Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lie
20. apr 2011

Krásné ráno, děkuju za odpovědi a tipy. Já jsem včera objevila písečné pláže na ostrově Pag na http://www.novalja.cz/chorvatsko/vylety-priroda... Byli jste tam někdo?

mima595
20. apr 2011

@lie - no, ja som tam bola...nic moc...daleko, musis ist autom, len pas piesku a hned za tym skaly, nemas kuska tiena, more pekne a ciste, ale take surove mi to tam prislo...pre deti nic moc

linda40
20. apr 2011

my sme boli vlani na Pagu, v mestečku Pag. Nám sa tam páčilo. Deťom sa nepáčila piesková pláž, tak sme spočiatku pobehali tých pláži viac, ale potom si jednu vybrali. Chodili sme autom po ostrove, boli sme na plavbe loďou, v tom čase tam bol zrovna aj Paški karneval. Zabavili sme sa. Ale inak, skôr také tichšie. Od Novalie je tuším blízko pláž Zrče, tam bývajú diskotéky. Chceli sme tam ísť, len zrovna mali prestávku a to je len asi hodinu za deň, cez obed. Vtedy to čistia.

mima595
20. apr 2011

@linda40 - Zrce je super, poobede am musi byt fantasticka zabava,ale asi aj vela ludi....my sme prilsi rano o 10, tak bol klud, este ani za slnecniky nevyberali poplatok

mne sa pacil na Pagu Gajac...je to take turisticke mestecko, plaže pekne, v mori kamienky, da sa lezat aj na travnatych pplochach, pre deti ihrisko, super chodniky na kocikovanie, skor take kludne asi, v vcentre zopar restik, barov, ale mne sa najviac pacilo to, že pokocikujem dieta, to mi zaspi, hned prides k moru, dieta spi v kociku.... nemusis ziadne schody, nic...

baby213
20. apr 2011

Ahojte! nepoznate prosim niekoho, kto by isiel s nami na dovcu? my sme v januari zajednali dovolenku v chorvatsku (ostrov hvar) pre 10ludi ale medzicasom: 1. som zistila ze som tehu 2. nam vypadli 4ludia a teraz nam chybaju dopoctu. Zalohu sme uz zaplatili 400Eur a teraz nevieme co dalej, inak nam zaloha prepadne. Termin je od 17-25. juna a ceny za pobyt na osobu vyjde 115Eur. Zatial ideme na 2autach, popripade sme ochotni zajazd predat
v pripade zaujmu poslem foto a stranku zajazdu cez IP

lumarque
20. apr 2011

@fopardi
Ahoj, my sme tam boli, ale to sme este nemali deti. Velmi sa nam nepacilo, bol to taky zapadakov. Voda bola studena, plavali v nej male rybky 🙂 , plaz bola betonove molo v tej casti, kde sme boli my...ale bolo to uz dost davno

michamicha
21. apr 2011

@fopardi my tam jedeme letos, co jsem četla recenze, tak moc lidi nadšený nejsou, ale my se těšíme, budeme výletovat 🙂

aalinka
21. apr 2011

@fopardi
@michamicha aj my sa tam chystame tento rok, tiez som co to pocitala a su rozne nazory aj pozitivne aj negativne, dufam, ze bude dobre, ideme s malou tak nejake nocne vyzitie a podobne veci nam nebude treba, bude stacit slniecko a teple more 🙂

lucka.m
21. apr 2011

@bubinko83 no my sme mali vlani taky overal, bolo to super, lebo malá sa v nom nespalila, mal aj UV ochranu..., ked vyliezla z vody tak si ho dala dolu, ked uschol, hrala sa v nom aj na pieskovej plaži, aspon nemala vsade piesok... 😉

fopardi
21. apr 2011

@aalinka tak aj my ideme s malym a nakoniec sme sa rozhodli pre privlaku su je to trošičku pred virom tak snad sa nam podari dovolnka a bude fajn 😉

hori
28. apr 2011

Babenky, do Chorvatska staci ist na obciansky preukaz alebo treba mat aj pas? Lebo pas mam uz neplatny, preto sa pytam, ze ci mam vybavovat novy... a este druha otazocka... staci, ked ma manzel malu zapisanu v pase alebo musi mat dieta vlastny pas? Napiste mi niekto, kto ste tam boli s dietatom, ze co vam stacilo, dakujem vopred.

