Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

miriamkela
21. apr 2016

Kočky ktore planujete ist na dovču do chorvatska skuste moju skupinu ja tu žijem https://www.modrykonik.sk/group/8230/

anett20
21. apr 2016

@miriamkela ahoj ja bysom ta poprosila o poradenid apartmanu blizko pieskovej plaze,nieco vhodne pre rodinu s dietatom niekde sever Chorvatska,chceme ist posledne dva julove tyzdne,Dakujem

miriamkela
21. apr 2016

@anett20 uprimne čo ja viem pre deti čo je vhodne kde je piesok kamienky a čiste more je už obsadene akurat som dnes riešila upit jednej rodinky .. na VIRE - konkretne kde som ja su všetky možne plaže a nie je tak rušno ako v inych letoviskach z SK je to relativne blizko - ZADAR je od Vira iba 16 km .. a zas tak klud nie je večer su tu rozne zabavy diskoteky detske .. pre mladež koktail bary atd .. aj je kam ist na vylety a tak .. skus sa pridat do skupiny ktorej link som dala hore tam je všetko zhrnute a mam taj aj fotky.. a ono možno by som aj ak by som vedela vaše presne požiadavky na ubytko vedela najst u susedov ubytko .. moj apatman už je obsadeny bohužial pre teba a na štastie pre mna 😉

gabikkas
6. máj 2016

@miriamkela prosim ta, naslo by sa tam u vas niekde ubytko pre tri deti a troch dospelych od 11.7-22.7? vdaka za info

miriamkela
7. máj 2016

@gabikkas našlo .. napis mi email miriam.kelecic@gmail.com
poslem ti ponuku aj cenovu kalkulaciu

frisnica26
11. máj 2016

@sisidl ako bolo s vodou tepla?

alcahelca
9. jún 2016

@miriamkela ahoj, tvoj odkaz na skupinu mi nejde, chceli by sme ísť do Chorvátska niekde do Crikvenice alebo jej okolia prípadne ostrov Krk, vedela by si mi poradiť? dakujem

smutko4
9. jún 2016

@anett20 skus pozrieť ten ostrov vír, blízko je nin, záton, priláka. My sme boli minulý rok v zátone ale sa nám nepáčilo, obchodíky a život viac menej iba v súkromnom záton Holiday rezort, za vstup na jeho pláž si si musela platiť cca 5 eur na osobu, Po 18 hodine bol vstup do celého rezortu zdarma. Jedine tam si našla detské ihriská, atrakcie, takže nič moc, tento rok ideme na ostrov Rab do kamporu, máme 2,5 ročného syna a tiež sú tam piesočné plaze vhodné pre také malé deticjy

obcansr
9. jún 2016

Dobrý den je tu niekto čo chodieva často na Čiovo- Okrug Gornji? Ideme o mesiac a zaujímalo by ma ako je to s pitnou vodou. Aké výlety sa tam dajú podniknút a či bol niekto ubytovaný nie pri tej hlavnej pláži ale trocha dalej ako je pristav a tam dalej. Neviete mi povedat aká je tam pláž? Dakujem

emily327
10. jún 2016

Ahojte, je tu niekto,kto uz bol v Rabac v hoteli Hedera?

noeminka
12. jún 2016

@miriamkela ja neviem nájsť tú skupinu! 😞

minis
15. jún 2016

Ahojte je tu niekto kto bol v mandre? Ostrov pag. Ideme tam 5.7.autom, uz sme boli vela krat s muzom ale teraz prvy krat s 29mes.dcerkou.

minis
15. jún 2016

Opravujem....🙂. Boli sme vela krat v chorvatsku, este v mandre nie a dcerka ma 19 mes. Preklep to bol predtym ;)

thebeno
2. júl 2016

zdar, je tu este niekto co chodi s detmi aj na plachetnicu? co tak zorganizovat spoluplavbu? viac deti sa spolu lepsie zabavi 🙂

stvura
3. júl 2016

@thebeno kedy a jde sa chystate? My sme uvazovali tiez no nemane ani jeden skusky a moja segra co ich ma neriskne mije tri deti (4r, 5r a 8r)

janka257
4. júl 2016

@emily327
Ahoj, dovolenkovali ste uz v Hedere, alebo sa len chystate? My tam ideme od zajtra na tyzden. Taktiez premiera. Ak ste uz dovolenku basolvovali, ake ste mali dojmy?

emily327
5. júl 2016

@janka257 ahoj, my sme práve tu a sme maximálne spokojní. Užijte si dovolenku. Jedlo úžasne, veľký výber, švédske stoly na raňajky, obed, večeru. Je to taký rezort, čiže nie je to tu preplnené. Hotel je situovaný v zátoke a je tu krásne, veľa zelene. My sme tu prvý krát, veľmi sa nám tu páči. Bol to dobrý výber.

janka257
5. júl 2016

@emily327 Super, potesila si ma. My v noci vyrazame. Este sa chcem opytat na plaz - je preplnena? A tienik pre nasu najmladsiu sa tam najde? Vedie popri plazi aj promenada?

janka257
5. júl 2016

@emily327 Este jedna vec ma napadla - wifi je na izbe, ci len vo verejnych priestoroch?

emily327
5. júl 2016

@janka257 pláž je tak akurát. Ani veľa ani malo. Wifi je aj na izbe. Tieň je na pláži, vieš si požičať pri bazéne napríklad slnečník k lehátku a mať tieň. Ale popri pláži su

emily327
5. júl 2016

@janka257 popri pláži sú aj stromy a vieš byť v tieni. Áno je tu promenáda. Do mestečka popri mori. Je tu všetko blízko, krásne sa dá večer prejsť s deťmi do centra. Určite si to užijte 🙂 šťastnú cestu prajem.

janka257
12. júl 2016

@emily327 ďakujem za infosky, zajtra práve odtiaľ odchádzame, boli sme so všetkým maximálne spokojní

emily327
14. júl 2016

@janka257 ahoj super. Tak ste si užili doovelenku naplno a v spokojnosti ako aj my. Bolo úžasne. Pozerám tvoju foto a asi sme sa stretli pri zmrzline raz na večeri 😁

janka257
14. júl 2016

@emily327 Fakt? No, mala musela mat zmrzku kazdy vecer. Bez toho sa z vecere neslo. Kedy ste odchadzali? My vcera

emily327
14. júl 2016

@janka257 my sme odchadzali v nedelu 🙂 No tusim som vam ponukla,ze si mozte naberat a ze pockate 🙂 Nevadi, aj u nas to tak bolo, ze kazdy vecer zmrzlinka 😉 Bol tam uzasny vyber vsetkeho, takze vzdy bolo na vyber.

janka257
14. júl 2016

@emily327 Jaaaj, uz si pamätam!!! Ano, to som bola ja. A mna ani nenapadlo, ze to mozes byt ty. Ved v hoteli bolo hadam 50% slovakov 🙂 . Na ktorom poschodi ste byvali? A cez co ste objednavali pobyt? My cez adrialin.sk

krystofkal
14. júl 2016

@emily327
@janka257 baby tak vy už takto po dovolenke 🙂 to vám aj závidím. Som zvedavá kedy sa mi nakoniec dostaneme. Kamoška odchádza s deťmi v pondelok do chorvátska, tak premýšľam, či sa k nej na rýchlo ešte nepridáme 🙂 neplánované akcie najlepšie akcie nie? no uvidíme, lebo drahý z tohto nápadu nadšený nie je 😀

emily327
14. júl 2016

@krystofkal no uz uz 🙂 Boli sme na 10 dni, uplne stacilo riadne si oddychnut 🙂 A kam sa chystate do Chorvatska? Inak je to dost plne vsade, viem,ze tam kde sme boli my, bolo vsetko plne zopar mesiacov ( pred julom). Tak velmi drzim palce, nech to vyjde a nech namotivujes draheho 🙂 Potom napis ako ste sa mali 😉

krystofkal
14. júl 2016

@emily327 desať dní je také optimum. My sme jeden rok boli na 13 dní a to už bolo moc, aj keď sú to len tri dni naviac ale neskutočne ma dovolenka zničila. Teda ani nie že zničila ale vykolajila z takého môjho denného stereotypu a potom nie a nie sa zas do toho dostať 😀 Ona ide do Primoštenu. Preto ma to tak láka.. 🙂 Dosť plné? a to som myslela, že v Chorvátsku sa predsalen vždy nájde niečo len tak na blink. Ďakujeme krásne 🙂 snáď to vyjde

minis
15. júl 2016

Je tu niekto kto ide dnes z chorvatska domov???