Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

meza
4. jún 2011

ahojte,my idem Drasnice,poznate to niekto a je to aj dost daleko.dakujem

karkana
4. jún 2011

@fopardi neboj,more teplučké a čiste,všade niesú riasy,pri ihrisku sme mi chodili do vody,tam sa dalo,treba si to prejsť najprv ,ale skuste niekedy Crikvenicu je to nádhera hlavne pláže niekoľko km super

katkavv
4. jún 2011

@sorinka
my sme boli uz 2 x v nemire, ked sme tam boli bolo tam super, klidecek, cca 2 km je to pesi do Omisu - vascieho mesta, vyhovovala nam tam plaz (kamienkova, malo ludi _ v Omisi je taky riecny piesok na plazi, nic moc, tam sme nechodili, priamo v nemire pod apartmanom sme mali uz spominanu kamienkovu plaz) ... toto leto tam ideme po 2 rokoch, do toho isteho apartmanu ale s malym, bude mat skoro rok, tak som zvedava, aka bude dovolenka s malym, uvidim, ci sa tam nieco nezmenilo, my sme boli maximalne spokojny preto tam ideme 3 krat 🙂

karkana
4. jún 2011

@fopardi a na ležanie sú tam len betonove platne popri mori,a trochu trávnik,je to také kludné miesto,neni kam ísť,mne sa páči ležať na kraji mora a močiť sa a tam to nehrozí

fopardi
4. jún 2011

@karkana ked my sme hladali jedine pieskovu plaž a tam kde ideme je 400m od domu pieskova tak verim že nas neobabral 😅

mariamayi
5. jún 2011

Ahojte holky . Viete mi niektora poradit? Chystáme sa tento rok k moru s 2r. synom a ubytko si chceme hladat az na mieste. Chceme ist koncom juna niekde do oblasti Nin, Sabunike, Privlaka..da sa zohnat bez problemov na mieste? A za aku cca cenu? Chceli by sme tak za 35eur na noc pre 3 osoby. Poradte.
Diki moc.

ajka72
5. jún 2011

Mílé maminy, nemaminy dávam Vám do pozornosti cestovnú kanceláriu Natalen so sídlom v Košiciach, ktorá ponúka množstvo krásnych miest na strávenie dovolenky v Bulharsku a Chorvátsku za super ceny.

karkana
6. jún 2011

@fopardi sú tam ešte z druhej strany Prívlaky pláže ,ale tam sme neboli ,
@mariamayi v Nin sme vôbec nemali kam zaparkovať auto,chceli sme nájsť agenturu tak sme pokračovali do Vrsi vedla,tam ani nechodte,a potom do Prívlaky,a za je ešte Vir ,kamoške sa páčilo tam,no ubytovanie sme hladali celkom dlho a chceli sme len na tri noci tak moc nechceli na tak krátko,neviem presne asi za 40eur ale bez klími,

fopardi
6. jún 2011

@karkana my chcema isť aj do ninu pozrieť na jeden dva dni a aj do zatonu určite skočine ale tam je vraj vela sukromnych plaži ale aj cez google earth som pozerala fotky tak našla som aj take kde je piesok bez tych betonovych okrajov pytali sme sa majitea apartmanu že ako daleko od domu je plaž vyfotena na obrazku a povedal že 400m tak verim že na neoklamal 😉
chceme si prejsť cele to okolie aby sme vedeli do buducna kde je aka oblasť nam to tento rok bude myslím vyhovovať že tam je klud a možno menej ludi ako v znamejšich letoviskach tak uvidíme ešte sa modliť aby nas neskolila choroba a aby bolo pekne počasie 😉

ciocca
6. jún 2011

@fopardi Ahoj, my byli v Privlace předloni, bezbprostředně po příjezdu jsme byli zklamaní, objevili jsme betonová mola a ve vodě řasy, druhý den jsme ale byli na písečné pláži v Sabunike, tam už to byla paráda, ale úplně nejlepší byla vzdálenější malá písečná plážička v Privlace, kterou jsme objevili třetí den a chodili tam až do konce pobytu.

fopardi
6. jún 2011

@karkana a na tom gogle earth som pozerala tak že v mieste kde ideš alebo maš vyhlad na most na vir tak tam z tej strany je čistyx piesok s postupnym vchodom do mora a aj tam ako jej nin-sabunike tak tam tiež to tak vyzera

fopardi
6. jún 2011

http://www.hrvatska.sk/privlaka/apartmany-rogic/

pozrite tu toto sme si zajednali a ta plaž sa mi celkom pači
@ciocca nebola to nahodou tato plaž? ak ano tak v ktorych miestach je?

mariamayi
6. jún 2011

@karkana dik za info; a nasli ste potom agenturu v Nine? ak ano, mozes poradit ako sa k nej dostat, ?popripade nejake info co sa nam zide, dik

popo1
6. jún 2011

Sestra je prave teraz v Solarise s 10 mesacnou dcerkou. V sobotu sa vrati, tak potom dam info. Ja som bola so synom 1.x v Chorvatsku, ked mal 10 tyzdnov, potom ked mal 1 rok a aj ked mal 2 roky. Podla mna to vobec nie je skoro 🙂

vilkakatka
6. jún 2011

Ahojte ... ideme do Chorvatska s detmi (4,2) prvykrat. oOporuci niekto destinaciu na koniec juna? Ubytko si chceme najst cez internet ... nejaky apartman ... len vobec neviem, kde hladat.
Vhodne miesto pre deti ... skor kamienkovu plaz ako piesok.
Rozmyslali sme ostrov krk - baska, prip. Vodice ...

Dakujem. 🙂

ciocca
6. jún 2011

@fopardi Jojo, to je ona...

lydia22
6. jún 2011

Tak my sme uz na 90% zbalení vecer vyrazame smer rab.len to pocasie,do 25 stupnov tam ma byt a aj dazd aj burky,no uvidime.

mima595
6. jún 2011

@lydia22 - ak vy idete už dnes??? super...prajem statsnu cestu, krasne pocasie a teple more 🙂

hori
6. jún 2011

@lydia22 prijemnu dovolenku! 🙂 a ked sa vratite, daj vediet, ako bolo...

hori
6. jún 2011

@vilkakatka my ideme o 12 dni do Vodic... nam vyhovuje ruch a dobre sa tam kocikuje, kedze su tam dlhe promenady...
ubytko sa dobre hlada napr na www.adrialin.sk ak chces apartman, tak sa do podmienok zadava "dovolenkovy byt"...

katka55
6. jún 2011

@popo1 my ideme do Solarisu koncom juna, tak som zvedava, co zreferuje sestra 😉 nezabudni napisat 😉
@lydia22 stastnu cestu a krasnu dovolenku prajem 😉

miss_shy
6. jún 2011

Dievčatá viete prosím poradiť nejaké dobré ubytko na Rabe Lopar? ďakujem

sorinka
6. jún 2011

@zuba dakujem za info my ideme cez cestovku do apartmanov Borje tiez tam pojdeme dolu schodami na plaz , bolo to tak narychlo zajednavala to segra, nejak sme nemali cas sa na to pozriet no a teraz ked som to pozerala tak sa mi to az tak moc nepacilo tak uvidime. My tiez ideme vlastne s jej deckami..

sorinka
6. jún 2011

@katkavv dakujem za info🙂 tak dufam ze sa nam bude pacit pretoze teraz ked som tak pozerala na fotky tak sa mi to nezdalo az take pekne my tiez chodime vlastne so segrou a jej deckami tak vacsinou hladame nieco kludnejsie no uvidime🙂

sorinka
6. jún 2011

@marcipol Ahoj dakujem aj tebe za info, podla toho co som videla a citala tak v Nemire je len taka mala plaz je tam aj nieco na plazi nejaka restika alebo bar?(pre chlapov samozrejme) ti nevedia dlho na plazi s nami vydrzat...pripadne pre decka nejake skakacky alebo take daco, to nam v cestovke nevedeli povedat..

skrutka11
6. jún 2011

ahojte kocky, mozno to tu uz bolo spominane, ale v akej teplote mora sa Vam deti kupali?
My ideme teraz na Basku vodu a asi voda nebude teplejsia ako 21 stupnov. Drobec bude mat 22 mesiacov, ale aj tak sa bojim, ze to bude malo na cvachtannie sa vo vode. viete mi niekto poradit?

Dakujem moc

bodka13
6. jún 2011

@skrutka11 asi ti neporadím 😒 ...nikdy ma nenapadlo merať teplotu vody v mori,riadila som sa pocitom a reakciou detí na vodu 😉 riešením je aj nafukovací bazenik,voda sa v ňom rýchlo prehreje 😉

kaja73
6. jún 2011

@skrutka11 riad sa dietatom-ak mu bude studena ani do nej nevlezie.A ked v nej už bude ,lahko odhadnes ci mu je už zima-zacne sa triast a može mat modre pery.My chodim so staršim k moru od jeho 23m a s mladsim od 6m a vždy sa kupali-aj ked bola studena voda-jasne že v 6m bol vo vode len par minut-ale bol.A nikdy mi z vody-pri mori -neochoreli.A napr starši sa mi v 2 a pol roku kupal v Hronci,ktory nemal ani 18 stupnov a neprechladol.Skor mi ochorel-už 2 krat po kupani v teplej vode-napr v Sturove,kde mala voda viac ako 35 stupnov. 😲

fopardi
6. jún 2011

@ciocca kde sa približne nachadza nevieš mi to nejako zakružkovať na mape?

@vilkakatka skus pozret cez tu stranku ako sme si my zajednali komunikuješ s majitelom a všetko sme si prekladali cez google prekladač v kominikacii nebol problem 😉 a na tej strankeje aj forum tak pozri

katka55
6. jún 2011

celkom fajn informacie, ako sa dostat do HR autom: http://www.chorvatsko.atour.sk/moto-chorvatsko-... a mali by byt aktualne 😉