Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lyongirl
27. júl 2010
kamilecka
27. júl 2010

Trochu tie predpovede su diskutabilne ...kedze na pocasie.aktuality.sk zadam vrsi tak je cely tyzden skaredo a zima a ked zadam zadar co je cca 20 minut od vrsi tak v zadare ma byt pekne ....takze kaslime na predpovede a bude super pocko

kamilecka
27. júl 2010

Zadar podla inej predpovede na buduci tyzden

http://weather.msn.com/tenday.aspx?&wealocation...

A tu je tiez jeden na Zadar

http://www.weather.com/outlook/travel/businesst...

daduska5
27. júl 2010

@kamilecka kam ku Zadaru idete? My chceme ist bud nedelu, po, ut alebo stredu este nie sme rozhodnuti, asi podla pcasia. Vy idete kedy?

daduska5
27. júl 2010

@kamilecka aj tu mas jednu, neviem ci si uz nedavala...tiez povzbudivu... http://www.accuweather.com/sk/hr/zadarska/zadar...

timotej
27. júl 2010

iinuška a ako je to v obchodoch drahšie ako u nás?

iinuska
27. júl 2010

@timotej aj myslis potraviny, tak su drahsie ako u nas.

kamilecka
28. júl 2010

Kamos co sa teraz vratil z Chorvatska - Baska ....hovoril ze tam strava bola dost draha.... na plazi 3dcl coly 11kun..... 7kun jedno euro, jedna palacinka 12 kun, hranolky 14 kun....

chichaa
28. júl 2010

@timotej je to tam fakt drahé, myslím potraviny v potravinách asi tak 3násobne...a nepreháňam, ja som bola teda dosť nepríjemne prekvapená...a aj ovocie a zelenina v stánkoch, katastrofa...čo sa týka posedenia: zmrzka 5kuna porcia, pivo 16kuna, pizza 30kuna, sardinky 40kuna...no podľa mňa zaplatená polpenzia sa oplatí viac, pokiaľ tam teda neberieš pol kuchyne z domu 🙂

laki
28. júl 2010

@chichaa keď sa môžem opýtať, kde konkrétne ste boli? Niekde na ostrove?

nadush
28. júl 2010

@kamilecka 3dcl koly za 11 kun je este fajn 😅 nam s av jednej restike stalo, ze 25dcl koly(nie prava kola, nejaka miesanina) stalo 13 kun... a teda ked sme si dali pol litra s muzom spolu, platili sme za to 26 kun... ale na druhej strane, v inej restike sme si tiez objednali a priniesli nam flaskovu, original coca-colu a pol litra stalo 16 kun... 😅

kamilecka
28. júl 2010

My ideme na Vrsi ... a neviete ci tam su niejake vacsie obchody ako tesco 😀 😀 😀 😀 to by som asi vela chcela,vsak?

iinuska
28. júl 2010

@kamilecka pokial sa nemylim, tak v letoviskach nemaju nejake velke OC. Oni tam maju tych svojich. Gavrilovic, Studenic.

chichaa
28. júl 2010

@laki už som tu písala, boli sme v Podgore - makarská riviéra, asi 20km južne od mesta Makarska...

daduska5
28. júl 2010

@kamilecka jej aj my mame ciel Vrsi. Mozno sa stretneme 😀 ubytko mate zajednane? My ideme len tak, tak snad nieco najdeme. S obchodmy je to tak, ze tie ich miestne su drahe. My sme isli na vacsi nakup do intersparu do Zadaru a tam mas ceny cca ako u nas, niektore este lepsie, kukni stray letak http://superkupnja.com/akcijeview/81/1277/inter... takze v malych sa ti oplati kupovat len nevyhnutne. A colu si bereme so sebou, ta bola draha vsade 😀. V zadare je aj Lidl, aj ten letak si mozes dakde najst, a niekto tu spominal ze aj kaufland. A zadar je krasny, oplati sa to spojit s vyletom....

beruska2x
28. júl 2010

teda holky to cumim, byla jsme v Chorvatsku pred par lety ale je tam teda draho jak blazen 😅 to toho pekne vyuzivaji, za chvili tam snad nikdo jezdit nebude 😨

iinuska
28. júl 2010

@beruska2x no, ale to je vyhoda auta, ze zbalis co treba a tam kupujes len najpotrebnejsie veci. 😉 Aspon my to tak robime. Jasne, ze sa ideme aj najest, alebo na pivko, zmrzku, ale to uz s tym pocitame

beruska2x
28. júl 2010

@iinuska no ale starost o to, tahnozt to sebou a jeste varit, nadobi 😅 to ja se tesim jak to nemusim o dovce delat 😀
kdyz to pak spocitas tak mi nerikej ze za to neporidis jinde dovcu s jidlem 😅
na kolik celkem vas tam tak vyjde tyden cca - jestli to neni tajny

iinuska
28. júl 2010

@beruska2x my to uz mame nacvicene 🙂 . Chodime tam uz roky. Jasne, ze je pohodlnejsie, ked mas vsetko pripravene. Uz sme boli aj v hotely bez starosti. Je to fajn 🙂 Ale nejako mi nevadi ani tato varianta 😉 . No ked to tak zratam s poplatkami za dialnice, benzin, nakup,...tak nas to vyslo na tyzden cca 650 eur

beruska2x
28. júl 2010

@iinuska 650Eur za 4 lidi s ubytkem a vsim??

iinuska
28. júl 2010

@beruska2x hej vsetko 😉

daduska5
28. júl 2010

no baby prijemna zmena planu, ideme uz zajtra 😲 😲 😲 😲

kamilecka
28. júl 2010

@daduska5 Dakujeeeem...no mozno sa tam uvidime,my uz mame rezervacku ..tak ideme na istotu.

daduska5
28. júl 2010

baby poradte rychlo este nejaku poistovnu, kde nam daju zlavu pre rodinu, najlepsie hned 😀

jankaw
28. júl 2010

@kamilecka Tesco tam neni 😀 Velke hypermarkety su najblizsie v Zadare, my sme na velke nakupy chodili tam a tam su ceny rovnake ako na Slovensku... V dedine sme si kupovali iba chleba, maslo a take co nam prave doslo a ani v tych obchodikoch to nebolo velmi drahe, ale ked cchete spravit vatsi nakup tak sa viac oplati ist do Zadaru...

kamilecka
28. júl 2010

@daduska5 Vcera mm robil poistku cez net v alianze.vyslo to na niejakych 35 eur 😒

daduska5
28. júl 2010

mne vychadza allianz cez net cca 55 my ideme na dva tyzdne a vypisuje mi, ze napr Wustenrod ma rodinne zlavy ale len na pobocke, tak neviem, nechce sa mi do vecera behat po meste, a ten allianz tam nikde nepise ake asistencne sluzby su tam zahrnute, ani prevoz mrtveho som nenasla, neviem, asi pojdeme radsej do pobocky...

jankaw
28. júl 2010

Ja ked som si pozerala pocasie pred dovolenkou na viacero strankach tak vsetky rovnako udavali ze asi 4 dni mali byt burky a ochladit sa a nakoniec sme mali celych 10 dni teplo, az moc 37 stupnov niektore dni a vobec neprsalo, akurat dva dni pofukoval vietor, ale to sme boli radi, lebo tie horucavy sa nedali vydrzat.

debbie
28. júl 2010

m
@kamilecka mali sme cez net poistenie a vyšlo nas pre dve osoby na 10dní 16€

maruska22
28. júl 2010

@debbie tak to je dobrá cena...nás výjde poistenie ma 10 dní vyse 26 eur (dvaja dospelý, 1 dieta) 😠