• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

4. januára 2017 
27. júl 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trochu tie predpovede su diskutabilne ...kedze na pocasie.aktuality.sk zadam vrsi tak je cely tyzden skaredo a zima a ked zadam zadar co je cca 20 minut od vrsi tak v zadare ma byt pekne ....takze kaslime na predpovede a bude super pocko
27. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka kam ku Zadaru idete? My chceme ist bud nedelu, po, ut alebo stredu este nie sme rozhodnuti, asi podla pcasia. Vy idete kedy?
27. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka aj tu mas jednu, neviem ci si uz nedavala...tiez povzbudivu... http://www.accuweather.com/sk/hr/zadarska/zadar/forecast2.aspx
27. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuška a ako je to v obchodoch drahšie ako u nás?
27. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotej aj myslis potraviny, tak su drahsie ako u nas.
27. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamos co sa teraz vratil z Chorvatska - Baska ....hovoril ze tam strava bola dost draha.... na plazi 3dcl coly 11kun..... 7kun jedno euro, jedna palacinka 12 kun, hranolky 14 kun....
28. júl 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotej je to tam fakt drahé, myslím potraviny v potravinách asi tak 3násobne...a nepreháňam, ja som bola teda dosť nepríjemne prekvapená...a aj ovocie a zelenina v stánkoch, katastrofa...čo sa týka posedenia: zmrzka 5kuna porcia, pivo 16kuna, pizza 30kuna, sardinky 40kuna...no podľa mňa zaplatená polpenzia sa oplatí viac, pokiaľ tam teda neberieš pol kuchyne z domu :slight_smile:
28. júl 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichaa keď sa môžem opýtať, kde konkrétne ste boli? Niekde na ostrove?
28. júl 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka 3dcl koly za 11 kun je este fajn :sweat_smile: nam s av jednej restike stalo, ze 25dcl koly(nie prava kola, nejaka miesanina) stalo 13 kun... a teda ked sme si dali pol litra s muzom spolu, platili sme za to 26 kun... ale na druhej strane, v inej restike sme si tiez objednali a priniesli nam flaskovu, original coca-colu a pol litra stalo 16 kun... :sweat_smile:
28. júl 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme na Vrsi ... a neviete ci tam su niejake vacsie obchody ako tesco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by som asi vela chcela,vsak?
28. júl 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka pokial sa nemylim, tak v letoviskach nemaju nejake velke OC. Oni tam maju tych svojich. Gavrilovic, Studenic.
28. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laki už som tu písala, boli sme v Podgore - makarská riviéra, asi 20km južne od mesta Makarska...
28. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka jej aj my mame ciel Vrsi. Mozno sa stretneme :grinning: ubytko mate zajednane? My ideme len tak, tak snad nieco najdeme. S obchodmy je to tak, ze tie ich miestne su drahe. My sme isli na vacsi nakup do intersparu do Zadaru a tam mas ceny cca ako u nas, niektore este lepsie, kukni stray letak http://superkupnja.com/akcijeview/81/1277/interspar-akcija-katalog-2107-2707.html/ takze v malych sa ti oplati kupovat len nevyhnutne. A colu si bereme so sebou, ta bola draha vsade :grinning:. V zadare je aj Lidl, aj ten letak si mozes dakde najst, a niekto tu spominal ze aj kaufland. A zadar je krasny, oplati sa to spojit s vyletom....
28. júl 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky to cumim, byla jsme v Chorvatsku pred par lety ale je tam teda draho jak blazen :sweat_smile: to toho pekne vyuzivaji, za chvili tam snad nikdo jezdit nebude :fearful:
28. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x no, ale to je vyhoda auta, ze zbalis co treba a tam kupujes len najpotrebnejsie veci. :wink: Aspon my to tak robime. Jasne, ze sa ideme aj najest, alebo na pivko, zmrzku, ale to uz s tym pocitame
28. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska no ale starost o to, tahnozt to sebou a jeste varit, nadobi :sweat_smile: to ja se tesim jak to nemusim o dovce delat :grinning:
kdyz to pak spocitas tak mi nerikej ze za to neporidis jinde dovcu s jidlem :sweat_smile:
na kolik celkem vas tam tak vyjde tyden cca - jestli to neni tajny
28. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x my to uz mame nacvicene :slight_smile: . Chodime tam uz roky. Jasne, ze je pohodlnejsie, ked mas vsetko pripravene. Uz sme boli aj v hotely bez starosti. Je to fajn :slight_smile: Ale nejako mi nevadi ani tato varianta :wink: . No ked to tak zratam s poplatkami za dialnice, benzin, nakup,...tak nas to vyslo na tyzden cca 650 eur
28. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska 650Eur za 4 lidi s ubytkem a vsim??
28. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x hej vsetko :wink:
28. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby prijemna zmena planu, ideme uz zajtra :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
28. júl 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduska5 Dakujeeeem...no mozno sa tam uvidime,my uz mame rezervacku ..tak ideme na istotu.
28. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte rychlo este nejaku poistovnu, kde nam daju zlavu pre rodinu, najlepsie hned :grinning:
28. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka Tesco tam neni :grinning: Velke hypermarkety su najblizsie v Zadare, my sme na velke nakupy chodili tam a tam su ceny rovnake ako na Slovensku... V dedine sme si kupovali iba chleba, maslo a take co nam prave doslo a ani v tych obchodikoch to nebolo velmi drahe, ale ked cchete spravit vatsi nakup tak sa viac oplati ist do Zadaru...
28. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduska5 Vcera mm robil poistku cez net v alianze.vyslo to na niejakych 35 eur :unamused:
28. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vychadza allianz cez net cca 55 my ideme na dva tyzdne a vypisuje mi, ze napr Wustenrod ma rodinne zlavy ale len na pobocke, tak neviem, nechce sa mi do vecera behat po meste, a ten allianz tam nikde nepise ake asistencne sluzby su tam zahrnute, ani prevoz mrtveho som nenasla, neviem, asi pojdeme radsej do pobocky...
28. júl 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked som si pozerala pocasie pred dovolenkou na viacero strankach tak vsetky rovnako udavali ze asi 4 dni mali byt burky a ochladit sa a nakoniec sme mali celych 10 dni teplo, az moc 37 stupnov niektore dni a vobec neprsalo, akurat dva dni pofukoval vietor, ale to sme boli radi, lebo tie horucavy sa nedali vydrzat.
28. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m
@kamilecka mali sme cez net poistenie a vyšlo nas pre dve osoby na 10dní 16€
28. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@debbie tak to je dobrá cena...nás výjde poistenie ma 10 dní vyse 26 eur (dvaja dospelý, 1 dieta) :angry:
28. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok