Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

kety80
5. aug 2009

bodka super ze si tam dala tie dialnice my odchadzame nabuduci tyzden v stredu tak si na pomohla dik 🙂

renka9
5. aug 2009

my sme boli teraz prvy krat v Chorvatsku, a isli sme cez dedinky, nie po dialnici, a uuuplne v pohode, nemas kde zabludit 😉 😉 😉 . Madari maju perfektne oznacene cesty 😉 😉 😉

katrin21
6. aug 2009

renka: sorry.. ale madari nemaju vobec dobre oznacene cesty... teda spon nie oproti inym krajinam.. my sme aj trochu niekde zle odpobcili, ale potom pohoda... ale priatel ma kamion. dopravu a hovoril mi , ze to preto sa hovori, ze " bludis ako madar v kukurici" , lebo tam su cesty hrozne oznacene... a vela ludi mi hovorilo, ze Budapest je hotova pohroma... ze tam ked sa chces niekde dostat, tak Sodoma Gomora Cecilko 😀
ale otestujeme to osobne koncom leta. chceme tam ist s babami do Aquaria a do Acquaparcu... tak uvidime...

po dialnici je to fakt o dost dalej, ale hlavne ze ste dosli🙂)
po tej ceste kde sme s.li my., slo dost vela inych slovakov.. kazde druhe auto 😉

katrin21
6. aug 2009

bodka: aj my sme madarsko presli za 3 hodky 😉 sli sme v noci.

zuzidr
6. aug 2009

ahojte,veru madari vôbec nemajú označené cesty,stalo sa nám že sme išli aj 30-40km a nebola žiadna tabula a vela odbočiek a vedlajších ciest,my sme aj poblúdili 😅

to v chorvátsku je tabula na každom kroku 😀 😀

a naspäť sme išli v madarsku po dialnici a v pohode,síce na km dlhšie ale pohodlnejšie a rýýýchlejšie 😀 😀

certica
6. aug 2009

my sme isli cestou tam cez dediny a naspat dialnicou, casovo to iste, akurat cez noc urcite lepsie po dialnici, kedze netreba sledovat cestu, kadial ist atd.

antdem
6. aug 2009

Súhlasím so zuzidr- Maďari vôbec nemajú označené cesty 😒 . A to nehovorím o Budapešti- to je kapitola sama o sebe. My už teraz máme navigáciu, ale pred 2 rokmi tie stresy čo sme mali bez navigácie, ani nehovorím...V Chorvátsku to je len pohoda 😉

stanka7
6. aug 2009

ahojte mi odchádzame zajtra na Zadar 😀 😎 aj s navigáciou ale ideme po diaľnici.

sisidl
6. aug 2009

Ahojte.My odchadzame tiez zajtra na noc,ale sami este nevieme kam presne 😝 😅

alias313
6. aug 2009

jasne my sme minuly rok aj s navigacnym bludili po Budapesti, rozkopali tam jednu hlavnu cestu a uz sme boli v r...hehe ale nastastie sme sa za nejakych 15 minut vymotali a nasli inu cestu 😉 a predtym ked sme chodili a spytali sa madara na ktoru cestu sa chceme dostat-kazdy z nich nas vzdy posielal inou cestou 😕 to sme isli tadial prvy krat bez navigacneho a bludili sme asi hodinu 😀

bublinkajasminka
6. aug 2009

my sme mali tiez GPS navigaciu, nijaky problem, pekne nas to viedlo 🙂

renka9
6. aug 2009

ja neviem ale tie cesty oproti Slovensku a Slovinsku boli perfektne oznacene, jednoducho sa nedalo zabludit. A to sme boli prvy krat v zahranici autom. A nesli sme cez Budapest....Najprv sme mali z toho paniku, ist cez Madarsko a cez dedinky, ze ako trafime, ale na kazdej kazduckej odbocke ste mali smerove tabule... stale sme sa drzali 86, a hovorim, nedalo sa zabludit 😉
mali sme aj GPS, ale s tym to bolo riadne na prd...

martynna
7. aug 2009

Ahoj holky,

mám ročního chlapečka a v září s manžou uvažujeme, že bysme vyrazili na pár dní do Chorvatska. Já nejdřív nechtěla, že je přecijen ještě na to malej, ale manža by jel, tak mě asi přemluvil... 🙂 Máte zkušenosti s tak malým dítětem u moře a doporučili byste mi nějaké místo, kde je to pro dítě vhodný, případně i hotel? Chceme do nějakého malého hotelu, kde bude mít chůvička signál, i když budeme večer sedět venku nebo u baru a aby tam byl dětský bazének. 🙂

Díky moc!

janette4
7. aug 2009

renka,my sme tiež išli cez maďarsko cez dediny a úplne v pohode označenie.tiež sme mali aj navigáciu,ale hlavne v Chorvátsku z toho bola trochu mimo, hodilo nás to cez nejaké dediny-lazy,potom sme zrazu boli akože uprostred mora 😀 ,podľa cedúľ sme sa orientovali lepšie a navigáciu sme mali len pre istotu.

radka.m.
7. aug 2009

martynna-já bych s ročním dítětem jela spíše někde,kde je klid a do soukromého ubytování,předpokládám,že ti prcek leze,začíná chodit a to si moc v hotelu numím představit,my jsme třeba byli v soukromé vilce,kde byly jenom dva apartmány,takže večer nebylo žádné rušno,přes den mi děti i s malým lítali po zahrádce,kde jsme byli ubytováni,tak já bych spíše hledala ubytování v soukromí,než v hotelu,ale samo,že záleží na tom,jak si dovču představuješ 🙂

janette4
7. aug 2009

náš má rok a tiež sme boli v súkromnom apartmáne,takmer každý deň som mu varila jedlo,ktoré má rád, lozil kde chcel,nikomu nezavadzal a večer,keď sme uložili deti spať,sadli sme si všetci na terasu a spravili si pohodu.
ja osobne si neviem predstaviť byť s ním v hoteli.

radka.m.
7. aug 2009

jo,jo,s tím jídlem jsem zapomněla napsat,my jsme to měli úplně nastejno,jídlo jsem taky vařila,večery taky pohoda,klídek,když jsme malého dali spát,tak terasa to jistila,neumím si představit,že by mi ve dne běhal někde po hotelu,nebo před hotelem,kde není oplocená zahrádka s trávou

bublinkajasminka
8. aug 2009

moja ma rok a 4 mesiace a boli sme v hoteli, babysiter sme mali pri bazene pri sebe, takze poobede ked mala spala sme boli vonku a keby plakala sme hned pri nej, bolo to super

renka9
8. aug 2009

janette4, my sme tu navigaciu mali tiez pre istotu 😉 , tej tete sme vypli hlas , ked trepala, a sledovali sme mapu 😀 . A v chorvatsku sa nam stalo to iste co vam 😀 😀 😀

bodka13
8. aug 2009

ozaj dnes písali v NČ,že tá teta z navigácie je Andrea Šprochová z tv-markíza 😉 😀 😀

renka9
8. aug 2009

ano bodecka, , citala som to, aj som sa zasmiala 😀 😀 😀 , keby nas pocula, my sme jej tiez povedali par peknych slovicok 😀 🤐

mukky
8. aug 2009

baby ja uz sa tak tesim,ideme o tyzden ...ste ma navnadili a to som ist nechcela...ze maly,ale verim ze to zvladne v pohode,je to prisposobivy tipek 😀 😵

atrami
8. aug 2009

mukky,
peknú dovolenku. 🙂

mukky
8. aug 2009

at dakujem 😵

duskaf
8. aug 2009

Aj ja sa pripájam s prianím nádhernej dovolenky, ešte krajšej ako sme mali my. Máme nádherné spomienky a malá to zvládla krásne aj cestu aj všetko, bola zlatučká a kývala moru na rozlúčku a papa mojéééé, papa páž. 🙂

juliar
10. aug 2009

ahojte.
ideme teraz v piatok 14.8 prvy krat do chorvatska na blink. viete mi niekto odporucit dobre miesto? rada by som pieskovu plaz nie na ostrove a nie juznejsie ako zadar. vraj su napriklad v privlake alebo v nino (ci ako sa to pise 🙂. nebol tam niekto?
a este sa chcem opytat ako sa zhana ubytko. teda viem ze tu bolo odporucane nech si najskor pozrieme plaz. ale chcela by som vediet ci chodite od domu k domu a zvonite a pytate sa, alebo ci stoja ludia vonku? dokonca som pocula ze v mestecku byva nejake info centrum -agentura. ake mate skusenosti?
DAKUJEM!

dia2006
10. aug 2009

Juliar, neviem, ci to tak je vsade, ale mavaju to pred domom a ked maju plne, je tabula
zakryta a ked maju volny apartman, odokryta. Pripadne postavaju pred domom.

My sme boli na ostrove, tak Ti len to viem poradit, ale bolo to blizko - blizsie ako Zadar
a 100% pieskova rajska plaz - ostrov Rab - mesto Lopar. Nedam za nic.

dia2006
10. aug 2009

Tie info centra su na kazdom rohu, len skor sme si nasli sami, nie vsetci majitelia si davaju do info kancelarii ubytko.

dominka11
10. aug 2009

my sme sa dnes vratili už z druhej dovči v chorvatsku tento rok, bolo super, boli sme pri Poreči v super kempe.

juliar
10. aug 2009

dia2006 si zlata. a rychla 🙂 dik