Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lauraa
14. mar 2015

@halit13 zatial mam cez nich vybratu corinthiu baska,podgorka v podgore,nejaky penzion v privlake, zaton holiday v Zadare...

lauraa
14. mar 2015

@halit13 nasa ma 9 rokov preto hladam skor nieco zivsie kde budu AJ ine deti.Moore skor pozvolnejsie a bez velkych kamenov...

pinuska19
14. mar 2015

My sme boli maximalne spokojny vo Vodiciach, a minuly rok sme boli aj s vtedy 2 rocnou dcerkou v Podgore, na Makarskej. Obe rozhodne odporucam

halit13
14. mar 2015

@lauraa privlaka je moc mŕtva , aj zaton je na spôsob solarisu.... na obe sme sa chodili iba kúpať keď sme bývali v Donate - bohužial už má svoje zlaté časy za sebou , Z toho čo si napísala zatiaľ corinthia, ale ozaj pozri ten Waterman , to je iná liga za slušný peniaz (nás to vyšlo okolo 800e all, ale kočky sú už u mňa ako dospelá osoba - kuk na holidaychecku 🙂)

lauraa
14. mar 2015

@halit13 co sa ti nepacilo na corinthii?

lauraa
14. mar 2015

@halit13 len my uz len v sezonne a pomaly za peniaze co vychadza chorvatsko sme boli letecky v turecku... Lenze tento rok turecko vynechavame ...

halit13
14. mar 2015

@lauraa ja som bola s corinthiou spokojná na 100% - ale boli sme druhá polka júna - čiže nebol nátresk na pláži ako píšu že je v sezóne a baška je tiež prekrásna

halit13
14. mar 2015

@lauraa aj ja som vlani preto zobrala Turecko, aj tento rok by to bolo lacnejšie celkovo, ale poviem ti pravdu , obava o bezpečnosť ( sýria, isis .... ) bola silnejšia .... kludne sa pýtaj, tiež mame dosť v hr bobehané , veľa z hr mám v albumoch, popozeraj, možno sa ti niečo zapáči

lauraa
14. mar 2015

@halit13 my sme tiez chodili do chorvatska , ale s malou sme to vymenili za turecko...zial situacia taka aka je, hladam znova chorvatsko....dakujem... Idem to popozerat vsetko

bibi23
25. mar 2015

prosím poradte mi, čo zbalit do chorvátka na dovolenku Kastela blízko Splitu na začiatok júla na 11dní pre 7r. syna? nakolko nepôjdeme autom, tak si potrebujem zbalit čo najmenej, ale zas aby som mala všetko potrebné. aké oblečenie doporučujete? a lieky okrem klasiky na teplotu a tých čo užívame pravidelne? samozrejme pas! máte niekto zoznam vecí? prípadne aj pre mna a manžela? nejaké minimum potraviny hlavne na cestu, to si rozmyslím sama, ale kolko oblečka? budeme mat aj pračku naštastie, čiže to aj farebne zladit, nech to môžem do tej pračky nahádzat spolu 😀

yvoneta
7. apr 2015

Ahojte, boli ste niekto v penzione Pikolo vo sv.Filip a Jakov ? Dakujem.

karkana
21. apr 2015

Sukošan-bol niekto? čítala som aj za aj proti,,,,,tak neviem,,,apartmán Adriana

obcansr
23. apr 2015

Baby boli ste niekto v Pakoštane? Mam tam jedno ubytko vyhliadnuté lebo švagor vravel že tam chodia z jeho rodiny jedny a že je tam super len mne to akosi nereže 😒 ja chcem niečo ako Baška Voda niečo na také , tie pláže v Pakoštane sa mimoc nepáčia. A nemate kontakt na nejaké fajn ubytko pre vačšiu skupinu ludí? Dakujem

gnocca
28. apr 2015

@ivanajelinek chodte na basku, urcite neolutujete

brculka80
28. apr 2015

Baby kedze som si povedala, ze na dovolenke chcem oddychovat a nie vyvarat, tak hladam nejaky hotel pre deti. aj v okoli nech sa nachadzaju ihriska a v hotely bazen. viete mi poradit? Dakujem

ivkapon
1. máj 2015

@yvoneta boli sme tam s dvoma detmi, ale bolo to pred 8 rokmi.

20111984
1. máj 2015

My sme boli pred 3 r.v Chorvatsku na Krku a maly mal 11mes.a bolo super....cesta autom ok a aj on ....a potom sme na dalsi rok isli zas to mal mat 2....23mes.min.rok neboli sme :( ale tento rok sa nam risuje ist zas 🙂

alami
3. máj 2015

Dievčatá, prosím, poraďte mi konkrétne ubytko v Tučepi. Najlepšie časť Kamena, ale už mi je to asi aj jedno. Hľadám, hľadám a nič neviem nájsť. Hľadám apartmán pre 4 osoby. Ďakujem.

alenocka82
3. máj 2015

@alami Skus pozriet web stranku apartmanija.hr ja som ubytko nasla prave cez tuto stranku. Pri konkretnych apartmanoch su kontaktne formulare priamo na majitela aj s tel cislom, takze ani ceny za apartman nie su so ziadnou prirazkou.

obcansr
4. máj 2015

@alami ja mám pár ponúk skús napísat marija.mravicic@gmail.com apartmán pre 4+1 cena 100e , potom apartmany Helena 80e pre 4 ludí ale je vyššie http://www.tucepi.net/helena/ apartmany Silva ale tam bolo http://www.tucepi.net/silva/ volné len do 4.7 , skús tomuto napísat ja som tu našla možno ma niečo volné ma 2 domy , od 6.7-16.7 2 apartmány som unho rezerve http://www.tucepi.net/mravicic/ , dalje Ivica Mravičič tam je volný ap od 6.7-16.7 4+1 za 100e alebo 2+2 za 80e ale len do 15.7. dalej Davor tam su 2 apartmany 2+2 volný od 6.7-16.7 http://www.tucepi.net/mrav/1_a21k1.htm mne dal cenu 480e , a potom 4+2 http://www.tucepi.net/mrav/2_a42k1.htm toto su apartmany čo som ja hladala na nete na termín 6.7-16.7 možeš skusit napísat , ešte mi včera prišlo od tohto www.apartmanija.hr/apartmani/tucepi/apartmani-m... skus tam pozriet ponukal mi byty 38.176 a 38.173 od 12.7-22.7 , pre 4 skor nájdeš ako ja som hladala pre 14 tich a ledva ale podarilo sa 🙂

obcansr
4. máj 2015

Zienky ktoré chodíte do Tučepi neboli ste tu náhodou ubytovaní, zaujímalo by ma ako tam bolo či ubytko bolo dobré http://www.tucepi.net/mravicic/ zarezervovali sme si tu 2 apartmány

stvura
4. máj 2015

Poradite mi niekto nejake pekne ubytko pri plazi v normalnej cena? Nieco overene na tyzden, dvaja dospely a tri male deti...3r, 4r a 6r. Dakujem

chjulia
5. máj 2015

@stvura záleži od toho, čo považuješ za normálnu cenu a pri pláži, ak chceš prvý rad od mora - teda hneď pri pláži, tam sú ceny najvyššie

teruliatenko
6. máj 2015

poradte niekto overeny apartman sme dvaja a dve deti blizsie k moru a niekde bizko makarskej... bud baska alebo promajna alebo niekde tychto miest kde to trosku aj zije... neviem nic moc najst hlavne vsetko drahe nad 1000 a chceme sa zmestit zo vsetkym do 1000,, nemate niekto kontakt ?? na apartmany odtial??? vopred vdaka..

chjulia
6. máj 2015

@teruliatenko my ideme do Promajny tento rok, písala som minimálne do 20 apartmánov resp. všetkým čo som našla na nete čo sú cca do 100 m od mora ale všetko okolo 100,- € na noc, najlacnejšiu ponuku som mala za 75,- € - myslím okolo 300 m od mora ale teda väčšina bola aj obsadená.
Lacno sa dá ževraj zohnať keď ideš na slepo, lebo oni potom dajú aj lacnejšie akoby mali mať neobsadený apartmán a hlavne sa to týka tých, čo sa nepropagujú na nete pretože tí čo sú na nete sú už v tomto čase väčšinou obsadený. Takže ak chcete lacno a nie ste náročný -teda nevadí vám jednoduchšie ubytovanie príp. ďalej od mora, tak skúsiť skôr naslepo ísť.

alami
6. máj 2015

@teruliatenko ak nie si náročná, my sme boli v Tučepi - nádherné miesto 🙂 boli sme tam 2x, prvýkrát na blink a našli sme ubytko - maličké, ale super cena a blízko pri pláži. Tak ak chceš, pozri - táto téma str 137, tam som dávala aj opis, aj fotky. Druhý rok sme išli zase tam, platili sme v sezóne 60 eur (prvýkrát sme boli mimo sezónu a platili sme 40 eur) sú tam tri postele, ak by spalo jedno dieťa medzi vami. Len je to ako garsonka len. Ale mali vlastne vedľa aj trochu väčší apartmán, to boli už 2 izby, len to mali vtedy obsadené. Veď ak budeš chcieť, pohľadám kontakt a napíš si majiteľovi.
Ja chcem ísť aj tento rok do Tučepi, len chcem už niečo krakšie a väčšie. Ale tiež sa trápim s výberom a nič. všetko nad 100eur

syja
6. máj 2015

@teruliatenko tak za tu cenu skus pozriet tip travel hotel hrvatska je to all inclusive detinzdarma. Je to take jednoduchsie ale za tu cenu fajn

lenocka1985
26. máj 2015

@andrejkag a mohla by som poprosiť dáky kontakt na ubytovanie? Aj my by sme chceli ísť do turajn alebo sv. filip....ďakujem

lenocka1985
26. máj 2015

@andrejkag ja by som poprosila info o ubytovaní. ..chceme ísť do sv.filip alebo turajn

andrejkag
26. máj 2015

@lenocka1985 jaaj ale to už bolo dávno, neviem či by ten kontakt bol aktuálny , a hlavne by som ho musela pohľadať, možno zajtra ked budem mat čas