aalinka
28. apr 2011

@hori do chorvatska staci obciansky a pre dieta staci ak je zapisane v pase rodica, ak nie je zapisane, tak jasne ze treba potom vlastny pas, alebo dat zapisat do pasu 🙂

hori
28. apr 2011

@aalinka diky, takze dobre som si myslela... 🙂

ketinecka
28. apr 2011

@agentkak a do akeho ubytovania idete v meduline, ja som tam bola v r. 2007 a bolo to tam hrozne

baby213
28. apr 2011

Baby naozaj nikto nemate zaujem? ani nikoho nepoznate? potrebujeme doplnit stav na dovcu v juni, lebo nam vypadli 4ludia ☹ chceli sme ist na Hvar

efkas
29. apr 2011

@lie Pag se mi zatím líbil ze všech míst nejvíce,kde jsme v Chorvatsku byli,myslim,že pláže pro děti super,ale mi jezdili spíš na ty opuštěnější,nevýhoda málo stínu,taková měsíční krajina.
Bydleli jsme v malinkaté vesničce Kustiči.

marcela.m
1. máj 2011

@kosta123
Ahoj, pošlem ti, len musím pohľadať 🙂
Marcela

ozi
2. máj 2011

Ahojte, chcem sa opýtať, či ste niekto boli v komplexe SOLARIS, Šibenik, ako bolo, čo sa Vám páčilo a čo nie, a či boli tobogány platené, alebo to bolo v cene. DÍK ZA KAŽDÚ ODPOVEĎ!!! 😉 😉 😉

miska73
3. máj 2011

@ozi my byli v Solarisu minulý rok. Bydleli jsme v hotelu Niko. Je to moc hezky upravený velký areál. Byli jsme víceméně spokojení, až na obsluhu restaurace... Měli jsme all inclusive a prakticky nebylo co jíst 😅 , jídlo bylo staré, pečivo občas plesnivé... Občas zase nebylo z čeho jíst, protože nedoplnili talíře, nebo příbory.. Měli jsme sebou kočárek a dali nás do části ve které není výtah a nosili jsme ho několikrát denně 3 patra! Ale to jsme nebyli sami..
Za tobogány se platí, kolik to si nepamatuju...

ozi
3. máj 2011

@miska73 , dík, my máme možnosť ísť do tých klimatyzovaných domčekov, tak zisťujem, čo a ako, nevieš o nich niečo? 😉

miska73
3. máj 2011

@ozi hned před hotelem Niko jsou nějaké dřevěné domečky...jestli je to ono..

miska73
3. máj 2011

@ozi teď jsem na ty klimatizované domky koukala...vůbec nevím ve které části střediska jsou, nevšimla jsem si jich tam, přímo před naším hotelem byly dřevěné chaty, ale to není ono. Myslím, že se vám v tom středisku bude líbit 🙂 . Je to tam fajn i pro malé děti a jezdí tam spousta rodin. Jen pozor na ježky, na můj vkus jich tam bylo až moc 😕. Pokud chceš písni mi do IP svou mejlovou adresu, můžu ti poslat pár fotek 🙂

miska73
3. máj 2011

@ozi máš to odeslané 😉

ozi
3. máj 2011

@miska73 , dík, vyzerá to pekne 😉 , ešte mám jednu otázočku: nepamätáš, či tie tobogány sa platili za každú jazdu alebo ako?

maartinkaa
3. máj 2011

ahojte, uz som sem davno nepisala, no ale uz sa nam to krati, a ja sa velmi tesim, po tom domacom kolotoci 😀 , ze niekde vypadnem,,,,,my ideme do omisu vdaka jednej mamicke tuto z fora a ideme tam 9. jula,,,,,,
neviete uz o nejakych prognozach na letne pocasie, hlavne na ten jul,,,,,,

miska73
3. máj 2011

@ozi zjistím to od muže a odpoledne ti napíšu 😉

miska73
3. máj 2011

@maartinkaa my odjíždíme 17.6. a už se taky těšíme. Jedeme nejdřív týden do soukroma pod Šibenik a pak týden na Istrii do hotelu 😵 😵 . Na předpověď počasí je ještě brzy...možná budete mít ještě chladnější moře...

ozi
3. máj 2011

@miska73 díííík 😉 😉 😉

miska73
3. máj 2011

holky, tady padá déšť se sněhem 😝 ...ať už je léto 😅