Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

agentkak
14. apr 2011

@mima595 a ak sa mozem spytat kde sste boli konkretne ubytovaní vy?
ja by som chcela aby to bolo kusok od pláže aby teda bola pieskova pokial možno a centrum resp. nejaká pešia zona na prechádzku s kočíkom.. a ešte aky termin ste boli vy ?? my sa chystame posledny junovy tyzden...
dik pošlem ti ip 🙂

ewwe
14. apr 2011

baby cez mapy google, ked zadam trasu od nas do zadaru je to cca 1000km, a od nas na slnecne pobrezie cca 1200km

agentkak
14. apr 2011

@ewwe do zadaru to mas zhruba 700km 8-9hod , a do bulharska som autom šla 24hod a uz nikdy více 🙂

bubinko83
14. apr 2011

takže my už mame dohodnuty aj termin od 9-16 jula na Rabe oblast Lopar.Platime cca 18 euro na osobu,syn neplati nič. No som velmi zvedava aka bude dovolenka kedže idem prvy krat takto autom a s malym. 🙂

xkacatkox
14. apr 2011

@bubinko83 jééé, to máte fajn, poslala by jsi mi kontakt na IP, že by jsme se koukli příští rok jinam, ta cena je velmi dobrá, také jedeme letos poprvé s prckem 🙂

bubinko83
14. apr 2011

@xkacatkox asi ti neporadim,lebo švagor to obvolaval ,lebo oni tam chodili par rokov a maju kontakt priamo na tych domacich tam. Ja neviem ani ako to vyzera ale vraj tam je pekne ,ticho a pritom všade blizko. Ked sa vratim hodim foto.

ewwe
14. apr 2011

@agentkak tak ja z domu do zadaru mam 972km

kacab
15. apr 2011

Ahoj dámy 🙂 ... taky se letos chystáme - máme už zaplacenou zálohu do Podači a už se nemůžu dočkat.... chci se s Váma ale podělit o dobrý typ s jídlama... my si vždy vařili a bez problémů - vozila jsem si to klasicky zavařerné z domu ve sklenicích.... ale občas nějaká špatně chytla, nebo jak je tomu letos - aparmán veliký pro 2 rodiny a lednička malá a nechci riskovat, že budu doma dva dny stát u plotny a vše mi pak z tepla "bouchne"... našla jsem na jedné jiné chorvatské diskusi odkaz na firmu a moc si to chválí.... už jsme se domluvili s našima, že do toho půjdeme a bude to v klidu pro všechny....

http://www.kolinec-zod.cz/

zuzkap2
15. apr 2011

my mame dohodnuty termin a uz aj zaplatenu zalohu na Rab-Lopar od 2-9.7 ideme s detmi k moru po prvy krat

katie1
16. apr 2011

Ahojte. Boli ste niektora na vylete v Narodnom parku Krka? Rozmyslam, ze by sme sa tam vybrali pozriet, len by som potrebovala blizsie info ako sa tam presne dostaneme autom, ake su intervaly prichodov a odchodov lode, ako to tam je so stravou, ci tam jej aj nejaky sprievodca a podobne... Chystame sa na desat dni do Primostenu (nedaleko od Sibeniku), autom na blind, tak rozmyslam, ze by sme si urobili vylet aj do tohto krasneho parku 😎

lauraa
16. apr 2011

@kacab dobra myslienka, nepozna niekto vyrobcu na sk?

kacab
16. apr 2011

@lauraa zkus najít tuhle firmu na slovensku.... je dostatečně veliká na to, aby tam alespoň produkty mohla mít... má to o chlup dražší, ale taky moc dobré...
http://expressmenu.cz/cs/
...tady když zadám do vyhledávače sterilované jídlo, najde mi několik internetových obchodů, který prodávají konkrétně tento samý výrobek v různých cenách.... zkus hledat.... hlavně to cenově výjde v pohodě a bez starostí a konzervantů...

kacab
16. apr 2011

@lauraa .. je to u vás určitě... jen musíš dohledat kde a za jeké ceny.... ale našla jsem třeba tohle...
http://www.maxo.sk/index.php?page=shop.browse&c...
...jen se nemůžu dočíst, jestli jsou to dvě porce, či kolik.... protože pokud jen jedna, je to už drahé!!! To už by se vyplatilo si to nechat poslat z čech...

lauraa
16. apr 2011

@kacab dakujem , su tam 2 porcie... popozeram sa trochu po nete a uvidim, celkom by to bolo super ....

ajka72
17. apr 2011

Mílé maminy, nemaminy dávam Vám do pozornosti cestovnú kanceláriu Natalen so sídlom v Košiciach, ktorá ponúka množstvo krásnych miest na strávenie dovolenky v Bulharsku a Chorvátsku za super ceny.

agentkak
17. apr 2011

@ewwe ahááá no pozrela som si tvoj pas tak uz vidim hej takze mate to o dost dalej...a uz ste sa rozhodli kam teda ?

alias313
17. apr 2011

ahojte my sa chystame do chorvatska na Rab este sme tam neboli. Nemáte niekto tip na ubytovanie??Kde ste už boli, hľadáme niečo pri piesočnatej pláži pre 4 dospelé osoby a 2 deti. Ďakujem pekne za rady🙂

sofinka18
18. apr 2011

my sme boli dva roky po sebe na ostrove Pag v mestecku Pag... velmi sa nam pacilo.. malinke mestecko s muzikou kazdy vecer... dobra atmosfera.. byvali sme na sukromí v apartmanoch prvy rok sme mali zajednane ubytko, minuly rok sme prisli a nasli si ubytko... more bolo velmi teple.. boli sme na zaciatku jula a plaz je jemny strkopiesok..

petusko
18. apr 2011

Tak my nakoniec Vrsi Mulo 🙂 Tusim niekto pisal, ze ide tiez 🙂 Uvidime, mne je v podstate jedno, len nech je teplo a sme pokope rodinka 🙂 Ideme aj s kamaratmi, tiez maju dvoch malych chlapcov, tak snad si to uzijeme 🙂

babulinkab
18. apr 2011

Ahoj, my se chystáme letos v září do bašky vody, je to teda daleká cesta autem, no co se dá dělat, ubytování máme zaplacený dopředu, jídlo beru s sebou zavařené sklenice /obědy), už jsme to tak měli několikrát a nikdy jsme to zkažený neměli

sunny222
18. apr 2011

@bubinko83 Ahojda tam jsme byli se školou super písečná pláž pro děti úplně ideal 😉

ewwe
18. apr 2011

@agentkak no nieco som uz nasla, par apartmanov, ale tiez pozeram este taliansko lignano 😅

agentkak
18. apr 2011

@ewwe poviem ti že som za netom strávila niekolko prebdených nocí kym som sa k niečomu dopatrala 🙂 ono to nie je lahke vybrať dovolenku hlavne ked ideš s rodinou a detičkami.aj tak je to k vazy kočka v mechu ked si takto zajednavaš...
a akú lokalitu zvazuješ v HRV? ja uz našla aj som si bukla takže už som si vydychla uz len aby počko vyšlo a bolo tam fajn 🙂
inak v lignane som bola predmin. rok tak sa mi pačilo aj ked bibone bolo trošku krajšie teda vačšie a bol tam život to mam rada...plaže pekne čiste, akurat s talianmi je tažšie sa dohovorit a čo sa ubytka tyka tak to tam vyjde trochu drahšie ako HRV ale zas ceny potravin su tam určite prijatelnejšie ako v HRV

cimba
18. apr 2011

čaute babiny ja som bola s rodinkou minulý rok u kámošky ( sa tam vydala a má aj apartmáni na ubytovanie asi 5min od pláži) v Tučepi 4km od makarskej rivieri a bolo tak dobre že sa tam chystáme aj tento rok. Boli sme začiatkom júna a bolo dobre aj voda teplá aj počasie nám vyšlo už o 9.00 37C no hrôza, každý nás odrádzal že to je skoro ale teraz ked čakám v septembri bábo tak teraz mi to vyhovuje ísť tak skoro potom cez leto by som asi odpadávala 😀 . Pláž je tam jemný štrk moja malá si nesťažovala a piesok ja osobne by som nechcela, kým som ja kamienky s nej umyla bolo dobre ale piesok ten by mala všade a nedal by sa až tak vymyť aj mne to takto vyhovovalo. Už sa neviem dočkať júna 🙂

ewwe
18. apr 2011

@agentkak no ved, z toho vyberania a porovnavania uz mam hlavu ako balon, zvazujem oblast severna dalmacia, za zadarom smerom dole, filip i jakov a tak okolo, ja neviem uz som z toho jelen 😒 vy pojdete kde,?

agentkak
18. apr 2011

@ewwe no z mojej skusenosti viem že čím viac hladaš čitaš a vrtaš sa tak tym horšie a nerozhodnejšie to je 😅 ja som preletela asi zo 4 destinácie a nakoniec som skončila na prvej ktorú som ako prvu zavrhla 😀 😀
my ideme do mestečka medulin..dnes som bola u kamošky v cestovke a povedala ze to je dobra volba..tak uvidime na recenziách boli aj neg. a pozit. infošky ale ono je to asi o tom že aku si človek urobí tu dovolenku taka aj bude 😉 ved keby som chcela max uspokojenie a všetko tip top tak asi musím ist do dubaia 😀 😀 😀 😀
v zadare som bola tam je pekne filip i jakov nepoznam a ešte som dost čitala o mestečku Nin pri zadare vraj vhodne pre rodinky...

agentkak
18. apr 2011

@ewwe inak ak by sa vám nahodou pozdaval medulin dam ti kontakt na apartm. kam ideme my len teda neviem aky termin zhanaš?

agentkak
18. apr 2011

@cimba ty sa nebojiš ist tehu do HRV?? 😕 ja som min. rok tiez prahla po dovoške ale tak tiež sme čakali babá a termin sme mali 12.9 ale uz by ma nikto ani nepoistil takze sme to radšej neriskovali...inak aj my ideme posledny junovy tyzden tak dufam že to počko bude zhovieve 😎

mima595
18. apr 2011

@agentkak - ja som bola v 25tt, poistena som bola v Europskej cestovnej... ziaden problem...dodrziavala som rezim, ako 3 rocne deti 😀 😀
ale my sme si dovcu rezervovali, až potom som zisila, že som tehu, tak sme to nechali tak, ale keby boli hocijake problemy, takže nepojdeme...ale problemy v tehu neboli, tak sme sli 😉

agentkak
18. apr 2011

@mima595 ja som počula že od 26tt nechcu poistovne poistovat 🙄 neviem čo je na tom pravdy..ale tak asi by som si tu dovču až tak neužila 🙂 i ked tento rok zas budeme mat lezuna takže tiež to bude že oči na chrbte aj za rohom 😀 😀