• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

1. novembra 2016 
jasumat, boli sme na ostrove Čiovo :wink: bolo super..cesta bola zaujimava, ale v pohode zvladnutelna. Ajke aj napriek kinedrilu doslo zle, mlady pan nespal tolko, kolko som chcela, ale v pohode za nejych 8,5h sme boli tam a aj spat :wink:
baby, ja vobec nechapem kde ste mali problem v tom slovinsku :confused: my sme tade jednoducho presli a usetrili tych 30eur :wink: rozhodne to stalo zato. Sli sme tade 13.7. nad ranom a nasledne vcera aokolo 3-4tej poobede..uplne v pohode :wink:
21. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme prišli z Bašky z ostrova Krk v sobotu. Zápchy, zapchate upchaté, plné, dlhé, hnusné, ešteže bolo pod mrakom. cez chorv. sme šli nejakých 11 hodín, kdežto cestou tam nejaké 4 hodky, pozor na sobotu. aj smerom tam aj spat. jedine tam dosjt skoro rano, najenskor do 8-9tej. my sme tak šli a v pohode ale tí čo vtedy išli už preč z ostrova, tam to bolo už vtedy na husto, ale neboli ešte také zapchy, tak sme ani netušili čo nas čaka dalšiu sobotu, ked pojdeme domov. :rolling_eyes:

inak sme boli v Baške, všetko super, len vela ludi na malom mieste. našli sme suprovy apartman blizko plaže, počasie bolo užasné. :dizzy_face:
21. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Verulka- to Slovinsko je po ceste z Rakúska, ak sa nemýlim. Tam je úsek, buď ideš dialnicou a platíš, alebo ideš treťotriednou cestou a ideš 40 km/h. Raz sme tak išli a už nikdy viac! To Slovinsko ako ste išli vy- je úplne bez problémov. Aj my obvykle chodíme cez Rajku, Szombathely a Redics. To je super cesta. A mladému mužovi sa nechcelo spať? Náš Tom prespí 3/4 cesty. Akým autom ste šli? Mali ste aj truhlu na streche?
22. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj dievcata, teraz ma napadlo, viete mi povedat, ci sa v Chorvatsku daju dostat detske kase a vyzivy od vyrobcov ako u nas? Predpokladam, ze Hame asi nie, ale Nutrilon, Hero/Sunar by tam mohli mat zastupenie... len mozno nie pod nasimi znackami... Aj v madarsku je napr. Nutrilon Milupa... alebo dobra chorvatska znacka kojeneckej stravy?
22. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska-my jsme byli v lidlu v zadaru a schválně jsem tam koukala na dětskou výživu,měli tam nějakou svoji značku a ještě tam měli od nestle,přesnídávky,masozeleninové příkrmy i mléka,to mléko od nestlé-bifidus,takové to v plechovce vyšlo dokonce levněji než u nás,stálo tam 400g kolem 140kč,u nás stojí kolem 180kč
22. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sstefi - si nas nepotesila s tymi zapchami .- brrrr :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my ideme z piatka na sobotu a vazne sa obavam zapchy ze to bude upchate a pojdeme dlho :unamused: :unamused:

lucka - vyzera to pekne, my ideme cez satur do hotela afrodita :slight_smile:
22. júl 2009 o 12:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bublinkajasminka- my sme boli pred 10 rokmi v Afrodite, ale v apartmánoch- už vtedy tam bolo super, teraz to ešte vynovili, tak paráda, krásna pláž, aj služby kvalitné. Tak si to užite:slight_smile:
22. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasumat - tesim sa diky....len tie zapchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aby sm sa vyhli tým zápcham sme sa rozhodl ísť nie z piatka na sobotu,ale zo štvrtka na piatok,hoci rezerve máme až od soboty.V piatok by sme sas chceli zastaviť na Plitvických jazerach aj tam prespať do soboty a potom pokračovať do Vodíc.Neboli ste v Plitviciach niekto teraz niekedy?Koľkostoja vstupenky a tak.Boli sme tam v roku 2000 a neskutočná nádhera ta príroda,to sme nemali deti a tak ba som im toteraz chcela ukázať.Máte skusenosti?
22. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bublinka, hlavne sa sanžte dojst na miesto činu do 9-tej hodiny, podla mojich skusenosti to dovtedy ide v pohode a potom je to už na mašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a naspat sa v každom pripade vyhnite sobote, či už rano aleob večer, či cez den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ono keby neboli tie platby na cestach a tie karty, ktore si berieš na začiatku, ked vstupuješ na dalšiu cestu... no a na ostrov samozrejme zase platba apod. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prešli sme 40km za 2 hodiny, a pri každej "cestarine" dalšie 2 hodky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
PRICE LIST - 2009 Plitvicke jazerá

