Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

petinka11
5. jún 2010

my mame nastup gradac 26.6....a co poniektore zacinate mi koncime 3.7.....
baby ake je more v chorvatsku??vraj je velmi studene,budem rada ak mi napisete vase skusenosti....
a este otazka kde je v chorvatsku otvorene more.......ked ze je to tam sami ostrov.............dakujem

sonulienkas
6. jún 2010

chod na ostrov vis - tam je otvorené more

iinuska
6. jún 2010

@petinka11 my sme boli v chorvatsku 8x a studene more bolo mozno tak 3x. Ale alezi aj co povazujes za studene.

bellada
6. jún 2010

@petinka, staci popozerat mapu Chorvatska a hned zistis kde je moznost otvoreneho mora 😉 a more v chorvatsku je podla mna jedno z najteplejsich, mala som moznost porovnavat....ale samozrejme to zalezi od pocasia 🙂

ma niekto skusenost s dovolenkou na ostrove Vir? by sme tam tento rok chceli ist, ale vobec to nepozname, ake stredisko si vybrat?

debbie
6. jún 2010

ahojte babulky tak my ideme prvé leto s dcérkou k moru 🙂 , chceme isť 8.7. a to bude mať 19mes. tak chcem sa popýtať čo treba pobaliť prípadne čo ste brali z liekov, a či niekto nema tele na super ubytko na Krku ,alebo tuto na začiatku hocikde najdalej po ostrov Pag , ak mate niečo overené a je to vhodné pre deti pripadne piesočná plaž , pekné ubytovanie , ak by bolo na plaži bolo by to supéééér , mooooc pomôžete, lebo už som zufala cestovky len sľubujú a nikdy som sa nestretla s tým že by to bola pravda dik moc 😀

debbie
6. jún 2010

pozerala som to a celkom sa mi páči ten rab/lopar mate niekto skusenosti s detičkami tam? poradte ubytovanie 🙂 dakujem moooc

paolin
6. jún 2010

my měli být u moře právě teď. ale malý v den odjezdu onemocněl, takže smůla..
kamarádka je u Splitu a prý se v pohodě koupou. počasí je teď už paráda.
debbie - v Loparu jsem byli v San Marinu ve stanech. Viky měl 2 roky a bylo to super. mělké moře, poo bylo jako kafíčko, velká pláž s pískem, spousta dětských průlezek. pro děti ideální. trochu horší je dojezd ke trajektu. je to cca 10km serpentinama. protože nám letošní dovolená propadla a na další nemáme, uvažujeme jet s klukama zase tam do stanu na last moment.

nadush
6. jún 2010

@debbie my ideme 17.7 na rab, prave do mestecka lopar. je tam pieskova plaz, mame apartman, no ci budeme spokojni ti poviem az potom 😅 ale ideme sem http://www.cklipa.sk/rab/apartmany-snjezana-pel...[resort]=14

jankaborka
6. jún 2010

@debbie ahoj.skus pozriet na www.atour.sk
my sme si tam vybrali super dovolenku maju velku ponuku a fakt aj super ceny. a ten pan na telefone vie aj poradit.my odchadzame buduci piatok cez nich do Primoštenu a uz teraz mam cestovnu horucku 😀 😀

zuzin78
7. jún 2010

Ahojte holky.
nebol niekto v hoteli Corinthia v Chorvatsku na Baske?

jasminet
7. jún 2010

zuzin, v corinthii nie, iba sme sa tam chodili kupat do tych bazenov pod hotelom. nasi boli v zvonimire, to je hned cez cestu pri corinthii. tam bolo vraj super...

nikoleta164
7. jún 2010

cmulinko: boli sme v Chorvatsku v septembri, presnejsie zaciatkom septembra. Solaris, Sibenik. Pocasie bolo super 31-33 stupnov. Vacsinou tam dovolenkovali starsi turisti, dochodcovia a bolo pomenej akcii,takze take tichsie, bez deticiek /skolakov/take cudne, ale to bol len moj pocit. Mam rada zivu dovolenku 🙂

nikoleta164
7. jún 2010

@zuzana581 . nastupujeme 11.7. do 17.7. Rovinj. Tak som zvedava ci nam pocasie bude priat, lebo sa od februara tesim ako sa vykupe drobcek a teraz neviem ci sa vykupe v mori alebo v dazdi 🙂

cencula
7. jún 2010

chorvátsko zadar - poradte kde sú tam nejaké atrakcie, mám na mysli aquapark, zoo, safari atd. díky a info

debbie
7. jún 2010

ahojte dakujem za rady pozerala som si to no musím už niečo rezervovať lebo je to už dosť v july obsadené , baby mate niekto skusenosti s Loparom na blink ? Boli sme v omiši tam sa to dalo v pohode len trebalo isť den pred výmenným dnom, ale tuto na tých ostrovoch neviem ako to je... a trajekt sa zajednava kde prosím pomôžte ☹

andy.a
7. jún 2010

@zuzin78 ,my sme tam boli,ideme aj tento rok a rozhodne odporúčam,všetkými 10-timi 😝 😝 😝 😎 😎 😵 😵 😵

nadush
8. jún 2010

@debbie trajekt sa nezajednava... prides, vyckas kolonu a ides... lopar ideme aj my, my to mame uz par mesiacov rezervovane, bala som sa, aby sme neskor este volaco dostali 😕

zuzin78
8. jún 2010

@andy.a mas IP. 🙂

aalinka
8. jún 2010

ahojte, chcem sa spytat ako to riesite s poistenim, myslim tych ktori idu bez cestovky, ma niekto prehlad kde a za kolko sa da poistit?

bellada
8. jún 2010

@aalinka, my sa poistujeme online, je to bez cakania a chodenia, pohodlne doma a este aj lacnejsie ako priamo v poistovni, robia to uz asi vsetky poistovne tak, staci popozerat ich weby 😉

jankaborka
8. jún 2010

@aalinka ahoj idem akurat platit pistenie na dovolenk.dali sme si cez alianz. ideme 2 dospely a 2 deti na 12 dni a platim 54 eur za vsetkych. ale to mam 15 %zlavu koli tomu ze sme poisteni v dovere a este mame s alianzom 2 ine zmluvy.objednala som si poistenie cez telefon a postou aj cez mail posielaju potom karticky .je to poistenie uplne plne aj ak nahodou naburas a sposobis niekomu cudziemu skodu.ale mi ponukali aj take co je iba na uraz a na liecbu v zahranici ale bol tam rozdiel asi iba 15 eur.
ak by si potrebovala cislo daj vediet maju aj taku linku zadarmo.

jankaborka
8. jún 2010

pardon na 14 dni

zuzana581
9. jún 2010

nicoleta164 ale ja som sa pýtala na Dubrovník, nie na Rovinj.

debbie
9. jún 2010

ahoj girasol hovoríš pekne o rabe , lopare teda môžeš poradiť aj ubytovanie prípadne mail či stránku kde sa da rezervovať ubytko? dik

debbie
9. jún 2010

Ahojte , tak ako hladam tak hladam na ostrove Rab, Lopar niečo prijateľné cenovo a nie 1500m od mora nieje pre dve osoby s 1,5 ročnou dcérkou. Výhodné je to od 4osoby a viac , ak niekto mate kontakt a foto a super cenu prosím ip diiiik moooooc

adus123
10. jún 2010

Ahojte,nemate niektora nejaky kontakt na ubytko v Chorvatsku, nie cez cestovku, ale skor sukromne, ale aby sa to dalo vopred dohodnut. Velmi pekne dakujem za info.

cencula
10. jún 2010

ak chceš tak kontakt mám do dedinky Sabunike, pri Nílskom zálive, asi 15km od Zadaru

martinka79
11. jún 2010

mám také několik kontaktů... 🙂 sabunike a potom hvar.

pavcik
11. jún 2010

Ahoj koníkovky,

také bych měla pár dotazů ohledně Chorvatska. Cca začátek až polovina července bychom taky rádi s naším synem do této oblasti. Ale ještě nevíme kam. Nikdy jsme tam nebyli. Takže máme jen malou představu. Jen bych měla požadavek písečnou pláž.
Nevíte o něčem bližším?........600-1000km? Někde kde v nějakým městečku se sežene vše. Lékárna,doktor,restaurace,obchod? Nechceme jet na extra dlouho,spíš jen na prodlouženej víkend či o něco déle. A ubytování je lepší rezervovat už přes net nebo se sežene něco na místě?

Děkuju moc za každou radu

bellada
11. jún 2010

@pavcik - skus si pozriet a vyhladat Zaton, je tam piesocnata plaz a je to velmi dobre pre deticky, vela ludi to tu chvalilo a aj moji znamy tam chodia uz niekolko rokov, je to sevrne od Zadaru po pobrezi, tak to nie je ani daleko z SVK, da sa zohnat ubytko aj na nete aj cez cestovku 😉