Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

martinka79
9. aug 2010

nevím jak jinde, ale v ČR bylo léto a prázdniny zahájeny super.... tepltoty vysoké a my se bazénovali... a V CHORVATSKU tam je též prima pokud jedete někam nahoru tak čekejte třeba menší výkyvy teplot, ale že by jsi si neužili moře to nevěřím....
ono mořské klima je zcela jiné............ ta těch hrůza let co cestuji chorvatskem jsem nezažila dovolenou, kdy bych to zabalila... i s dítětem.

jasminet
9. aug 2010

@martinka79 aj tu bolo horuco zaciatkom prazdnin - 32-35 stupnov skoro 3 tyzdne...len ked je teplo tak kazdy nadava, ze sa poti a mohlo by zaprsat a ked zaprsi, tak zas vsetci nadavaju, ze ake hnusne leto. 😉
ale je fakt, ze tie teplotne rozdiely, jeden den 35 a dalsi 15 stupnov su hnusne....

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka79
9. aug 2010

@jasminet přesně... jako u nás taky fajnově a mám pocit, že toi docela jde až na tento týden kdy sjou zase záplavy... ☹

@emogeon v bance MM projel půl Prahy,až natrefil na směnárnu co měla dobrý kurz na eura i kuny... ale prý má super kurz čedok...

jasminet
9. aug 2010

@emogeon ja som zamienala tu v ba, tam sme brali karty + nejake € keby nieco

maruska22
9. aug 2010

Ahojky...my sme sa v sobotu vrátili z chorvátska..plánovali sme ist niekam pri Zadar, ale nejako nás tam nic neoslovilo, tak sme isli nizsie..mestecko Vodice...pocasie bolo super, zamracené bolo iba v sobotu ked sme prisli, ale potom uz celý týzden svietilo slniecko. Z ubytovanim vobec nebol problem, ponukali ho snad v kazdom dome, my sme bývali trosku dalej od pláze (asi 500 m), ale nejako my to nerpekazalo...najblizsia plaz bola pekne upravená, ale na moj vkus az velmi preplnená, tak sme sa chodili kupat trosku dalej...inak more teplucke, ciste 🙂

marianka79
9. aug 2010

@emogeon určite si zamen tam je tam lepší kurz 😉

majkaalanko
10. aug 2010

ahojte
chystate sa niekto do chorvatska okolo 27.8 odchod z presova?
ideme samy autom, prida sa niekto?

tinasc
10. aug 2010

ahojte, my odchádzame zajtra o 19.00 hod z BA. autobusom, tak sa tešíme, dúfam, že bude pekné počasie 🙂 ...

tilly
10. aug 2010

inak, skoro vsade sa dalo euracmi platit...

ollski
10. aug 2010

ahojte, vidim ze kopa je uz domka z dovoleniek...my akurat balime, trosku sa bojim toho pocasia...ale denne to menia, tak verim ze bude krasne ako minuly rok, tiez sme boli po polke augusta a cely tyzden bolo naadherne 😉 http://www.meteoprog.sk/sk/review/Hvar/...dufam a verim ze tam bude letoooooo 😎

cica13
10. aug 2010

my sa chystame koncom buduceho tyzdna, tak dufam, ze pocasie tiez bude o.k, chodime v tom termine uz roky rokuce a nikdy nas pocasie nesklamalo 🙂

@ollski neboj, budete mat pekne, Hvar je najslnecnejsi ostrov 🙂

ollski
10. aug 2010

@cica13 DAKUJEEEM, si ma potesila 🙂)) my ideme az v sobotu, no ja som uz zacala "balit" 😅 akoze prat a tak, bo som si povedala, ze v piatok musim byt zbalena...ja som chorobne nestihajuci clovek...a v sobotu mam este malovat kamosku na svadbu, tak verim a duuufam, ze to stihneme s prehladom 😉 a pocasie snad vyjde, ja sa tesim hlavne na oddych od stereotypu, uzijem si len jedno starsie dietko a spoky sa vratime dom 😵
my sme boli v chorvatsku 3x, raz v juni a to bola vazne kosa, more malo 17°C a asi bolo teplejsie ako vzduch 😒 no aj tak sa dalo, mm a par sa aj okupalo 😉

cica13
10. aug 2010

@ollski taka ista som aj ja, balim pomaly tyzden pred odchodom, vytriedim si v skrini policky, a tam si davam hlavne veci, ktore by som nerada zabudla doma 🙂
V juni sme este pri mori neboli, ale boli sme v polke jula....len vtedy asi nebolo take teplo v juli ako bolo teraz ( bolo to par rokov dozadu) a more bolo studene, predsa len na konci sezony je viacej vyhriate 🙂

duracelko
10. aug 2010

nechystá sa niekto do chorvátska - Makarská riviera o týžden od 18.a u g u s t a zo stredného slovenska?? my sme ešte takto autom nešli ... uvítam aj nejake rady ako sa vydať na cestu do Chorvátska po prvý krát 🙂

dominka11
10. aug 2010

ahojte, my sme sa dnes rano vratili z Rabu, počasie sa celkom dalo, 3 noci sice pršalo, ale cez den sa vždy oteplilo, aj ked neboli nejake extra horučavy, možno 28stupnov. Až včera bolo dost teplo, ked sme sa balili. Na trajekt sme ani raz nečakali 🙂 cesta bola ok, maly to zvladol ovela lepšie ako som očakavala...
potvorka, my sme boli v lopare, tá pláž je pre takeho male deti super 😉

