• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

4. januára 2017 
my mame nastup gradac 26.6....a co poniektore zacinate mi koncime 3.7.....
baby ake je more v chorvatsku??vraj je velmi studene,budem rada ak mi napisete vase skusenosti....
a este otazka kde je v chorvatsku otvorene more.......ked ze je to tam sami ostrov.............dakujem
5. jún 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod na ostrov vis - tam je otvorené more
6. jún 2010 o 11:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petinka11 my sme boli v chorvatsku 8x a studene more bolo mozno tak 3x. Ale alezi aj co povazujes za studene.
6. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petinka, staci popozerat mapu Chorvatska a hned zistis kde je moznost otvoreneho mora :wink: a more v chorvatsku je podla mna jedno z najteplejsich, mala som moznost porovnavat....ale samozrejme to zalezi od pocasia :slight_smile:

ma niekto skusenost s dovolenkou na ostrove Vir? by sme tam tento rok chceli ist, ale vobec to nepozname, ake stredisko si vybrat?
6. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak my ideme prvé leto s dcérkou k moru :slight_smile: , chceme isť 8.7. a to bude mať 19mes. tak chcem sa popýtať čo treba pobaliť prípadne čo ste brali z liekov, a či niekto nema tele na super ubytko na Krku ,alebo tuto na začiatku hocikde najdalej po ostrov Pag , ak mate niečo overené a je to vhodné pre deti pripadne piesočná plaž , pekné ubytovanie , ak by bolo na plaži bolo by to supéééér , mooooc pomôžete, lebo už som zufala cestovky len sľubujú a nikdy som sa nestretla s tým že by to bola pravda dik moc :grinning:
6. jún 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som to a celkom sa mi páči ten rab/lopar mate niekto skusenosti s detičkami tam? poradte ubytovanie :slight_smile: dakujem moooc
6. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my měli být u moře právě teď. ale malý v den odjezdu onemocněl, takže smůla..
kamarádka je u Splitu a prý se v pohodě koupou. počasí je teď už paráda.
debbie - v Loparu jsem byli v San Marinu ve stanech. Viky měl 2 roky a bylo to super. mělké moře, poo bylo jako kafíčko, velká pláž s pískem, spousta dětských průlezek. pro děti ideální. trochu horší je dojezd ke trajektu. je to cca 10km serpentinama. protože nám letošní dovolená propadla a na další nemáme, uvažujeme jet s klukama zase tam do stanu na last moment.
6. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@debbie my ideme 17.7 na rab, prave do mestecka lopar. je tam pieskova plaz, mame apartman, no ci budeme spokojni ti poviem az potom :sweat_smile: ale ideme sem http://www.cklipa.sk/rab/apartmany-snjezana-pela/?tx_kiosfifo_pi1[resort]=14
6. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@debbie ahoj.skus pozriet na www.atour.sk
my sme si tam vybrali super dovolenku maju velku ponuku a fakt aj super ceny. a ten pan na telefone vie aj poradit.my odchadzame buduci piatok cez nich do Primoštenu a uz teraz mam cestovnu horucku :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky.
nebol niekto v hoteli Corinthia v Chorvatsku na Baske?
7. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzin, v corinthii nie, iba sme sa tam chodili kupat do tych bazenov pod hotelom. nasi boli v zvonimire, to je hned cez cestu pri corinthii. tam bolo vraj super...
7. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmulinko: boli sme v Chorvatsku v septembri, presnejsie zaciatkom septembra. Solaris, Sibenik. Pocasie bolo super 31-33 stupnov. Vacsinou tam dovolenkovali starsi turisti, dochodcovia a bolo pomenej akcii,takze take tichsie, bez deticiek /skolakov/take cudne, ale to bol len moj pocit. Mam rada zivu dovolenku :slight_smile:
7. jún 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana581 . nastupujeme 11.7. do 17.7. Rovinj. Tak som zvedava ci nam pocasie bude priat, lebo sa od februara tesim ako sa vykupe drobcek a teraz neviem ci sa vykupe v mori alebo v dazdi :slight_smile:
7. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorvátsko zadar - poradte kde sú tam nejaké atrakcie, mám na mysli aquapark, zoo, safari atd. díky a info
7. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem za rady pozerala som si to no musím už niečo rezervovať lebo je to už dosť v july obsadené , baby mate niekto skusenosti s Loparom na blink ? Boli sme v omiši tam sa to dalo v pohode len trebalo isť den pred výmenným dnom, ale tuto na tých ostrovoch neviem ako to je... a trajekt sa zajednava kde prosím pomôžte :frowning2:
7. jún 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 ,my sme tam boli,ideme aj tento rok a rozhodne odporúčam,všetkými 10-timi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@debbie trajekt sa nezajednava... prides, vyckas kolonu a ides... lopar ideme aj my, my to mame uz par mesiacov rezervovane, bala som sa, aby sme neskor este volaco dostali :confused:
8. jún 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy.a mas IP. :slight_smile:
8. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat ako to riesite s poistenim, myslim tych ktori idu bez cestovky, ma niekto prehlad kde a za kolko sa da poistit?
8. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalinka, my sa poistujeme online, je to bez cakania a chodenia, pohodlne doma a este aj lacnejsie ako priamo v poistovni, robia to uz asi vsetky poistovne tak, staci popozerat ich weby :wink:
8. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalinka ahoj idem akurat platit pistenie na dovolenk.dali sme si cez alianz. ideme 2 dospely a 2 deti na 12 dni a platim 54 eur za vsetkych. ale to mam 15 %zlavu koli tomu ze sme poisteni v dovere a este mame s alianzom 2 ine zmluvy.objednala som si poistenie cez telefon a postou aj cez mail posielaju potom karticky .je to poistenie uplne plne aj ak nahodou naburas a sposobis niekomu cudziemu skodu.ale mi ponukali aj take co je iba na uraz a na liecbu v zahranici ale bol tam rozdiel asi iba 15 eur.
ak by si potrebovala cislo daj vediet maju aj taku linku zadarmo.
8. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon na 14 dni
8. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicoleta164 ale ja som sa pýtala na Dubrovník, nie na Rovinj.
9. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj girasol hovoríš pekne o rabe , lopare teda môžeš poradiť aj ubytovanie prípadne mail či stránku kde sa da rezervovať ubytko? dik
9. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , tak ako hladam tak hladam na ostrove Rab, Lopar niečo prijateľné cenovo a nie 1500m od mora nieje pre dve osoby s 1,5 ročnou dcérkou. Výhodné je to od 4osoby a viac , ak niekto mate kontakt a foto a super cenu prosím ip diiiik moooooc
9. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nemate niektora nejaky kontakt na ubytko v Chorvatsku, nie cez cestovku, ale skor sukromne, ale aby sa to dalo vopred dohodnut. Velmi pekne dakujem za info.
10. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak chceš tak kontakt mám do dedinky Sabunike, pri Nílskom zálive, asi 15km od Zadaru
10. jún 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám také několik kontaktů... :slight_smile: sabunike a potom hvar.
11. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj koníkovky,

také bych měla pár dotazů ohledně Chorvatska. Cca začátek až polovina července bychom taky rádi s naším synem do této oblasti. Ale ještě nevíme kam. Nikdy jsme tam nebyli. Takže máme jen malou představu. Jen bych měla požadavek písečnou pláž.
Nevíte o něčem bližším?........600-1000km? Někde kde v nějakým městečku se sežene vše. Lékárna,doktor,restaurace,obchod? Nechceme jet na extra dlouho,spíš jen na prodlouženej víkend či o něco déle. A ubytování je lepší rezervovat už přes net nebo se sežene něco na místě?

Děkuju moc za každou radu
11. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavcik - skus si pozriet a vyhladat Zaton, je tam piesocnata plaz a je to velmi dobre pre deticky, vela ludi to tu chvalilo a aj moji znamy tam chodia uz niekolko rokov, je to sevrne od Zadaru po pobrezi, tak to nie je ani daleko z SVK, da sa zohnat ubytko aj na nete aj cez cestovku :wink:
11. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok