Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

alami
29. jún 2014

@lienka1 mala som dopredu, ubytko bolo super http://www.adriatic-home.cz/Chorvatsko/Vodice/A... môžeš skúsiť, či má ešte voľné, budeš spokojná 🙂

lienka1
29. jún 2014

@alami dakujem

lucy1001
29. jún 2014

@timety13 náš malý má 14 mesiacov a ideme na Bašku na ostrov Krk. Už sme tam raz boli, je to krásne miesto. Nie je to tak ďaleko, ako keby sme išli niekam na juh. Posledne sme boli v Zadare, sú to navyše dve hodiny cesty a to sa mi už zdá veľa. Aj cca 8 hodín bude dosť. Uvažovala by som aj nad Istriou. Vraj je tam tiež pekne a je to blízko. Južnejšie položené miesta naozaj až neskôr, keď bude krpec väčší 🙂.

lucy1001
29. jún 2014

@cicuska210 ja idem so 14 mesačným a mám mierne obavy :D. 2 mesačné sa mi zdá naozaj veľmi skoro. Určite by som nešla. Veď aj o rok bude leto ... a vlastne ešte veľa krásnych liet si spolu užijete napr. aj pri mori 🙂.

959touareg
29. jún 2014

ist s 2 mesacnym a preco nie...a najlepsie rovno z porodnice. mi rozum stoji. 🙄 🙄 🙄

lucy1001
29. jún 2014

@zuzkaja moja štandardná je: teplomer, paralen, coldrex, cuclátka na hrdlo, smecta, sprej do nosa, čierne uhlie, espumisan, alpa, náplaste, kvapky do očí, sudokrém, ibalgin a pre malého: teplomer, paralen čípky, sprej do nosa, odsávačka soplíkov, espumisan, jodova tinktúra, viburcol čípky, probiotiká a gel na potenciálne zúbky. Dúfam, že nebudeme potrebovať, ale byť to musí 🙂.

lucy1001
29. jún 2014

@antuanet my ideme na Krk na Bašku ... neviem kde sú tam ihriská, ale je tam krásne. Ideme do súkr. apartmánu, ale je tam fain hotel pre rodiny s deťmi ... Corinthia.

antuanet
30. jún 2014

@lucy1001 ano prave ten hotelik som si vytipovala, len som nic nezjednavala dopredu, mam moc male deti a nikdy nevies...budem to riesit tesne pred odchodom, tak snad nejaku izbu dostaneme...kedy sa chystate?

bublinka127
30. jún 2014

@lucy1001 kolko trva asi cesta ?

marlenka75
30. jún 2014

@zuzub Aj my presne ten istý termín 🙂

marlenka75
30. jún 2014

@andrii Ježiši kriste ešte že si mi to napísala, zrovna idem v stredu na pasové, ďakujem ti.

andrii
30. jún 2014

@marlenka75 ... mne zo Sl.Veľvyslanectva v Záhrebe napísali,že treba a z Chor.Veľvyslanectva v Ba zase,že netreba... tak ja idem tiež v stredu dať spraviť nový pas... nebudem celú dovolenku v strese...

lucy1001
30. jún 2014

@antuanet my ideme v piatok, ale do súkr. apartmánu. Zvažovala som aj hotel, ale vraj býva počas sezóny dosť plný .... a my máme radi pokoj a ticho :D ... dúfam, že nám bude dopriate 🙂.

lucy1001
30. jún 2014

@bublinka127 asi 8 hodín z TT cez Maďarsko po diaľnici na Bašku/Krk. Po starej ceste by som už nešla, je to nekonečné utrpenie a cestu cez Rakúsko sa mi skúšať nechce. Švagrovci tak minule šli a vraj nikdy viac. Inak prestávky urobíme také dlhé, ako si to len bude malý vyžadovať ... takže možno bude cesta trvať aj 10 hodín 🙂.

lucy1001
30. jún 2014

@959touareg nemusí Ti rozum stáť, je to každého osobná vec. Niekto ide s polročným do Turecka a niekto nejde s dvojročným ani do Tatier. Ja však tiež zastávam názor, že určite nie.

959touareg
30. jún 2014

@lucy1001 sprvu som nevedela o com tocis. iba potom mi doslo. 😉 😀 a turecko je ten lepsi pripad. horsi je egypt. to uz je silna kava.

zverkova
1. júl 2014

Ahojte. Prosim o radu, neviete ci je vyhodnejsie zamenit eura na kuny v Chorvatsku, alebo u nas? Dakujem.

martinkah
1. júl 2014

@zverkova v Chorvátsku... ja ich zopár kúpim tu, zvyšok podľa potreby v turistických kanceláriách tam

luciaa209
1. júl 2014

Ahojte, boli ste niekto v chorvátsku ostrov krk mesto Silo? Ideme tam tento rok🙂 ako tam je? Je to vhodné aj pre detičky? Dakujeeeem za info 🙂

jujka7
3. júl 2014

@laaska
Ahoj,idete do niektorého zo Solaris hotelov?

laaska
3. júl 2014

@jujka7 my ideme do nejakeho domu co je 10m od plaze.

jujka7
3. júl 2014

@laaska aha,tak peknu dovolenku prajem,dakujem za odpoved 🙂

25daniela
3. júl 2014

@lucy1001 a kde konkretne idete, alebo uz ste?

tigri
3. júl 2014

@cicuska210 s dietatkom mozes ist k moru, ked ma za sebou prve ockovanie, aspon mne tak hovorila pediatricka, najskor sa moze dat prva davka v 1.den 10.tyzdna...ja som isla s mladskou dcerkou, ked mala 3 mesiace...pokial sa nejde daleko, tak v tom problem nevidim, treba cestovat v noci...hlasia 30 az 33 stupnove horucavy, to je pri mori urcite lepsie ako tu u nas...

jujka7
3. júl 2014

@laaska ideme az v auguste a zatial vyberame kam

isabellaa
3. júl 2014

@tigri a kde ste boli, ked mala dcerka 3 mesiace?

tigri
3. júl 2014

@isabellaa my sme chodievali do Chorvatska na ostrov Rab, to je cca 650 km...z mojej skusenosti, cim mensie dieta, tym je to lahsie...

adka12
4. júl 2014

Baby nemáte nejaký tip na lacné ubytovanie pre 2 dospelých a 1 dieťa 8 ročné v Baške vode? Ďakujem

bublinka127
5. júl 2014

@adka12 no ja zhanam na 15.7. nieco...