my sme v sobotu odleteli na 2 týždne 😀 😀

roasha
11. júl 2009

no moja mala tento rok 5dni pred odchodom na dovcu tiez dostala antibiotika,ale stihla sa dat do poriadku.
no a 2roky do zadu mesiac pred odchodom dostala kiahne,a mm v tom istom case museli vyberat oblick.kamen/a na dovolenke mala este schytala anginu/,takze tieto naschvaly poznam,ale zatial sme to este neriesili zrusenim dovolenky./klop,klop/. 😅
karelka,citim s tebou,clovek sa dopredu tesi.... ☹

roasha
11. júl 2009

♣dozadu

sammy19
13. júl 2009

Ahojte, trošku oživím túto diskusiu.

Je tu niekto, kto bol s malými deťmi v Chorvátsku v Brele? Rozmýšľame nad dovolenkou a aj keď som sa tomu strašne bránila, lebo sa mi zdalo pre Natálku ešte skoro ísť niekam za hranice, tak ma muž prehovoril a chceme ísť.
No a tá Brela sa nám moc páči, len čo som si všimla, tak tam sa vlastne z ubytka k moru ide po schodoch, čo s kočíkom by asi nebola moc sranda... no a na pláži síce sú nejaké hotely, ale tie sú dooooosť drahé pre nás.

Vedeli by ste niekto poradiť? Oplatí sa tam ísť s deťmi? Alebo nejaké konkrétne skúsenosti s ubytkom?

Vďaka vopred!

katrin21
13. júl 2009

my ideme do app. Borje, Nemira Omiš. Bol tam niekto? je tam vraj na tej plazi dole restika, je to tak, ci nie?
diky ! my sme v Nemire uz boli, ale priamo.. toto je trochu na boku, tak neviem,... nic ta,m nie je, tak dufam, ze aspon more a nejaka jedna restika 😀