Period from-to
November 1 - March 31
April 1 - October 31
Adults 80 Kn 110 Kn
Groups* 70 Kn 100 Kn
Children 7-18 40 Kn 55 Kn
Student group 35 Kn 50 Kn
Children under 7 FREE FREE
22. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som dnes kukla na vouchery a my nejdeme v piatok v noci ale ubytko mame az od utorka teda od utorka do utorka a to je super, lebo ideme v pondelok v noci a to by malo byt v pohodke
22. júl 2009 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis, tak to je super :wink:
22. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sstefi
ahoj a zle je vyrazit aj v sobotu v noci?okolo 8-9tej?
23. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj my sa chystame v auguste so Chorvatska, tesime sa
23. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
allias, to na isto neviem, v tom čase som to na vlastne oči nevidela, tak bohužial nepomožem. ale myslím, že by to nemalo byt až take hrozne, ako cez den. tam ide o to, že vačšina turnusov konči a začina v sobotu, tak preto je to tak
23. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no lebo my ideme v sobotu v noci tam...aby sme v nedelu rano tam boli a len tak na blink..aj minuly rok sme tak boli a bolo vela ubytovania..len to sme cestovali nejak cez tyzden tak cesty boli v pohode a neviem este ako domov, planovali sme ist odtial v sobotu rano...
iinuska: jej vidim, ze aj vy idete s mimcom:slight_smile:))
23. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky mi jsme se vrátili v nedeli s Chorvatska byly jsme v Pakoštane v kempu moc pěkné malé městečko kepm taky supr holky se krásne vylítali počasí nadherné.Zítra v noci odjíždíme zase jedeme na Pag-Novalja-neznám nebyla jsem tam dálniční slovinskou jsme si koupili vyplatí se nám nalepili jsme si ji na potravinářskou folii jelikož ted jedeme s babičkou a dědou a potřebovali jsme to přehodit do jiného auta a šlo to krásne.
23. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
vedeli by ste nam poradit nejake dobre ubytovanie v Chorvatsku v Istrii?
23. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte tak aj ja sa pripajam do tejto témy,tiež zhaname nejaku dovolenku pre nás s drobcom,ja som tam ešte nikdy nebola,tak si akosi neviem vybrať.Chceme ist autom 10.8. ,/pondelok a na noc/a mať plnu penziu kvoli malemu,ale tiež sa spolieham, že tam hádam kupim podobne výrobky pre maleho ako tu u nas. Tak neviem poradite mi nejaký tip,nejaké pekné ubytko,a vhodný vstup do mora? Idem Vás prečítať,asi ste už aj o tom písali. Dik.
23. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aoj Bajnokova,my ideme do apart. a 1 týždeň a potom chcenme íst tiež na 1týž.do kempu,dúfame že bude lacejší ako apartman,kolko ťa to vyšlo na osobu?ai ste to rezervované č ste išl len tak?Dik
24. júl 2009 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och,píšem ako hotentot,ešte ma napadlo,je problém si nájsť ubytko na 5 nocí alebo vas chce každý ubytovať na celý týždeň
24. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska,

...čo som ja pozerala, tak tam určite majú HIPP a ešte jednu rakúsku značku myslím, že sa to volá BEBIVITA :slight_smile:
24. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macka01,

- my sme tiež boli len na 5 noci a nebol s ubytkom problem, domaci stoja pred domom s tabulkami stači zastaviť a isť kuknuť, takže ubytko zoženiete :wink:
24. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasumat, ale da sa to pekne obist aj z rakuska, kamosi tak sli (boli s nami na dovci) , ale tade som nesla, nam vyhovuje cez madarsko.
krpec celkovo nerad csestuje, sli sme nasou zafirou(opel) a truhla velka ako postel je nevyhnutnost :grinning:
my sme sli z nedele na pondelok tam a cesty boli uzasne :dizzy_face: jedine zdrzanie bolo, ked sa platilo myto pri zagrebe, tam sme stali asi 10min. spat sme sli v pondelok cez den auplna pohoda..ziadna kolona nikde.
macka, tie plitvicke ti zavidim, my sa tam furt chytsame a nikdy nezvladneme :confounded:
ja som tiez videla v kazdom obchode hippky :wink:
my choime bud uplne na slepo alebo si volame priamo chorvatom, co sme u nich uz boli :wink:
24. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Verulka, dík za info- my odchídzame zajtra nad ránom, okolo tretej, uvidíme, ako sa schystáme:slight_smile:
Ideme VW Sharanom a samozrejme s truhlou nad hlavami:slight_smile:))) Naši s=u cestovatelia, tak dúfanm, že pri klime nebudú mať nejaké problémy. Ešte mi poraď, kde sa oplatí meniť Euro na Kuny? Na hraniciach, alebo až pri mori.
Inak- moji rodičia išli už dnes ( ideme spolu na 14 dní), ale oni letia Sky Europe do Splitu. Teda- mali letieť o 10 tej, ale ešte stále sú v Ba na lestisku :frowning2:
Ideme cez Budapešť a dialnicou na Zagreb.

Tie Plitvické jazerá sme absolvovali ako čerství mladomanželia, a radi by sme sa tam ešte vrátili- je tam úžasne.
Ubytko máme dohodnuté primo s majiteľmi cez net už skoro rok :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nám držte palčeky.
25. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Neviete mi povedat,kolko stoji apartman na noc na ostrove Rab-Lopar,ak idene na blink?
26. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,mozem sa opytat co ste davali na nozky detom do mora?Nejake tie gumene topanocky?Asi ich bude treba aj nam,nie?
26. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasumat, asi uz neskoro. Ja som kuny nemenila vobec, kde sa dalo, platila som kartou a kde nie, tak som nejaku hotovost vybrala v bankomate. Mbank ma teraz platby aj vybery v hotovosti bezplatne. Rozhodne je to takto najjednoduchsie a myslim, ze aj pomaly najlacnejsie :wink:
mukky, ja nedavam detom na nohy nic. Jezkovia boli len vhlbokej vode a na kamienkoch je zdrave chodit :wink:
27. júl 2009 o 00:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok