Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

pepies
20. mar 2010

Lalus my ideme nakoniec aj so svokrovcami, rezervovali sme apartmán pre 4 osoby ***, cena je uvedená aj na ich webe, keď si tam vyberieš termín, tak Ti vyhodí všetky voľné kapacity aj s cenami. Takže nás to vyjde 567 EUR - balík "Family Special". Cena je neskutočnáááááá, som si myslela, že to bude len pre 2 osoby, ale je to so všetkým čo tam je uvedené, pre 4 osoby 😀

lalus
20. mar 2010

...tak gratulujem...pre 4 osoby a deculo je to fakt pekná cena so všetkým, čo k tomu je 😉 musíme sa už aj my rozhýbať

pepies
20. mar 2010

takú dobrú cenu so stravou aj so všetkými službami a poplatkami sme fakt nečakali.
takže ďakujeme Toni za všetky drahocenné rady ............. 😀
v pondelok ideme zaplatiť zálohu.

toni64
21. mar 2010

Pepies,som rada,ze vam moje rady,alebo skor skusenosti pomohli 🙂 a tesim sa s vami...tak a teraz sa uz len budem triast,aby ste boli spokojni 😀 a uzili ste si to bez starosti....
papa

pepies
21. mar 2010

Toni určite budeme spokojní, ja som o Zatone uvažovala už minulý rok, ale nakoniec zvíťazilo Taliansko. Takže tento rok som zasa špekulovala, ale som rada, že sme sa konečne ujednotili a keďže pôjdu s nami aj svokrovci, tak si možno aj trošku oddýchneme pri našom neposedníkovi 😀
Ešte raz Ti ďakujeme, si veľmi milá, som rada, že som Ťa spoznala .....
papa 😀

janica...
21. mar 2010

Ahojte. Neboli ste nahodou na Krku konkretne v Baske. Zvazujeme tuto moznost. 🙂 vyzera ze je to hlavne blizko

toni64
21. mar 2010

Ahojky Pepies,troska zavidim tych svokrovcov,to si urcite aj oddychnete,my pri nasich dvoch detickach sa nabehame....ale z roka na rok je to uz lepsie 😉 ..ako rastu je to uz menej prace okolo nich 🙂 a nezabudni mi potom napisat ako ste boli spokojni,ale mozes aj skor o comkolvek rad pokecam 🙂 tiez som rada,ze som ta spoznala 😀
Tak zatial papa

pepies
21. mar 2010

toni samozrejme, ze rada napisem. pekny vecer. 😀

katulikzlatulik
22. mar 2010

ahojte, aj my rozmyslame tohto roku navstivit Chorvastko, ale este neviem kde presne... mame 14 mes. synceka, tak nieco take vhodne pre deticky, nie v centre ale ani nie daleko od centra, cize max. 1,5 km... ten ZATON, co pisete vyzera zaujimavo, ale je moooc na juhu.. nieco blizsie by sme chceli.. citala som o OMISI, o ostrove MURTER, RAB - LOPAR... viete mi niekto nieco poradit, odporucit? dakujem

bellada
22. mar 2010

katulikzlatulik - Zaton je pri Zadare, teda Omis a Murter je este ovela viac na juhu od neho 😉 severnejsie je ten Rab

lubica.h
22. mar 2010

Ahojte, sledujem vaše rady kam do Chorvátska, a páči sa mi ten Zaton. Aj som pozerala web stránku, len sa chcem spýtať pepies, ako si objednávala ten Family special. Ja som ho síce našla, ale neviem to tam nikde pri objednávke potvrdiť. A tiež neviem, či pri tejto akcii platia ceny z cenníka za apartmány,a lebo sú niekde iné ceny. Som z toho trúúúba. Ďakujem.

pepies
23. mar 2010

lubi ceny tam mas, ked si kliknes na termin, ktory si si vybrala, tak si tam vyberies typ apartmanu a balik family special a kliknes na to, ako keby si to chcela rezervovat. Ja som vyplnila Reservierungsanfrage - pisem im v nemcine a oni mi odtial odpisali asi za 2 tyzdne, spravili mi predrezervaciu a potvrdili cenu, ktora bola aj na ich webe. ked zaplatim zalohu 150 EUR, rezervacia bude zavazna. 😉

lubica.h
23. mar 2010

pepies diky, idem skusit. celkom sa mi to tam paci, ideme s detmi cca 7 a 8 rocnymi, dufam, ze to bude fajn. Pa.

pepies
23. mar 2010

Lubi rado sa stalo, poslala som Ti aj IP, tak ak mas este nejake otazky, kludne napis. pekny den. 😉

luciaj
29. mar 2010

ahojte kocky, viete mi poradit, ci v letovisku NIN su nejake detske ihriska, ci uz na plazi alebo niekde v meste? resp. ine atrakcie pre deti? a pripadne, ak tam niekto bol, viete mi dat typ na sukromne apartmany priamo na plazi? vdaka

pepies
29. mar 2010
lalus
29. mar 2010

pepies, lucia skôr myslela mimo tohto strediska nejaké súkromné ubytko, či nie? 😅

pepies
29. mar 2010

lalus asi ano, idem to hned kuknut.......... Nin je malicke historicke mestecko, tak predpokladam, ze tam nebude moc atrakcii pre deti, ale hned kuknem to ubytko, bo som mala na ruke take celkom pekne apartmaniky aj s bazenom. 😉 vacsina ludi chodi na plaz ku Zatonu kvoli atrakciam 🙂

pepies
29. mar 2010

a nasla som aj nejake ubytko cca 1 km od Zatonu, vyzera to pekne a za super ceny:

Apartmány Albi *** s bazénom

http://www.terra.at/dataarchive/generated/6517/......

Bungalow Mira ***

http://www.terra.at/dataarchive/generated/6517/......

lalus
29. mar 2010

ozaj a nenatrafila si niekde na info, či je pláž v Zatone verejne prístupná? Hľadala som to, ale nikde to nie je...alebo sa tam platí len vstup na pláž pre neubytovaných hostí....? 😕

pepies
29. mar 2010

to neviem, ......... skús napísať do nejakej cestovky, trebárs Satur má v ponuke Zaton, či Ti nevedia poradiť ....

lalus
29. mar 2010

no napisala som 😉 uvidime, či a čo odpišu 😅

pepies
29. mar 2010

lalus pisala som este kamoske, oni tam chodili na plaz, ak mi odpise, napisem Ti ohladom tej plaze .... 😀

pepies
29. mar 2010

Lalus takze da sa ist na plaz, plati sa vstupne, aj do rezortu sa da ist, atrakcie sa vsak platia zvlast 🙂

luciaj
29. mar 2010

pepies, nejde mi otvorit ani jeden link, co si hodila, vsetko vypisuje, ze stranka sa nenasla :(

no ja som myslela konkretne v NIN, chcela by som nejake tiche stredisko ale zasa aby tam boli aspon nejake ihriska pre malu. bude mat len 3 roky, takze velke aquaparky jej este netreba.

lalus
29. mar 2010

pepies, no super...dík za info... a detaily? platí sa celodenné vstupné na auto (tak je na Premanture)...alebo podľa hodín a ľudí? Aké atrakcie sa platia zvlášť? My by sme okrem preliezok na pláži pre malého nepotrebovali nič iné 😅

pepies
29. mar 2010

Lalus podrobnosti neviem, chystame sa tam tento rok prvy krat .... V rezorte je vela atrakcii - trebars skakacie hrady, motorky a ja neviem co este vsetko,a to samozrejme nie je zahrnute v cene ..... Preliezky na plazi sa samozrejme platit nebudu. 😝 Skus napisat priamo do Zatonu, aka je vyska vstupneho na den prip. akym systemom sa to plati ......
mail: info@zaton.hr

lalus
29. mar 2010

no odpísali mi aj z toho Saturu...že ide o uzavretý objekt a nikto iný okrem ubytovaných hotelových hostí tam prístup nemá 😝 tak si vyber 😀 😀 😀

pepies
29. mar 2010

Lalus kamoska tam bola minuly rok a mozno priamo do rezortu ist nemozes, avsak plaz je obrovska a podla kamosky je verejne pristupna .................... trebars bazen mozu vyuzivat len ubytovani hostia, je to na kartu ..................
napis priamo do Zatonu ........................... urcite Ti odpisu. sice to trosku dlhsie trva, ale odpisu 😀

pepies
29. mar 2010

tu su este raz linky na ubytovanie 1 km od Zatonu:

apartmany Albi ***

http://www.terra.at/dataarchive/generated/6517/...

Bungalow Mira ***

http://www.terra.at/dataarchive/generated/6517/...