sisko78
10. aug 2010

@lulu2 ahooj solaris je superrrrr, 🙂 dobry vyber my chodime do grebastice 10km od sibeniku uz roky a ako skoro???podla toho ako znasa cestu my sme boli z detmi ked boli mensi len na balatone az tento rok sme sa odhodlali ist snimi do chorvatska ale cestu zvladli uplne super 😉

efkas
11. aug 2010

ahoj maminy 🙂 ,nemůžete mi,prosím,písnout do IP nějaké kontakty na ubytování?Já pořád něco hledám a nic mě neoslovilo 😒 Hlavně bych ráda něco vyzkoušeného s dětma 😎
Děkuji moc.
Těm,kdo teprve jedete,atˇ se vám tam líbí a máte hezké počasí 😉
My jedeme až v září ☹

evaje
11. aug 2010

nevím, jestli jsem to sem už psala a nebo jen chtěla napsat. Sorry jestli se opakuju. My se rozhodli jet narychlo do CH. Máme dva malé necelé 2 a5 let kluky. U moře ještě nebyli a děsně se těšili. Vybrali jsme Nin. Trochu jsme to tam znali a hlavně jsme se báli, že jinde nenajdeme na plážích písek. Udělali jsme dobře. Hotelový apartmán v Privlake byl čistý a klidný. Museli jsme do Ninu sice dojíždět, ale nám to nevadilo. Stejně jsme nechtěli sedět na jednom místě celou dobu. Dalo se najít koupání jak pro děti, tak pro nás. Prostě paráda. Kdo máte strach z toho, aby se dětem dovča líbila, tak Nin a jeho okolí můžu jen doporučit. Pokud jde o mně, já raději ty hory, na které jsem koukala, ale tentokrát šlo o děti a ty si to užily.

janac1974
11. aug 2010

@duracelko jeeej my sa chystame na dovcu buduci tyzden do HR...este zvazujeme,bud v utorok do Zivagosce alebo v stvrtok ku Zadaru...a vy kam idete?

zuzkaja
12. aug 2010

Ahojte aj ja by som poprosila nejaké kontakty na ubytko 🙂 Vďaka moc 😉

henrieta76
14. aug 2010

ahojte,viem ze v HR sa turisti menia vacsinou v sobotu,ale vie mi niekto poradit mi by sme chceli ist v stredu alebo stvrtok v noci na blind da sa ubytko najst aj v tychto dnoch?

stresmenka
14. aug 2010

@henrieta76 my sme sa vratili z HR dnes boli sme síce v Zadare, ale na každom kroku stáli a samý turistov volali čo bolo kopu voľného hlavne okolo Biogradu boli sme aj tam pozrieť takže smelo sa môžete pustiť 🙂

sksko
14. aug 2010

Dievcata, co keby sme spisali miesta kde vsade su dobre pieskove plaze pre deti a ake su vyhody a nevyhody co sme postrehli... kazda mame nejake skusenosti.

My sme boli v LOPARE ( ostrov RAB)- cesta dobra- po dialnici skoro stale-$( od KOmaromu asi hodinka mimo dialnice ad Szekesfehervaru az po Zlluta Lokva po dialnici-cca 5-6 hodin) a potom este akurat posledna cca hodina je cez serpentinky a potom po magistrale a potom trajekt a ostrov( to mi trvalo dlllllho ale vydrzali sme)... inak to islo rychlo..vyhoda- vela pieskovych plazi a atrakcii pre deti a dllllllllllllllllllllllllllllho plytka voda- tak po kolena.. normalne tura kym pridete do hlbokej 😀( teda na Rajskej plazi, na inych je to tiez plytke ale pekne sa to zvazuje do mora)

@evaje bola pri PRIVLAKE ( tiez vraj pekne plaze)- zda sa mi ze sa ide dlhsie po dialnici...( mne by to vyhovolalo viac- je to rychle 😀) neviem ako to bolo od dialnice a ako daleko od piesocnej plaze..

kto bol este na peknej piesocnej plazi??? a kde??

siminks
14. aug 2010

Ahojte boli ste niekto aj na ostrove Pag?diki

zuzulik21
14. aug 2010

Ahojte my ideme 18.teho vecer z KE do Podgory.... prida sa niekto???

lenka618
15. aug 2010

@zuzulik21 Ahoj, my sme boli v Podgore koncom júla. Idete tam prvý krát? Je tam fakt pekne, hneď by som sa tam vrátila. A kde budete ubytovaný?

zuzulik21
15. aug 2010

Ahojik Lenka, ano ideme 1x.... budeme v hoteli Medetarian.... ako dlho vam trvala cesta????

janinac
15. aug 2010

Ahoj, my jedeme v pátek na Rab? Jede ještě někdo? 😉

kristyan
15. aug 2010

ahojky holky je nakukuji ....Janinac na Rabu jsme byli loni město Lopar...apartmán Silavana(nebo tak nějak ) měli jsme to přes Firo tour 😉 a super ,jela bych hned...ale letos itálie 😉